Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH

yo Nowy wpis

Kierowca autobusu zastępczego ma 17,50 eu za godzinę. Ale tak mnie coś smyra, że pokoje są dwuosobowe w mieszkaniu, płatne 250 eu. Ile by skasowali waszym zdaniem za jednoosobowy? Może opłaci się samemu znaleźć? Czy nie da się zrezygnować z pokoju od agencji?

@Pracownik Nowy wpis

Ta agencja to (usunięte przez administratora) !! Nakładają na pracowników bezpodstawne kary za mieszkanie . Potem zero kontaktu z agencja w celu wyjaśnienie sytuacji .No po prostu tragedia zarabiają na nas pracowniach poprzez kradzież naszych zarobionych pieniędzy . Wiec ostrzegam przed ta agencja zanim podpiszecie z nimi umowę naprawdę się dobrze zastanówcie .

Cześć , na stronie widzę wymóg angielskiego w ogłoszeniu na magazyniera. Nie wiem, czy jakbym wybitnie znał angielski to bym szedł tak chętnie na magazyn pracować, także mam nadzieję że certyfikatu językoznawczego nie będą ode mnie wymagać przy rekrutacji :D

Ktosik

(usunięte przez administratora) nie agencją. (usunięte przez administratora) na obiecanych dietach miała być stawka Netto a jest liczona Brutto przy wypłacie. Mieszkania koszmarne. koordynator to zwykły (usunięte przez administratora). Odradzam wszystkim współpracy z taką kiepska agencja

Xd
@Ktosik

Dieta po 3 miesiach jest zawsze opodatkowana. Chyba że jest się pracownikiem na polskiej umowie. Czemu mieszkania koszmarne? Stare czy jak? Z ciekawości jak koordynator zareagował na takie słowa. Bo rozumiem że odważnie podziałeś mu to prosto w oczy?

@Ktosik

a za to mieszkanie trzeba płacić? jeśli ta, to ile? no chyba, że jest ono opłacone przez firmę? daj znać, bo myślę nad złożeniem cv w to miejsce...

Haha

Oczywiście, że za mieszkanie trzeba płacić. Koszt zakwaterowania jest automatycznie odciągany z każdej wypłaty. Myślałeś mieszkać za darmo? Nie te czasy już niestety

@Haha

Czasami się zdarza, że zakwaterowanie jest darmowe. Jeśli chodzi o warunki, to dostaje się tylko pokój? Czy można liczyć na trochę prywatności i chociaż osobną łazienkę?

Firma Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjny (m/w/d). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

xd

Czy mozesz powiedziec nam na jakim projekcie pracowales ? Co takieg sie stalo?

Zadowolona

Jesteśmy ze znajomymi bardzo zadowoleni ze współpracy z ta agencją pracy. Polecam

Fajna agencją. Bardzo dobrze dbają o pracowników. Koordynator zawsze pomoże no i praca też nie najgorsza

Arnodlos

Witam. Moje doświadczenie z Tempo-team są bardzo pozytywne. Pracowałem na 2 projektach i o dziwo Nie mailem takich przeżyć jak większość z was. Może dlatego że chodziłem do pracy nie oszukiwałem że jestem chory itd. Zgodnie z obietnicą miałem pomoc w każdej dziedzinie. Od samego początku rekrutacji po koniec projektu świetny kontakt z osobami z biura. Mimo słabego jezyka zawsze mogłem liczyć na pomoc od osób które mnie rekrutował lub koordynatora. Mieszkanie 2 pokojowe po 2 osoby. Czyste i zadbane. Nie jakie barak a w bloku. Osobiście polecam

Mirabla

Dlaczego? Czy aż tak źle traktują ludzi?

Polecajka

Polecam każdemu. Fajna praca, super kontakt z koordynatorem jak i z paniami z biura.

@julia

Czy ktoś pracował na magazynie w Burgwedel?jakie opinie o pracy? Czy agencja wypłaca dodatek do paliwa oraz premie?

@@julia

W ogłoszeniu które cię interesuje napisali że dają miesięczne dodatki na dojazdy do pracy w wysokości około 100 eur miesięcznie czyli 5,60 eur za każdy przepracowany dzień. O premii nic nie ma ale zarobki to 13 eur brutto na godzinę plus dzienna dieta 7 eur netto. Ty masz już doświadczenie w takiej pracy? Z tego co wiem pracuje się tam na dwie zmiany.

