Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Berni

Ale ciepło

mieciu

najpierw zwykły montaż --- x lat , następnie awans na brygadzistę na górze, potem zmiany w firmie i zostanie brygadzistą na dole a teraz funkcja ochroniarza na koniec zmiany, wiecie o kogo chodzi? hala a10 dobrze wie haha

Król Julian
@mieciu

Ten "Pan"jeszcze był w kontroli wiecznie (usunięte przez administratora)Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

@mieciu

Albo Go nie znasz ...albo zawiść Cie zżera .Nie pisz tych głupot bo kazdy wie kim był i jaki z niego równy gość.

Kaborial
@mieciu

to kto jest teraz brygadzistą na dole ?

Salox

czy można przenieść się z innej hali na inną ?

Relatywna pesymistka
@Salox

Niby można...ale jak ci się nie uda , to możesz być pewien , że w swojej starej hali będziesz poniewierany i znienawidzony.

To ja
@Relatywna pesymistka

Oj prawda niestety. I jeśli chcesz się przenieść to kierownik starej hali i tej do której chcesz się przenieść muszą dać zgodę

Chodz na a11 nie na jakiś montaż czy coś

Wikta
@Sansan

Na 11 kawe chociaż Ci zrobią.

@Wikta

O ale Ci szkoda biedny co na montażu nie ma co robić czy na kotłach wszyscy po 2 promile hahaha.jak cie nie stać na kawę to przyjdz na a11 dostaniesz za free

Becku
@Sansan

a co takiego jest na A11 że tak chwalicie tą hale ? płacą więcej ? Kierownicy i brygadziści są bardziej mili ? czy można więcej zarobić niż na A10 i A8 ?

Normalnie ludzie pracują

@Becku

Masz darmowe wygrzewanie przez 8 h, zamknięte drzwi, kotary opuszczone i obniżona wartość tlenu. Nic tylko się przenosić.

To ja
@Becku

Tak, brygadziści i kierownicy są zdecydowanie milsi i lepiej nastawieni do pracownika niż na innej z hal

@+40

Jak Ci tak źle to jedz na malediwy

Axi z pieca
@Salox

Powiem tak praca na A8 to jak Afganistan nigdy nie wiesz czy za zakrętem nie czai się wróg na A10 jest nawet spoko gdyby nie te normy z kosmosu i po 8h i zrobieniu normy zarobisz 40 zł na A11 jest też dobrze że tam plotkary tyłek obrobią to pikuś wystarczy się nie przejmować no chyba że o twoich niby romansach dowie się zona to będzie problem a praca na kotłach to jak wchodzenie w gniazdo żmij nigdy nie wiadomo kiedy coś cię ugryzie.

@Relatywna pesymistka

Typowe passowskie mszczenie się ,a jak się uda kierownik przekaże nowemu jak Ciebie traktować ,tak jest już od ponad kilkunastu lat...

@Sansan

Ty tak blyszczysz intelektem czy to na żarty? Malediwy to właśnie na "11". Chyba tereny pomyliłeś. Ale co się dziwić... Pewnie będziesz zadowolony bo pozakładali pseudo kratki wentylacyjne, które nic nie zmienia. Jedyny plus wysokich temperatur to nie ma szwedaczki po hali bo siedzą w swoich gabinetach w klimatyzacji. No ale... Stanowiska nie są dozywotnio przypisane, co pokazuje przykład z 8 i w każdej chwili "baj baj". A jeżeli to tak bardzo chłodno w tym ukropie, to zaluz jeszcze kufajkę i leć na Malediwy.

@+40

Dzięki za radę ale trzeba było się uczyć to byś teraz siedzial w klimatyzowanym gabinecie a tak do roboty

@Sansan

Pamiętaj że władze ktoś komuś daje. Obecnie wykształcenie i jego wysokość przerasta intelekt. To po pierwsze. A po drugie, wolę być najlepszym robotnikiem niż niskiej miernoty "siedzącym w klimatyzacji". A to różnica. Ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro wykształcenie zostało przewiane przez klimatyzację...

@+40

Jeśli masz takie ambicje to spoko .....

