Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

fanpass

czy będą zwolnienia czy 80% etatu? obstawiajcie

Kkk
@fanpass

Wiadomo już coś ?

Tom
@fanpass

Będą zmuszać aby ludzie wypisywali urlopy na piątki płatne badz bezpłatne

no fajnie

co się dzieje że tych zółtych jest coraz więcej jak nie mają co robić bo nie ma roboty

Maniek
@no fajnie

Układy i układziki, oczywiscie, że Ci co już sporo lat tam pracują i mają doświadczenie to niech pracują, bo tacy są potrzebni, ale tych nowych co dochodzą jakoś ciężko teraz ruszyć, widać mają dobre plecy, przypadkowo się tam nie znalezli

@Maniek

Maniek nie pier....... wiesz jak jest.

BoB Budowniczy
@Maniek

Plecy plecami ale ile płytek musieli ułożyć kierownikom by ludzi pościągać ze swojego grona PS Niech żyją wolne soboty

Do troli
@no fajnie

Do wszystkich Troli Pasowskich to są ludzie podlegli kierownikom na danej hali ,a nie kolejna kontrola ,a jak tak zazdrościcie tych koszulek to zapraszam za 2800 miesięcznie bez soboty na 3 zmiany + odpowiedzialność za odebrany montaż na wysyłkę.

Ja tu tylko leże
@Do troli

Jaka odpowiedzialność chyba żeby kawa się nie wylała albo by nie była słodka Siedzieć i sobie rurki podawać to każdy by chciał za 2800 na montażu to trzeba się gumy naciągać aż są nagniotki Bo za reklamacje i tak premi nie mają zabieranych

@BoB Budowniczy

Tak Panie P. bo glazurę trzeba umieć kłaść, a Ty co potrafisz oprócz dukania na forum.

Kj
@Ja tu tylko leże

Jak sobie na montażu nie radzisz to lepiej zmień robotę ,a nie się tu płaczesz

@Do troli

Oczywiście, są to ludzie podlegli swoim kierownikom, ale wszyscy pracujemy pod niby w jednej firmie, to czemu jest tak, że jak brakuje zamówień i na montażu jest mniej roboty to nas wysyła się na przymusowy urlop, na inną hale, nie przedłuża umów, lub nawet zwalnia a u was jak to wtedy wygląda? Na urlop chodzicie gdy jest wam potrzebny, a jak u nas nie ma roboty to i wy macie mniej do odbierania, tylko wtedy jest ściemnianie, szanowanie roboty, przy jednym wózku stoi się bardzo długo, albo odbieracie dwa razy to samo, sort ale tak to wygląda. Dlaczego tylko my na montażu mamy odczuwać skutki kryzysu jaki jest teraz w motoryzacji a u was taka sielanka i kasa się zgadza. Zaraz będą się pojawiać komentarze pewnie. Że zapraszamy jak tak super, itd. Próbowałam nie raz ale niestety nie mam tych plec,o których już ktoś tu pisał, niby jak tak narzekacie ze kasa mała a roboty dużo i odpowiedzialności, to czemu jak ktoś np z montażu pójdzie do kJ to już nie wraca, nic na siłę przecież

Do Pani
@Ona

Kiero od kojotow jest spoko i rozumi że trza robotę szanować bo potem co będziemy robić siedzieć i kawę pić

@Ona

A mieli nas zwolnić to przesunęli za Ukrainki bo QVS zlikwidowano ,a odbierają po 2 razy bo taką sieczkę puszczacie że lepiej 2 razy sprawdzić

Blablabla
@Ona

No tak napewno nie masz "tych plec" Był czas że kierownik chodził po montażach i prosił żeby ludzie poszli do kontroli, kto chciał spróbować pracy jako kontroler to się zgodził i zmienił stanowisko.

@Ona

Jak to mówią uderz w stół a nozyce się odezwa. Wy tak samo jesteście potrzebni jak te ukrainki, pamiętam jak jeszcze były i była ta niby podwójna kontrola a potem jeszcze formel i tak znajdowali braki więc te ukrainki tyle wnosiły do firmy co przeciętny przechodzien z ulicy, a co do braków to jasne są i będą, jak nie być przy tych normach zawsze się można spróbować na niektórych montazach

@Ona

I co, droga koleżanko z K J, ja póki co mam za swój wpis 8 łapek w górę, a Ty za swoją odpowiedz 3 w dół, to wszystko pokazuje jak naprawdę to wygląda, powodzenia życzę w pracy, ale niestety brak jakiejkolwiek sprawiedliwości w tej firmie

