Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Zasłużony i Odznaczony

Redukcja czy zwolnienie grupowe? Do wszystkich osób zwolnionych z JM Tronik przed końcem stycznia 2019 Uważam że wszyscy zwolnieni w tym okresie zostali najzwyczajniej okłamani ponieważ w firmie nie nastąpiła redukcja tylko zwolnienie grupowe Mówi o tym: Ustawa z dnia 13 marca 2003r. o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, czyli tzw. ustawa o zwolnieniach grupowych przewiduje już w art. 1, że w razie konieczności rozwiązania stosunku pracy przez pracodawcę, który zatrudnia co najmniej 20 pracowników, z przyczyn niedotyczących pracowników wymagane jest doręczenie pracownikom wypowiedzenia umowy lub zawarcia porozumienia między stronami. Pracodawca może dokonać zwolnień grupowych z zastosowaniem powyższych mechanizmów prawnych, jeżeli w okresie nieprzekraczającym 30 dni zwolnienie obejmuje co najmniej: 10% pracowników, gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 100, jednakże mniej niż 300 pracowników Wziątku z tym uważam że jest podstawa prawna do założenia grupowej sprawy sądowej w Sądzie Pracy o WYPŁACENIE ODPRAWY. Staż pracy w JMT nie ma znaczenia a by była praca na Umowa o Pracę nawet na czas określony z możliwością wcześniejszego rozwiązania umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia zgodnie z at.36 par.1 Kodeksu pracy . Wystarczy że złoży odpowiednie wnioski 15 i powyżej osób wtedy sprawa jest przesądzona. Oczywiście na rozstrzygnięcie trzeba poczekać kilka miesięcy ale myślę że warto. Sprawę należy zgłosić w Sądzie Pracy na ul. Terespolskiej 15A Sprawy w sądzie pracy zakładane są oczywiście bezpłatnie. Potrzebne są nastójcie dokumenty - Dowód osobisty - Umowa O Pracę - Rozwiązanie Umowy o Pracę Pamiętajcie nie ma co dokładać tej sprawy na potem ta odprawa po prostu Nam się należy Pozdrawiam i Trzymam za Was kciuki Zasłużony i Odznaczony

Były biurowy
@Zasłużony i Odznaczony

Niestety nie masz racji. Jeżeli podpisałeś takie samo pismo jak ja. To formalnie nie zostałeś zwolniony przez firmę tylko sam odszedłeś za porozumieniem stron. Ja zgapiłem się na tyle że nawet nie upomniałem się o odprawę za wysługę lat. Do tego w piśmie była klauzula zastrzegająca dalsze roszczenia. Na szczęście na rynku jest tyle ofert pracy że nie ma co po JM płakać.

Były biurowy

Bezduszny
@Były biurowy

Takiego bystrzaka to sam bym chętnie zwolnił :D

Zwolniony nie wiadomo za co!

10 stycznia cieszyłem się z dobrej pensji za grudzień, a pod koniec stycznia mnie zwolniono. W chwili obecnej jestem bezrobotny i bez pieniędzy. Jm Tronik - firma, która zmienia ludzi.

także tak
@Zwolniony nie wiadomo za co!

Niektóre osoby na koniec roku, bądź na początku tego otrzymały nowe umowy, a to wszystko tylko po to aby 2 tyg. później otrzymać wypowiedzenie. Taki urok tej ,,rodzinnej" firmy. Nie masz pleców, lub rodziny w JM to możesz wylecieć z dnia na dzień, nie wypadasz ,,z konkretnego powodu" a dlatego, że Oni ,,mogą"... Powodzenia w szukaniu nowej pracy... w sumie gorzej nie będzie

także tak
@Zwolniony nie wiadomo za co!

Zwolniony nie wiadomo za co!

