Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Zepsuta wentylacja

Czy ktoś się zainteresuje zepsutą wentylacją w palarni na a10?! (usunięte przez administratora)

Xxx
@Zepsuta wentylacja

Nikt się nie zainteresuje i (usunięte przez administratora)

pracA10
@Zepsuta wentylacja

Widziałem dzisiaj jak przyszedł ten ze związków, wywalił Postu żyńskiego z palarni i w końcu kazał ją zamknąć do czasu jak naprawią wentylację. Brawo, świetna akcja i koniec ze smrodem na hali. Do czasu naprawy wentylacji palić podobno można na górze przy furtce.

Allah
@pracA10

Wybawiciel

Smrodnicy
@Zepsuta wentylacja

Trujecie siebie i wszystkich dookoła. I fajeczka co 5 minut, bo robota się w rękach nie pali... szkoda słów. A na drugiej stronie ludzie zap*** żeby zarobić

Sobota

Czy ktoś się zainteresuję tym co się dzieje na A8 każda sobota pracująca trochę męczące ludzie mają domy i rodzinny

Stary
@Sobota

Przecież nikt Cię nie zmusza ,ja do tej pory byłem w jedną sobotę chcę to idę nie mam ochoty to nie idę proste.....po co płaczesz.

paranoja
@Stary

czy aby na pewno nikt nie zmusza? na A10 inaczej to wygląda ..... oczywiście nikt siłą Cię nie zmusi do pójścia w sobote ale .... no właśnie potem masz najgorsze roboty, zapomnij o urlopie wtedy kiedy ty chcesz itp .... także wcale nie zmuszają ale potem odgryzą się ..... zwłaszcza ten wspaniały brygadzista .... każdy wie o kogo chodzi - kto blokuje urlopy .....

Są u was staże roczne ?

Hej, mam pytanie, ile dają na początek na kontroli jakości i w jakich godzinach są zmiany? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Kontrola

2300 3zmiany

Kontrola

2300 3zmiany

Qujot

Ale za to nic nie robisz, lub robisz wtedy kiedy paczają... :P

Srrma

Nie polecam tego działu najgorszy kierownik i najgorsza robota

SilnoRęki
@Srrma

Głupoty gadasz najgorszy jest na a11 wydziera się bez powodu ale za to na lutownicach jest plaża

Mars
@SilnoRęki

Oj snikers snikers. Że masz tyle czasu w pracy w nocy, żeby takie brednie wypisywać :P

Fifi
@Qujot

To prawda (usunięte przez administratora) nic nie robią bo podlizują się brygadziscie a on nic im złego nie powie a Ci co naprawdę się starają i robią i tak dostają po d...taka to sprawiedliwość No i jak masz układy z kj tak jak pewna brunetką to będzie Ci dobrze

Pass

Paliło się z powodu nieprawidłowego zarządzania Gdzie jest UR Dlaczego nie było drożej wentylacji która odprowadza opary z pieca Czy była założona prewencja na sprawdzenie drożności przewodów i ich czyszczenie Zaniedbanie kierownictwa i UR

Pad
@Pass

Gdyby nie pilnowali ciągle byłyby takie przypadki, a nie ma. Są odpowiednie służby do oceny.

damian
@Pad

duże straty? czy pass normalnie będzie pracować?

Lo
@damian

Raczej niewielkie

Jkr
@Pass

Gotowe informacje do inspekcji pracy podałeś. Może się dziać teraz...

@Jkr

Inspekcja pracy to powinna mieć na terenie passa swój oddział, tu nic nie ma tak jak powinno być

Wulkanizacja A2 jest tak zarządzana że piece zaczęły protestować i się palić

Pracownik Miesiąca

Prawda to że szoszony nasz kochany zakład chcieli spalić w sobotę na nocce

Prac
@Pracownik Miesiąca

Wytrzeźwiej kochany jest już niedziela

Jaja

Pracownikom z ósemki życzę wytrwałości i silnej psychiki. Pozdrawiam

A co tam się dzieje..?

Bajera
@Jaja

Współpraca z (usunięte przez administratora)jest aż taka zła ?

Jaja

A co się ma dziać? Praca. Kto chce zarabiać musi pracować. Niezmiennie. No chyba, że ma się czas na wypisywanie głupot w internecie to i zarobki małe. Wtedy frustracja narasta i wylewanie swoich smutków w internetach :)

Szoszon
@Bajera

Najlepiej spuscic ich wszystkich do kanału. Gorszych nierobów jak oni to nie ma. Ale na innych halach panowie pewnie zachwyceni ta rewia mody co odwalają Ukrainki Mysla ze kazdy w pracy jest taki sam jaki jest w domu... hahahaha łapcie się za Ukrainki a zobaczycie co to są za baby

@Bajera

Nie chodzi o szoszonów. Ale kto tam pracuje wie o czym mówię... Tzn o kim...

kokoszka
@Jaja

Jak jesteś taki hardy tutaj pisać to idź tej osobie powiedz w oczy. Ale po co, skoro można w internecie pisać swoje żale.

