Opinie o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PerMont GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PerMont GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Klar

Firma spełnia warunki umowy. Dba o przebieg wyjazdu, zapewnia zakwaterowanie, wynagrodzenia zawsze wpływają terminowo. Polecam

Moras
@Klar

zgodzę się i dopowiem jeszcze że wyróżniają sie tym że z pracownikiem utrzymują stały kontakt, jeśli jest jakiś problem to szybko działaja. jeździłem wielokrotnie za granice z roznymi agencjami i zadna nie wyrozaniala siepod tym wzgledem, w mojej ocenie permont 5/5

Rom

to co na umowie to i w praktyce. nie spotkałem się z żadnym oszustwem z ich strony ani nie okradli mnie z urlopu. jak dla mnie - wsystko na plus i polecam wspolpracę z nimi

Arielos
@Rom

Ja tak samo, wszystko się zgadza. Różnie bywa z pracą za granicą i umowami zagranicznymi, ale tutaj konkretnie. Tak jak jest napisane, tak jest.

Bylypracownik
@Rom

Jedziesz w czwartek do Polski, wpisują ci w piątek urlop za który nie płacą. Nie okradają cię?

@Arielos

Powiedz proszę, czy firma pokrywa koszty transportu i zakwaterowania? Na ile się wyjeżdża i jaką ma się umowę?

Zbych
@Marek

Tak, pokrywają koszty transportu i zakwaterowania. Nie wiem czy to nie zależy od stanowiska, ale ja jako cieśla miałem wszystko zapewnione. Polecam !

@Zbych

Za przejazdy i mieszkanie potrącają z wypłaty

Bylypracownik

I do tego po krótkim czasie cię wymelduja

Gruby
@Marek

Umowa niemiecka A pokrywa jak zjezdzasz co 2 tygodnie zjazd do Polski plus jeżdżenie do pracy przez 2 tygodnie

Piter
@Marek

Mi nic nie potrącili, wypłata jest na czas u taka jak w umowie. Ja lubię tę pracę i dobrze mi siie tutaaj pracuje.

Miki
@Rom

Mnie również nic nie potrącono. Nie wiem co się musi wydarzyć aby potrącali za takie rzeczy? Ja jestem zadowolony

Hugo

Wszystkie nieprzychylne opinie mogą wynikać chyba jedynie z lenistwa i zamiaru nicnierobienia jak to właśnie często bywa. Osobiście nie mogę powiedzieć że firma "okrada". Co to w ogole za określenie... Płacą Ci tyle ile przepracujesz, nie ma czegoś takiego ze robisz 10h a płacą za 5... to co w umowie to masz to zagwarantowane. Wiadomo ze trzeba się przykładać do roboty, nikomu za nic nie będą płacic. Ja tam robię i dobra kase przywoże.

Adik
@Hugo

Ludzie mają jakis problem i wylewają go na forum. Nie zgadzam się tak jak Ty z poniższymi opiniami. Jężdzę juz od jakiegoś czasu, i przywoże dobry hajs, mam fajna ekipę i nie ma na co narzekać, a jak ktoś chce to zawsze znajdzie problem.

Irek
@Adik

Dokladnie pozdrawiam załoge. .. ja tez jestem zadowolony nie ma na co narzekać naprawdę, pracodawca wywiązuje się z umowy 100 %

Romek

Ja tam jestem zadowolony . Od samego początku była ścisła i uprzejma współpraca, stały kontakt i dobre pieniadze. Gdybym mial polecic to 5/5

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PerMont GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mennn

Czytając te wypowiedzi, nawet ciężko jest określić kto pracował, kto jest z biura, gdyż wszyscy mają podobną kulturę słowną, już nie wspomnę o brakach w ortografii. Nie dziwię się że ciężko było się wam porozumieć między sobą, poziom wypowiedzi to oddaje. Z tego co pracowałem w niemczech wiem że wszystkie firmy mają tam indywidualny sposób podejścia do pracownika, nie zda się przeczytać opinię i koniec, najlepiej samemu się przekonać jak jest. Ja jadę za niedługo spróbować, jestem dobrej myśli. Co do problemu brygadzistów i kolonii, jak się chce to ekipę zawsze można zmienić lub przejść do nowej. Tak mi się wydaje :)

Menn
@Mennn

Miałem jechać na murarza. Niestety od 8.10, zero odzewu ze strony firmy, mimo obiecywań złotych gór. To już mówi bardzo wiele z jakimi ludźmi ma się do czynienia.

Wyjekdobrarada
@Mennn

Niby można przejść do nowej brygady ale tak naprawdę nie ma nigdzie w żadnej miejsca. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Wyjekdobrarada

Pracownik zatrudniony za pośrednictwem firmy PerMont GmbH może wnioskować o przeniesienie do innej brygady? Mógłbyś napisać, czy aby móc w ogóle ubiegać się o pracę w tym miejscu należy dobrze znać język niemiecki? Osoby nieznające języka mogą normalnie porozumieć się z pozostałymi osobami? Proszę, abyś opisał, jak to wygląda.

Ali Baba
@Mennn

Piszesz o poprawnosci w pisowni :):) Brygadzistow i kolonii :) :) Rozbawila mnie Twoja poprawnosc :) :)

Jerry
@Rafał

Tak możesz wnioskować, ale rozpatrzenie wniosku należy już do pracodawcy i co z tym zrobią. Nie trzeba znać super niemieckiego, najwięcej pracujeesz z Polakami,a reszty nauczysz się na miejscu. Nie ma z tym zadnego problemu, ja pracuję już jakiś czas i nie zamierzam tej roboty zmieniać

dsierujrufh

jak jestes ogarniety/a daj sobie spokój biuro pośredniczące w kolanowicach to kabaret nie jedz !

patrol
@dsierujrufh

nie prawda, ja jeżdzę już od jakiegoś czasu i wszystko jest okej.

Rafal
@dsierujrufh

Oczywiście,ze bardziej opłaca się przez biuro lub agencję niż na własną rękę, co Ty opowiadasz? Ja z Permont wyjechałem do roboty i absolutnie nie załuję, o wiele więcej przywiozłem niż jak jeździłem sam.

nazwanickiem
@Rafal

Jeździłem juz przez wiele agencji i to co się nieraz dzieje za granicą to dramat. Ale w Permoncie nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało , wywiązaują się z umowy. A inne agencje robiły ze mnie jelenia na posyłki. Permont wydaje się szanująca się firmą

Gruby

Witam obecnie lat 35 pracuje ponad rok kokosow nie ma Ale na czas czasami kreca z duperelami czasami nie jak to wszędzie ogólnie jeśli mam powiedzieć nie jest źle ale mogło by być lepiej krotko mówiąc związki zawodowe panowie zrobimy znimi porządek

Gerard

Piszecie wszyscy Panowie o Permoncie. A powiedzcie mi, który z was Panowie jest zatrudniony w Permoncie ? Odpowiadam - żaden. Jakby firma była fair to by nie było kombinacji z zatrudnieniami w różnych spółkach. Pracowałem jako cieśla. Niestety nie znam języka. Zarobić może tylko brygadzista bo ma dodatki i nie płaci za paliwo. Reszta ma stawke 12 euro brutto czyli stawke pomocnika. Nikt za takie pieniadze nie pracuje dzisiaj w Niemczech. Ale brygadzisci chwala bo mają ok 15 euro brutto plus 2 euro dodatku.

Obiektywny

Czytając te ostatnie komentarze wnioskuję, że w Permoncie pracują bardzo inteligentne osoby. Gramatyka, składnia, ortografia 1a , tylko pozazdrościć tak dobrych w pisowni murarzy i cieśli !. Sami docenci i inżynierzy . Nic dodać i ująć. Respekt!

yyyy

Czy ja wiem, czy ludzie pisza , że super. Piszą, że nie narzekają, a każdy woli co innego, kazdemu co innego pasuje, wiec moe akurat innym pasuje. Mi pasuje,mnie nikt nie okradł.