@Sansan

Mam większe ABMICJE życiowe, niż ambicje karierowicza w zakładzie pracy. Na takich, zapewne jak ty, pracownik produkcyjny musi wykonać niebagatelną pracę, niekiedy poprawiając błędy "tych od papierów". To są fakty i z tym się nie dyskutuje. Zresztą, inteligentny człowiek nie będzie kwestionował ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Widocznie w ogóle nie przerobiłeś ani jednego dnia w tej fabryce na produkcji tylko ktoś stojąc za plecami pchnął "by siedzieć w klimatyzacji". Bez odbioru!

+40

Prawda KOLE W OCZY! Dobrze że chociaż ci żal, to już coś... Jutro jaką kufajkę ubierz bo zmarzniesz w warunkach klimatyzacji.

Przechodzeń
@Salox

Pewnie, że można. Po prostu idziesz i przechodzisz. Jak człowiek na nogach. Wychodzisz z jednej idziesz na drugą. Żaden problem.

Stefan
@Axi z pieca

Miłe Panie lutujące aluminium są znane z tego

Nolder

Czy na A11 są obecne przyjęcia ?

Stefan
@Nolder

Nie ewentualnie jak ktoś z gorąca padnie to tak.

Boguś

Jeszcze godzina i wychodzimy wyjściem od strony ulicy na A10 ... ups zapomniałem Że pass ma nowego ochroniarza zwanego Januszem haha.

Ciekawski z Kotłów
@Boguś

Dziwne co ochroniarz nie daje rady pilnować dzwi że brygadzista musi pilnować by nikt tędy nie chodził

Zły

na A10 dyskryminują pracowników produkcji ... Poszło polecenie z góry że nie wolno im wychodzić z pracy wyjściem od strony ulicy , tylko z biur mogą ... I brygadzisci w tym uczestniczą ... Janusz pilnuje na górze żeby pracownik musiał iść na dolne wyjście i tam gromadził się z innymi .... Tylko nie pomyślą że wyjście to może za mało jest? BHP łamane całkowicie ... Moim zdaniem kierownik i poddani czyli Janusz w pierwszej kolejności do zwolnienia za takie coś

Problemy że hej
@Zły

zapraszamy na A11 tam będziesz mógł wychodzić głównymi dzwiami

Hej ho
@Problemy że hej

Tylko wpierw zrobisz normę na 10 maszynach i kolegę sypniesz do przełożonych i możesz iść. Dniówka zaliczona :)

Meli
@Hej ho

A kto donosi która zmiana?

zbaczer

I co jest robota na montażu czy ddalej na A10 materiału brakuje ?

Vatoio

czy to prawda że jak ktoś się nie zaszczepi to go wolnią ?

spucior
@Vatoio

że skąd go zwolnią? Że do domu na przepustkę, czy na szczepienie? Szczepić to powinni ale na rozum.

Żyć nie umierać

Ktoś coś wie czy zatrrudnią mnie bez szczepien ?

Pass
@Żyć nie umierać

Zatrudnia

Sanoczanin

A jak ze szczepieniami są wymagalne przy przyjęciu do pracy

Konkurs

Jak nazywa się stanowisko "z ręki do ręki"? Mała podpowiedź: kolor słońca. W nagrodę zwycięzca otrzyma kawę podczas zmiany :)

@Konkurs

Kontrola jakości ????

Konkurs
@Tru

Tru, bingo. Kawa do odebrania na "ej eleven". Nie z automatu. Od baristki. Na pewno będzie Ci smakowała. Jeszcze raz gratuluję.

Sergio

ciekawe z jakiego powodu kierownik z A8 poleciał bo na pewno nie z powodu gnojenia pracowników.

Vat
@Sergio

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze. Raczej wątpię ze ta osoba tak się dorobiła z funkcji kierownika.

@Sergio

Kolego a kto organizował cały transport! Złóż w całość i odpowiedz sobie na pytanie.

Elvis
@Tru

Czyli ten kto się wcześniej tym zajmował i będzie teraz zajmował tez sie na tym tak dorobili/dorobią? Oj ludzie ale poziom!

@Elvis

To proponuję sprawdzić w archiwach lub popytać kto się tym zajmował i za co te osoby poleciały lub dostały szansę się zwolnienia. A czy kolejny będzie się na tym dorabiał? Wszytko zależy od osoby może trafi się jeden uczciwy czas pokaże!

Yenter

ciekawe ile osób co zostało zwolnionych teraż wróci na montaż aż nie mogę się doczekać tych powrotów bo A 8 teraz ponoć to raj na ziemi od kiedy zły mateusz stacił tron

Raj
@Yenter

Hahahahahahahaha Raj to może jest jak wyjdziesz z obozu. Teraz to każdy skacze jak im zagrają nowi rządzący i teraz jest dopiero gnojenie pracowników Jedna co się postawiła to usłyszała żeby się zwolnila jak jej nie pasuje

Serio?
@Raj

Haha, za czasów poprzedniego kierownika takie hasła słyszało się nagminnie... Więc dużej zmiany nie widzę

Belfegor
@Raj

Ja nie wiem jaki wy macie problem z A8 wystarczy się nie wychylać nie pyskować jak niektórzy chodzić z 2 soboty w miesiącu i ma się spokój bo prawda jest taka że najwięcej marudzą obiboki i lenie którzy latają co chwile na fajki.

Fajka
@Belfegor

Ale was bolą te fajki co nie? Ci co pala robią szybciej niż wy

Ja wiem kto

Czy kierownikem na a8 zostal nieFortunnie niejaki Kacper?

A8
@Ja wiem kto

Tak

Hanfio

czy to prawda że na A8 nie ma już takiego gnojenia ludzi od kiedy król mateusz stracił korone ?

A8
@Hanfio

Po co piszesz takie głupoty ?

Kazek
@A8

@Hanfio skoro pytasz to znaczy ze nawet tam nie pracujesz a tylko prowokujesz głupie komentarze. Pewnie sie gdzies kiedyś czegoś nasłuchałeś albo jesteś w gronie osób "zgnojinych" bo dostałeś wypowiedzenie za chorobowe...

Haha
@Hanfio

Za chwilę wszyscy zatęsknią za starym bo nowy zacznie wprowadzać tyle nowości ze nikt o zdrowych zmysłach tego nie wytrzyma.

@Haha

Masz rację, tak się właśnie szykuje, ale to dopiero jak robota ruszy, trzeba poważnie pomyśleć o zmianie firmy

Bloumbop
@Kazek

tak ? a ci co uciekają z A8 na inne hale to bajki pewnie opowiadają co ?

Kazek
@Bloumbop

Uciekają - serio? Chyba raczej zostali przeniesieni bo na a8 roboty brakowalo a na a10 bylo zapotrzebowanie. Nie wspomnę o tym że jak wiemy kto poszedl na a10 to wcale nikogo nie dziwi ze na nich trafiło. A najbardziej to pewnie "Prezes" płacze i bajki opowiada.

Daszek

Prezes ? a który to ?

Nie nowy
@Kazek

"Ważniak" trzebabylo trochę sobót odpuścić a i do pracy przychodzić jak człowiek a nie godzinę szybciej bo szkoda pinc złotych. Nie pracuje juz w tej "firmie" i niemam już takich problemów jak wy, pieniądze to nie wszystko, zastanów się nad zdrowiem

Ja wiem kto

Czy to prawda, że nowym kierownikiem nieFortunnie został niejaki Kacper?

Blender z Gdańska

gdy zobaczyłem 10,20 za godz podziękowałem ludzie jak wy możecie zgadzać się za taką stawkę pracować.

Bryzzz
@Blender z Gdańska

To pochwal się ile na truskawkach zarabiasz

Dave

Hej jak tam sytuacja z robotą

Do Pana byłego kierownika

Skończył się prywatny folwark

Kotlet chlebowy

Jak tam na Ósemce ? pochwalcie się nowym kierownikiem coś się cicho zrobiło czyżby wam jeszcze większy rygor dał niż poprzedni ?:D

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.