Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Nanana

Coś mi się wydaje że chyba na montażu i kotłach zostaną już tylko ci co moją umowy stałe a reszta poleci bo z tego co słyszałem do pażdziernika umów nie mają przedłużać.

Za dlugo
@Nanana

Siedzę na montażu ponad 10 lat. I ci co mają umowę na stałe też tam nie będą pracować, nie za takie pieniądze i ich normy.

wiki
@Nanana

Do końca roku nie będą przedłużać !

Mam dosyc
@Za dlugo

Dokładnie, trzeba robić coraz więcej za coraz mniejszą kasę, dodatkowo zabieranie premii za wszystko za co się tylko da, niech sobie sami tam robia

Cax
@wiki

to potwierdzona informacja ?

@Mam dosyc

Dlaczego jeszcze nie strajkujecie? Da się jeszcze jeszcze wyciągnąć 3 tys?

Uwaga

Holota wraca do passa. Już wiadomo czego dla nas nie ma roboty

Defergert
@Uwaga

Bo jak nie ma chętnych polaków do pracy to co się dziwisz że towarzyszy ze wschodu będzie coraz więcej bo na A8 to nowi uciekają chwila moment a tych co zwalniali w maju wróciło może 2-3 osoby

A8...hmmm
@Defergert

Moze I uciekają ale wiesz ze teraz jest znow Szal bo mają umów nie przedłużać? Ale ukraincow dalej ściągają. Po jakiego grzyba ? Za mało bagna narobili? Nawet Majcher nie potrafi nic z tym zrobić

@Uwaga

Magazynier z a8 zostaw tą kurę ze sortowania w spokoju bo jak żona się dowie to obedrze Cię z piór ;)

@Uwaga

Magazynierze z a8 zostaw ta kurę ze sortowania w spokoju bo jak żona się dowie to obedrze Cię z piór

@Defergert

Koguciku z a8 zostaw kurę ze sortowania w spokoju bo jak partnerka się dowie to obedrze Cię z piór ;)

Maźgazynier
@Nikt

Wiesz co to adres IP ? To takie coś jak twój PESEL w dowodzie ale bez możliwości namierzenia, więc (usunięte przez administratora) sprawę zgłaszam na pały jako sprawa cywilno-prawna za nękanie i zniesławienie bo twój IP urządzenia z którego wysłałeś 8 wpisów bardzo łatwo będzie znaleźć i już nie mogę się doczekać widząc twój (usunięte przez administratora) ryj pełny zaskoczenia bohaterze internetowy...

Obserwator
@A8...hmmm

Bo robią to co się im każe bez zbędnego mamrania. Są też już w stanie wyprodukować więcej, niż niektóre wieloletnie obiboki.

Wx
@Obserwator

Nie wiem kim jesteś ze takie głupotki piszesz i podpuszczasz. Żaden z uk nie zrobił czegokolwiek więcej niż pl bo oni są tu na chwilkę i maja ta firmę w d… A ty obrażasz tych co od lat harują dla dobra pasa i w ramach wdzięczności uk miał dostawać jedna najlepsza fuszke a dla pl 5 reberek na normę. I tamci są super bo zrobili normę po kilku miesiącach. A Ty pewnie siedziałeś na mistrzowce i nie miales pojęcia co się na hali dzieje bo jedyne co Cię interesowało to żeby te „obiboki” z pl zrobili Ci pilne wysyłki i zarobili na Twoja ekstra premie ;P

Maniek
@Maźgazynier

Czym, cie zniesławia, czy padło jakieś imię bądź nazwisko? Widocznie jest coś na rzeczy że się o tyle boisz

Gawelek
@A8...hmmm

A dlaczego uciekają... Nie chcę się ludziom pracować? Czy może każdy ma rodzinę dom na utrzymaniu, kredyt, każdy taki chce pracować tylko nie w takich warunkach gdzie nie można być pewnym że po całym miesiącu ciężkiej pracy ktoś Ci premii nie zabierze. Ze montaże tak wynormowane ze ręce bolą a dostaniesz 13,9zl za normę, montaż w tej firmie to (usunięte przez administratora)

Holaa
@Defergert

Pracuje ponad 15 lat w tej firmie, moim zdaniem z roku na rok jest coraz gorzej (coraz większy wyzysk za mniejsze wynagrodzenie) dlatego podziękuję współpracy. Nie dziwię się ze niema chętnych tu pracować.

Król Julian

Od 2022 płaca minimalna ma wynosić 3000 zł tj 18.75 średnio za godzinę brutto.

Andi
@A8...hmmm

Do kiedy mają nie przedłużać?

Praca

@MWK Czemu ty nie zgłosisz skoro tu jesteś to miałeś związek z tą firmą

Wiatrak

Dla czego w naszej firmie nie chcą przedłużać umów o pracę czym to jest spowodowane? Czy może mi ktoś na to pytanie odpowiedzieć?

MWK

Wszyscy narzekacie zamiast wziąść sprawy we wlasne ręce wiecie co to inspekcja pracy wiecie co to kodeks pracy wiecie ze jest cos takiego jak sad pracy wiec zamiast narzekac to zlozyc wypowiedzenia i zgloscic ten caly oboz pracy jakim jest ta firma do inspekcji pracy i da sadu pracy malo tego naglosnic w mediach i w gazecie zeby w koncu ukrucić ten z mataczony przekret dzis nikt nie ma stawki godzinowej 10.12gr to jest wbrew kodeksowi wbrew ustawie o wynagrodzeniu ...pora powiedziec dosc co miesiac komus obcinaja ,niby pan pass doplaca ale tak naprawde ma na tym genialny biznes bo zarabia na produkcji i doplatach pracowniczych... jak tak to niech tak wyzyskuje swoich rodakow niemcow nie nas polakow ....ludzie obudzcie sie i sie nie dajcie wykorzystywac i upokarzac...

CajBaah

Montaż to porażka ukrainców traktują ulgowo a polakowi walną -20% premii za 1 złą sztukę lol poprostu

Xxx
@CajBaah

Bo to jest nasza wina, że tak traktują, bo się na wiele godzimy, i tak im dobrze, ale to dzięki nam ta firma jeszcze żyje, i możemy im pokazać, tylko potrzeba jedności w załodze

Premia

Super teraz wygląda premia na montażu... Pracujesz cały miesiąc ciągniesz cały miesiąc żeby zarobić i zrobić jakiś target tylko po to żeby w ostatnim dniu miesiąca stracić 15%premii za jedną spinkę na trzysta sztuk rozumiem jakieś 2/3 % a nie 15 za chwilę będziemy płacić żeby tam chodzić... I jeszcze te montaże na których się zarabia 17 zł za cały dzień każdy z A8 wie o który montaż chodzi ✋✋

Premia
@Premia

Nie pracuje juz tam od ponad roku. Nie szanują tam ludzi, pracuje gdzie indziej, po ponad 10 latach w pasie myślałem że ciężko będzie się przestawić ale nie było źle i nie żałuję. Pracuje gdzie indziej, i nie martwię się ile dzisiaj zarobię tak jak na montażu. Mam normalna stawkę godzinową, premie która nikt mi nie zabierze za byle co. Wszędzie można pracować, pracy nie brakuje. W pasie trzymała mnie kasa, ale w tej firmie a głównie na montażu te czasy się skończyły,

@Premia

Większość do tej pory trzymała tylko kasa, ale pieniądze to nie wszystko, brak szacunku dla drugiego człowieka jest teraz nagminne, teraz tylko za wszystko karzą więc i pieniędzy nie będzie, gdyby nie te stałe dodatki, które i tak zabierają gdy idziesz np na urlop, to większość by miała dopłatę do najniższej krajowej

Nagasadi

W passie jest tak źle z robotą że nieprzymują nawet na kotły czy poprostu biorą całą dywizje ukrainców bo są tańsi

Seriscaad

czy to prawda że szykuje się powtórka z Maja ?

KK
@Seriscaad

wszystko na to wskazuje... znowu sie zacznie.

A8...hmmm
@KK

Jeżeli się zacznie to ładnie można ich będzie oddać do sądu pracy bo skoro zostawiaja ukraińska holote to każdy z nas wygra duże odszkodowanie

Ona
@Seriscaad

Tzn co masz na myśli?

Nikt

Koguciki zostaw kurke w spokoju bo jak żona się dowie to Cię obedrze z piór ;)

Papaj
@Nikt

no i co zazdroszcisz koledze powodzenia u kobiet czy dostałeś kosza ?

Józef

Kiedy będą te wielkie zamowienia?

Valasbu
@Józef

Za rok może dwa albo nigdy

Nikt

Magazynierze z a8 zostaw tą kurę ze sortowania w spokoju bo jak żona się dowie to obedrze Cię z piór ;)

Kamil

Czy to prawda, że kolejne "skrzydła zostały podcięte"?

Ciekawski z Kotłów
@Kamil

kto poleciał ?

Obeznany

JANUSZ , JANUSZ na ile chcesz metki? - na 200 sztuk chcesz? A co tak mało? Ja Ci puszcze na 1000 sztuk ... Dasz radę ... Jest dopiero 22:00 do końca zmiany spokojnie zrobisz ...

Wojteek

Czy w tej firmie dodatek stażowy jest płacony tak jak prawo to określa?

Kawkę pije

Czy u was tez jest tak na wydziale ze (usunięte przez administratora) maja urlop z dnia na dzień nic za wiele nie robią więcej pija kawe I romansują z UK a inni robią jakieś glupie roboty a i tak później jest ze nic nie robią No troche to chore nie powinien tak brygadzista podchodzić do ludzi albo straszyć ze musi przyjść w sobotę bo papier będzie a lizus juz w czwartek ma wolne bo przecież ktoś przyjdzie na jego maszynę (usunięte przez administratora) juz się nawet nie kryją ze trzeba się umieć ustawić

Dzień dobry mam takie pytanie dlaczego jest tak ze w naszej ukochanej firmie jest tak

Baba z Kielc

łaaaa szykują się wielkie powroty do passa

Gajek
@Baba z Kielc

Jeśli chodzi o produkcję to pewnie do pierwszej wyplaty

Bebzon
@Baba z Kielc

A kto wraca ?

Cembij

coś nie widać tych tłumów chętnych na montaż nawet młodzi po szkole wolą uciec za granice niż w passie na montażu robić

Aster
@Cembij

A czego się spodziewać, 10 zł. Na umowie o pracę ha pod Kauflandem odwożąc wozki pewnie by lepiej wyszło za godzine

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.