Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Prawie zwolniony

czy ubranie robocze po zwonieniu trzeba oddać firmie czy można je sobie zostawić ?

Ciuchyyy
@Prawie zwolniony

Możesz sobie wziąć raczej nikt by nie chciał chodzić po tobie w tych samych spodniach, butach bądź koszulce...

Ile zarabia się początkowo na kotłach?

Ostatnia Sprawiedliwa

Drogie panie z A10 zajmijcie się lepiej pracą zamiast latać za obcymi fcetami gdy ma się męża i piciem po kątach wódki.

Ajojcia
@Ostatnia Sprawiedliwa

zdrady na A10 ? niemożliwe przecież to taka porządna hala

Danio
@Ajojcia

Juz na każdej hali latają za paniami ze wschodu a one się z was śmieją nie dziwie się ze tak chętnie przyjeżdżają i w sumie nic nie robią a kasa leci bo każdy im mowi rob sobie pomału a nasi robią za nich

ciekawski

A10 gdzi sa takie chetne chetnie sie nimi zaopiekuje z jakiego odcinka.

dgfd

Zapisywał się ktoś do lux med-u? warto?

@dgfd

Chyba warto, bo podobno będą konsultacje z psychologiem i psychiatrą, a pracując w tej firmie przyda się niejednemu

haha
@Tomek

zwłaszcza tym z hali A10 haha sama wieś

Fetor

Lux med zapisuje do proktologa !!! Niektórym się przyda . Hahahaha,!!!!!

NOCU
@Fetor

no i co z tego ?

chętny do pracy

na którą hale lepiej trafić na A8 czy na A11 ?

@chętny do pracy

Kolego omijaj te firmę szerokim łukiem, chyba że masz jakieś układy i znajomości i jakiś etet jest pod ciebie przygotowywany.

Marlena77

Na a11

@chętny do pracy

Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikiem a szefostwem to doradzam hale a11. Wiem co mówię

Sansan

Jest fajny kierownik

Jak masz nóż na gardle to ok inaczej omijaj ten zakład z daleka, no chyba że masz układy (każdy wie o kogo chodzi) i idziesz na pewne

Dede

Co obecnie dzieje się na A10 ?

Lizus
@Dede

Wszystko gra. Przyjazna atmosfera i brak konfidentów.

Sarenka

jacy panowie na A10 są wolni ?

sdx
@Sarenka

pewnie JELENIE z dużymi ROGAMI

Lodziara

Szukam chętnych.

Juko
@Lodziara

Lody ekipy też sprzedajesz ?

Emma33

Drogie kolezanki z a11 przestańcie obgadywać innych .dziękuję za uwagę

Powietrze
@Emma33

Z racji tego iż dla niektórych bab obgadywanie i plotki są im tam niezbędne do życia jak tlen myślę że Twoja prośbą zostanie zignorowana. Mogę cię jedynie pocieszyć tym iz twoje życie musi być bardzo interesujące skoro zajmują się twoja osobą.

Laguta

(usunięte przez administratora) jakiego nie znacie, układy i lizostwo, w szczególności na polymerach tam niektórzy mają raj,nic prawie nie robią, tak są szanowni przez brygadzista.

Gumofilc
@Laguta

Naucz się pisać , a wtedy podziel się swoją jakże żałosną opinią.

Obserwator
@Gumofilc

Widać że jesteś w gronie tych uprzywilejowanych skoro tak mówisz, ale jak siedzicie PO 3 godziny nic nie robiąc tylko chlacie wódę .Widac to dobrze przez okno i na palarni ile czasu tam spedzacie

Gumofilc
@Obserwator

No to pojechałeś trochę , bo nie palę i palarni dla mnie może nie być. Jeżdżę autem więc piję tylko w domu. A jak ktoś pije to nie za twoje.

Jaaassder

na A10 już ponoć z białorusi pracują a polaków nie wezną do pracy.

Że wshodu

Jest co robić , czy wysyłają na urlopy ?

Na jakim wydziale są najlepsze prace dla kobiet ?

Mietek11

Kiedy kj wezmą się wkoncu do roboty kaweczka ciasteczka a potem reklamacja brawo brawo

ABC
@Mietek11

Jak mają takiego managera to po co im robić, jak się ludzmi nie umie zarządzać to pracownicy g...o robią bo wiedzą że nie muszą, wstyd....aaaa są reklamacje ....jest robota haha

BananoRęki
@Mietek11

na ktUrej CHali?

Hencok

Czy podczas upałów jest woda w butelakch dla pracowników czy trzeba samemu mieć swoją ?

@Hencok

No przecież są na Hali te butle z wodą trudno ich nie zauważyć

Ktopytaniebladzi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na metkowaniu?

Metki
@Ktopytaniebladzi

Jedni ci powiedzą ze siedzisz i guzik robisz a drudzy ze to nie warte. Prawda jest taka że trzeba być nieźle ogarniętym żeby dać sobie tam rade

Eak
@Ktopytaniebladzi

Nie jeden kierownik by tego nie ogarną. A wynagrodzenie śmieszne

Ktopytaniebladzi
@Metki

Czyli wbrew mówieniu że tam jest lajt to ciężko jest?

KK
@Ktopytaniebladzi

Każdy chwali robote ktorej nie wykonuje taka prawda. Idz, sprobuj najwyzej sie przeniesiesz.

Sobowtór Juliana

Dalej w koszach na śmieci zalegają butelki z wódki ? Czasem po nocy nie ma gdzie osmarkanej chusteczki wyrzucić. A po piwsku to dopiero... tony aluminium. Menelstwo w najlepsze.

@Sobowtór Juliana

Na jakim dziale takie imprezy na III zmianie robią ?

Sobowtór Juliana
@Strażnik Kosmosu

Wystarczy przejść po szatniach i zobaczyć.

@Sobowtór Juliana

Dziwne na A10 nie ma żadnych buletek no chyba że u nas są cwani i chowają je u siebie w szafkach a nie zostawiają na widoku

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.