Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Lola

Na którym wydziale pracuje najwięcej kobiet?

KRWAWY KIEROWNIK
@Lola

Na obciagarkach jest najwiecej ????????

Miki

Co trzeba zrobić zeby zostać lizusem i miec dobra robote????????????????

Wchodzenie
@Miki

Wystarczy chodzic i donosić na innych a z pewnością znajdzie się dla ciebie miejsce wśród wybranych

@Wchodzenie

Dokładnie. I udawać miłych dla brygadzistów itp

Jako wieloletni i szanowany pracownik montażu nie rozumiem rozumowania dyrekcji , Chodzi oczywiście o kacapów . Materiału wiecznie brak , fuchy dla lizusków , dwie lewe ręce tych z UA , palarnia wiecznie pełna , w taśmach zarabiamy tyle co 7,8 lat temu. Chaos w organizacji pracy i wieczna spychologia. Kiedy to się w końcu skończy???

Wchodzenie

Zakonczy się kiedy ludzie się obudzą i powiedzą dość. Pracownikow fizycznych jest więcej niż umysłowych

Przypadki cowida już są na zakładzie to kiedy zamykamy ten (usunięte przez administratora)czy badanie temperatury która pokazuje zazwyczaj 34 stopnie i maseczki wystarczą bo przecież produkcja musi iść

ReksiaPan

Ejejejeje Maradona Szaleje :) !

@ReksiaPan

Dlaczego nie mówicie że ludzie wczoraj wracali do domów dlaczego?

@Pancerny marian

Bo są podejrzani o zakażenie covidem

AA
@Ania

Podejrzani są wszyscy i wszędzie

@AA

A jednak jest chory ciekawi mnie co zrobią

Ad
@Pancerny marian

Znasz wyniki testów? Masz info od lekarzy albo sanepidu?

@Ad

Jak bym nie wiedział to nie pisał bym bzdur , A ciebie co tak boli czy może za coś tam odpowiadasz buraki?

Prac

@ReksiaPan

Szaleje po jakości

Smeed

Jak to kto jest chory ? Podobno jakoś jakość

zastanawiam sie czy osoba ktora podjela decyzje o łataniu dziur w załodze zna realia pracy na montażu czy kontroli jakości?w skrócie osoby przychodzące z zewnątrz przez jakis czas nie moga sie polapac w tym co sie dzieje , nie wspominając juz o sytuacji gdzie wystepuje bariera językowa , a przy obecnym chaosie i balaganie doswiadczeni pracownicy niekiedy sie gubią .zdaje sobie sprawe ze wywiazywanie sie z podpisanych umow jest kluczowe ale jesli spadnie jakosc , a spadnie co warte będą te umowy ???

@pracownik

Z Ukraińcami na montażu będzie tyle samo co z Bośniaczkami -będą tak robić żeby robić a nie zapierdzielać. Taka pomoc! Już to widać! Narobią w cholerę braków albo reklamacji i na tym się skończy a my Polacy bedziemy musieli poprawiać za nich w dniówce. Masakra. To co się teraz dzieje to jakiś cyrk na kółkach ... Busy samoloty soboty przerywanie pracy i kończenie na drugi dzień - jaki to jest akord ??? Jakie Targety ??? Do czego to dąży ? Do najniższej krajowej ? Teraz przejść nie ma gdzie a co dopiero wykładać gotowe wyroby na co? ! Do każdego montażu codziennie czegoś brakuje i to sobie trzeba przynieść najlepiej samemu bo magazynier nie ma czasu on ma swoją robotę i mu się nie ma co dziwić bo już dawno temu powinien być ktoś od donoszenia elementów ... A teraz już jest wszystko zapchane cała hala bo kontrol nie jest w stanie takich ilości odbierać a nas straszycie 3ma zmianami ??? Porażka

Jeden Ukrainiec powiedział "on tu nie przyjechał (usunięte przez administratora) ", przychodzą za 10, palarnia kilka przerw po 15-20min dwa primki na raz, kończą pracą przed 14 na pierwszej zmianie, robią 1/4,1/3 normy, robią braki, gdzie tu jakis sens że oni mają 16 na godz a pass jeszcze więcej płaci bo Fortuna też musi na nich zarobić, tylko niepotrzebne zamieszanie robia kontrola musi pokazać przypilnować, plus jacyś koordynatorzy co mogli by coś innego robić w tym czasie, gdzie tu jakąś logika, opamiętajcie się, Ukraina wam tych busów i samolotów nie załaduje.

Realista

Nie oczekuj od kogoś nowego wydajności na twoim poziomie, jak pracujesz tam 20 lat. Czep się zarządzających, by poprawili wydajność, bo to normalne, że każdy pracownik robi jak najmniej, tak jest w każdej męczącej pracy. A jak jest zarządzanie przez chaos, to są negatywne skutki dla wszystkich pracowników. Nacjonalizmu i prawicowość to kiepska droga dla pracowników. Pracownicy byli silni kiedy byli lewicowi, ale trzeba przełamać uprzedzenia np etniczne i budować wspólny front pracowników. Narzekactwo jest bez sensu

Atak Spawacza
@pracownik

Dobrzy pracownicy można powiedzieć fachiwcy z długim stażem pracy mają być przeniesieni na inne stanowiska A UKRAIŃCY mają pracować na maszynach ciekawe kto ich tam będzie szkolił nie wierzę w cuda że Polacy im będą chcieli pokazać jak pracować na tych maszynach

