Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH

2Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH

Ja mam pytanie o pracę w parach. Czy oboje musimy mieć prawo jazdy? Żona nie ma. Czy kwatery są tak zorganizowane, żeby małżeństwo nie musiało np. spać w osobami trzecimi? Czy w ogóle wyjazd w parze na komisjonowanie jest korzystniejszy niż byśmy pojechali oddzielnie, nawet przez te samą agencję?

Witam nie rozumiem skąd tyle negatywnych jak dla mnie agencja bardzo dobrze traktuje człowiek wszystko się zgadza wedle opisu oferty warunki mieszkalne są bardzo dobre. Kontakt z koordynatorem oraz wcześniejszy z rekruterami bez problemowy osobiście nie zawaham się pojechać jeszcze raz z tej agencji.

@Anonim

Na miejscu też miałeś kontrakt z koordynatorem i i pomagał w razie problemów? Na kwaterze miałeś dostęp do wi-fi? Ile w ogóle płaciłeś za mieszkanie?

Po podpisaniu umowy na miejscu nie było kontaktu z koordynatorem, a jak już to tylko zbywanie z jego strony. Był ogromny problem z wypłacaniem zarobionych pieniędzy. Przez cały okres pracy nie było internetu i zawsze byk inny powód ku temu... Itd. Ja nie polecam. Po moich doświadczeniach śmiem twierdzić, że te pozytywne komentarze są od koordynatorów i rekrutów aby poprawić opinie. Bo to czego doświadczyłam przez te agencje, sprawia, że nie wierzę, że mogło się coś zmienić.

Kilka osób tu pisało, że agencja zapewnia zakwaterowanie, a jakie konkretnie są warunki? Ogólnie to jeśli komuś nie odpowiada stan mieszkań może prosić o zmianę? No i po ile osób się mieszka, bo ja wolałabym tylko we dwójkę razem z chłopakiem?

xxx

Prosze o konkrety? Co to znacza zle warunki ? o jakim projekcie Pan mowi ? a moze Pan pil lub nie chodzil do pracy i zla agencja wyrzucila nie roba ? Wszedzie Pan poniza agencje nie dajac zadnych konkretow . Znam troche osob co pracuja przez te agecje i sa zadowoloni wiec niech moze jakies konkrety ?

Poszukują pracownika do kompletacji zamówień i myślę czy wysłać do nich CV, ale trochę obawiam się tego, co tutaj piszecie, że obiecują co innego, a dają co innego....z tego co piszecie nie ma dodatku do dojazdu, a czy może kwatery są całkiem blisko od miejsca pracy? Bo jeśli tak, to jeszcze to nie problem, a jeżeli nie to wypożyczają przynajmniej auto pracownikom? Tak ogólnie jest ktoś w stanie powiedzieć ile na czysto miesięcznie można u nich zarobić oraz na jak długo jest praca? Nie ukrywam, że zależy mi na tym by coś zaoszczędzić..

Kusia

Chodzi ci o magazyn w Hanowerze czy może gdzieś indziej ?

Zzzzz
@Kusia

Tak magazyn w Hanoverze. Pracowalas tam ? Mozna wiecej informacji

Firma Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjny (m/w/d). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Znalazłem ofertę na stanowisko operator wózka widłowego. Podobno nie trzeba znać języka niemieckiego.Ktoś już tak wyjeżdżał i dał sobie radę? Jest pomoc agencji w tłumaczeniach np. spraw papierkowych? Zakwaterowanie w dwu osobowych pokojach. Ktoś wie czy standard jest w miarę dobry?

Xxx

Cześć. A mnie interesuje jakiekolwiek stanowisko, aby fizyczne i dodam, że pierwszy raz bym wyjeżdżał. Nie ma tu zbyt wielu informacji aktualnych o wymagania dla pracownika, który by chciał wyjechać. Napiszecie mi jakie one są? Czy bez znajomości języka poradzę sobie i na miejscu normalnie się dogadam? Zapytam o zakwaterowanie, czyli taki klasyk. Mieszkamy w pokojach z innymi osobami?

Aaa

Witam, pracuje ktoś przez tą agencję w Burgwedel na komisjonowaniu?

Szukam pracy
@Aaa

Też jestem ciekawy oferty pracy komisjoner drogeryjny w Burgwedel ok. Hannover

Wiktoria

Cześć wszystkim, znajdę tutaj pracowników firmy działu zajmującego się rekrutacją? :) Nie chodzi mi o podjęcie pracy, gdzie firma pośredniczy. Interesuje mnie stanowisko w HR. Chciałabym dopytać o kilka kwestii, np. czy można pracować zdalnie, czy firma oferuje rynkowe wynagrodzenie, jakiego doświadczenia od pracownika oczekuje? Orientujecie się, czy są może jakieś wolne etaty? Lub może zbliżają się jakieś przyjęcia?