@Blablabla

Może i chodził, ale niestety, jeśli ktoś się wykazywał na montażu wydajnością i jakością, to takich pomijaj bo, niby "nie będzie się pozbywał takich pracowników z montażu", nie pochlebiam tym sobie, bo nie jestem żadnym wyrożniającym się praciwnikiem, po prostu robię to co dają, na mistrzówke też nie chodzę płakać o robotę lepsza, tak jak niektórzy, a to tylko świadczy o tym kto trafia do kJ, (nie mówię o kJ z kilkuletnim stażem)

On
@Ona

Hahaha młody dobry -Rysiu staremu chciał wcisnąć papierek od cukierka a nie cukierek hahah

Xxx
@Ona

Troya pani albo szybciej panie kontrola nici być w firmie bo to był warunek otrzymania ISO ,a co do braków to sama pani lub pan pisze że są i będą dlatego jest kontrola , aby kontrolowała to co zostało wyprodukowane ,a co do nożyc to od zalania dziejów firmy Pass w Sanoku montaż płakał płacze i będzie płakał bo im się największą krzywda dzieje . I wszystko w temacie ,a jak to Panią lub Pana boli to proszę przedstawić sprawę Związkom

Dexi flexi

czemu tylko żółci mogą jesć ciastka i pić kawe w pracy a zwykły robol już nie może

KociołParonamixa

Co z tym Meksykiem ??

Mehiko
@KociołParonamixa

Meksyk Meksykiem, ale co z busami? Już nie jeżdżą? Na sobotę, na busa... Mam nadzieję, że wszystkie szkodniki firmy zostaną zwolnieni. Że wreszcie kolesiostwo się skończy, które zostało wpojone przed laty. Pseudo stanowiska utworzone przed laty. Niektórzy ta fabrykę traktują jak swoją, a pracowników jak śmieci, którzy mają robić na premie "przełożonych" (tylko z nazwy, bo trudno kogoś tak nazwać kto nie ma szacunku dla innych). Może przyjdzie czas, że to pracownicy zatańczą z radości kankana, jak to jeden powiedział do podwładnych, na wieść że część z nich nie będzie pracować na eleven. Pozdro dla kumatych i wszystkich którzy szanują siebie i innych, wbrew szerzonemu "jadowi"...

Sann

Powiedzcie o co w końcu tu chodzi

jaśmin PAN
@Sann

zapytaj Janusza on jest najmądrzejszy ... jak powiesz mu żeby zrobił Ci metki na 200 szt bo tyle zrobisz do końca zmiany to on Ci puści na 400 szt bo dasz radę .... a na koniec miesiąca i tak 2800 brutto z dopłatą hahh

@jaśmin PAN

Zejdz z człowieka ...coś Cię ściska czy boli?

Kojot

Ale dzisiaj zapie...dol w robocie, już mnie du..a od siedzenia boli, a na kawę i ciastka już nie mogę patrzeć po całym tygodniu.

Kawa i ciastko

A co (usunięte przez administratora) ściska zapraszamy będzie kawa ciasteczko i pogawędki cała zmianę i oczywiście cała robota sama się zrobi

Ja tylko stoje
@Kawa i ciastko

Jak się przekłada z ręki do ręki nie wiem czy to można nazwać robotą czy tylko przerwy między kawa a ciastkiem

Lutowanie

Co to się dzieje roboty nie ma maszyny stoją a kojotow przybywa siedzą w grupkach udają że coś robią no chyba że kawę tylko jeden tematami sypie. No ale co zrobić jak mają takiego kiero

@Lutowanie

To nie kawa tylko kakao.

@Lutowanie

Pewnie chodzi Ci o A11, u nas na A8 jest podobnie roboty coraz mniej ludzi coraz mniej, a"żółtych" jeszcze przybywa i udają ze coś robią

Chętny
@Ona

Jak się dostać do przysłowiowych żółtych kojotow? jak tam jest tak fajnie co prawda kawy nie lubię ale na nocniej zmianie lubię co innego

Bieda

Czy to prawda że od października przechodzimy na 80 % wynagrodzenia

@Bieda

To tylko w biurach i zarząd haha bo im jest z czego urwać niech nie szukają i nas szaraków

Prawda Uciekać na chorobowe

@FORTUNA

Pomyśl o tym co będzie za miesiąc albo dwa. Będziesz miał na koncie np. 45 dni chorobowego i co dalej? Który pracodawca zechce takiego pracownika?

Sobota
@Bieda

To juz nie będzie sobót?????

A8...hmmm
@Bieda

Przestańcie się ludzie straszyć. To wszystko kłamstwa i plotki wyssane z palca.

Lek.medy
@Prac

Z tego co wiadomo można chorować 180 dni A potem to pass russzy a ty awansujsz jak to u nas jest Ci co mają najwiej chorobowego to teraz piastują pseudo nic nie robiące stanowiska

F&F

4/5 etatu od kiedy?

@F&F

Od października Brać ludziska chorobowe

Ciekawy

Co z tymi Celebrytami co wojowali w Meksyku.

@Ciekawy

Kto tam był bo nie słyszałem?

Kiero

Ale o co chodzi

Neutralny
@Ciekawy

Jaśniej jeżeli o coś pytasz.

no a jak

Jeszcze jednego żeby pogonili kierowniczka, to już będzie cacy. Dość dziadostwa.

Mi
@Kiero

O ten rdzeń co tak łatwo do (usunięte przez administratora) wchodzi

Lu

Jakaś wyższa półka czy zwykły szarak?

Realista

Przydałoby się zrobić testy wszystkim pracownikom na covid by nie było powtórki z epidemii. Kto przeszedł lub się zaszczepił, ten ma przeciwciała. Kto chory, to jakaś kwarantanna i chorobowe. Kto nie przeszedł a nieszczepiony, ten skierowanie na szczepienie. Tak unikniemy epidemii

A10
@Realista

Wyłącz telewizję i zacznij żyć normalnie.

Fajhag

Zamówień w tym roku to już chyba nie będzie

pppp

Witam, bardzo proszę o zaznaczenie "buśki" pod postem jeżeli popieracie wprowadzenie w naszej firmie tzw. wczasów "pod gruszą" w wysokości 700 zł po przebyciu tzw taryfy przez min. 7 dni kalendarzowych urlopu. Im będzie nas więcej to mam nadzieję że głos w tej sprawie będzie głośniejszy. Takie świadczenie jest w każdej większej firmie w której jest fundusz socjalny. Proszę o informowanie innych o tym wniosku a może uda się coś zrobić w tej sprawie!

Capcak
@pppp

Widze że komuś nudzi się praca uważaj bo na twoje miejsce jest 100 ukrainców którym wolnego nie trzeba :)

Ukraina
@Capcak

A niech ich biorą wlasnie teraz ponoszą odpowiedzialność za zatrudnienie tej (usunięte przez administratora)

Do pppp
@pppp

Zapomniałeś napomknąć że kwota świadczeń socjalnych na jednego pracownika jest ściśle określoną te Twoje wczasy pod grusza miały by wpływ na inne świadczenia np pieniądze przyznawane w okresie świąt wielkanocnych czy Bożego Narodzenia prawdopodobnie dostałbyś w tym czasie grosze albo nic

@pppp

powiem szczerze że wydawało się, że bardzo szybko nazbiera się dużo głosów "za" a byłaby to dobra motywacja aby przesłać taki wniosek do związków i może jakiejś odpowiedniej osobie w firmie... Co mogłoby być odebrane jako stanowsko załogi.

Bon
@Do pppp

Te świadczenia i tak są coraz mniejsze z roku na rok

@Bon

"wczasy pod gruszą" nigdy nie były wypłacane...????

DO @pppp
@pppp

Na początku trzeba przyznać, że bardzo dobra inicjatywa i pytanie. Gratuluję. Dalej, w tej fabryce, nie ma się nic chcieć, domagać, ani zadawać pytań, tu trzeba tyrać lub być kumplem przełożonych i się ślizgać. Najlepiej by pracownik siedział cicho i "nic nie chciał". Niestety, pewna epoka, w której słuchano, a przynajmniej starano (lub udawano) się słuchać, jakiś czas temu minęły. Niestety. Najgorsze jest to, że ludzie, którzy pochodzą "z naszych ziem" są takimi jakimi są dla swoich pracowników - podwładnych. Nie dziwiła bym się, gdyby to byli ludzie z zewnątrz jak w innych fabrykach. Ale jak to się mawia: "nikt nikogo do stołka nie przyspawał" i niekiedy czas na takich miejscach dobiega końca szybciej niż się niektórym wydaje. Przykład mieliście niedawno. Pozdrawiam rozgarniętych i mających swoje zdanie, honor i tych, którzy patrząc w lustro mogą powiedzieć, że są w porządku wobec innych i samych siebie. NIE WOBEC MAMONY!

