Express Media Sp. z o.o

Toruń

Opinie o Express Media Sp. z o.o

były pracownik 2012-09-25 15:08:50
Pracowałam krótko ok. 6 miesięcy w sprzedaży i nie przedłużyłam umowy z własnej woli. Ogólnie pracę i ludzi wspominam pozytywnie niestety perspektywy zrobienia większych pieniędzy są dosyć małe. Firma dobrze wygląda w CV, jest kontakt z grafikami i redaktorami (na plus) ale finansowo to szału nie było (ok. 1500-2000 zł netto) z szansą na wkręcenie się później w odpowiedni dział i zgarnięcie kluczowych klientów. Podejrzewam, że handlowcy nie wyciągają tam więcej jak 3000 zł na rękę więc dla kogoś z 4-5 letnim doświadczeniem w sprzedaży to mało. Nie będę oceniała firmy w kontekście słabego rynku toruńskiego tylko tego co firma mogła/może robić a nie robi - brak profesjonalnych szkoleń. Za to plusem jest to, że wracając z L4 normalnie wraca się do pracy (po ludzku). Praca w tej firmie jest świetnym pomostem między pracą telemarketera/sprzedawcy a rynkiem reklam/marketingu/e-commerce.
Zostaw swoją opinię o Express Media Sp. z o.o - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Media Sp. z o.o