@julia
@Marcin

Tak dokładnie ,ale jestem ciekawa czy faktycznie wypłacają te dodatki cj miesiąc bo powinni. Dlatego ładnie jest napisane a ciekawe jak to faktycznie wychodzi.

CS
@@julia

Właśnie jadę niedługo i też się zastanawiam jak to będzie wyglądać, noclegi niby w pensjonacie

Kusia
@@julia

Dajcie znać co i jak wygląda :) Mamy zamiar z chłopkiem jechać przez tą agencje i się zastanawiamy czy na pewno będą wypłacać dietę i czy zakwaterowanie to serio w pensjonacie w pokojach z łazienką

@Kusia

Serio nie ma co jechać przez te agencje. Z wypłacaniem pieniędzy jest problem i często się nic nie zgadza. A warunki mieszkaniowe które oni nazywają "lepszym standardem" to katastrofa. Nie idzie się z nimi dogadać i jak już się pracuje to nie ma praktycznie z nimi kontaktu. Lepiej Sobie tego oszczędzić.

Hulek
@Marcin

Owszem 7 euro diety jest ale nie netto tylko brutto. Obiecują w ogłoszeniu kwotę netto a potem nie dotrzymują słowa mydła oczy biednemu naiwnemu pracownikowi. Ja już w końcu przejrzałem na oczy. (usunięte przez administratora) Tempo team karma wraca

Uwazajcie

Ostrzegam wszystkich. Nie warto zaczynać z ta agencją tempo team jak i jej podległemu ranstadowi. (usunięte przez administratora) szantażują, nie szanują pracowników. Nie wypłacają pieniędzy za L4 twierdząc że udajesz że jesteś chory. Wypłaty słabe ciągle odliczają sobie jakieś kary tylko szkoda że tylko oni wiedzą za co.

@pracodawca

Witam jeśli chcecie się zatrudnić w tempo team proponuję wejść tutaj i poczytać wytrzymaliśmy tam ponad miesiąc 4 osobową ekipą i była to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia dramat nie wypłacali pieniędzy jedną z naszych osób zwolnili bez powodu po czym ją przyjęli z łaski swojej i gdy pytaliśmy o pieniądze tylko nas zbywali z płatnością zalegali aż miesiąc nie dość że jeszcze wiszą nam pieniądze o które się upominamy cały czas nagle koordynator mówi że nie jest to jego sprawa kolejny nawet nie odbiera biuro wysyła jedynie wiadomości ze pieniędzy nie oddadzą śmiech na sali żal i nie szanowanie ludzi JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) odradzam każdemu podjęcie pracy z tą firmą i przestrzegam żeby nie wpakować się po uszy w (usunięte przez administratora) z którego ciężko było nam się wydostać. Pozdrawiam

Maria
@@pracodawca

A to każdego miesiąca miało miejsce opóźnienie w zarobkach? Można chociaż pracować na umowę o pracę? Wtedy będzie potwierdzenie, lle tych zaległych pieniędzy jest....

Hej a doradzicie mi w jaka branże najlepiej się wbić i zacząć pracować ? Bo jest dużo ofert, niemiecki mam spoko i nie boje się pracy, mogę pracować na magazynie ale zależy mi najlepiej żeby były dwie zmiany. Ktoś poniżej napisał ze nie wywiązują się z obietnic które były na rozmowie, ktoś miał podobna sytuacje ?

Kalina

To z jakich dokładnie obietnic się nie wywiązali ? Jakie rzeczy w umowie zostały zmienione ? Nie starałeś się jakoś odzyskać tych zabranych niesłusznie pieniędzy ? Daj znać , bo chłopak ma zamiar tu zaaplikować .

No co ty, w święta takie rzeczy? Jak bez kasy, nie wypłacili wynagrodzenia za ostatni miesiąc? A już wszystko uregulowane zostało? Jak firma tłumaczy tą niewypłacalność? Nie mają płynności finansowej, gorszy okres, czy o co chodzi?

Jak często w Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 sierpnia na Jobs.pl, obiecują bogaty rozwój.

Widziałem ze szukają mechatronika. Mam doświadczenie tylko trochę mnie ten niemiecki przeraża.. potrafię się dogadać ale nie jest to płynna rozmowa. Zastanawiam się czy to jest duży problem? Wiadomo ze wraz z czasem będę potrafił więcej. Do tego ktoś pisał niezbyt przychylnie o agencji, czy sprawy się wyjaśniły ? I jak z dojazdem, agencja organizuje ?

