logo FARA GmbH

FARA GmbH

Bad Homburg

Opinie o FARA GmbH

er 2016-08-14 18:25
hej hej aa co to tutaj taka cisza? czy moglby ktoś napisac cos na temat warunków zatrudnienia tutaj w firmie? z góry dziekuje za jakies informacje :))
amigo 2017-01-23 20:26
Ja parcuje w Farze od Kwietnia 2016 i nie moge powiedzieć złego słowa o tej firmie wypłaty na czas ,stały kontakt z firma jak dla mnie jest ok.
elektriker 2017-03-27 22:51
A jakie warunki mieszkaniowe jest ich oferta ze daja elektrykowi 11,50brutto plus 12euro diety ile miesiecznie netto mozna u nich zarobic i czy prace sa w jednym regionie czy trzeba zwiedzac cale niemcy co tydzien i ogolnie czy jest w miare stala praca u nich prosze o szczera odpowiedz pracownikow
amigo 2017-04-03 20:20
Witam tak to prawda 11,50 brutto i 12,5 diety ,z jezykiem Niemiecki 15 euro diety ile można zrobić hmm
jest konto godzinowe 150 nagodzin idze na nie jak jest pełne to zaczynaja normalnie wypłacać nagodziny zarobisz 1550-1700 euro bez nadgodzinn zalezy jaka grupe podatkowa ,praca jest cały czas .
Iwona 2017-04-18 14:45
@amigo na jakim stanowisku pracujesz w FARA GmbH? Co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?
Zostaw swoją opinię o FARA GmbH - Bad Homburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARA GmbH