Opinie o Pak-Hurt Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pak-Hurt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pak-Hurt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pak-Hurt Sp. z o.o. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Ayo Nowy wpis

Tak dla porównania to kierowca kat B ma widełki liczone od 4 do 7 tys na UZ oznaczone jako praca dodatkowa, po jakim czasie i na jakich warunkach można zarabiać wspomniane 7?

Kluk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak jest z zarobkami i atmosfera ? To ogłoszeniu na dzień dzisiejszy oferują od 5100 zł brutto za pracownika działu druku.

Zarobki zależne od działu i ewentualnie wypracowanych godzin? Ktoś widzę o PH wtedy pytał. Mnie natomiast ze względu na posiadane doświadczenie interesuje zatrudnienie się jako drukarz. Możecie opisać aktualne standardy? Stan maszyn przede wszystkim mnie interesuje, jakie teraz są na stanie? Jacy ludzie pracują, czy atmosfera jest ok?

GG

Dwie nowe maszyny, jedna starsza , atmosfera jak na miejsce pracy jak najbardziej ok, dużo zależy od zmiany i jak się z kim będziesz dogadywał indywidualnie, nie ma przesadnego ciśnienia, zarobki uzależnione od wszystkiego godziny, metry itp na start umowa o pracę najpierw 3 MSC jak się sprawdzisz dłużej.

@GG

I po ile osób tak w sumie jest na zmianę? To stałe składy czy jednak się rożnie podmieniają? „na dłużej”? to umowa na nieokreślony kiedy przypadnie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pak-Hurt Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KONFEKCJI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Karol

Piszecie, że zarobki PH to tragedia. To ile on zarabia na podstawie? 2,5k czy jeszcze mniej?

Ss
@Karol

Zarobki zależą od działu, na start w tej chwili jest nie mniej niż 2700, ale to jeszcze zależy od wypracowanych godzin

GG
@Karol

Zarobki jak na Rzeszów wydaje mi się że konkurencyjne. Wszystko zależy też od działu na którym pracujesz

Janek

Widzę, że ponownie poszukują na stanowisko przedstawiciela handlowego. Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku?

Hand
@Janek

Szukają bo nikt nie chce pracować za takie pieniądze. Na rozmowie obiecują milion monet a później jest rozczarowanie.

Witam,radzę by nikt nie musiał pracować w ich firmie totalny wyzysk. Arogancki kierownik oraz same (usunięte przez administratora) bo przecież gdy nowy się zatrudni to można nim pomiatać Jako nowy pracownik jesteście pomiatani i praca ciężka a mało płatna Omijać szeroki łukiem !!!!

Wanda

W jaki sposób nowi pracownicy są pomiatani w Pak-Hurcie? I jak objawia się ten 'totalny wyzysk', o którym wspominasz?

kkkkk

Niestety nie mogę powiedzieć o tej firmie nic dobrego. Zamieścili ogłoszenie o pracę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY, podczas rekrutacji zaraz na wstępie poinformowali o tym, że jest to praca bardzo ciężka fizycznie, przeznaczona gównie dla mężczyzn na stanowisko POMOCNIK DRUKARZA, przy zmienianiu rolek, które ważą 400 kg. Zwracając uwagę, że firma zamieściła ogłoszenie na zupełnie inne stanowisko, dostałam odpowiedź, że nie chcą dyskryminować kobiet. Wynagrodzenie za minimalną krajową.

Janek
@kkkkk

Poważnie?!

Arvena

Witam Czy są jakieś oferty pracy dla osoby z umiarkowanym orzeczeniem?

Czy w Pak-Hurt Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma żadnych benefitów! Zarobki tragedia jak za pracę przy takich maszynach w ciągłym kontakcie z chemią!!!

Skoro tu pracujesz, to chyba nie jest tak źle? Można w tej branży dostać więcej?

Dużo obiecują, a naprawdę jest zupełnie inaczej.

Najbardziej nieprofesjonalne podejście - do osoby ubiegającej się o pracę - z jakim miałem do czynienia do tej pory. Ogłoszenie: CV proszę dostarczyć do siedziby firmy w godzinach 12-15. Specjalnie się fatyguje, jadę, poświęcam swój czas. Na miejscu okazuje się, że kierownik w tym czasie z kimś rozmawia i proszę czekać na korytarzu. Czekam prawie 30 minut (tylko po to, żeby zostawić swoje cv). Po tym czasie wychodzi jakiś pracownik i wykazuje mną zainteresowanie. Idzie zapytać się do kierownika. Po 5 minutach wychodi i oznajmia, że teraz pan kierownik ma jakieś spotkanie i proszę czekać. Naturalna reakcja myślę, że każdego: natychmiast opuszczam budynek. Zmarnowane kilkadziesiąt minut. Do wiadomości Pana kierownika. Jak robi Pan rekrutację to proszę podać adres email. Niech Pan sobie wybierze najlepszych kandydatów i wtedy zaprasza ich pan na rozmowę i wtedy można poświęcić swój czas. Jeżeli Pan piszę, że w godzinach 12-15 przyjmowani są kandydaci to proszę sobie wygospodarować na to czas. Jeżeli takie jest podejście do kandydatów to strach pomyśleć jak traktuje się pracowników.

Kierownik
@Piotr

Każdego pracownika ja i kandydata traktujemy poważnie. Każdą osobę która przyjdzie zostawić CV zapraszamy od razu na rozmowę. W chwili jak Pan oczekiwał właśnie taka rozmowa trwała.

P
@Kierownik

To niech Pan łaskawie umówi się z kandydatami na konkretną godzinę. Tak robi profesjonalista. Amator każe ludziom czekać pół godziny.

Panzerro

Witam. Rozwiń wątek . Jak wygląda praca , jak zarobki itp.

@Panzerro

Zarobki ~ najniższa krajowa, plus groszowa premia Praca ~ przy farbach, plastiku i innych chemikaliach. Szkoda zdrowia za takie pieniądze

Byl
@Panzerro

Najlepiej opłacane stanowisko to pijacz kawy. Siedzisz w kuchni po 4 godziny dziennie, pijesz kawę i ci za to płacą.

Adr

Widzę, że Pak-Hurt szuka pracownika na Przedstawiciela Handlowego, może ktoś się podzielić opiniami? Warto?

@Adr

Nie, nie warto. Za cholerę nie warto.

Czy w firmie Pak-Hurt Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Znany

Nie

Taki

Nie ma szkoleń, socialu i kursów.

@Taki

@Taki Pracownik wPak-Hurt nie otrzymuje nic ze świadczeń pozapłacowych? Nawet opieki lelarskiej?

nick
@Karolina

przecież do NFZ zapewnia opiekę lekarską;)

rro

zaklad jak zaklad ale KULTURA PRACY ,wynagrodzenie,przepisy bhp i szacunek do pracownika DAJE DO MYŚLENIA

@rro

Patrzę teraz oferty pracy od Pak-Hurt. Nie piszą w nich nic o socjalu dla pracowników. Czyżby go nie było? Wiecie coś?

@Karolina

Bo nie ma żadnego socjalu.

Darek

@chory xd Może dodać więcej informacji? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

@Darek

Również mam nadzieję, że @chory xd jeszcze zechce coś dopowiedzieć. Widziałam na stronie Pak-Hurt, że szukają tam właśnie nowych pracowników - Laboranta-Kontrolera Jakości oraz Operatora laminatora: https://pakhurt.pl/o-firmie/kariera/ Chciałbyś aplikować na któreś z tych stanowisk?

chory xd

Polecam omijac tę firmę szerokim łukiem.

Bartek

Jeśli nawet tak jest to może trzeba zapytać o powody i dopiero wystawiać swoją opinię?

Co teraz dzieje się teraz w PAK-HURT DRUKARNIA FLEKSOGRAFICZNA? Ostatni post zamieszczony został 10 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

zidan

Aktualnie zwalniają pracownikow tak z dnia na dzień ! Taka firma niestety Wiem bo tato pracuje tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pak-Hurt Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pak-Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pak-Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak-Hurt Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042