Były

Jeśli ktoś szuka stałej i stabilnej pracy serdecznie odradzam. Nie dalej jak miesiąc temu roboty było tyle, że w okresie świątecznym nikt z działu produkcji rozdzielnic, oczywiście nie tyczy się pracowników biurowych, nie dostał nawet dnia wolnego. Praca od poniedziałku do niedzieli, nadgodziny. Organizowane były zebrania ,,motywujące" do wspólnego wysiłku, najpierw prośbą potem groźbą. Ogólna atmosfera zaszczucia i strachu przed wyłamaniem się, a to wszystko tylko po to żeby dnia dzisiejszego od tak zwolnić kilkanaście osób. Zwolnione osoby to w części najmłodsi stażem, ale też osoby z wieloletnim stażem w JM, z doświadczeniem zawodowym. Nie ubliżając nikomu, ale część osób nie posiadająca kwalifikacji zawodowych, nie potrafiąca czytać dokumentacji elektrycznej okazała się więcej warta od jednego z naszych starszych kolegów który wiedzą i umiejętnościami bije ich na głowę. Dlaczego? Może dlatego, że miał własne zdanie, nie wchodził w **** nikomu? Może dlatego, że tamte osoby w obawie przed utratą pracy były na każde tupnięcie nogą, piątek, świątek czy niedziela, odwołanie urlopu przyjmowały bez zająknięcia? A może jakiś piekarz coś zobaczył, coś mu się wydawało, coś podsłuchał zza rogu? Rozumiem, że tacy uprzejmie donoszący są potrzebni, ale proszę zadbać o to żeby chociaż były to osoby które donoszą PRAWDĘ! podają informacje których są w 100% pewni, a nie domysły, coś co kątem oka dostrzegł itp. Cóż jaka firma tacy kapusie. JM niestety bardziej dba o swój PR jak o organizację pracy, zarządzanie czasem i pracownikami. Nie ma co pierwsze wrażenie robią bardzo dobre. Rozmowa kwalifikacyjna, wydawałoby się bardzo klarowne warunki pracy i płacy, ale niestety dość szybko rzeczywistość weryfikuje, że to nie do końca prawda. System premii gdzie monter traci jej część przez błąd w dokumentacji, niejasne poprawki które ktoś komuś gdzieś powiedział, ale jakoś nie do końca. Komunikacja między działami to dobry materiał na komedię Barei. Mimo starań części osób wciąż powtarzające się te same błędy. Nadgodziny, brak urlopów w okresach świątecznych, majówki i inne długie weekendy. Wymieniać można długo. Podsumowując, jeśli szukasz stałej, stabilnej pracy, masz życie prywatne, urlop wakacyjny planujesz z wyprzedzeniem i lubisz mieć wszystko jasno poukładane między życiem prywatnym a zawodowym to dział produkcji zdecydowanie nie jest dla ciebie. Praca raczej żeby się zaczepić na jakiś czas, nie potrzeba dużej wiedzy ani kwalifikacji. Jeśli nie przejmujesz się pracą, nie przeszkadzają ci błędy i nie starasz się aby w jakiś sposób ułatwić sobie i innym wykonywanie różnych czynności to jak najbardziej się odnajdziesz. Co do pracy w biurze to raczej mało kto narzeka, choć na jakiś awans też nie ma co liczyć, o czym już w wielu postach wcześniej było.

Biurowy
@Były

Może biurowi się boją pisać na tym forum, A kolega doświadczony to ten co na wapiennej głównie stał na papierosie z ćwirkiem z biura

@Biurowy

akurat doświadczony to niepalący

Biurowy

Pisałem o elektryku

@Biurowy

Biurowi boja sie Troniku swobodnie oddychac bo Królowa Śniegu "ma na wszystko oko". Pani SS i Pan BP dali przyslowiowej **** placac co miesiac 40 000 za wynajecie hali i doszlo to do prezesa po 8 miesiacach i stad szukanie oszczednosci. Szkoda tylko ze cierpia na tym Bogu Ducha winni ludzie a nie w/w Państwo... Podobno Królowa Śniegu wyjechala kiedys z tekstem ze zabroni Panu PM rozmawiac z pracownikami.....

