Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

Kevin

Jak ok. 1 500 zł to niezły zarobek przy mega wysokich wymaganiach to nie wiem, co oznacza zły zarobek. Zresztą, o gustach się nie rozmawia.

HR

Obecnie rekrutujemy nowe osoby na stanowiska: fizyczne: 1.mechanik utrzymania ruchu, 2.pracownik produkcyjny, 3.operator wózka widłowego w dziale spedycja, oraz do pracy biurowej z wyższym wykształceniem i biegłą znajomością języka angielskiego : 1. specjalista ds. zakupów, 2.specjalista ds. eksportu 3. specjalista ds. marketingu i analizy rynku. chętnych zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej i do wysłania cv i lm na adres mailowy podany w zakładce "kariera" pozdrawiam : Agnieszka Fiszer, HR Manager Conbelts S.A.

Niemiec

Dobry żart z tymi dobrymi zarobkami.

m1

Część,chciałbym się dowiedzieć na ile i jakie zmiany się pracuje i jakie są zarobki na początku ( okres próbny) i po okresie próbnym. Czy umowa jest o prace na stałe a pierwsza to 3 miesięczna o prace. Z góry dziękuję za informacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Misza

Włącz myślenie i spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego mają tyle ofert pracy? Możliwości jest wiele. Firma się rozwija. Firma poszukuje, ale z jakichś powodów nie znajduje. W firmie jest duża rotacja pracowników. Itd...

HR

relacja z 2 dniowej wycieczki integracyjnej dla załogi Conbelts została wrzucona na firmowego facebook'a . https://www.facebook.com/pages/Conbelts-Bytom-SA/411975055557654?ref=hl

kolega

kurcze kiedy następny wyjazd, Ja też chce lecieć balonem. Od jutra trenuje biegi na orientację z pewnym powrotem na linie startu;) o czasie

uczestniczka wycieczki

Chcę podziękować Zarządowi oraz Asieńce za zorganizowanie SUPER wycieczki, atrakcje rewelacyjne ,pełna integracja z załogą to się nazywa zgrany zespół. Niezapomniane wrażenia . Oby takich wycieczek było więcej. Napewno będą przeciwnicy tego co napisałam ,ale to będzie przemawiać zazdrość ,że nie byli z nami tam i nie przeżyli takich wrażeń jak my.

uczestnik
@uczestniczka wycieczki

Potwierdzam! Było SUPER!!!

Ziobro

Widzę jednak że uderzyłem w czuły punkt i miałem rację bo wszystko zostało usunięte.Te pochlebne opinie to tylko na pokaz.Jak się porozmawia z pracownikami to wcale nie ma tak słodko.

HR

Zarobki regularnie są podnoszone, dzięki sprzedaży na wysokim poziomie wróciły też premie, pracownicy produkcyjni mogą sobie sporo dorobić dzięki nadgodzinom- duża ilość zleceń. Zważając na bardzo trudną sytuację w górnictwie (chyba każdy widzi co się dzieje z kopalniami, które są klientami Conbelts) sprzedawcy i zarząd świetnie sobie radzą. Dbanie o infrastrukturę - remonty biurowca, hali produkcyjnej , maszyn i urządzeń są koniecznością. Firma ma ponad 25 lat.

Ziobro

Ciekawe która firma w kraju pozwoliła by sobie na tyle remontów ile zrobiono w Zakładach Gumowych,chodzi głownie o budynek biurowca.Gdyby chociaż część tych pieniędzy dano pracownikom żyło by się im lepiej.A naprawdę masa pieniędzy została wyrzucona w błoto.Po prostu osoby które były odpowiedzialne za odbiór prac wykonywanych przez firmy obce nie poniosły żadnych konsekwencji za buble wykonane przez te firmy.I tak firma po firmie poprawiała niedoróbki a koszty oczywiście ponosili wszyscy.A gdy już brakowało pieniędzy to oczywiście obniżano zarobki.

Barney

Firma dobrze się tylko reklamuje. Jak się jest kierownikiem w biurze to 2 do ręki może będzie a reszta tak jak wszyscy tysiąć pićset. Wymagania że hej a płaca pozostaje wiele do życzenia odnośnie wymagań. Sam o tym wiem... ale co poradzić...

fred

Lepiej byście dali ludziom podwyżki

HR

14.03.2015 miała miejsce wycieczka pracowników grupy Conbelts do Wisły. Towarzyszące atrakcje- wyjście do aquaparku, wycieczka piesza po Wiśle, kulig i grill przy muzyce góralskiej kapeli sprawiły że można było się pointegrować, wypocząć i zrelaksować. Wycieczka była otwarta dla wszystkich w grupie firm. Już planujemy kolejną ... :)

gg

Witam czy ktos wie jakie sa proponowane stawki na poczatek jako magazynier??

bren

mam nadzieję , że to tylko żart i nie spodziewasz się od razu po zakończeniu studiów oferty pracy z umową o pracę od Conbeltsa. Wiesz przecież jak w Bytomiu wygląda sytuacja z zatrudnieniem. Na Twoim miejscu cieszyłbym się jeśli w ogóle zaproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną bez doświadczenia . powodzenia :P

hr

wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje. Umowy zlecenia są głównie w serwisie- specyficzny rodzaj pracy, w pozostałych- umowy o pracę, najpierw próbne, potem określone. Aktualne oferty pracy na stronie firmowej conbelts w zakładce "kariera" i na portalach typu pracuj , gowork i inne. oferowane są szkolenia wewnętrzne i dedykowane- indywidualnie dobierana ścieżka kariery . na produkcji- wózki widłowe, kursy hakowego, na podesty ruchome itd., w innych działach w zależności od specyfiki. też organizujemy kursy języka angielskiego , posyłamy na konferencje, seminaria, targi branżowe - krajowe i zagraniczne. pracownicy często pracują projektowo- w zespołach specjalistów z różnych działów, więc w samej pracy można się sporo nauczyć przez wymianę doświadczeń i realizując ambitne, często nowatorskie projekty

jak jest

w firmie pracuje bardzo dużo osób z kilkunastoletnim a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w COnbelts, którzy pamiętają czasy Miechowic. sporo osób awansowało w wewnętrznych konkursach na kierowników( np. obecna szefowa laboratorium, dyrektor produkcji, szef kontroli jakości to ludzie związani z firmą nawet 20, 30 lat! - są i dla nich szanse rozwoju! kadrowa, księgowe, mistrzowie, mega doświadczeni pracownicy na konfekcji, walcowni, wulkanizacji- są wciąż, ale zostali najlepsi- fakt. kto chciał się uczyć, rozwijać, zmieniać- bo tego wymagają dzisiejsze czasy. te osoby były na pokładzie w 2009 roku gdy firma była w upadłości układowej. to obecny Prezes wyciągnął firmę z kryzysu i uratował firmę i 300 miejsc pracy. w 2012 roku firma wyszła z upadłości- dzięki dobremu zarządzaniu, strategicznym decyzjom, poważnym inwestycjom i bardzo dobremu zarządzaniu zasobami ludzkimi. w Conbelts pracują pasjonaci, osoby z bardzo dużymi kwalifikacjami lub dużym potencjałem. Na pewno nie każdy tu będzie pasował, bo branża jest specyficzna i trzeba to jednak kochać, by się tu odnaleźć.

Igor Fiszer

Witam. Zachęcam od odwiedzenia naszej strony www, zapoznania się z zakładką "Władze Spółki" i sprawdzenie kto jest właścicielem firmy. Tyle w temacie postów dających do "myślenia". Polecam częste odwiedzanie naszej witryny ponieważ już niedługo uruchamiam nowy serwis bardziej przejrzysty również dla osób poszukujących informacji o potencjalnym pracodawcy. Z mojego doświadczenia wynikającego z pracy od ponad 2 lat w firmie Conbelts: Zacząłem zbierać doświadczenia związane z funkcjonowaniem firmy od działu Magazynów gdzie pracowałem na podobnych zasadach co chłopaki jeżdżący na wózkach widłowych i obsługujący codzienne transporty surowców i towarów. Moje wynagrodzenie i zakres obowiązków były praktycznie takie same. Jak dla chłopaka jeszcze studiującego może nie był to szczyt marzeń ale wystarczająco satysfakcjonujący i dający pewną pulę doświadczeń życiowych. Następnie miałem możliwość współtworzyć jedną z komórek eksportu gdzie również zdobywałem doświadczenia związane choćby z kontaktem z klientem czy organizacją i uczestniczeniem w spotkaniach z innymi firmami z branży górniczej. Moje wynagrodzenie pozostało na podobnym poziomie. Obecnie pracuję w dziale marketingu który to jest działem stosunkowo młodym. Firma choć ma już ponad 30 letnią tradycję, nie miała nigdy wykształconych struktur marketingowych i tak jest w wielu aspektach funkcjonowania spółki. Odpowiadam za ujednolicenie identyfikacji wizualnej/katalogi/zdjęcia/filmy promocyjne/artykuły reklamowe i kontakt z firmami obsługującymi nas w rożnych aspektach reklamy i marketingu. Moje wynagrodzenie pozostało na poziomie z początków mojej "kariery" w Conbelts. Chciałbym nadmienić, że firma przeszła gruntowną restrukturyzację, która ominęła takie aspekty jak masowe zwolnienia czy zamykanie produkcji lub całych działów firmy. Nie dość że udało się zachować dotychczasową załogę to regularnie zatrudniani są nowi pracownicy (choć oczywiście pewne "zmiany" nastąpiły i nie wszyscy mogli pozostać na dotychczas zajmowanych stanowiskach). Choć pracuję w części "biurowej" nadal mam znaczny kontakt z częścią produkcyjną zakładu. Zespół Conbelts tworzą zarówno wieloletni pracownicy jak i nowo przyjęci. Wydaje mi się, że wieloletni pracownicy szanują swoją pracę i mimo iż wypłaty nie są z pewnością tak wysokie jak każdy z nas mógłby sobie wymyślić to przeważającym argumentem mogą być skutecznie polepszane WARUNKI pracy.(chodzi o część socjalną jak i o porządek/dbałość o stanowiska pracy/organizację pracy). Nie wiem jakie doświadczenia mogą mieć Państwo związane z praca w części produkcyjnej zakładów związanych z górnictwem ale zaręczam z moich obserwacji (zwiedziłem kilkadziesiąt firm/fabryk/zakładów produkcyjnych) że praca w Cobelts może się zaliczać do jednych z bardziej "komfortowych". I tutaj najbardziej dostrzegać mogą to właśnie wieloletni pracownicy. Firma przeszła gruntowny remont pod wieloma względami i nowi pracownicy często przychodzą na "gotowe" nie mając porównania do zmieniających się realiów. Oczywiście nie będę się wypowiadał za samych pracowników ale mam nadzieję że w choć małej części dostrzegany jest trud jaki został włożony w ostaniach latach w prace modernizacyjne i porządkowe które nie mogłyby zaistnieć również bez ich wysiłku. Jeśli chodzi o pracowników części biurowej. Zespoły tworzą wieloletni, doświadczeni pracownicy do których dołączają młodzi niejednokrotnie świeżo upieczeni studenci. Prawda jest taka, że dzisiejszy system nauczania choć niesie za sobą potężny bagaż teoretyczny to niestety niewiele wnosi w praktykę i realne przekuwanie wiedzy na czyny i doświadczenie zawodowe studentów. Obserwuję, że my młodzi musimy tak naprawdę uczyć się od podstaw zasad funkcjonowania samej firmy (wchodząc w jej strukturę) jak i samej branży górniczej (której zasady funkcjonowania do łatwych raczej nie należą). Nie zmienia to jednak faktu, że nawet ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w innych firmach przechodząc, muszą uczyć się wielu rzeczy o których do tej pory nie mieli pojęcia. Myślę że Conbelts jest świetnym miejscem gdzie takie doświadczenia można właśnie zdobywać. Wszystko zależy z resztą od zaangażowania i chęci samych studentów/praktykantów/nowo zatrudnionych czy też "starych wyjadaczy" którzy to już wiele firm zwiedzili i jakoś w żadnej nie potrafili się zadomowić. Jeszcze raz zachęcam do odwiedzania strony www.conbelts.com i opiniowania czy to na fb czy gowork.pl pozdrawiam

tusia

Wiadomo ,że w Conbelts jest rodzinna atmosfera, bo faktycznie darzymy się sympatią, ale i kilkanaście osób z rodzin tu pracuje- są zakładowe małżeństwa, relacje ojciec- syn, rodzeństwo, kuzynostwo. Nikt jednak nie pracuje na jakimś stanowisku nieuzasadnienie- polecenie przez kogoś z rodziny to ręczenie za tą osobę i taka osoba na pewno musi też spełniać wymagania, mieć kwalifikacje, nie tylko "nazwisko". Zresztą jest 1 artykuł pt. "To my tworzymy jutro" o tym - przeczytacie na firmowej stronie internetowej w zakładce o nas- Conbelts w mediach

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.