Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Kwidzyniak

Mam pytanie odnośnie związków zawodowych działających na terenie MMP Neupack Polska.Czy w ogóle są i z pod jakiego są szyldu ? ( Solidarność, OPZZ itp ).

Informator
@Kwidzyniak

A Ty pracujesz wgl w tej firmie? Ta praca to niby zespołowa ale widzę że ty chyba samotnie pracujesz że się na forum musisz pytać. Może robisz na balotowni? To dla cb nwm czy są związki.

@Dziki a to co dostaliście ?

Premium

Czy zatrudniony kilka miesięcy temu dyrektor w mmp premium został znaleziony w chipsach czy podrzucony nam przez konkurencję?

Chipsożerca
@Premium

Nawet nie w chipsach, a wypadł z podrzędnej zdrapki ???? Pomysł z konkurencją też niczego sobie - rozwalić od śodka. A na poważnie, to klasyczny przykład problemów z osobowością maskowany pozowaną pewnością siebie, mobbingiem i nadużywaniem pewnej używki. Beznadziejny przypadek, bez szans na zmianę, za stary. Możemy sobie tylko współczuć. Czas sprzymierzeńcem.

smieszek
@Premium

Myślę że ten komentarz o konkurencji to niezłe spostrzeżenie! Tłumaczyłoby to decyzję o zatrudnieniu psychopaty, który nie tylko traktuje ludzi jak śmieci ale podejmuje tak idiotyczne, tak krótkowzroczne decyzje biznesowe, że gołym okiem widać jak pogrąża tą firmę z dnia na dzień. No ale najważniejsze że tu i teraz (narazie) jest dobra sprzedaż, co zresztą tak na marginesie jest wynikiem dobrej pracy sprzed ostatnich lat, gdy jeszcze go w firmie nie było. Zaufanie klientów, lepszą opinie zdobywaną z trudem przez dług czas, ten facet rozwala w sposób bezrefleksyjny i bezmyślny, bowiem jego brak szacunku nie kończy się na pracownikach ale zahacza jak najbardziej o tych dzięki którym ma pracę - czyli klientów. Podczas gdy inne firmy wydają ciężkie pieniądze na lepszy PR firmy, na dobrą opinie na rynku, wiedząc ze to opinia pracuje pózniej dla firmy, podczas pozyskiwania klientów, czy zdobywania większej ilości zamówień, nowy dyrektor uważa chyba że wszyscy poza nim to idioci z którymi nie trzeba się liczyć a wszystko można załatwić bezczelnością, arogancją, chamstwem i bezwzględnością. Zadziwia mnie fakt iż zarządu nie interesuje to jak facet któremu płacą za lepsze funkcjonowanie firmy, niszczy ją dokumentnie od środka.

Bulit

Jacek placek na oleju...

Czy rozmowa rekrutacyjna w MMP Neupack Polska odbywa się również w języku angielskim?

To zależy

Z kierownikiem klejarek napewno nie.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Oferta pracy

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko księgowego. W związku z tym proszę o opinie, czy warto tam aplikować? Jak wygląda atmosfera w tym dziale, na jakiej podstawie proponowane są zarobki dla nowego pracownika? Jak przebiega proces kwalifikacyjny? Będę wdzięczny za informacje.

Pupil

Kukuś wróć do nas gdzie my teraz takiego drugiego lesera znajdziemy,bez ciebie tak jakoś pusto na stołówce no tylko ciolo tam jeszcze bywa ale to człowiek ze sztanc.

Czy w MMP Neupack Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Polityka

W pracy nie ma kolegów..... Zajmij się zarabianiem kasy, a nie podrzeganiem do wyzwisk innych i agresji. Każdy ma imie i prawo do bezstresowej pracy i obojetnie czy ma szara, różowa czy inna koszulkę. Nie mówiąc o tym, że jak (usunięte przez administratora) była wobec innych nie fair to też osoby co miały koszulke z radością "sprzedawały koleżanke".... Bo każdy ma prawo do spokojnej pracy, więc odpuść i pakuj w karton.

No hej :)

Witam, jestem przerażona tym co czytam na tym forum, jak również tym ile jadu macie do siebie nawzajem. Każdy opisuje jak mu źle, obgaduje, szydzi z innych osób, wylewa swoje flustracje. Anonimowo, bo najwidoczniej niestarcza odwagi. Praca jest ciężka, na każdym dziale, ale nikt nie zarabia najniższej krajowej- 11 zł netto /H. Skoro, większości z osób wypowiadających się tutaj, jest tak bardzo źle, to czemu niezmienia pracy ? Łatwo jest marudzić, i narzekać na swój los....nie robiąc nic, prawda ? Może po prostu zamiast rzucać miesem, pora się zmobilizować ? I wspólnie popracować nad rozwiązywaniem problemów?