Wiola

Witam. Czy ktos wybiera sie na projekt w Hannoverze przy komisjonowaniu odziezy w najblizszym czasie? A moze juz ktos tam jest lub kiedys byl przez agencje Tempo Team i moze cos napisac od siebie? Pozdrawiam

@Wiola

Na prawdę od tej Agencji to jak najdalej. Jeśli to tam, gdzie ja byłam to miało być komisjonowanie, ale właśnie miałobyć. Plus jeśli nadal jest tam ten sam koordynator, to już z góry mówię, że kontaktu z nim po wyjeździe brak, a nikt się wydaje. Każde słowo to kłamstwom No i uczciwe wypłaty na czas w tej agencji to zaszczyt dla pracownika. Jedna wielka porażka ta agencja. Obiecują wiele, a okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Do tego gdy walczysz o własne pieniądze, nasyłają na Ciebie innych pracowników, aby wyciągnąć z Ciebie informacje, byleby nie zapłacić. Gdy się kontaktowałam z prawnikiem w ich sprawie to usłyszałam "a my dobrze ich znamy" - i to w takim negatywnym znaczeniu słowa "znać". Możnaby więcej pisać, ale podsumowując -Tylko nie oni. Od Siebie na Niemcy mogę Polecić agencje Kirsch i MG

wiola

Skoro nie bylo tego obiecanego komisjonowania to jaki charakter miala Twoja praca zamiast tego komisjonowani? Czy Ty mialas na mysli magazyn Arvato?

<maly

Witam . to dziwne bo bylismy grupa i zawsze mieslisym kontakt z kordynatorem ...Wyplaty na czas i ogolnie bylo spoko .

@beata
@Wiola

Ja się wybieram a czy Pan/Pani już pracuje ?

Nowy pracownik
@Wiola

I pracuje tam Pani można się dowiedzieć co i jak z tą pracą bo również tam wyjeżdżam

Ja mam pytanie o pracę w parach. Czy oboje musimy mieć prawo jazdy? Żona nie ma. Czy kwatery są tak zorganizowane, żeby małżeństwo nie musiało np. spać w osobami trzecimi? Czy w ogóle wyjazd w parze na komisjonowanie jest korzystniejszy niż byśmy pojechali oddzielnie, nawet przez te samą agencję?

Witam nie rozumiem skąd tyle negatywnych jak dla mnie agencja bardzo dobrze traktuje człowiek wszystko się zgadza wedle opisu oferty warunki mieszkalne są bardzo dobre. Kontakt z koordynatorem oraz wcześniejszy z rekruterami bez problemowy osobiście nie zawaham się pojechać jeszcze raz z tej agencji.

@Anonim

Na miejscu też miałeś kontrakt z koordynatorem i i pomagał w razie problemów? Na kwaterze miałeś dostęp do wi-fi? Ile w ogóle płaciłeś za mieszkanie?

Po podpisaniu umowy na miejscu nie było kontaktu z koordynatorem, a jak już to tylko zbywanie z jego strony. Był ogromny problem z wypłacaniem zarobionych pieniędzy. Przez cały okres pracy nie było internetu i zawsze byk inny powód ku temu... Itd. Ja nie polecam. Po moich doświadczeniach śmiem twierdzić, że te pozytywne komentarze są od koordynatorów i rekrutów aby poprawić opinie. Bo to czego doświadczyłam przez te agencje, sprawia, że nie wierzę, że mogło się coś zmienić.

Kilka osób tu pisało, że agencja zapewnia zakwaterowanie, a jakie konkretnie są warunki? Ogólnie to jeśli komuś nie odpowiada stan mieszkań może prosić o zmianę? No i po ile osób się mieszka, bo ja wolałabym tylko we dwójkę razem z chłopakiem?

xxx

Prosze o konkrety? Co to znacza zle warunki ? o jakim projekcie Pan mowi ? a moze Pan pil lub nie chodzil do pracy i zla agencja wyrzucila nie roba ? Wszedzie Pan poniza agencje nie dajac zadnych konkretow . Znam troche osob co pracuja przez te agecje i sa zadowoloni wiec niech moze jakies konkrety ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH - Offenbach

• Jak się pracuje w Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH