Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

pipi

W Łodzi jest w porządku .Koordynator D wymaga sporo,bo i sklepy kładą nacisk ale da sie wszystko z nim załatwić .Firma wypłaca kase zawsze na czas .Stawki powoli ale do góry. Pozdrowienia z Łodzi

madmax

Zalecam omijać szerokim łukiem - wyzysk i oszustwa na każdym kroku. Nie przestrzegają zapisów umów (wysokość wynagrodzenia z łatwością mogą zmienić z dnia na dzień, bez żadnego potwierdzenia na piśmie), a prawo naginają do granic możliwości, bez szczelnie kłamiąc cię w oczy. Pracowników traktują jak śmieci i idiotów. I nie mam tu na myśli TYLKO ochroniarzy. Z łatwością stosują kary finansowe. Szkolenia to fikcja, zakres obowiązków niejasny, a jak z umundurowania dostaniesz jedną (tak tylko jedną) koszule to i tak możesz się uważać za farciarza - na resztę czekasz bo "nie mają pieniędzy", albo koordynator nie ma humoru by ci to przywieźć. Na wszelkie zaświadczenia bez wiercenia dziury, trzeba czekać nawet i 2 miesiące. Ubezpieczenie grupowe, odciągane z twojego wynagrodzenia, to kolejna fikcja - za każdą szkodę płacisz z własnej kieszeni. A jak już mowa o koordynatorach - za bardzo boją się o utrzymanie obiektu by pomóc pracownikowi, a jak za bardzo podskakujesz - wylatujesz, tak dla przykładu by reszcie zamknąć usta.

jaro.82
@madmax

A w jakim miescie mialeś takie perypetie ? W Poznaniu tak zle to nie wyglada.....

madmax
@jaro.82

Skoro cały post dotyczy tego co się dzieje we Wrocławiu i okolicach to dziwne bym wspominał o tym co się dzieje w Poznaniu

matek

Wole pracowac w delcie niz w taakim solidzie bo sam w delcie pracuje od ponad roku i jest ok

a.k

To zachęcam do skorzystania z usług Impel security Polska może są drodzy ale bardzo solidni

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
franek

Proszę o rzetelną opinie na temat oddziału Wrocław, podobno chodzi podobno chodzi o ochronę magazynów Lg na bielanach.Opinia tej firmy daje dużo do myślenia.

lol

ponoć ochroniarz-strażak żadnej nie przepuści w Katowicach.

nnn

Szczerze w zyciu nie widzialem gorszej firmy slabe zarobki oszukuja w wyplacie banda zlodzieji monitoringoecy tylko bawia sir zamiast pracowac nie polecam :-D

@nnn

Tak popieram to ZŁODZIEJE!!!!!!!!

Stary browar poznan
@12

Panowie nie polecam takiego miejsca pracy jeden wielki syf menadżer słucha kierownika który jeździ z nim do pracy i z pracy jeszcze do tego piją razem jeżdżą firmowym samochodem Delta po poznaniu.... zastanówcie się czy chcecie tam pracowac

bulwers
@12

Widać, że hejt trwa na całego - najlepiej narzekać, siedzieć przed kompem i wypisywać. W każdej firmie ochrony jest podobnie, w Delcie przynajmniej wypłaty są o czasie! Są firmy, które płacą pracownikom 3-5 zł na rękę - dzisiaj!!! więc panowie i panie o czym mówimy, na co narzekamy - 7 czy 8 zł za siedzenie i nic nierobienie, bez kwalifikacji, języków i chęci - nie jest źle! zawsze można zrobić kwalifikację i iść na dyrektora :P

benie

Ci innego przelewają na konto [wypłatę], a co innego można jest na zaświadczeniu o zarobkach. Jeżeli ktoś chce jakieś zaświadczenie to musi napisać podanie i poczekać z 7 dni na jego otrzymanie, jak nie dłużej. Na umowie stawka 7.70 brutto czyli netto jakieś 7zł a okazuje się, że człowiek robi za 6,5żł/h nie wiedząc o jakichkolwiek zmianach w wynagrodzeniu ...