No cześć
@No hej :)

To czemu nie podałaś swoich personaliów, abyśmy mogli wybrać Cię naszym ambasadorem? Jak byś faktycznie przeczytała poniższe wpisy i znała strukture to mogła byś zauważyć że są tu wymieniane osoby na wyższych szczeblach firmy. A ty tu przypiełaś "wojne domową". Najniższej krajowej nie ma ale znów nie rób z nas milionerów jak poleci makulatura i reklamacja to aż biedą piszczy.

Potępiony

Brawo Hanka. Brawo ty. Łatwo jest oskarżyć zespół o spowodowanie reklamacji ale jak okazuje się przyczyna reklamacji jest inna to ciężko przyznać się do błędu i powiedzieć przepraszam. Jeżeli kierowanie to tylko traktorem a nie ludźmi.

Potępiony 2
@Potępiony

Brawo Hanka poraz drugi. Gonisz ludzi do pracy bez odpoczynku poniżej 11 godzin do poprawienia zlecenia. Przerwy było 8 godzin czego robić nie wolno. A po skończonej pracy stwiwrdzasz ze za to nie zapłacisz. Traktor byłby tu dużym wyzwaniem.

Kodeks
@Potępiony 2

Kodeks pozwala na przerwe ponizej 11 godzin na rzecz usunecia awarii. Moze to byla potrzeba awaryjna ????

Potępiony 2
@Kodeks

A kodeks zezwala aby prosić ludzi żeby przyszli do pracy po czym po skończonej pracy mówić że się im za to nie zapłaci?

Kodeks
@Potępiony 2

Zamiast tu płakać to bierz dowody i idz do inspekcji pracy albo załatw problem chociażby w kadrach. Milczeniem to tylko przystajesz na takie traktowanie. Za prace musi być zapłacone i to nie podlega dyskusji. Do karania sa premie i kary porządkowe.

Gugu

Hanka jest spoko lacha

Wolny człowiek
@Potępiony

Sąd pracy inspekcja pracy są dla ludzi co walczą o swoje ale jak zwykle wolicie płakać na gowork

Kolega z ławki

Ale co Ty chcesz skarżyć skoro to jest zgodne z prawem? Pracowałeś kiedyś w innych zakładach? Ja znam takie gdzie odpracowanie błędów za darmo to standard a jak się spowoduje większe koszty to wchodzą na wynagrodzenie nawet do 6 miesięcy.

Hahaha
@Kolega z ławki

Widzę że siedzisz w temacie głęboko. Pracownicy którzy byli porawiac dany błąd nie mieli nic wspólnego z tym że on się pojawił. Poprawiali błędy kogoś innego awiec o czym ty mówisz? Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Jeżeli ktoś zje... sprawę to on powinien być odpowiedzialny i przede wszystkim przyjść i porawiac a nie wtulić (usunięte przez administratora) i tyle go widzieli. Z reszta skończmy temat bo jak mam tłumaczyć to komuś kto gow.. wie na dany temat to szkoda słów.

Edson
@Potępiony 2

Najbardziej lubimy HANKE jak jest ONLINE...

Hejgen

Z pewnością wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Firma dobra lecz wymagająca i stąd takie larum?

Pomówienia
@Hejgen

A tam na dole pisze coś, że firma zła? Są tylko wytypowane pewne osoby które psują wizerunek firmy. A wymagania są spełniane z nawiązką. Gdyby firma tak spełniała wszystkie życzenia pracowników.

Pomówienia

Do roboty to się jedzie na obwodnice. A do pracy to się idzie zarabiać pieniądze i normalnym życzeniem pracowniczym jest stosowna zapłata i dbanie o przestrzeganie wszystkich przepisów tak samo jak my pracownicy musimy to robić. Przestań wałkować przyzwyczajenia z komuny i się obudz. Bo z takim podejściem to bedziesz mieć kasownik nie tylko w ustach a tez w gaciach. hahahaha

Były

Nic nie zrobicie zgłaszając tu albo w zakładzie.Ta sytuacja trwa od wielu lat.Skutek? może 2 tygodnie i od nowa.Wiele ludzi (bardzo dobrych pracowników) zwolniło się z tego"powodu(usunięte przez administratora)

Obecny
@Były

Ciekawe jak długo wytrzyma z tym sztucznie przyklejonym uśmiechem. Widać że to tylko gra pozorów i z niecierpliwością czeka aby powrócić do swojej znanej wszystkim natury.

