Opinie o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PerMont GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PerMont GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

PPx

A ja się nie zgadzam z Twoją wypowiedzią. Dla mnie PerMont jest spoko opcją. Ogarneli wszystko tak jak trzeba. Wynagrodzenie spoko i na czas. w pracy liczą się też ludzie i to my tworzymy atmosfere. Wiec to jak bardzo jest przyjaźnie, zalezy od nas. Ja na to nie narzekam.

permontowiec

Dokladnie tak jest Panie kaczor kto chce pracowac na budowie niema problemu ,ja pracuje w Permoncie troche czasu i wiem jak jest niemam z niczym problemu ,placa na czas z niczego mnie jeszcze nie oszukali mam swoja brygade dobrych ludzi co chca pracowac a nie sie obijac . tylko ci co jada szukac kij go wie czego zawsze bedzie im zle wszystko jest be firma zla nic nie pasuje i pisza o firmie zle .Kazdy kto wybiera sie do niemiec do pracu musi wiedziec niema nic za darmo ,chyba zejeden lub inni mysla kategoria komuny czy sie stoi czy lezy 100 eu sie nalezy

praaacus

Nie ma na co narzekać . Jak jesteś sumienny i pracujesz to zarabiasz dobre pieniądze. Jak masz ciągle jakieś ale, to wypisujesz bezsensowne opinie tutaj. Ja jestem zadowolony, dla mnie dobra stawka, wszystko na czas no i nauczyłem się niemieckiego, a na tym mi tez zależało. Polecam.

kaczor
@praaacus

dokladnie. zgadzam sie. trzeba pracowac, a nie sie obijac jak to niektorzy robią :D ja też trochę popracowałem z Permont i jak wykazałem się samozaparciem to zadnych absolutnie problemów nie mialem;-)

kostek

Praca jest spoko, wiadomo , że to praca fizyczna, więc nie ma co oczekiwać, że będzie lekko. Ale ja ją lubię. Mam fajną ekipę, dobry hajs, a czego chcieć więcej?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PerMont GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
bezimienny

Kto co lubi, jedni lubią zjeżdżać co jakiś czas do domu, inni wola pracę stateczną. Mi się tutaj podoba, zarobki dla mnie sa okej, od razu zapewnili mi zakwaterowanie i transport także jestem zadowolony, a pracuje się w spoko zespole.

murarz

przecież podpisujac umowe wiesz na co sie piszesz takze nie rozumiem po co w takim razie umowe podpisywac jesli ci cos nie odpowiada ;) lepiej dogadac szczegoly przed podpisaniem niz potem sie rozczarowywac chyba prawda? nie stawiaj permontu w zlym swietle jesli nie potrafisz sam zrozumiec dobrze warunkow umowy lepiej o wszystko dopytac

bogdanWina

pracowałem na budowlance i zlego slowa na Permont powiedziec nie moge - udalo mi sie dzieki im wzbogacic swoje umiejętnosci w zawodzie np czytanie planów co przelozylo sie pozniej na mozliwosc ubiegania sie na wyzsze stanowiska, podoballo mi sie ze bylem pod stala opieka no i otrzymalem niemiecka umowe o prace takze kasa dobra

@Krisu A powiedz mi jak to wyglądało ze szkoleniami? Faktycznie można zrobić kurs na dźwig? Czy to ściema?

@Zainteresowany

mozna. daj znac do biura, kurs jest nieodplatny i jest organizowany w grudniu czy jakos styczniu

@pracownik

Super! Kursy na wózki zawsze są płatne i to nie małe pieniądze, dobrze jak firma dba o pracownika i zapewnia takie szkolenia nieodpłatnie.

@Zainteresowany

na dzwigi, na wozki nie robia, tylko na dzwigi bo to stany surowe

Maciek

Jak wygląda praca w firmie po technikum budowlanym?

Słyszałem same pozytywne opinie o pracy w PerMont, dlatego zastanawiam się skąd takie negatywne komentarze. Jest tutaj ktoś, kto nadal pracuje w firmie i może powiedzieć jaka jest atmosfera w pracy, czy pracodawca jest okej i pieniądze wypłaca na czas?

Pracuś

Ja dostałem pracę w Permont od razu po ukończeniu szkoły budowlanej. Przyznam, że była to moja pierwsza praca, nie licząc tych dorywczych. Umowa niemiecka jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Wynagrodzenie wypłacane na czas, a do tego zaliczyłem szkolenie na dźwig. Ekipa w pracy też spoko, wiadomo, że nie zawsze się z każdym polubisz, ale mimo wszystko umiemy się dogadać.

Krisu

Ja nie miałem na co narzekać. Na niemieckiej umowie lepiej było niż na polskiej. Brygada trafiła mi się naprawdę spoko, a wynagrodzenie było naprawdę dobre. Zjazdy do Polski miałem co 2 tygodnie, a przede wszystkim zapewnili mi zakwaterowanie, które nie było ruiną. Gdyby nie to, że musiałem na stałe wyjechać do Stanów, to siedziałbym tam pewni do dzisiaj.

Jan

1,5 roku jestem w Partnerze i jest tak że skończyło się latanie i denerwowanie w arbaicamtach ,w okresie zimowym, tu od połowy grudnia do połowy lutego byłem w domu, a kasa z wintergeldu była.Karty do tankowania są dalej, niema problemu żeby zatankować, co dwa tygodnie darmowy przejazd do domu i z powrotem

@Jan

Jak wyglądała Twoja rekrutacja do PerMont GmbH? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź z decyzją o przyjęciu do pracy? Napisz szerzej o procesie rekrutacji w firmie.

Henry

Witam Panowie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Permont ale z tego co czytam to mam wątpliwości!? Powiedzcie mi kto jest szefem Permontu?!

Sebastian
@Henry

To co wiem, to właściciele Permontu zawsze się ukrywają . Nigdy się nie dowiesz, mają swoich pionków , co robią za nich. Ja odszedłem z Permontu i robię w super normalnej firmie gdzie możesz kiedy chcesz pogadać z jednym z szefów. To firma Partner , mają swoje biuro przy dworcu w Opolu a szefem jest Wojtek , którego wszyscy znają i zawsze ma czas dla chłopaków. Jak jesteś chory to wożą cię od lekarza do lekarza i nic cię to nie kosztuje, porostu dbają bardzo o swoich pracowników . Zimą wszyscy mają Wintergeld i są zabezpieczeni. Super firma , polecam.

Majster
@Henry

Smiało podjedź do Kolanowic do biura ,miła obsluga i szefa tez czesto spotkasz,grile też czesto sa tu w soboty. ja pracuje tu już 4 rok i jest ok, brygada dobra, pasuje, jak co sie dzieje to biuro pomaga. Wczesniej pracowałem dla szemranej firmy, gewerbe kazali zakładac masakra, tu przynajmniej wypłata na czas zawsze, niemiecka umowa, narzekają ci co nieroby albo co w komórke patrzą caly dzien na budowie i ich polir wyrzuca

Rafał
@Majster

Może jesteś w stanie przedstawić, czy firma PerMont GmbH zatrudnia również pracowników bez doświadczenia zawodowego? Ciekawi mnie, czy osoby, które nie pracowały jeszcze za granicą, mogą otrzymać szansę pracy za pośrednictwem tej firmy. Możesz odpowiedzieć?

Romi

Hehehe. bank godzin to przepis w niemczech, firma jak by chciala nawet to nie moze inaczej jak nadgodziny do banku kierowac czy ty wogole wiesz o co w tym chodzi czlowieku? zadnej godziny nie stracisz jakby ci firma ukradla to by z torbami poszla!!! Godziny ida ci do banku. ty placisz mniejszy podatek, one przechodza na nastepny miesiac pokrywaja ci tez nieobecnosci, oszczedzasz tu urlop a jak sa przestoje w pracy bo zima ale co ja bede tlumaczyc mozna poczytac i sie wie jak z glowa korzystac z banku godzin

Alojz
@Romi

Ty wiesz wogole co ty mowisz? Firma nie płaci nadgodzin bo nadgodziny powinny być płatne z dodatkami a nie jak zwykle godzina. Dla firmy to nie opłacalne bo firma musi zapłacić za dużo pieniędzy i podatku. Zeitkonto to wybór pracodawcy a nie obowiązek. Konta czasu pracy (Arbeitszeitkonten) są w Niemczech bardzo popularne – średnio co drugi pracodawca decyduje się na takie rozwiązanie. Konto chroni przed miesięcznymi wahaniami wynagrodzenia, ponieważ z reguły zatrudnieni dbają, aby na koniec roku rozliczeniowego mieć czyste konto. Nadgodziny mogą wybierać, kiedy chcą wziąć sobie kilka godzin wolnego. Warto jednak dokładnie przeanalizować swoje konto czasu pracy. Ważna jest przede wszystkim górna granica gromadzonych nadgodzin – kiedy jest ona niska, bardzo łatwo ją osiągnąć. Często jednak z powodów zakładowych pracownik nie ma czasu ich zamienić na godziny wolne, dlatego bardzo ważne są ustalenia dotyczące wypłacenia nadgodzin w przypadku osiągnięcia górnej granicy. Bez takiego postanowienia nadgodziny mogą po prostu przepadać.

Alojz
@Romi

Twierdzisz że firma nie może wypłacać nadgodzin tylko musi je wpłacać do banku godzin ? Kpina. Nie wiem gdzie ty pracujesz i skąd masz takie informacje.

Romi
@Alojz

skad ty to wzieles???? widac ze ktos w internecie na jakims portalu o niemieckich przepisach sie madrzy ale poszukaj sobie przepisow odnosnie branzy budowlanej. - tak osobiscie radze. z wlasnego doswiadczenia i pracy moge powiedziec zadna godzina mi nie przepadla jeszcze a jak przez bank godzin przeszlo mi 150h (przejdzie a nie myl ze nazbierasz i one beda sobie wisiec gdzies!) to kolejne sa wyplacone mi byly z 25 procentowym dodatkiem ja tym sposobem mialem w styczniu wyplate normalna a bylem w domu bo budowa akurat miana przestoj. Daj mi nazwe jakies niemieckiej firmy budowlanej ktora nie prowadzi Arbeitzeitkonto???? sezonowe branze wszystie musza aby ludzie mogli w sezonie nadgodziny robic, nie placic podatku z tego tytulu za duzego a potem poza sezonem moc normalnie dostac wyplate za godziny w banku godzin i z dodatkiem 25proc. tak to u mnie wygladalo przynajmniej nie wiem co tam u ciebie bylo.

Stefek

Jest w porządku. Trochę już tu robię, nigdy mnie nie oszukali, umowa niemiecka, ubezpieczony w Niemczech jestem a nie jakaś delegacja. Jak się komuś nie chce pracować albo woli pić niż zarabiać to wszędzie mu źle. Firma duża, na imprezach latem widać ilu pracowników. Ciekawe że mało zadowolonych coś tu pisze. Pewnie jak ja, czasu im szkoda na głupoty, lepiej zarabiać. Jak czytam te niektóre wpisy to myśle czy o tej samej firmie mówimy albo za co wylecieliście z roboty ze takie bajki wymyślacie... Chociaż na pewno każdy niewinny we własnym mniemaniu. Jak chcecie jechać do Niemiec zarobić to polecam.

Hanys
@Stefek

Zarobić? Kto dzisiaj robi za 12 euro brutto. Sprzątaczka ma więcej (usunięte przez administratora)

dsierujrufh

Firma tragedia totalny brak kompetencji nie chce sie rozpisywać w dzien wyjazdu stawiło sie 10 osób z całej polski pojechały 3 bo jakis gosc powiedział że wkradł sie błąd i ze reszty nie potrzebuja ps ja sobie poradziłem a co z kolesiem który jechał 400 km pociagiem z walizkami ????

Hanys
@dsierujrufh

Bo dla firmy liczy sie sztuka nie twojo robota

Witam, na wyjazd po zimie czekalam dlugo, to mnie wkurzylo najbardziej - ale czekalem na ten wyjazd bo poza tym w firmie mi sie podoba. Tylko niech powiedza z gory ile czekac to by se czlowiek robote na ten czas zalatwil jaka a nie takie przeciaganie.

Roman

Potrzebuje na już do brygady murarza! Może być dwóch. Niemiecka firma, na niemieckich warunkach. Ci tydzień zjazdy. Szukam dobrych chłopaków do brygady od zaraz! Najlepiej z okolic krapkowic.Tel 506968382.

Mateusz

Powiem krótko dobra firma!! pozdr całe biuro

Zostaw merytoryczną opinię o PerMont GmbH - Neu-Isenburg

• Jak się pracuje w PerMont GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PerMont GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PerMont GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PerMont GmbH