desperat

cześć wszystkim, no ja właśnie stoje przed takim dylematem. Straciłem pracę bo firma w której pracowałem ogłosiła bankructwo no i właśnie jestem już w przedziale wiekowym 50 + wiadomo takim ludziom o zatrudnienie ciężko. Myślałem o Delcie ale z tego co piszecie to zarobki takie sobie i nie wiem czy podołam utrzymaniu rodziny

@desperat

Jak mogę kolego pomóc to na pewno nie podejmuj pracy w tej firmie, są to złodzieje, nachodzisz się a nie zarobisz.

mamcosdlaciebiemendo

ja mam dwie świnie, które błąkają się po chlewiem mogę ci zapłacić 3zł/h jak będziesz je naganiał do koryta bo to tuczniki

BOLEK

omijajcie szerokim łukiem DELTE SECURITY ponieważ w delcie stawki poszły w dół........z 7 zł na 6,50 śmiechu warte....ja pracuje tam 2 lata i mam ich dość GRATULACJE DLA ZARZĄDZAJĄCYCH DELTĄ TAK SIĘ NIE TRAKTUJE LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ SUMIENNIE TO POPROSTU NIENORMALNE POZDROWIENIA

ziomal

Elo ziomki powiedzcie cie mi jak wyglada na starym browarze w Poznaniu praca w delcie i jakie stawki

mad
@ziomal

firma o.k płaca na czas ,no i dajnie tam jest , nie to jakieś psie firmy typu Vanguard

Gdyby oscylowały na poziomie 11zł to za godzinę zarabiali byśmy pewnie około 5zł netto. Widziałem dokumenty zawierające informacje co do pieniędzy jakie za naszą pracę dostaje Delta, i wiem co piszę. Dodatkowo nawet Justus czy Solid które dają podobno wyjątkowo niskie oferty na przetargach zaczynają już dawać większe stawki na analogicznie podobnych obiektach i stanowiskach. Tylko różnica taka że prezes takiego Justusa żeby uzbierać dla siebie dajmy na to 400tyś ma zyski z 10.000 pracowników, i niech każdemu ze stawki jaką płaci zleceniodawca okroi dla siebie 4zł miesięcznie aby to uzbierać, to Delta ma może z 500 pracowników, i nasz prezes chcąc mieć to samo musi każdemu zabrać co miesiąc 80zł. Taki przykład. Ddodatkowo dzięki temu taki Justus może startować z niższymi ofertami, bo pracownik dostanie pensje, a prezes i tak zarobi, dzięki ilości obiektów z jakich ma wpływy. A ja jakoś nie widzę by Delta specjalnie starała się zdobywanie nowych obiektów.

handlowieccc

panowie bez urazy ale nie macie chyba pojecia o stawkach dla firm ochrony obowiazujacych w branzy od kilku lat . Te stawki dzisiaj oscyluja na srednim poziomie 11.00 zl dla firmy ! NAPRAWDE. I co roku firmie daje sie przedluzenie kontraktu pod warunkiem utrzymania wysokosci tej stawki lub nawet jej obnizenia ! zaklady pracy chronionej stworzyly taka chora rzeczywistosc .