Koko
@Były

POSŁUSZNI muszą być tylko NIEWOLNICY

Biały niewolnik

Ciekawe kiedy pani H... przestanie zachowywać się jak rozkapryszony dzieciak? Obrażanie się na cały świat i brak dialogu z pracownikami ukazuje jedynie jej brak kultury i niskie cechy kierownicze. Najwygodniej odizolować się w bezpiecznej strefie, Kebabie, ale problem sam się nie rozwiąże.

Człowiek
@Biały niewolnik

Rzeczywiście jej obecna postawa jest poniżej krytyki

Kolo
@Człowiek

Teraz pani ma mistrzostwa więc po trupach do celu.Ludzi ma za nic liczą się tylko procenty i wygrana

WięcejHajsu
@Kolo

A najwazniejsze jest to ze nie dostaniecie zadnej nagrody oprocz tortu, falszywych usmiechow i pustych gratulacji. A w administracji szampan, podzial kasy między swymi. A Wam zostanie tylko (usunięte przez administratora) i czuć sie jak pomiot.

Zazdrosny
@Biały niewolnik

Ale jak byś sprzedawał kumpli to byś dostał koszulke i robił w 3 osoby na maszynie. Inni robią w 2 a jakiś (usunięte przez administratora) w trzech..... To ciekawe.... No chyba ksiądz jednak nie umie wszystkiego dopilnować

ziom

witam pracuje w mmp uk chciał bym się z kimś podzielić informacjami i porównać warunki pracy takie jak zarobki w Polsce a zarobki w uk i inne pracuje na sztancy proszę o kontakt na email vw.spprt2012 @gmail.com

Tombo
@ziom

Witam ziom ile w Polsce zarabiasz jako operator?sztancy to ci napisze ile w UK

ziom
@Tombo

ja pracuje w uk

Potępiony

To trzeba mieć tupet aby powiedzieć ludziom że nie będą mieć zapłacone za swój czas pracy. Czy firma uznaje niewolnictwo?Może Hanka nie zna sankcji jakie grożą za łamanie przepisów pracy?A może jest aprobata zarządu na tego rodzaju postępowanie?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MMP Neupack Polska?

Naat

Dobre.

Skarbowka

Naucz się najpierw pisać po plebskiemu bo z tego bełkotu to tylko rozumiem śrubka i perskie koty. Pozatym art 212 kk dotyczy pomówień jeżeli faktycznie walą ci skarpety to już winny jesteś sam, nikt cię nie pomawia.

Maryna

A gdzie jest wypłata Ja się pytam bo wstyd żeby na święta pieniędzy nie dali ,i wypłaty na czas ,zapraszamy Janosika na produkcję się wytłumaczyć,a na imprezie będą błyszczeć,żałuję że się zapisałam.

Kumpel Janosika
@Maryna

Ja też się zapisałem ale tym razem nie idę na dzień lizania (usunięte przez administratora) już się nalizałem aż język mam brązowy i co i nic.

Grazyna :D
@Maryna

Typowa Grażyna :D tupie jak małe dziecko . Czytałaś umowe do kiedy maja czas :D ? Nie usuwaj komentarza ....

Jou

Umowa o pracę jeśli będzie.Na produkcji.To 8 godzin ,5 dni? 3 zmiany?Tak w umowie o pracę,?

Polak
@Jou

Dziwna forma wyrazu. Obcokrajowiec? To wtedy tylko na dwie zmiany od pn do pt no i jest "umowa". No i wypłatę masz na czas nie to co "My"

Koko

Panie prezesie może już czas zejść na produkcję i zobaczyć ile zielonych koszulek tam się znajduje!!!Ludzi garstka A brygadzistow mnóstwo-szkoda pieniędzy..może czas na korektę?

Chuck
@Koko

Na strefie nawet pomocnik jest brygadzistą-wiadomo dodatek (usunięte przez administratora)Tak wyglądają oszczędności??

Wiki
@Chuck

Niestety z nieudolności góry są takie twory.Za Pani B.takich nie było.Radzila sobie.Produkcja była,pracownicy,biurowi zadowoleni.A teraz? Tragedia.Pelno tych co mają doglądać pracę.A są tylko po to aby góra nie odpowiadała za nic.I każdy wie o kogo chodzi.Ale się boją.

BOROWIK

No to dzisiaj impreza gwiazdkowa ,szampan ,wino, piwo , woda i kazdemu dzioba z gwinta mozna ojechac , no kierownictwo łacznie burakiem napletozaurem ktory zastepuje kolesia z MMP Premium swietna sprawa z tego co mi wiadomo to nie jego dziecko buahahahahahaahahahahahahahahaahah.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska