Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

F&F

Co ludziska. Wielka Sobota w pracy?

To ja
@F&F

Na której hali taki rygor?

lolo
@F&F

wielka sobota spedzona w domu a do pracy ida sami narwancy i bezdomni

Lolek
@To ja

Pewnie a8 haha, a ponac mieli strajkowac( tak slyszalem) pozdro dla normalnych z tamtad nie pracuje juz tam prawie rok i dziekuje kierownikowi ze dal mi wypowiedzenie to jedyna rzecz za co moge podziekowac

To ja
@Lolek

Też obstawiam tą hale. Tam zawsze nacisk na wszystko

Rajcik
@To ja

Na A11 też idą w sobotę :)

A8...hmmm
@Lolek

I tu jesteś w błędzie... wolne

OLA
@Lolek

Lolek masz przestarzałe informacje. Wielka Sobota jak i całe święta jest wolne.

mistrzNicNieRobienia
@lolo

haha czyli prawie cała hala A10 ....... niebieszczany, przysietnica itp. buhahahahaha

Strażnik Kosmosu
@mistrzNicNieRobienia

nieprawda bo idą ci co chcą

Wulkanizacja

Podziękujcie Ukraincą za sobotę oni tacy rządni roboty

prac
@Wulkanizacja

Podobno jest jakiś artykuł na fb związkowym na temat pracy w Wielką Sobotę. może ktoś skopiować ?

Damian

Jakies opinie o pracy na A 1 ???

kandydat

Na czym dokładnie polega praca project managera w Pass Polska? Widziałem, że obecnie otwarta jest rekrutacja na to stanowisko.

Prac.
@kandydat

Nad wdrożeniem wyrobu od zamówienia do produkcji. Opis jest w ofercie na stronie Pass Polska

SilnoTwardy
@kandydat

Na chodzeniu z hali na halę bez celu. Byle 8 gidzin

Janek

Wszystko ok

Agent Puchatek

Który brygadzista na A10 jest bardziej ''normalny" czyli ludzki ?

Ajom
@Agent Puchatek

to zależy z której zmiany

Gimbus

ale nudy na A10 żadnych romansów nie to co na innych działach pozdro dla kumatych :)

@Gimbus

Widocznie nie jesteś kumaty , skoro nic nie poderwałeś.

Ukraina
@Wulkanizacja

Za to wy (usunięte przez administratora) na wulkanizacji szalejecie za szoszonkami które robią do was maślane oczka Zeby was żony z domu wyrzuciły i jechać do tej biedy zobaczymy jak wam się tam spodoba

@Ukraina

Najpierw pozbądź się swoich kompleksów a pies nie bierze jak mu samica nie da.

Ukraina2
@Ukraina

Tak właśnie jest jak panowie myślą drugim mózgiem ale spokojnie nie jeden się już przejechał na paniach z ua.

Ukraina
@Wulkanizacja

Hahahahaha Kompleksy Hahahaha Dobry jestes naprawdę. Wiesz coś Ci powiem. Danie każdemu kto się nawinie nie jest żadnym wyczynem. Ale widać puszczalstwo jest czymś co wam imponuje

@Ukraina

To nie narzekajcie ,że nie ma romansów. Widocznie u was same idealne matki i żony . Gratulujemy.

Strażnik Kosmosu
@Gimbus

i bardzo dobrze że na A10 nie ma żadnych romansów same porządne kobiety no i ukraincy pilnują ukrainek a nie jak tam u was na wulaknizcji że ponoć niektóre lubią na II i III zmianie (usunięte przez administratora)

Waldi

Czy za godziny szkolenia BHP i okresowe badania w godzinach pracy firma placi pracownikowi tak jak jest napisane w KP ???

koles
@Waldi

No oczywiście !

Waldek

Kiedy beda kwity z wyplaty ktos wie? Pracuje kilka miesiecy, nie choruje pracuje normalnie a tu przelew ze najnizszej krajowej nawet niema, gdzie sie zwrocic?

lolo
@Waldek

przenies sie na kotły wulkanizacji dostaniesz wypłate z gornej połki norme z gornej połki i kwit z dolnej połki

@Waldek

Kolego nie wiesz jak sobie podwyższyć wypłat nic prostszego wystarczy kilka razy kierownikowi Powiedzieć co dzieje się na hali czy ktoś pracuje czy siedzi na telefonie lub spożywa nektar bogów oni to lubią i za to się odwdzięczają

Waldek
@Adam

Wole nie donosic, a wyplat powinien byc przynajmniej najnizsza krajowa a tu nawet tego niema. Byle tu przezimowac i spadam z tej "Renomowanej firmy" a tego tak nie zostawie

Prac
@Waldek

Najniższa krajowa wynosi 2800 zł brutto czyli przed odliczeniem podatków i składek na ubezpieczenie społeczne. Nie rękę wychodzi około 2061 zl

jaRomek
@Prac

i tyle musi być na wypłacie, nie ma znaczenia czy do ciebie dopłacają czy nie , to się należy prawnie i tyle.

Mk
@Waldek

Witaj w PASSIE haha, pilnuj swojego bo sie niczego nie dorobisz, wiem coś o tym sam pracowałem kilka miesiecy i dokładali mi do najniższej krajowej bo....tak wychodziło z wyceny wyrobów. Poprostu dają Ci montaże ktore są bardzo słabo wycenione. Narobisz się 8h i zarobisz 30 zł haha a na końcu jak pytasz o co kaman to Ci wmawiają że raz Ty raz ktoś inny ale sprawiedliwość jest na hali tylko że na wypłacie jej nie widać. Yh nie ma co tego ciągnąć na długo ....pozdro wolny i doceniony

hgsef
@Prac

pod warunkiem że pracownik w tym czasie nie był na chrobowym.

@lolo

i wyrabianie po ponad 2 tysiace pÓntkUf więcej i co za tym idzie niezła kaska... Tylko praca i nic więcej.

Tomcio

Skoro Niemcy się zamykają to grozi nam powtórka z tamtego roku ? Umowę mam do końca kwietnia

Hmm
@Tomcio

Niemcy patrza na gospodarke a nie na palace obajtka. Dla nich liczy sie przemysl samochodowy dla nas hejt

@Tomcio

Podobno urlopy i zwolnienia...

MaciekP

witam, w tamtym roku pod koniec zrobiłem kurs na wózek widłowy i chciałem zapytać, czy szukają teraz osób do pracy na magazynie. Znajoma znajomej mówiła, że zarobki na początek na magazynie wahają sie w okolicach 3,5-4,5tyś na sam początek, czy to prawda??

@MaciekP

No koledzy z magazynu, chwalić się zarobkami.

HA HA HA HA

Stefan

Chyba brutto 3500 zł to by się zgadzalo

panKran
@MaciekP

z 3 tyś na ręke może trochę więcej za miesiąc wyjdzie ale ... z 4 sobotami ..... to tyle w temacie

MaciekP

Jakie są zarobki na start na magazynie?

MaciekP

witam, pod koniec tamtego roku zrobiłem kurs na wózek widłowy i szukam pracy na magazynie, czy szukają kogoś w PASS'ie na takie stanowisko? Znajoma znajomej mówiła że są bardzo przyjemne zarobki na początek, czy to prawda i jaka to +/- kwota?

Jak wygląda szkolenie w pass polu ? Mam je odbyć jutro proszę o odpowiedź szybka

Gumofilc

Jaki wydział ?

szkoła?
@Marta

Jak wygląda? Nie wygląda. Ty sobie, reszta sobie. Ot tyle...

albinJestem
@Marta

haha szkolenie pewnie chodziło ci o BHP .... to zawsze jest w piątki a powinno odbywać się w czasie pracy gdy już ma się umowę a nie przed ..... a co do szkolenia wprowadzającego do pracy to .... pokażą ci gdzie masz szafkę i dalej .... radź sobie sam .... tak to tam niestety wygląda .... sam się uczysz , sam do wszystkiego dochodzisz .... jak się nie odnajdziesz to niestety odchodzisz..... kontrolerzy wystawiają notatki za wszystko... ot aby jak najbardziej uprzykrzyć życie komuś kto dopiero przyszedł .... Tam musi się naprawdę dużo zmienić aby było normalnie ... przede wszystkim kierownik do zmiany na A10 a następnie brygadziści ..... bez tego zawsze będzie tak jak jest ..

Juraand

Ile jest zmian na A10 na montażu bo niby mam mieć dwie zmiany ale nie wiem czy to pomyłka nie jest czy są tam tylko 2 zmiany na montarzu ?

albinJestem
@Juraand

tak na A10 są 2 zmiany, tylko automaty robią na 3 zmiany ale pozostali na 2 zmiany. Tylko teraz nie jest tak jak dawniej że hala jest podzielona na górę i dół. Teraz człowieka rzucają jak psa , lata z góry na dół i tak cały czas ....

Dział jakim będę pracować to A10

Gumofilc
@Marta

Powiem tak. Jako początkujący musisz się uodpornić na złośliwe docinki kierownika i kontrolerów. Nie daj sobą pomiatać ale z początku trochę pokory nie zaszkodzi. Obserwuj otoczenie. No chyba że jesteś typem sprzedawczyka swoich towarzyszy to szybko się odnajdziesz.

Stefan

Zwracam się z prośbą do Pana kierownika hali A11 Grześka W o przesunięcie czytników na osobne ściany aby pracownicy nie skupiali się w jednym miejscu jak ma to miejsce w obecnej chwili. Prośbę swoją uzasadniam obecną trzecią falą korona wirusa.

@Stefan

I co była prośba i co dalej? Jak co KORONA wirus. "Dla czego" i wszystko wiadomo :)

Jacus

Na a11 tez sa problemy ze sobotą

@Jacus

Nie. Tam kierownik rozumie że inni mają mają małe dzieci i rodziny

Czesio

Ta napewno obudz się

hm

Kierownik? Który?

@hm

Idź i się dowiedz

Buraki

Kiedy te (usunięte przez administratora)znikną z naszej firmy ?????!!!!

Allah

Czy przy urodzeniu dziecka pas wypłaca jakieś dodatkowe pieniądze?

Allah

Trzeba złożyć jakieś pismo? Jest jakiś gotowy druk?

@Allah

Tak, w biurze Ci wydadzą

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.