aninim

Zleceniodawca ogłasza przetarg - agencje ochrony składają oferty - agencje boją się celować zbyt wysoko by nie dać oferty wyższej niż inni, gdyż nie zawsze, ale często wybierana jest jedna z najtańszych. To jedna kwestia. Inna kwestia że agencja dostaje za pracownika dajmy na przykład 18zł za godzinę, na średnim obiekcie miesięcznie wychodzi około 3000 godzin, agencja dostaje więc 54000, dla pracowników idzie z tego około 30000(brutto), 1500 na premie kierownicze, jakieś 5000-6000 koszta (na księgową, regionalnego, paliwo, papier do drukarki), i zostaje jakieś 16500(brutto) które trafia do prezesa. Od obiektu! Chcąc nam dać podwyżkę o 1zł netto na godzinę, do kieszeni prezesa i tak trafiało by co miesiąc jakieś 12000, więc sporo, no ale był by 4500 do tyłu, a to tylko jeden obiekt, nie wiem ile Delta ma takich obiektów, ale dajmy na to że 20, i już prezes zamiast 330tyś zł, ma co miesiąc tylko 240ryś. Podsumowując, pracownicy dostana miesięcznie o 200-300zł więcej, ale prezes 90.000zł mniej Dlatego nie dostajemy podwyżek, dlatego że prezes wie, że zawsze znajdą się chętni do pracy za obecną stawką, więc po co ma obniżać swoje zyski, wiadomo, i tak były by spore, ale skoro mogą być lepsze... Chcąc nam dać podwyżkę

xxx
@aninim

nie zapominajmy ze zleceniodawca z roku na rok dostaje coraz większe faktury do zapłaty na ochronę(w końcu wszystko idzie w górę) ;) więc z tą strata dla prezesa to nie do końca tak .. Gdzie tu jakiekolwiek poszanowanie dla człowieka jak ktoś wyżej pisał ze pracuje od 4 lat na tej samej stawce? Może 4 lata temu ta stawka coś znaczyła a w dzisiejszych czasach świadczy to tylko jakimi pazernymi ludźmi są ludzie z zarządu DELTA SECURITY --- wyzysk pełną parą w dodatku na umowę zlecenia.. BO TO POLSKA!!

byóły pracownik

a nie bierzecie pod uwagę że stawka jest nażócana przez zleceniodawców ?

Czasem się pojawiają ogłoszenia, rotacja jest w każdej firmie. U nas w na obiekcie bywają takie okresy że w ciągu miesiąca odejdą 4 osoby z 16, a bywają i takie że przez pół roku nikt nie odchodzi. Zdecydowanymi wadami Delty są braki perspektyw na zwiększenie stawki jak i na umowę o pracę, jednak jeśli chodzi o terminowość wypłat, zgodność ich wysokości, brak jakichś głupich kar finansowych, i przynajmniej na moim obiekcie - atmosferę, to w porównaniu z innymi zdecydowanie jest na czele.. a wiem co mówię bo pracowałem już wcześniej w niejednej agencji ochrony.

ixs

Pracuje w delcie ponad 4 lata. Jeżeli chodzi o wypłaty to firma jest wypłacalna , zawsze wszystko się zgadza. Koordynator tez jest w porządku. Ale ogólnie ta firma to jeden wielki syf.. Stawka od 4 lat taka sama (pytałem o podwyżkę co niestety było nierealne nawet o durne 50gr... Umowa zlecenie podpisana 2 razy jedna na śmieszne grosze od których odprowadzany jest zus...

gość
@ixs

To po co tam pracujesz? Jestes od 4 lat, a takie masz zdanie o firmie.

peter
@ixs

Firma niestety nierzetelna, sporo widziałem ale takiego syfu od lat nie widziałem

jachaś

Pracowałem kilkanaście miesięcy, tak jak było pisane wcześniej, praca po ponad 300H w miesiącu za 7 złotych. Obiekty nie są obstawione wystarczającą ilością osób, Bryl ma (usunięte przez administratora) na to co się dzieje na obiektach. Ogólnie nie polecam, lepiej puszki zbierać.

BOLEK

Ja pracuje dwa lata w Delcie i powiem tak praca meczaca ale jest jaka jest wypłaty co do dnia za aktywnosc zostałem wynagrodzony od pana Bryla ,pozdrawiam wszystkich z Factory-Kraków.

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELTA SECURITY