logo FARA GmbH

FARA GmbH

Bad Homburg

Opinie o FARA GmbH

er 2016-08-14 18:25
hej hej aa co to tutaj taka cisza? czy moglby ktoś napisac cos na temat warunków zatrudnienia tutaj w firmie? z góry dziekuje za jakies informacje :))
amigo 2017-01-23 20:26
Ja parcuje w Farze od Kwietnia 2016 i nie moge powiedzieć złego słowa o tej firmie wypłaty na czas ,stały kontakt z firma jak dla mnie jest ok.
elektriker 2017-03-27 22:51
A jakie warunki mieszkaniowe jest ich oferta ze daja elektrykowi 11,50brutto plus 12euro diety ile miesiecznie netto mozna u nich zarobic i czy prace sa w jednym regionie czy trzeba zwiedzac cale niemcy co tydzien i ogolnie czy jest w miare stala praca u nich prosze o szczera odpowiedz pracownikow
amigo 2017-04-03 20:20
Witam tak to prawda 11,50 brutto i 12,5 diety ,z jezykiem Niemiecki 15 euro diety ile można zrobić hmm
jest konto godzinowe 150 nagodzin idze na nie jak jest pełne to zaczynaja normalnie wypłacać nagodziny zarobisz 1550-1700 euro bez nadgodzinn zalezy jaka grupe podatkowa ,praca jest cały czas .
Iwona 2017-04-18 14:45
@amigo na jakim stanowisku pracujesz w FARA GmbH? Co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?
Kkk 2017-07-20 17:17
Jedyny plus to, ze wyplacalni oszukuja nie placa diety zamiast tego rzekomy ryczaltowy zwrot kosztow dojazdu gdzie wedlug kodeksu niemieckiego nalezy Ci sie za uzywanie wlasnego auta do ich celow kilometrowka 0, 30 e, nocleg wynajmuja na siebie i to oni sobie wliczaja to w koszta heh, tobie z tytulu prowadzenia podwojnego domostwa jesli je chcesz udokumentowac nie bedzie sie nic nalezec nawet gdybys sam chcial przedlozyc rachunki.Nieumiejetnosc jezyka kosztuje i w ten sposob powolujac sie na swoje uklady zbiorowe ciagle cie oszukuja na kase.Jak juz jakas firma postawi im warunki porownywalne z wynagrodzeniem przecietnym zakladu w ktorym bedziesz pracowal a taki kodeks ich obowiazuje Tak zwane rownouprawnienie to zabiora Ci calkowicie diete czyli ten rzekomy ryczalt sporzadza umowe tak ze nawet ryczalt nie bedzie Ci sie nalezec heh.Wiec zapomnijcie o diecie. W TEJ FIRMIE diety zadnej nie ma to fikcja. A KODEKS NIEMIECKI obowiazuje ich tylko wtedy z korzyscia dla nich nie dla CIEBIE wiec nie nabierajcie sie na prace u niemieckiego pracodawcy jak dzwonia i tak kolorowo przedstawiaja oferty.Do kazdej umowy maja aneks bys nie mogl roscic sobie praw wzgledem nich
Sebastian 2017-08-07 11:02
witam. dostałęm promozycje wlasnie od Pana Martina jako spawacz dał mi odrazu 13 E brutto na godzine i 30 e diety dziennie . gdzies w srodek niemiec czy to dobra oferta ? wypłacalna jest ta firma ??
Iwona 2017-08-15 17:18
@Sebastian - zdecydowałeś się na pracę w FARA GmbH? Jeśli tak to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim pierwszym dniem pracy? Jak on wyglądał? Czy zapewnione zostały szkolenia pozwalające na szybkie wdrożenie się w rytm pracy?
Zostaw swoją opinię o FARA GmbH - Bad Homburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARA GmbH