Opinie o Pak-Hurt Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pak-Hurt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pak-Hurt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pak-Hurt Sp. z o.o. w Rzeszów

Iza

Dobra praca w dobrej firmie to i humor dopisuje.

Anonim...

Na drukarni jest fajnie drukarz moze wyzywac kierownictwo od (usunięte przez administratora) A oni daja mu podwyżkę :)

jest nowe ogłoszenie jakiegoś koordynatora poszukują, jednym z wymogów jest zdrowy rozsądek ktoścoś?

Minister

Firma nie oferuje zadnych kursów pracujesz na okres próbny 3 miesiecy Po tych 3 miesiacach nie ma juz stawki godzinowej tylko na akord ile wyrobi Drukarz tyle sie zarabia .

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pak-Hurt Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KONFEKCJI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

@Minister A czy PAK-HURT DRUKARNIA FLEKSOGRAFICZNA oferuje jakieś kursy (Wstępne, doszkalające)? Czy w pracy na stanowisku pomocnika faktycznie można się czegoś nauczyć? Rozumiem też że po wspomnianych trzech miesiącach jest jakaś podwyżka?

Minister

Witam, kilka słów na temat tej firmy . A więc zaczynasz prace jako pomocnik Praca w 2 zmianach po 12h okres próbny 3 miesiące stawka 11zł lecz praca na akord wszystko robisz w biegu czasami nie ma czasu zjeść . praca nie należy do lekkich oraz przyjemnych , kontakt z farbami i cieczami toksycznymi . osoby chetnę niech spróbują . Za 1700 zł można znaleść lepszą prace moim zdaniem . Pozdrawiam

Cezary

Czy może ktoś podpowiedzieć czy dobrze się w firmie pracuje? Słyszałam o firmie dobre opinie . Tak mało piszecie, dlaczego?

@w.. jesteś pewny że taka stawka? Teraz najniższa stawka to 13zł brutto na godzinę. Warto porozmawiać o tym z pracodawcą.

w..

bylem na rozmowie to powiedzieli,że 9 zł/h. przez okres prubny, 3 miechy.

stopek

Cześć Wam. Różne opinie słyszy się na temat pracy w tej firmie. Nie mniej co raz częsciej ludzie mówią opak hurcie , że rozwinęła się przez ostatnie lata. Ciekawy jestem czy kogoś obecnie poszukują do pracy?

handlowy

Ogłoszenie do działu handlowego wisi cały czas na pracuj.pl i nie znika. Dlaczego? Bo rotują pracowników za parę groszy. Atmosfera spisku, podejrzeń, obrabiania dupy jest wszechobecna w firmie. Na pewno nie ma tam przyszłości ani pieniędzy.

pedro

widzę, że pytanie o flotę stanowi problem w Polsce w każdej pracy i to śliski temat, nie wiem w czym problem, skoro jest forum, to można napisać, że na łapę czeszę tyle i tyle i po temacie a to co na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, to inna bajka, no ale ok, nie mam więcej pytań a to czy ktoś tam gwizda na hali czy co tam, to leję na to ciepłym moczem, robię swoje i byle do końca zmiany, pytałem o temat kasy, bo pracuję obecnie w dawnych Filtrach w Sędziszowie Młp. i myślałem nad czymś innym a chyba wszystko obok kasy się kręci i niech nikt mi nie mówi,że jak znajdzie lepszą fuchę, to zostanie przy tej gorszej, to chyba normalne =/

Kicia
@pedro

Nie każdy zarabia tyle samo, to jak Ci mogą powiedzieć - wiem, że tyle co się umówisz na rozmowie, tyle dostaniesz. Inną kasę maja mechanicy, inną kierownicy, inną budowlańcy, inną biurowcy, inną pracownicy produkcji. Każdy jest inaczej rozliczany - część za nadgodziny, część za przerób na hali. Premii raczej nie uświadczysz. Kasa ogólnie przeciętna - jak masz powyżej 2 tyś, to nie warto zmieniać. Zależy jeszcze, jako kto chcesz tam pracować.

licha

Pracowałem pewien czas i wadą tego zakładu są niektórzy dziwni pracownicy,głupie gwizdy,smiania się jak w przedszkolu, nie wiadomo czy część osób to nacpani czy liczą na to że rentę dostaną za swoje zachowanie. Kto jest odpowiedzialny za trzymanie pracowników którzy nic nie robią, a inni muszą charowac na takich dziadów. Kierownictwo bez zarzutów, zarobki bez szału. W sklepie na kasie tyle samo zarobie i jestem zdrowszy psychicznie. Nie wiem jak jest teraz ale firma powinna zrobić selekcję pracowników i sciemniaczy wywalić, niech idą gwizdac w szpitalach psychiatrycznych.

Krak

Qrcze no, jak jesteś zainteresowany to idź do firmy , pogadaj, to Ci powiedzą ile mogą dać. Stawki ogólnie przeciętne, ale nie najniższe. Nie mam informacji kto ile zarabia. Wiem za to, że kokosów to nie mają.

pedro

dzięki za wszelakie rady osobom z powyżej ale nikt nie napisał meritum sprawy - JAKIE ZAROBKI CO DO W/W FIRMY ???

Kubuś

HEHEHE - stopek - dobre :-) Ale troche prawdy w tym jest, jednak tylko trochę. W sumie to jak nie odpowiada to idź "Alladyn" pracowac gdzie indziej a nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Są ludzie i ludziska (jak zawsze) Jedni i drudzy najczęściej trzymają się razem i z perspektywy tych "uciskanych" razem można jakoś przeżyć, pośmiać z tych "gorszych" i polepszyć sobie warunki pracy. Szkoda tylko, że dzisiaj z pracą bardzo ciężko i czasem musimy się męczyć gdzie nie chcemy.

Alladyn

Atmosfera w firmie na początku wydaje się świetna.. ale to tylko pozory.. Na produkcji jesteś zwykłym trybikiem..., jeżeli nawet masz jakiś pomysł jest on duszony w zarodku przez Kierownika z przerośniętymi ambicjami któremu się prawdopodobnie wydaje że że jest Szefem całego przedsiębiorstwa... a tak naprawdę tylko zatruwa życie pracownikom, którzy i tak snują się po hali jak cienie... praca nie jest najgorsza gdyby nie ociekająca jadem atmosfera.. w biurach wydaje się być lepiej, tam jest inny kierownik.. Pracy na produkcji nie polecam, jakieś rozmowy wyjęte z kapelusza, obietnice bez pokrycia, to czego najbardziej nie lubię traktowanie człowieka z pogardą, niekiedy naśmiewanie się za plecami... I jeszcze taki mały gość 1,5 w kapeluszu... lata za kier. produkcji jak piesek... gdyby mógł to pewnie by za nim do toalety jeszcze wlazł... oczywiście co usłyszy to donosi... Także jeżeli komuś odpowiada taka atmosfera to szczerze poleca...

IDOL

Jak w każdej firmie zależy w jaki dziął się trafi i z jakimi ludźmi się dogadujesz więc nie będę pisał opinii co do współpracowników tylko ogólnie co do pracy. Kierownictwo: uważam że całkiem przyzwoite - dotrzymują słowa płacą jak mówią, nie oszukują - jeśli na coś się umawiasz to najprawdopodobniej to dostaniesz. Praca na hali produkcyjnej: Trochę wytrwałości i jakoś leci - jeśli jesteś przyzwyczajony do hałasu i toksycznych warunków, dasz radę. Nie przerabiaj normy na zbyt wysoką bo w następnym miesiącu prezes stwierdzi, że da się więcej i obniży stawkę. Pracuje się na akord i jest się odpowiedzialnym za to co wyszło z maszyny. Robota na zmiany nocne i dzienne. Praca w biurze: Z perspektywy hali to mają świetnie, choć na początku wiele kasy nie dostaniesz. Praca w ciszy i dobrych warunkach - niedawno oddane biura. Najlepiej zarabiają handlowcy, którzy mają stałych klientów i marże od ich zamówień. Tylko trzymają ich dla siebie i nie pozwalają nowemu na przejęcie - w sumie to sie nie dziwię jak mają z tego profity... Park maszynowy: Jak każde urządzenia się psują tak i tu jest różnie - w firmie są mechanicy, którzy robią naprawy na bierząco. Robota w ciężkich warunkach, zwłaszcza latem (wysokie temperatury na hali) trochę muszą się gimnastykować przy 38 stopniach... Dostępnosć pod telefonem 24h. Firma wyłacza maszyny tylko dwa razy w roku. Praca na magazynie: Też cieżki chleb - czy zima czy lato muszisz wozić wózkiem materiał do produkcji na halę (z otwartej przestrzeni) a wyprodukowany na magazyn - praca w zmianach od 6 do 22. (to się może zmieniać) Mróż często przeszkadza. Latem trochę lepiej - głównie jeździsz wózkiem lub paleciakiem. Magazyn jest dość spory więc przy dostawach i odbiorach trochę roboty jest. Jak to na magazynach ... Budowlanka: Cały czas jest coś do roboty - to dach przecieka, to dziurę w ścianie trzeba zrobić, to z hydrauliką się dzieje, to ogrodzenie trzeba naprawić, zrobić przy krawężnikach albo postawić nowe ścianki działowe lub ściany na hali a później pojechać w nadgodziny na budowę prezesa ... Budowlanka jak budowlanka. Ogólna ocena: W firmie pracuję się całkiem nieźle - jak pisałem wiele zależy od Twoich ambicji i tego czego oczekujesz. Praca na hali nie należy do lekkich, w biurach jest lepiej. Płacą całkiem nieźle, ale trochę niepotrzebnie zbyt "gonią" wzbudzając złe emocje - czasem po prostu trzeba udawać że się robi - nie ma czasu na odetchnięcie, poza przerwami. System kamer w firmie stał się oczkiem "wielkiego brata" prezesa i w trochę niezdrowy sposób czasem czepia się o dosłownie "pierdoły", ale jeśli robisz co do Ciebie należy (a przynajmniej tak to widać) to masz spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o Pak-Hurt Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pak-Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pak-Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak-Hurt Sp. z o.o.?

Pak-Hurt Sp. z o.o.