Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Porazka

Łatwo jest wypowiadać się w necie kiedy nie siedzisz w skórze danej osoby i nie wiesz dlaczego rypie za taka kase

Xxx
@Porazka

Prawda i K... S!

Grzegorz

Można w 4 dni zrobić przelew? Można. Da się? Da się....

@Grzegorz

Zawsze przecież jest w terminie

Jerzyk

Dodatek absencyjny nie jest doliczany do placy minimalnej. Wyrabiajac norme caly miesiac na montazu i tak bedziesz mial doplate a dodatek w to wsiaknie. Soboty sa doliczane do najnizszej wyplaty ale co z tego jak dostaniesz zla robote w sobote to 30zl dorobisz do minimum.

@Jerzyk

Czy przypadkiem nie to zostalo napisane? Nowy pracownik nie zarobi więcej jak najnizsza. Nauczcie się ludzie czytac ze zrozumieniem. Tak 30zl za sobote plus 15zl za nadgodziny czyz nie ?

Szok

Czyli co? Za pójście w sobotę zapłacą Ci 15 zł tylko ? Za 8 godzin? To jaki jest sens iść w sobotę?

@Szok

Bo to jest akord, jeśli trafisz na bardzo źle wycenioną robotę, do której jeszcze będzie brakować materiału, to tak niestety może być.

@Ona

To są wlasnie uroki pracy na akordzie.

Ona

Akord jest ok, ale tylko wtedy gdy ma się zapewniony materiał do pracy, bo jeśli trzeba za wszystkim chodzić i sobie załatwiać grzanie, znakowanie itp. To mija się z celem

Alf

Ile wynosi premia frekwencyjna na montażu? I ile wynosi norma w punktach ? Może ktoś wie?

@Alf

Premia to 210zl a od marca 150zl wiecej Norma to 5002 na zmiane 667 na godzinę

Kamil

A możesz napisać ile dokładnie można zarobić za pracę w tym miejscu? Chodzi mi o taką pensję podstawową, którą otrzymują pracownicy, którzy tam pracują. Możesz w tej kwestii cokolwiek się wypowiedzieć? Z góry serdeczne dzięki.

@Kamil

Niestety na montażu ciezko jest powiedziec o stałej kwocie ktora można zarobić. Wiadomo najnizsza krajowa zostanie Ci wyplacona. Do tego dochodzi dodatek frekwencyjny ( o ile nie bierzesz L4) i dodatek stażowy ( praca w firmie min 2 lata). Nowi pracownicy raczej nie maja większych zarobków ale z czasem jak się nauczysz montaży i trafisz na ludzi ktorzy chca robić niezależnie od tego czy dostajesz dobra robote czy najgorzej wyceniona i bedziesz chodzic w soboty to ok 3 tys powinieneś dostać także jak chodzi o zarobki to w sumie nie jest najgorzej. Biorąc pod uwagę sytuacje na rynku pracy mysle ze praca w tej firmie jest na razie najlepsza opcja. Owszem atmosfera mogłaby być lepsza ale niestety nienaprawisz ludzi zeby nie patrzyli na ciebie z zazdrością jak masz 3 dni dobrej roboty. Także do tej pracy potrzebujesz chęci i przede wszystkim odporności psychicznej bo niestety ale nie wszyscy sobie dobrze radza z taka atmosfera. Mam nadzieje ze opinia pomocna.

Barbi

Są jakieś przyjęcia? I ile można zarobić na początek na produkcji

@Barbi

Generalnie przyjęcia chyba sa ale to najlepiej zadzwonic do biura badz popatrzec na stronę internetową. Co do zarobków. Na początek na montażu najnizsza krajowa i to zapewne z doplata bo normy sa takie ze "starzy" pracownicy maja problem ja wyrobić. Pozniej zarobki zależne od montazu jakie dostajesz. Raz zarobisz na dzień 200zl a raz 20. Czy się opłaca? Ludzie sa i robia ale to wszystko zależy jak długo wytrzymasz i czy chcesz robić

Mroowa

Kiedy mają dac wyrównanie za premie???

@Mroowa

Przed świętami

Prac

W innych firmach też narzekają

@Prac

Polacy z reguły narzekają i nawet jak mają dobrze, to szukają powodów, żeby wyjść na gorszej pozycji od kogoś innego. Wieczny kompleks. Nie powiem, że inne narody tego nie mają, bo u Niemców i Ukraińców też to widzę. Jakie jest wyjście, żeby nie narzekać? Robić sobie powoli i podśpiewywać, zapisywać się do związków zawodowych, poklepać szefa po plecach gdy chce cię złaić, strzelić mu komplementa, tak żeby mu nie było łatwo ciebie opieprzyć, zwykle z donosu innego pracownika, który zwykle robi 2 normy i kabluje

sprawca publicznej erekcji

Jedno jest pewne (usunięte przez administratora)na pewno nie będą się z boku przyglądać jak na kotłach gumowych zarabia sie po 5500 a niekiedy więcej . Coś wymyślą i eldorado się zakończy. Tylko zamówienia trochę spadną.

@sprawca publicznej erekcji

I niech zarabiają, tam jest praca ciężka, ale skoro ukraincom płacą 3 tys za to że tylko przychodzą do pracy (bo nikt ich nie rozlicza za jakość i efektywność) to czemu ludziom z kotłów i innych działów produkcyjnych nie mają zapłacić

Kotly
@sprawca publicznej erekcji

Jeżeli chcesz tyle zarabiać to się tam przenies i zobaczymy co potrafisz i jak szybko zaczniesz (usunięte przez administratora) tak zeby zarobić te 5500

@Kotly

Pracowałem na kotłach 7 lat i potwierdzam że to jest bardzo ciężka praca,i na pewno nie każdy sobie tam poradzi,ale nigdy w życiu nie zrobiłem punkta więcej, zdrowie jest tylko jedno,i jak sobie myślicie ze Pass nie podniesie wam normy to się grubo mylicie,to tylko kwestia czasu,pomału małymi kroczkami,przy nowych rdzeniach,i takie jedno pytanie,czy pozycje które pchacie te które były cięte z jednej lub z dwóch stron,a teraz pchacie na gotowo mają zmienioną wycenę?Czasami lepiej zarobić dwie stówki mniej......i być zdrowym,nie zawsze będziecie młodzi,3majcie się pozdrawiam na szczęście już były passowiec.

@Ona

jeśli twierdzisz, że Ukraińcy więcej zarabiają a nic nie robią, to się zakoleguj, pracownicy powinni być razem, a nie skłócasz dwie grupy pracowników i rzeczywiście zarząd na tym wychodzi najlepiej

Szef

Liczą się tylko ukraincy, swoich pracowników ma się daleko (usunięte przez administratora),mają raj o jakim nie snili. Widać że ktoś kręci interes kosztem starych pracowników.

@Szef

Gdyby liczyli się Ukraińcy, to by zarabiali więcej niż miejscowi. Nie zarabiają tyle "szefu", choć w porównaniu z zarobkami ukraińskimi faktycznie mają "raj". A zarząd sobie kręci jak zwykle i tu masz rację kosztem starych pracowników. Tylko, że to zarząd szuka tanich pracowników, a Ukraińcy sami się tu nie znaleźli

operator

czy ktos wie jak jest z praca miedzy swietami a sylwestrem czy beda dni wolne?

Nick12
@operator

Nie będzie wolnego pracujemy do 31 grudnia

Musi

Byle do wiosny...

Marek 11

Za co biorą kasę na wytłaczarkach jak się tam tylko plontają

Operator
@Marek 11

Przyjdź do nas,nauczysz się (może) po paru latach pracy na każdej wytłaczarce a później "poplontamy" się razem bo to takie wszystko proste przecież

Exit
@Marek 11

Każdemu ktoś czegoś zazdrości i każdy komuś "Zawiść jest jak ślepiec, który chce ci wykuć oczy." Zdrowych, wesołych świąt dla wszystkich pracowników. Szanujmy prace obojętnie jaka by niebyła

W-2/5/8/10/12/16/18/20/26/27..
@Marek 11

Jak ogarniesz choć drukarkę w pól roku to zbiję Ci pione i bedziesz wtedy i tak Jasiem ????

muszeWiedziec

ludzie ile jest teraz zmian na montażu na a10 ??? 2 czy 3 ??? powie ktoś ?

Dgk
@muszeWiedziec

Jedna część na dwie zmiany, ale niestety jast też trzecia zmiana.

operator

kiedy beda talony z wypłata czy osobno ???

Bon
@operator

Z

Sylwia

Wiadomo kiedy będzie przelew

Pancerny marian

Jak tam na a2. Słyszałem że coraz więcej śmieci sie tworzy

Go
@..

Masz złych informatorów

Super firma chce tam pracować

(usunięte przez administratora) jestem chetny do pracy na każde zmiany

Olek

Dlaczego firma pass ma tak zla opinie w okolicy, szukam pracy ale wiele osob odradzilo mi tej firmy.

@Olek

A która firma ma dobrą? Jeśli taką znajdziesz, wybór należy do Ciebie

Sam
@Olek

Pracowałem w tej firmie i odeszłem właśnie przez te złe relacje, Kierownicy nie są za załogą bo grają tylko do swojej bramki, jak donosisz, podlizujesz się masz lepiej i nie chodzi tylko o produkcje a o administracje również, jedno na drugiego patrzy kto ile robi żeby Ci dowalić, premie zalatwia sie po cichaczu, ja starałem sie na początku za bardzo i straciłem tylko zdrowie psychiczne, nikt Cie nie doceni za robote, a wkurza to, jak doceniają tych co (usunięte przez administratora) robią i śmieją Ci się w twarz, nie ma co tracić czasu na tą firme bo ona odpłaci się niczym

Mania.
@Sam

To wszystko niestety prawda co do słowa. Również pracowałam na produkcji prze kilka lat i mam identyczny pogląd na temat tej firmy. Ale zawsze można się samemu przekonać, może coś się zmieniło... Pozdrawiam

A
@Olek

W firmie istnieje 'zamknięte koło wzajemnej adoracji'. Dla większości firma tylko do przezimowania.

KK
@Sam

aha... firma nie odpałacała Ci niczym? A wypłata co miesiąc do 10tego była?

@KK

Serio? Jako kierownik masz tyle do powiedzenia? Bo tak debilnego komentarza nie mógł nikt inny napisać...

Juliusz
@Olek

Bo firma pass nie dba o swoich pracowników tylko pilnuje Ukraińców, tylko oni są pod kloszem, robią braki, nie mają norm do wykonania ale są nietykalni. Widocznie ktoś ma super kasę za ich marną pracę.

Makumba

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma

Ktosqw

Jaka sytuacja ogólnie jest na a10 ? W sensie zarobki i atmosfera pracy ?

ta
@Ktosqw

Jak napisano wyżej ,,sam się przekonaj,,.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.