@Realista

Pracuje kilka lat i sobie poradzę, nie siebie miałem na myśli. Nie oczekuje od nich żeby robili nie wiadomo ile, bo sam czasem normy nie wyrabiam, ale chodzi mi o to co ma powiedzieć nowo przyjęty pracownik z Polski, który po tygodniowym szkoleniu wchodzi na akord, ile taki człowiek jest wstanie zarobić 30-50 zł, a Ukrainiec ma 16 na godz bez względu co i ile robi, a robi ok 1/4 normy, jak chcecie z nich trochę wycisnąć to niech mają tak jak my w akordzie płacone, a oni poczuli łatwe pieniądze to wcale im się nie dziwię, wykorzystują to

Patologia

Już rok jak nie pracuje w tym zakładzie, myślałem że gorszej już nie może być a jednak, po tym co tu czytam łapie się za głowę. Szanujcie się rodacy i nie dajcie się tak traktować!

Pass a Kościół

Już różne ogłoszenia w kościele słyszałem ! ale żeby o pracę w Pass Polska to coś nowego :-) Niewątpliwie świadczy to o desperacji władz Passa. ....tak to jest jak się nie szanuje ludzi !

Klocek
@Pass a Kościół

Mylisz się ja jeszcze kilka lat temu słyszałem takie ogłoszenia. Ogłoszenie jak ogłoszenie. Na portalach też bylo

@Pass a Kościół

A było, że pensja mniejsza niż Ukraińca?

Realista

Nie po to Pass szuka pracowników a granicą, by płacić im więcej. Brak sensu, brak logiki, tylko emocjonowanie ludzi niepotrzebne

A10
@Realista

Popytaj to sam się przekonasz

Marek 11

od poniedzialku zagoszczą sąsiedzi ze wschodu

Sanok
@Marek 11

Już są od dwóch tyg

operator

czy ktos sie orientuje czy mozna sie przeniesc na lutowanie jak z ludzmi na lutowaniu?

Atak Spawacza
@operator

Jeżeli chcesz pracować ponad siły i nie masz układu nerwowego to możesz się starać o przeniesienie ale i Tak będziesz skakał z maszyny na maszynę gdyż nie ma na tyle roboty aby stale lutować

no a jak
@operator

możesz się przenosić, poznasz fajne dziołchy i bedziesz 8 h na zmianie siedział sobie z taka jedna i podawał jej sztuke do reki ona oglada i oddaje ci zebys tez ogladal.

Marian123
@operator

Nie radzę trzeba sobie szukać roboty z dnia na dzien nikt nic nie planuje nie ma materiału

@czytajacy

Do czytający, wypowiadasz się tokiem myślenia i używania słów jak kierejro z a11. Tym samym demaskując się. A tekst "czy ktoś ci coś zabrał" o tym świadczy najbardziej. Firmę zniszczą nie pracownicy produkcyjni tylko ci którzy są nad nimi. Kiedyś pass to coś było, a teraz stał się (usunięte przez administratora) przedsiębiorstwa.

Kontrola jakości

Motłoch z montażu sobie myśli że za siedzenie na palarni i podburzanie innego motłochu ktoś im zapłaci ???

Montaz
@Kontrola jakości

Wroc na montaz pomęczony człowieku a zobaczymy jak skończysz.

czy ktoś tam na kontroli jakości pracował?

A11

Co obchodzą nas Ukraińcy,my do nich się nie pchamy, i tu są niepotrzebni,a ludzie w pasie sami robią sobie koło tyłka bo gonią za kasą i podnoszą normy, czego efektem jest płacz że nie dają rady na gumie,a gdzie indziej są hojrakami,szkoda że nie ma solidarności pracowniczej.

U stacha

Firma jest spoko tylko część ludzi jest Do (usunięte przez administratora)robić im się nie chce

wlasnie dostalem przelew .......bus , samoloty od teraz mam w (usunięte przez administratora)

Uje bane
@pracownik

oczywiście wszystko prawidlowo naliczone..... sami niech sobie pracują w soboty

@pracownik

A wyrównanie za urlop gdzie? (usunięte przez administratora)

Info

Spokojnie, przelew poszedł

Fabio
@Info

Za jakie urlopy? Zarzad uznal ze wszystko jest dobrze( jest takie posmo) ale w zamian za zaangazowanie pracowników przyznal taki przelew. Tylko dlaczego. Ci co byli wiecej dni na urlopie dostali wiecej??? Jakos to sie kupy nie trzyma.

NEUTRALNY

czy ktoś może mi opisać jak są naliczane soboty oraz niedziele i święta???

Sanoczanin

A tak naprawdę to ile zarabialiscie przed tą całą rewolucją a ile teraz........Czy jest jakaś różnica

mściciel

A co się stało z tym największym konfidentem (usunięte przez administratora)?

@mściciel

Chodzi o planiste tego co się zwolnił?

Mjs_A11

"Mają być 4 po 6 godzin, związki zawodowe już podpisały ." To tak jakby napisać "Jest 5z6 godzin 7, zwiazki podpisały" ... nie wiadomo oco chodzić ktoś miał taki kaprys pozartować sobie z was i tu. Poza tym związki jak coś podają do ogólnej wiadomości to piszą na FB. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 639.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 559, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.