Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

ZaCofany

Ciężko wyrazić słowa o tej firmie .... Tak beznadziejnie prowadzona to chyba ewenement w skali kraju... Dla mnie aby cokolwiek się tam zmieniło to trzeba zacząć od wymiany całej elity.... Kierownik hali , brygadziści z a10 w pierwszej kolejności ... Tam całe klany pracują , wujki, ciotki itp... I to trzeba rozbić ... Pani Brygadzistka na górnej hali tylko z ładowarką i telefonem w ręce na mistrzówce przesiaduje ... I to ma być brygadzista? Pracownik jak ma jakiś problem to boi się o coś zapytać bo od razu pretensje .... Najlepiej mieć ludzi za nic.... Ten kolega brygadzista z RBR też tragedia. KJ ....ci z dolnej hali cwaniacy jakich mało... tylko szukają haka na pracownika aby "temat" wypisać za jedną wadliwą sztukę z np 600 zrobionych .... To tyle na razie ...

Flakgus
@ZaCofany

no i komu to przeszkadza pewnie tylko tym z A8

Czy tylko jak nie miałem jeszcze przelewu?

Panie Dyr

Przyjrzyj się tej elicie co całymi dniami przestojom przy popielnicy na pomoście A10 papieros, zakupy,w siudemca albo u Marioli i tak dniuweczka leci. Już ciężko na to patrzeć.

No tak
@Panie Dyr

Niestety masz rację, oni już nawet nie udają że pracują, a jak Dyro chodzi to pozory po biurach że praca wre..... skąd ja to znam....

Termoninja
@No tak

to może spytajcie się dlaczego nie pracują tylko łażą może zrobili swoje i czekają na kolejne zlecenie a może postawić im dyrektora nad głową by nad nimi stał 8h i przy okazji reszte elity co kabluje a sami na papieroska co chwile latają też ustawić do pionu

Azagu
@Panie Dyr

dziwne bo już myślałem że wszytkich polaków albo zwonili albo na wolne wysłali i zostali sami ukraincy na montarzu a tu taka niespodzianka

Asztols
@Azagu

a co cały czas umów nie przedłużają na montarzu że polaków już nie miało by być ? spokojnie są jescze ci co mają umowy na stałe

M.C.
@Panie Dyr

Jak nie możesz patrzeć to się zwolnij. Setki ludzi się zwolniło z passa i nie tęsknią i nie płacze ja wy.......

Norma

A gość co normuje na a10 to powinien kompa na palarnie sobie przenieść bo większość czasu tam przebywa

@Norma

a może ma tam komputer tylko go nie widać bo jest zamaskowany dymem papierosowym ?

Noltes

na jakie stanowiska obecnie są przyjęcie do pracy ?

Nul
@Noltes

Lider działu jakości, ale to najgorszy dział

Mfodw

Ooooo a dzie komentaże dotyczące działu kontroli jakości? Usunęli-a dlaczego? Czyli strach że nowy Dyro czyta i jeszcze się czegoś dowie ....oj wszystkiego się dowie nie martwcie się haha, piszcie piszcie bo Dyro czyta i analizuje....

Sajderban
@Mfodw

Nowy dyro powinien wprowadzić obowiązek badania alkomatem każdego pracownika przed i po zmianie na każdej hali i skończyłoby by się picie

@Mfodw

ciekawe czy nowy dyro zajmie się ukraincami by mniej się obijali i robili mniej braków na montażu bo na demontarzu już chyba zawału dostają nie mówiąc już o kotłach czy innych działach no chyba że towarzysze ze wschodu są nietylakni.

Gdor
@NOCU

Są tańsi a to wystarczy, a NiO co tam, grunt że produkcja w toku, a na stronie PASSA praca w myśl zasady ZERO WASTE oh głupota nie ma granic

Hegfix

do kiedy będą nieprzedłużane umowy bo kończy mi się 18 czerwca umowa a chodzą słuchy że do lipca umów mają nie przedłużać.

