Opinie o Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a w Rodgau

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a w Rodgau

szydel Nowy wpis

to skoro tak jest to dlaczego wczesniej nic z tym nic nie zrobil

Marvin Nowy wpis

Ale biedny prymityw!!!!!! Normalni ludzie Co walcza o Kase w innych firmach Ida do sondu! Wiec skoro taaaaki oszukany jestes, ??? to nie wiesz Co robic? A Pan Marcin , Kto. Go zna to wie , ze wogole nie pije alkoholu, Ale zazdrosc nie zna granic hahahah

Marvin Nowy wpis

Opole Nowy wpis

Powiem tak ta firma to tylko wielka ściema oszust i krętacz on potrzebuje tylko do pracy alkoholików i konfidentów takich ja pan Mika Marcin stary alkoholik ,haluppa kręci i oszukuje ludzi nie wypłaca calejkasy ito jest zawsze co odsiać ajak upominasz sie o swoje to grozi ze za takie rozmowy u niego sie wylatuje z pracyzabiera za mieszkanie za paliwo samemu trzeba płacić na dojazdy do pracy chcesz stać sie alkoholikiem i pracować u haluxy ta firma ci w tym pomoże ludzie na poziomie i inteligencji kamień polnyrazem.stara go nie kocha nawet pies którego nie ma pogryz go,ta firma to jedna wielka ściema i oszustwo od kilku lat nie mam karty ubezpieczenia od haluxy kłamie ze wysłał PANIE PITRZE NIE H PAN WYPŁACA LUDZIA UCZCIWIE PIENIĄDZE NIE INTRESUJE NAS PRACA W OGRÓDKU U PANA I OSZUKIWANIE LUDZI TYLKO ODDAĆ KASĘ

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pracownik 1

MY PRACOWNICY FIRMY PROSIMY SZEFA ABY WYPŁACIŁ NASZE ZAROBIONE PIENIĄDZE I ZA PRZESTAŁ OKRADAĆ ODDAJ NAM NASZE CIĘŻKO ZAPRACOWANE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU

Halupschok to firma, która się super rozwija. Niezależnie od sterty bzdurnych komentarzy, które się tutaj pojawiają. Niektóre probuje się zrozumieć, do innych podchodzę całkiem skeptycznie. Wiadomo, że ktoś kto chce jest rozczarowany, inaczej sobie to wyobrażaja,przyjezdzaja i chca wszystko za darmo!mieszkania,auta,zaliczki juz na dzien dobry bez jednej przepracowanej godziny,narzekacie,choc przy rekrutacji,jezyka nie znacie!!!fachowosc!!!u siasiada robliscie!dostajecie szanse na prace i dalsze zbieranie doswiadczenia zawodowego! ale najważniejsze jest chyba to, że jeśli chce się pracować to można lepiej niz w Polsce zarobić, kase odłożyć i na dłuższą metę po prostu lepiej żyć. Niestety Polacy to taki Naród, że lubi marudzić i jakby do sprawy nie podejść zawsze można znaleźć dziurę w całym. FIRME szczerze polecam!!!!. Wiem, że na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Wiem, że nikomu krzywdy nie robią. Wiem, że wiele rzeczy można z nimi osobiście dogadać i dzięki dobrej woli OBU stron, uzyskać.A skoro ci niektorzy pracownicy,co kradna z mieszkan co sie da,albo Navigacje sobie przywlaszczaja,kradna farby i narzedzia z miejsca pracy,nie oddaja numeru podatkowego!niszcza auta firmowe,bo ich to wali!albo narzekaja na zeitkonto,kture szef i tak najpozniej ze wszystkich firm wprowadzil,bo juz musiał i arbeitsamt juz kazał!narzekaja bo cörka ma rozwolnienie i do pracy nie przyjezdzaja,bo sobie urlop przedłuzaja! ( bo co tam ,szef nie zwolni )na to sa kary, z nie wywiazania sie z umowy o prace!i o tym szef,zaraz przy rekrutacji gada.I NIKT nie moze sciemnic,ze nie!!!!a jak sie prace porzuca,bo inna firma 12 na reke obiecuje,to niestety nie ma co piepszyc głupot!!!!Ja robilem juz doswiadczenia ruwniez w innych firmach,i co powiem to,ze od lutego zaczynym na nowo robote u szefa!!!!!moje doswiadczenie zrobilem!!!,robilem w "prawdziwej niemieckiej"firmie!!!i obecnie jestem bez roboty,ale do lutego wytrzymam!!!!!!!!i wracam Pozdrawiam. Życzę szefowi udanych zleceń!!!, WESOłYCH I ZDROWYCH świat!!!i czekam na wyzwiska od tych niewinnych i oszukanych!!!dla nich takze WESOłYCH I ZDROWYCH świat :))))))

Witam chce wszystkich ostrzec przed tą firmą ,to oszusci obiecuja stawke 7.5 euro a odtracaja za mieszkanie paliwo ktore trzeba tankowac do auta aby dojechac do pracy ,za uzytkowanie ich auta a jesli sie zwolnisz nawet z wczesniejszym wypowiedzeniem to i tak odtracają pół wypłaty,

Zostaw merytoryczną opinię o Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a - Rodgau

Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a

Peter's Personaldienste Gmbh Mainzer Strase 50a