@DO @pppp

mimo wszystko i sytuacji w naszej firmie zachęcam do poparcia inicjatywy. Jeżeli poprze ją spora część pracowników spróbuję przekazać temat do decyzyjnych osób. Jednak myślałem że 1000 "uśmiechów" nie będzie trudno zebrać. Jednak pomyliłem się! A zastanawiam się kto daje buśki niezadowolone? Uważam że takie sprawy może i trudno jest przeforsować ale jak coś jest dobre dla wielu to trzeba o to walczyć wytrwale ! pozdrawiam wszystkich!

Sobowtór Juliana
@DO @pppp

No dobrze . Piękne hasło , i co dalej ? Nic . Na układy nie ma rady. Zero jest zerem , a kasa leci do Niemiec. I tak dalej i tak dalej...

@Sobowtór Juliana

no właśnie, w tym całym problem że wszyscy z góry zakładają że to się nie uda. Są podmioty np. brzozowski szpital że całe pieniążki z funduszu socjalnego wypłacane są jedną kwotą właśnie na wakacje! Jest sporo osób z powiatu brzozowskiego więc mogą popytać. A też sporo żon naszych pracowników pracuje w tym szpitalu więc można to zweryfikować. Osobiście uważam że to najgorsza z opcji od razu zakładać że coś się nie uda .... A może tak jest wygodnej... bezpieczniej...i nic nie trzeba robić...postawa na maxa bierna wg to nie jest właściwa droga. Wszystko się zmienia i trzeba się dostosowywać. Zawsze jak będzie chęć do rozmowy dwóch stron to być może uda się zrobić coś dobrego. To nie są tylko idealistyczne hasło bo sprawa jest łatwiejsza niż by się wydawało. Aby pokonać 100 milową trasę najpierw trzeba zrobić pierwszy krok. Bez tego na pewno się nie da pokonać tego dystansu...

@pppp

Aha i jeszcze chciałbym bardzo PODZIĘKOWAĆA" tym wszystkim którzy już klinęli zadowoloną "buśkę". Mamy ok 50 to znaczy że aby uzbierać 1000 każdy musi powiadomić 20 osób! Jeśli chcecie i możecie to np rozsyłajmy informację o tym przez fb czy mesenger! Działajmy

Jaja
@DO @pppp

Tu trzeba zacząć od wymiany kierownika, brygadzistów. Inaczej nic się nie zmieni. Albo rewolucja albo ... Kaszana dalej

Alek
@Jaja

Dokładnie pracuję 30 lat w firmie i brygadzistów powinni wybierać ludzie z danej zmiany ,a nie pupilki kierowników. Panie dyrektorze do dzieła skończyć z tą samowolą

@pppp

Najwięcej z funduszu świadczeń socjalnych korzystają członkowie związków. Mają dopłaty do wczasów w Zakopanem, za granicą, do wycieczek, imprez.

Realista
@pppp

A co się ma udać ? Że dostaniesz parę groszy po powrocie z taryfy ? Pamiętaj że na święta pieniadze też są potrzebne Dzieci masz ? paczki na dzień dziecka dostają? Sam widzisz że zdania są podzielone

@Do pppp

Mylisz się kolego. Członkowie związku korzystają więcej niż pozostali. Maja dopłaty do wczasów, wycieczek, imprez organizowanych przez związki.

Bobo

Dam nawet 3 buźki

@Prac

Co zazdrość czy sknerostwo dziesięć zł ci szkoda na składkę chyba to drugie bo płaczesz jak panienka składki trzeba płacić lamago

Halupa

Powinni się wziąć za tego typa z Dąbrówki co wozi się porsche.

Prac

Na pewno wjechali goście z chemią gospodarczą i kurier z paczkami. Komandosów nie widziano

Olf

Tak to prawda i nie tylko na zakład ale i jeszcze do kilku osób, robi się ciekawie.

O nie

Ciekawe co będzie na 11 wogole zamówień nie ma

Ja wiem kto

Czy to prawda, ze dyrektor L. juz nie pracuje w firmie

@Ja wiem kto

Podobno jest do pazdziernika

Waldi

Czy nowi koledzy ze wschodu juz przybyli?

Hi
@Waldi

Tak czekają na białoruskiej granicy

Gumis

Jest ogłoszenie na kotły na pół etatu jak coś.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.