Nieruchomy poruszyciel

Nowy dyro chodzi i obserwuje. Tylko czy ogarnie ten bałagan i spychologię i nieróbstwo u technologów i wiecznych palaczy ?

Lkjhg
@Nieruchomy poruszyciel

Nawet nieróbstwo da się wytłumaczyć, więc na tym gruncie sprawiedliwości nie doczekasz, nie będą palić przed kładką to będą spacerować i palić,on ludzi nie zna nie wie że to technolodzy haha, na wszystko znajdzie się sposób

Beny
@Nieruchomy poruszyciel

Moze lepiej niech ogarnie ukraincow I ich damy i wieczne picie na kotłach

Ua
@Beny

Niech trzymają sobie dalej tych nierobów a Polaków niech zwalniaja. Zobaczymy jak długo tak pociągną

Dave

bez sensu To jest bardzo proste Niemcy mają wakacje widac ze długo nie pracujesz

Jozi556

Na poliamidach pija i się dziwią ze chodzą w niedzielę do roboty moze ich by przypilnować w tygodniu

bez sensu

jak to możliwe że teraz nie ma zamówień i nieprzedłużają umów a jak było po 30k chorych to zamówienia były wtf ?

Edifun

co się dzieje na na montażu że ludzie są zwalniani masowo lub wysyłani na urlop ?

Kokos
@Edifun

To się dzieje że do Bośni przenoszą bo tam niby tańsza siła robocza, ok 1200 zł jest tam najniższa krajowa i tyle płacą tam.

Były minister
@Kokos

Niech to wywożą z Polski jak najszybciej.Były zakladowiec w tym (usunięte przez administratora)

Ostatnia Sprawiedliwa

wiadomo już ile osób zostanie zwolnionych a kto dostanie przymusowy urlop ?

Hedrion

czy to prawda że wszytkim tym co kończą się umowy nie są przedłużane a ci co mają umowy stałe są wysyłani na urlopy bo nie ma roboty ?

Bankrut
@Hedrion

Niestety tak, chyba końcówka tej firmy

zezowaty
@Hedrion

tak kolego, umów nie przedłużają natomiast na siłę próbują wysyłać na zaległe urlopy. Robota jest, tylko że przybysze z zagranicy ją wykonują ... dla polaków ochłapy pozostają bo mało materiałów jest i zamówień. Jakby pracowali sami polacy to by praca była i ludzie by zarobili a tak ta firma upada ....

Sansan
@zezowaty

Słyszałem że mają opuścić nasz kraj bo dużo braków robią

Algisz
@Hedrion

będzie pewnie jak w tamtym roku najpierw zwolnią a w lipcu będą po nich dzwonić by wrócili

Gulo

moja umowa kończy się 8 czerwcza czy wiecie może do kiedy nie będą przedłużać umów ? do końca maja czy do wakcji ?

Hmmm

Powinni w pierwszej kolejności porządek zrobić w dziale jakości, kto to widział aby dział miał czterech managerów z głową niemiecką na czele i jeszcze sobie nie radzą- wstyd. Może się w końcu właściciel zainteresuje i pozwalnia tych darmozjadów. Przyjdzie nowy to się będą bać, przynajmniej na początku a pózniej dalej będą wariata kropić haha.

Ciekawe
@Hmmm

Jestem ciekawa czy ten będzie wiedział co robić czy będzie jak Pan były który działał pod wypływem chwili

Ciekawe
@Ciekawe

Znając filozofie zarządzania Passem, najpierw zacznie wojować co to nie on i on to pokaże, troche pozwalnia w myśl zasady że zrobi porządek z ludzmi - oczywiście bezmyślnie haha, póżniej naładuje sobie kieszenie, i na końcu będzie to co z tym a firma jak to firma dalej przyjmie kolejnego i tak błędne koło już od lat

Hmmm
@Ciekawe

A co do jakości haha jedno na drugiego zwala oczywiście managierowie, jak problemy to każdy broni swojej (usunięte przez administratora) to jest oczywiste, każdy chce się utrzymać na wodzie,tylko tu już nie ma komu ufać. Na produkcji widać że jakość jest równa 0. Po co to utrzymywać panie PASS, no chyba że dla ISO ale tu muszą być działania, a działań nie ma i nie będzie przy takim chaosie jak np. na A8 prawda?

tajemniczy

czy to prawda że na A10 nie przedłużają kończących się umów o prace ?

Ciuchyyy
@tajemniczy

Nie przedłużają umów ale ludzi z A8 przygarniają z otwartymi rękoma ????????

@tajemniczy

na A10 wolą bardziej ukrainców niż polaków wystaczy przejść się po hali i na obu zmianach pełno ukrainców.

A8...hmmm
@NOCU

Dobrze ze na A8 jest ich coraz mniej. Oby zniknęli wszyscy i będzie spokój. Więcej z nimi problemu niż pożytku.

Algisz
@A8...hmmm

a ja się pytam co robią związki zawodowe że pozwalają na to że zwalnia się ludzi co wyrabiają normy a na ich miejsce zatrudnia ludzi ze wschodu tylko dlatego że unia daje kase ? a potem zdziwienie że ludzi nie ma do pracy jak są traktowani jak mebel.

M.C.
@Algisz

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Liczy się kasa jak wszędzie . A Ty jesteś tylko koniem którego się wymienia jak kuleje.

@zzzzz
@Algisz

Związki związkowców zwolnić nie dadzą, a reszta niech spada na drzewo

kto wie

jak z praca na wulkanizacji ? beda zwolnienia ?

Zwolnienia
@kto wie

Maja zwolnić wszystkich i pracować będą brygadzista i kierownik Juz sie straszycie. Po co? Będą zwalniać to będą i tyle. Jak chcesz się uchronić właz ludzia w (usunięte przez administratora)

Prawda?

Czy to prawda ze Pan dyrektor stracił stanowisko ? I że znów szykują nam powtórkę z zeszłego roku ?

kkk
@Prawda?

tak

Prawda?
@kkk

Obie prawda na 100% czy to tylko ploty ?

Ona
@Prawda?

Tak to prawda

Słyszałem że podobno na kotłach można nawet 5 tys wyciągnąć czy to prawda?

Autoklaw

Tak. Da się jak ci premi nie zabiorą, z sobota i punktami ponad norme

Pracownikkkk

Nawet więcej. Ale widziałeś jak ta praca wygląda?

Misio
@Pracownikkkk

Nie ma co im zazdrościć tych pieniędzy tan juz nie ma spania za maszyna i podrywu pań ze wschodu

Wschod
@Misio

W końcu robią porządki z tymi nierobami. Zamiast świecić golizną teraz muszą robić albo out na Ukrainę.

Obserwator
@Pracownikkkk

Najlepiej mają ci którzy pierwsi uciekli na inne wydziały, a teraz wrócili na kolanach z płaczem bo ni daja rady.Teraz zabierają robotę tym którzy zostali na kotłach.Wychodza w soboty i niedziele tylko trzeba powiedzieć, że,normalnie w tygodniu siedzą za kołami PO cztery godziny udając robili.No ale widać jest przyzwolenie kierownika na taki układ.W taki właśnie sposób okrada się pracowników ciężko pracujących.Taka kasę możesz zarobić gdy trafisz na stanowisko nr.8.Nawet ukraincy nie mają tak dobrze.

Nalewator amareny
@Obserwator

Widzę, że kogoś boli to ,że ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie w tej robocie. Nie proście więc o soboty i niedziele. Każdy ma rodzinę. A jeśli dowodzą ludźmi pociotki z góry, to tak wygląda potem że zazdrość zżera bo ktoś ma trochę lepszą pensję od tego co leży i mu się należy. Chodź i spróbuj a potem krytykuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.