@kokoszka

Skąd wiesz że nie powiedziałem ?

Pracownicy

Czy w tym roku firma sponsoruje pączka ? Czy dalej są straty

Oczodół
@Pracownicy

Jak przestaniesz pisać głupoty, to straty nie będzie! Żenua!

Wulkanizacja

Czy to prawda że od 01.01.2021 nie ma płaconych dodatkowych pieniędzy za punkty ponad normę ? Słyszałem coś takiego na palarni.

Porazka

Od 1.01.2021 jest 0.08 zł za pkt

@Wulkanizacja

Mam pytanie czy dalej potrzebują pracowników na kotły i ile można zarobić z 2 sobotami bez punktów i starzowe?!

@Porazka

Ile punktów wyrabiacie u kogo robicie?

Niki
@Wulkanizacja

Podobno Majcher przekazywał, że za styczeń dalej jest 10 groszy.

Wyjatki
@Spider

Tego ci nikt nie napisze

Hahaha

Widzę że całkiem ciekawie na tych kotlach.... hahaha... poczekajcie aż żony się dowiedzą... hahaha

Serio skaczą wokół nich ? To może faktycznie żony powinny się dowiedzieć, wykopac takich delikwentów skoro szukaja dreszczyka emocji a szybko zorientują się ze w pracy kazdy jest inny niż w domu i oczka im się otworzą ale już nie będzie do czego wracać

Jack
@Hahaha

Co ty głupoty wypisujesz nie ma czasu na latanie, a panie w sklepie co robią,

Miki
@Wulkanizacja

Z tego co piszesz pewnie tam pracujesz ? Mógł byś coś przybliżyć na temat tej pracy? No i czy są wypłacalni ?

Wulkanizacja
@Miki

Tak pracuję trochę lat. Dzięki Bogu zdrowie na razie dopisuje. Kasiorka jest ale polecam przyjść i spróbować , bo jednym przychodzi to łatwiej innym tragicznie. Nie ma reguły.

kulka
@Spider

ja robie u passa i zarabiam ile zarabiam. Jakieś 4,5 klocka, przy dobrym posiedzeniu :)

Kotłownik

Widać że na a 11 mają bujne życie nie to co na innych halach cisza i spokój jednym słowem nudy PS Pani od kawy to musi być dziewczyna jak z obrazka

Tad.
@Kotłownik

Przyjdź popracuj to ci się odechce głupoty wypisywać bujny człowieku!

Taaa
@Tad.

Wez się człowieku nie ośmieszaj.. sam pewnie latasz za spódnicami a w domu niechciana baba co ? Nie ma to jak w robocie zajmować się wszystkim tylko nie robota. Gdyby każdy robił tylko co do niego należy nie byłoby żadnych afer

ŻNIWIARZ

Życie ???? trzeba marszczyć dalej rowerzysto

ŻNIWIARZ

Pana z LU 05 ewidentnie boli, że Pani od kawy się nim nie zainteresowała a co do spania to już on wie najlepiej wie ile można spać a płacz z normami bez przerwy ????

SilnoRęki
@ŻNIWIARZ

Panie kolego najwyraźniej Pani znalazła już papużkę nierozłączke w kolorze żółtym i z nim planuje uwic gniazdko

LUO5

@Miki Kawa to mały pikuś są przypadki na hali osób co pół zmiany prześpią za maszyną a później pierwszy krzyczy jakie to normy wysokie Na to nikt nie zwraca uwagi

@LUO5

Na jakim dziale tam śpią tak długo, chętnie bym tam się zatrudnił ????????

Bajera

Przecież jest napisane Że wizytówka passa a+11

Strażnik passasu
@LUO5

I co żal ci dpe ściska? Śpij i ty a nie płacze w internetach piszesz. Albo zakładaj rękawy, jak masz, zrób szybciej i śpij!!!

Rzetelny pracownik
@Strażnik passasu

(usunięte przez administratora) Do pracy się przychodzi pracować nikt cie na siłę nie trzyma jak się nie podoba to idź za bramę do (usunięte przez administratora)

Chyba ŻETELNY jestes
@Rzetelny pracownik

"ściebie" taki rzetelny pracownik że hoho A prawda jest taka, ze najwięcej piszących tutaj to marudy, nieroby, wiecznie niezadowoleni frustraci. Na czele z tymi co tyle wiedzą a boją się powiedzieć prosto w twarz i podpisać się z imienia i nazwiska. Bo nie macie ani odwagi ani ambicji! Ciągle wam mało, mało kasy, wysokie normy, wycieczki z biura podróży i ciągle wam źle. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Tomuś k
@Chyba ŻETELNY jestes

To jak jesteś rzetelny po podaj swoje dane A nie ukrywasz się pod śmiesznymi nikami

Odpowiadam
@Tomuś k

Podpisałem się a administrator usunął imię i nazwisko. W o j t ek Ś r.o. da Wam też polecam. Jeżeli jesteście takie kozaki, po prostu przyjdzie do konkretnej osoby która chcecie pod.p.irr.niczyc i powiedzcie to prosto w oczy. Przypuszczam że wielu z was pracuje razem w jednym miejscu i nie mając za grosz odwagi ukrywacie się w internecie wylewacie swoje frustracje. Pisząc przy tym wiele nieprawdy, do tego obrażając ludzi którzy pracują rzetelnie. Pamiętajcie jednak że w najmniej niespodziewanym momencie sami się zdemaskujecie, nawet już to robicie, i wystawiacie się na śmieszność i politowanie swoje! No ale co się dziwić, nie macie nic, poza zbijaniem bąków w pracy, do roboty. Mama zrobi obiad i zrobi kanapki. A jak nie zrobi to pizzę lub kebaba zamówicie do roboty. Tatusiek podwiezie do pracy. Nie pożycie na utrzymanie swoje i głupoty się głowy trzymają.

Robota

Roboty coraz mniej i znów zbliża się kwiecień czy to oznacza że znów nas będą wyrzucać a zostawia nierobow szoszonow ?

kiki
@Robota

Ty to chyba depresje masz !!! w razie problemów to szoszony pierwsi wypad !

@kiki

Haha dobre, właśnie zaczęli ludzi na urlopy wysyłać, bo roboty coraz mniej, a Ukraińców nie ruszają.

@kiki

Depresja ? Serio? Robisz na montażu? Kolega poniżej dobrze napisał ze nas wyrzucają na urlopy a oni płaszcza swoje cztery litery.... za drzwi z nimi i tyle. Nierobów nam nie trzeba. Siedzi kilku na taśmie a nawet normy na jedno nie potrafią zrobić

Wolt
@Robota

Na ukraincach ktos dobra kase bierze. Ktos najwyzszych stolkach w tej firmie, to sie skonczy a i te osoby tez w tej firmie sie skoncza tylko sie troche nahapac musza

@Wolt

Oby się porządnie na tych swoich szarych przejechali Niczego nie są wstanie się nauczyć. Polacy powinni walnąć chorobowym żeby sami ukraincy zostali i zobaczymy jak im busy będą jeździć i jak pięknie zamówienie będzie realizowane

Miki

Co się dzieje na a11????

no a jak
@Miki

co się ma dziać? przyjdz w sobote bo w tygodniu maszyneria stoJi :P

xD
@Miki

co się ma dziać? Zapisz się do kontroli, poznasz dziewczyny, zakolegujesz się z kontrolerkami i bedziesz miał urozmaicony czas całą zmianę i jeszcze kawe ci zrobią :)

LUO6
@xD

Kawa to mały miki w porównaniu do osób śpiących za maszynami a ponoć normy są tak duże że nie ma kiedy iść zjeść a tu jeszcze czas na drzemkę

Do Tadka Handlarza !

Co się głupio pytasz, miało być w styczniu, a do końca jeszcze daleko.......ale ty pewnie nie wiesz, że styczeń ma 31 dni, a ty już 25 skomlesz .....narwańcu

Kierowniczek
@Do Tadka Handlarza !

Nie bądź taki do przodu internetowy napinacze.Kozak w necie pi.da w świecie.

Tadek Handlarz

Ja się pytam gdzie jest ten dodatek co miał być wypłacony w styczniu.Chyba słuch o nim zaginął,robicie ludzi w C...a na potęgę.

Fuha
@Tadek Handlarz

Jest pismo od dyrekcji, no chyba to sa ludzie na poziomie wiec kasa bedzie haha

Prac.
@Tadek Handlarz

Będzie w tym tygodniu.

Mroowa

Do Kiedy mają przelać 300 zl.wyrownania za premie?

Ua

Czy ktoś orientuje się do kiedy te darmozjady u nas będą? Albo niech ktoś w końcu zmusi ich do roboty albo my powinniśmy dostawać dodatek za patrzenie na to jak nic nie robią a my musimy zaiwaniac

Jack
@Ua

Chłopcy Z UK też robią to zależy od osoby tk nie pchaj ich do jednego worka

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.