Opinie o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PerMont GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PerMont GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Jan

Co to za firma? Czym sie zajmuja? Ile pracownikow?

Astro

Dla mnie firma jest okej, można dobrze zarobić, warunki są bardzo dobre.

Azek

Jechać można, wybrałem ich bo mieli najlepszą ofertę i najlepsze opinie. Trochę też znajomych popytałem bo trochę ludu w Niemczech w pracy było.

Allah
@Azek

Dzień dobry,Azek i Łuki jestem ciekaw co za super warunki proponują??? Napiszcie coś więcej na ten temat,co ma takiego ta firma że chcecie pracować właśnie w tej firmie!!!

Łuki

Pracowałem i wg mnie ok, jasno określone warunki.

@Łuki

Jak są dobre warunki to aż chce się pracować pomimo tego, że czasami może ciężko, to się opłaca

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PerMont GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Wyjazd oceniam pozytywnie, człowiek dobrze zarobił, planuję jechać teraz jakoś koło lipca lub sierpnia.

Martes
@Tomek

Normalnie teraz rekrutują? Wiesz może jak to teraz wygląda?

Dino
@Martes

Normalnie zgłoś się do nich powiedzą co i jak

Łuki
@Martes

Z tego co wiem normalnie, wystarczy do nich podbić to się dowiesz co i jak.

patrykos

Tak, normalnie

patrykos

Warunki w porządku, teraz śmiało można jechać. Dbają o wszystkie formalności i też o zapewnienie potrzebnego sprzętu.

Olek

Mi się dobrze pracowało i z kasy też byłem zadowolony, zapewniają też zakwaterowanie i transport a to teraz w sumie rzadkość.

Rico

Jak dla mnie w porządku. Na warunki nie narzekam, dobre pieniądze i dobre podejście do pracownika.

kuba
@Rico

tez mysle ze oni jako jedni z nielicznych czlowieka szanuja i mozna liczyc na pomoc

Ewing

Dobre pieniądze i porządne warunki. Nie ma co się czepiać Permont bo jest ok

Kazek

Ja na pracę nie narzekam. Dobre warunki, dobre pieniądze, a o to mi chodziło jak zdecydowałem się podjąć z nimi współpracę.

Olek

Pracowałem jako murarz i mogę polecić. Dobre warunki. Nie potrzeba było mieć jakiegoś dużego doświadczenia i znajomości języka. Ja znam niemiecki więc wiadomo że automatycznie łatwiej było.

Zdzisław

Rzetelna firma, wszystko na czas płacą, papiery w porządku, dobre auta dają i warunki na kwaterze ok. Od lat robię na Niemcach i niejedno zech widział. Tutaj jak ktoś jedzie robić, a nie ino stać na budowie i za to dostać kasa to będzie zadowolony. Trzeci sezon tu jestem i polecam.

Ryszard

Pod jakim względem firma ta rzekomo olewa pracownika? Twój aktualny wpis można tłumaczyć na wiele sposobów, dlatego też chciałbym, abyś go sprecyzował i rozwinął.

Edi

Witam, zgadzam się z wszystkim co Pan napisał, to prawda.

Dam.........

Firma jest naprawdę wporzadku ,pieniążki na czas ,urlop wypłacany ,umowa noi jedna z najważniejszych zeczy ,częste zjazdy do pl.Pozdrawiam wszystkich pracowników włącznie z biurem.

Mg

Witam mam pytanie jak uzyskać świadectwo pracy od tej firmy? Dwa miesiące czekam i nadal nic. Proszę o pomoc

Max
@Mg

W Niemczech nie ma coś takiego jak świadectwo pracy. Tam jest wszystko w systemie

Jika

Witam na początku się zarabia 9 euro netto A od kiedy dawaja podwyżkę? I czy dawaja jakieś pieniądze na święta albo paczki dla dzieci?

Rostek

Postanowiłem wyjechac z permontem 3 mies temu- tak mi kumpel ich polecał no i się nie zawiodłem. W sumie juz tyle razy wyjeżdżałem do Niemiec i nigdy nie byłem tak zadowolony jak z permontu.

Timon

Permont pomógł mi rozwinąć skrzydła w pracy za granicą i dzięki temu pokonałem wszelkie wątpliwości co do wyjazdów do Niemiec. Jestem bardzo zadowolony. Jednak niemiecka umowa o pracę to jest atut.

tom
@Timon

Mój tez to był pierwszy wyjazd za granicę z Permontem. Zdobyłem świetne kwalifikacje i doświadczenie. Poznałem świetnych ludzi, uważam , że to firma stale sie rozwijająca

Krzysiek
@tom

Nie bez powodu taka dobra renoma - ja tez lubię tu wracać. Jak dla mnie dobre warunki, nie ma się do czego doczepić.

Pajak

Jak dla mnie to super firma,pomagają kazdemu. Ja ze wspolpracy z nimi jestem zachwycony.

Zostaw merytoryczną opinię o PerMont GmbH - Neu-Isenburg

• Jak się pracuje w PerMont GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PerMont GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PerMont GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PerMont GmbH