Kalinowski

Może wasze zdanie o "okradaniu" wiąże się z tym, że nie umiecie czytać bądź nie rozumiecie umowy którą podpisujecie??? Ludzie, gdyby firma miała oszukiwać tylu ludzi, to już dawno by jej nie było, bo by zbankrutowała albo po prostu zniknęła. Ja z nimi już tyle współpracuję i nie wiem co trzeba zrobić albo co żeby wypłaty nie dostac. U mnie zawsze wszystko terminowo i na czas. Nie mam zarzutów.

kick

ja tam pracowalem i nie sadze zeby firma byla oszukana czy tez nielojalna. wywyazuja sie z umowy za kazdym razem i jesli ty tez sie z niej wywiazujesz to nie ma z nimi zadnego problemu ze swojej strony moge polecic

boomer
@kick

też pracowalem i wszystko było ok. hajs na czas, niemiecka umowa- dla mnie spoko

Jo

trzeba trafic na fajna brygade to i wszystko gra.

Ariel
@Jo

Ja mam super brygade i pewnie dlatego tak mi sie dobrze pracuje w permoncie, bo fajnymi ludzmi się otaczam, ale pieniadze tez nie są złe, to zostaje !

Wiktor

@Neutralny Firma będzie dobra dla tych którym chce się pracować i robią to dobrze!!!Proste!

Wj
@Wiktor

Dokładnie, ludziom się nie chce pracować, a potem narzekają. Praca nie jest łatwa, więc musi się po prostu chcieć, bez tego nie da rady. A do tego dobrze jest lubić, to co się robi. Ja lubię swoją pracę i z warunków w Permoncie jestem zadowolony

Maksymilian

A ja się cieszę że trafiłem na Permont. Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach to bardzo korzystna forma zarobku, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się teraz w kraju, polecam wszystkim przejrzeć na oczy i spróbować.

Olesuaw

Szczerze polecam pojechać do pracy z Permont. Nie okradaja z wyplaty, jest fajna, mila atmosfera. Jesli ktos ma ochote popracowac za dobre pieniazki to polecam

czaro

Polecam tym którzy chca dobrze zarobić wykonujac zawód za ktory w kraju dostaliby 3 razy mniej. Przy niemieckiej umowie o prace naprawde opłaca się robic

matizz
@czaro

dokładnie. niemiecka umowa o pracę to swietne rozwiazaniee, bardziej opłacalne. a do tego wykonujesz ten sam zawod i uczysz sie nowego jezyka. mi takie zatrudeninie pasuje.

murarz

nie wiem jak inne stanowiska ale moge polecic fuche murarza zaoferowali mi transport, zakwaterowanie to i szkoleń bylo duzo takze na plus jak najbardziej brydaga wesola i uprzejma nie ma na co narzekac ja jestem usatysfakcjonowany

Sznejda
@murarz

Witam. Właśnie przechodzę rekrutacje na to stanowisko. Ciesza mnie opine na ich temat ???? pozdrawiam

murarz
@Sznejda

polecam. oprócz fajnych zarobków można też dobrze język podszkolić, a ludzie z rekrutacji i z firmy są super mili wiec mozesz na nich liczyc caly czas ;-)

Kuba

To jest firma AZ - Partner z Opola ? Dajcie jakis namiar.

Jan
@Kuba

Opole Armi Krajowej 1sze piętro, to jes koło citroena Partner am Bau .

Firma
@Kuba

to nie jest firma Partner. To Firma PerMont.

Gabriela
@Firma

Zgadza się, wątek ten dotyczy firmy PerMont GmbH. W Kolanowicach k. Opola. Czy jest ktoś, kto udzieli mi odpowiedzi, na jaką umowę tam zatrudniają?

Jan
@Firma

Firma PRTNER AM BAU, to nie firma Per Mont , w Opolu na ul. Armii krajowej jest Partner, a Per Mont w Kolanowicach ,masz słabe informacje i wprowadzasz ludzi w błąd. Doinformuj się zanim coś głupiego napiszesz .

znany

Mnie z niczego nie okradli. Urlop dostałem, taki jaki planowałem, nie zabrali mi godzin.. generalnie nie wiem o co wam chodzi, uczepiliście się .. a robota jak robota, nigdy nie bedzie idealna, ale jest spoko.

mnie sie u nich podoba.

Bozydar
@Andrzej

i mi tez sie sie podoba, ktos wyzej pisał, ze co kraj to obyczaj. a kazdy to tylko narzekac potrafi. mi sie podoba, fajna ekipa, i zarobki na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o PerMont GmbH - Neu-Isenburg

• Jak się pracuje w PerMont GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PerMont GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PerMont GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PerMont GmbH