Wiktoria

Witam czy ktoś pracuje w Rudesberg i może napisać jak tam z pracą i z zakwaterowaniem

Xyz

Jestem byłym pracownikiem My Toysa w Gernsheim co do firmy i pracy nie mam nic do zarzucenia (może oprócz przestoju na przełomie wrzesień październik) Ale agencja hmmm porażka . Na wstępie zostaliśmy (usunięte przez administratora) ponieważ Pani rekruterka przedstawiła nam inne warunki niż finalnie podpisaliśmy na umowie .Między innymi był to brak dodatku paliwowego 150€ Oraz koszta mieszkania ktore wynosiły 210€ a nie 150€ tak jak było mówione . Wypłaty spóźnione , niepełne . Nie wypłacają obiecanej i zawartej w umowie diety na czas , dopiero z miesięcznym opóźnieniem gdzie i tak wystepowaly niezgodności . Wieczne problemy z numerami kont itp Przez kilka miesięcy pracy nie było miesiąca aby wszystko sie zgadzało . Paski wypłat do wglądu dopiero ok 2 tygodnie po wypłacie co nie powinno mieć miejsca . Zakwaterowanie nie najgorsze aczkolwiek za 210€ miesięcznie można się spodziewac czegoś lepszego . Panie rekrutujące niemiłe wręcz opryskliwe szczególnie Pani I.B ogólnie po przyjeździe i podjęciu pracy mają pracownika gdzieś . Z łaską odbierają telefony i rozmawiaja z człowiekiem jak ze (usunięte przez administratora) . Co do koordynatora -bardzo miły facet lecz był tam poprostu zbędny ponieważ niczego nie potrafił załatwić , wieczne odpowiedzi „nie wiem” „zapytam” „zobacze” Może to wina bałaganu w biurze , ale mimo to myśle ze powinien dopilnowac aby sprawy pracowników zostały zalatwione . Do My Toysa napewno wróce ale nie przez tą agencję .

Dariusz
@Xyz

W ogłoszeniu, które przed chwilą widziałem (ślusarz - okolice Halle) piszą już, że biorą 210 E za zakwaterowanie. Stawka w zależności od doświadczenia od 16 do E brutto / godz + 10 E diety netto / dziennie. Jak bardzo wypłaty się nie zgadzały, porównując z umową i czy dowiedziałeś się ze strony biura z czego to wynikało? Chcę mieć jasność, że jak się na coś umówię i jest to potwierdzone umową, to tak będzie. Na co, Twoim zdaniem powinienem zwrócić uwagę?

Magda

Witam, czy ktoś pracowal lub pracuje jako Pracownik produkcji w Zwickau ? Jeśli tak , to jakie tam warunki i czy są tam jakieś problemy z wypłatami ? I w ogóle czy wszystko jest ok?

A moze jakies imie ?

Krzysiekk

Witam ,czy ktoś został również (usunięte przez administratora) na wypłatę pracując przez ta agencje w Arvato ? ,do dziś ciężko uzyskać kontakt nie tylko z koordynatorem ale oraz z Agencja ...jedynie dostał człowiek informacje 19.12.2022 ze korekty godzin pracy jak i brakujące pieniądze będą wysłane do 21.12.2022 ..do dziś 0 pieniędzy oraz odzewu bo jak i kordynator jak i agencja ma ciagle wolne i urlopy kiedy coś nie gra :) dodam ze każdy z pracy dostał inne pieniądze za te same godziny na klasie podatkowej 1

@Krzysiekk

Witam Niestety ,ale ani kordynator ,ani tez osoby ktore rekrutuja nie maja wplywu na to co postanowi dany odzial . Mysle ze zapytania takie trzeba kierowac bezposrednio do Swogo odzialu . Jesli Pana imie jest faktyczne ,a nie jest zadnym nikiem prosze sprawdzic jeszcze raz korenspodecje poniewaz na wszystkie Pana pytania zostaly udzielone odpowiedzi , Kwestie urlopowie .Kazdy pracownik wewnetrzny jak i zewnetrzyn ma prawo do urlopu . Nie jest to jakis specjany przywilej nadawany dla nieliczynch . Z tego co sie zorietowalem to kordynator potrafi odebrac nawet w swoim czasie wolnym wrazie jakis problemow . Mysle ze naj latwiej jest skierowac sie do odpowiedniego biura z tym zapytaniem

Marko
@Krzysiekk

Jeśli jest tak źle jak piszecie, jeśli jesteście kiwani przez agencję , jeśli nie ma kontaktu z koordynatorem oraz z agencja to dlaczego wciąż pracujecie przez tę agencję?

AGENCJA XD

Nie wypłacają dodatków, które są na umowie, możesz pracować bez opuszczonych dni i tak dostaniesz taką samą wypłatę jak osoba która opuszczała dni. Ucinanie premii frekwencyjnej, po przyjeździe do pracy zdejmowanie koordynatora, dodzwonienie się do nich to cud jak już się dodzwonisz to później już nie odbierają telefonu, z numeru którego dzwoniłeś. Możliwość usłyszenia przez telefon ze Pani jest w pracy i nie ma czasu (haha) Oszukiwanie pracownika, że po spełnieniu umowy w przypadku brakujących godzin będziesz mieć zapłacone za tyle godzin ile jest na umowie. Brak wyrównania na koniec umowy pieniędzy. Warunki mieszkalne w naszym przypadku były bardzo w porządku. Brak odpowiedzi na mailu w przypadku niewygodnych pytań np:niezgodność pieniędzy.Nie polecam tej agencji OCENA -1/10

Jasu

Czysta prawda ,zwłaszcza ze kordynator ma cały czas urlop /wolne i jest zajęty żeby odebrać telefon ,kontakt z agencja na poziomie dna ...chyba ze chcą coś od Ciebie :) przed podpisaniem umowy to zachwalanie tej śmiesznej agencji a po podpisaniu cisza dowiaduj się sam pozdro

Julia
@Jasu

A tak z ciekawości, bo skoro tak piszecie to ci koordynatorzy jak są ze swojej pracy rozliczani? Zastanawia mnie po prostu kto nad nimi jest i jak na ich pensję wpływają jakieś przykładowe skargi od ludzi. Ktoś próbował się orientować w tym już?

XD
@Julia

Czy ktos kto pisze te komenarze nie chodzi na urlopy ? Albo siedzi 24/7 w pracy ? Albo jest atakowany o 22 bo ktos sobie przypomnial wlasnie ze potrzebuje infomacji o pogodzie na jutro .... Moze skoro oni Tacy sa zli i ble to po co im zawraca glowe . Niestety ,ale czytam te opoinie i nie dowierzam .Kordynator czy inny pracownik nie jest waszym ,,paziem ,, by czekac wiernie jak pies o 23 na telefon . 2 kwetia bo ktos tu wspomnial o urlopach :) Jak kazdy inny pracownik ma zapewnione przez prawo niemieckie czas na odpoczynek . Urlop = Czas wolny. Wiec nie rozumiem czemu macie takie zale do nich bo nie potrafi sie rozerwac czy co ? Czasem wystarczy sie spokrzec w ludzki sposob a nie tylko krytykowac .

Janek
@XD

Panie Dawidzie ty masz na wszystko wytłumaczenia ważne żeby pitos się zgadzał ,sam ludzia na rozmowach gadałeś ze nie jesteście jak inne agencje ze macie kontakt z ludźmi a jak człowiek w normalnych godzinach uczciwie dzwoni to nawet nie odbierzesz tylko piszesz SMS za każdym razem i nawet nie odpisujesz ,wolnego kasz więcej niż roboty o taka jest prawda,jesteś zwykły bajkopisarz

Dziwią mnie negatywne opinie. Pracuje pół roku i wszystko jest ok. Wypłata zawsze 15 na koncie,nigdy nie była później niż 15 ,kontakt zawsze jest ,ogłoszenia z ofertami pracy są pisane najlepiej ze wszystkich jakie widziałem ,spory wybór ofert

Sprostowanie: Bardzo ,bardzo dziwna agencja. Wszystko wychodzi z czasem . Po kolei : Plusy - ładnie pisane ogłoszenia -dobre stawki - wypłata zawsze na czas Minusy : -warunki umowy różnią się rzeczywistości o sporą sumę - Brak organizacji w wielu sprawach : - w dojazdach ,chodzi o osoby bez auta - wnioski urlopowe -problemy z zaliczkami - niezgodności wypłat - brak wyjaśnienia niezgodności wypłat - po kilku miesiącach pracy diety z kwoty netto przerobili na kwotę brutto bez żadnej informacji - podczas urlopu koordynatora dochodziło do tego,że kogoś zwolnili a nikt z agencji tego nie przekazywał bo koordynator był na urlopie - w porównaniu z innymi agencjami słabo to wszystko wygląda

Julia

Poczekaj i co z tym punktem przedostatnim? Ta osoba dalej pracowała za darmo jakby czy jak to było rozwiązywane?

Xxx

Witam państwa czy ktoś był na komisjonowanie odzieży w Hanower ? Jakieś opinie

Aaa
@Xxx

Chodzi o pracę w Burgwedel?

Ola

Agencja jak najbardziej godna polecenia!! Praca w miłej atmosferze, bez pośpieszania, osoby nawet bez doświadczenia mają czas na naukę i zaklimatyzowanie się w nowym miejscu pracy. mieszkania w dobrych warunkach, wypłaty na czas i przede wszystkim super koordynator, który zawsze jest pod telefonem i w razie potrzeby służył pomocą!! :)

Jakieś informacje na temat pracy "Komisjonowanie zabawek"? Jak wygladają mieszkania? ile osob jest w jednym mieszkaniu? bo pokoje 2-osobowe to wiem.

Amo
@Anonim

Również się wybieram czy ktoś ma opinię

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH - Offenbach

• Jak się pracuje w Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo - Team Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!