@Gladki

Ale Ty głupi jak myślisz ze ktokolwiek w tej słabej firemce ma prawo oddychać bez zgody Prezesa .....naiwniaku wszystko im sprawdza i kontroluje każdą złotówkę tylko Prezes może w tej firemce podpisać cokolwiek

@Niezadowolony

Jakbyście siedzieli na wapiennej to byście wiedzieli ze wszyscy (usunięte przez administratora) mogą na wszystkich papierach podpis prezesa

@Niezadowolony

Nie pisalem o pozwoleniu na oddychanie przez prezesa tylko przez krolowa sniegu

@Niezadowolony

Grunt to czytanie ze zrozumieniem....

@Gladki

Pozory gościu władza gdzie infziej

@Niezadowolony

Pracuje w firmie wiele lat i Ci co was zwalniają zmieniają się tak samo często jak wy zwalniani dla mnie ta firma od 10 lat nie wie czego chce

Tygrysek

Pogadamy o tym przy "kawie" ? Haha

Krzyh
@Tygrysek

Swoją drogą ten temat z kawą, to chyba oszczędność roku

W temacie...
@Krzyh

Dziwne, że takie ruchy generowane są z dnia na dzień...czy stan rachunku bankowego zaskoczyl działy finansowe? Co zrobił controlling, dyrektor finansowy by ostrzec Zarząd, właścicieli i wprowadzić działania naprawcze? Jeżeli od pół roku - 3 miesięcy nie widzieli pogorszenia płynności, trendu zmierzającego ku gorszym czasom i nie zaproponowali wprowadzenia pierwszych ruchów ratujących zespoły produkcyjne, które dla firmy produkcyjnej są jednym z największych skarbów i powodów do dumy to coś jest nie tak... i to przede wszystkim osoby z działu finansowego zaczynając od dyrektora finansowego poprzez controlling, księgowość powinny wziąćodpowiedzialność za brak działań umożliwiających uratowanie ludzi...

Tigerr
@W temacie...

Sorry ale część osób które poleciało waliło jawnie w .... więc żaden to skarb dla firmy. Inna sprawa, że zostało to zrobione w beznadziejny sposób w atmosferze zastraszenia i zabierania benefitów.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.
bez benefitów

Wrócił Prezes znów rządzi swoimi sposobami ciąg dalszy wywalania i niszczenia ludzi a marionetki zwalniają bez słowa sprzeciwu

Gladki

DLA WSZYSTKICH SZUKAJACYCJ PRACY TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ OD JM TRONIK !!!! Nalezy omojac "to cos" wielkim lukiem.

Złoty Kampio

Kampio ze złotym pistoletem. Wszystkim kandydatom do pracy w JM Tronik bardzo polecam karierę w tej korporacji. Ja jako szef magazynu mający pod sobą rosłych pracowników, ale z umiarem podchodzącym do współpracy mogę powiedzieć, że firmie wiele zawdzięczam. Moje życie nabrało barw w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki JM Tronik nauczyłem się twardo stąpać po ziemi, a najważniejsze że jeszcze nie powiedziałem ostatniego zdania i ciągle chcę podnosić swoje umiejętności oraz coraz wyżej podnosić poprzeczkę moim ludziom z magazynu. Z okazji zbliżającego się nowego roku, chciałbym życzyć wszystkim magazynierom w całym kraju sukcesów podobnych do moich, więc nie zastanawiaj się długo i złóż CV do JM Tronik w 2019r. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Ona
@Złoty Kampio

HAHAHAHA, śmiechu warte. Najpierw wyjmij słomę z sandałów wiesniaku.

Dawid
@Ona

Dlaczego obrażasz użytkownika, który podzielił się swoimi wrażeniami z pracy w firmie JM Tronik? Jeżeli masz inne zdanie na temat tego miejsca pracy, to chętnie je poznamy. Wyraź swoją opinię i odnieś się w sposób kulturalny i rzeczowy do tego, co zostało o tej firmie napisane. Zachęcam.

@Dawid

Ostatnio widziałem na dziale PM jak w toalecie dwóch chłopaków uprawiało miłość francuską. To jest zachowanie niemoralne zwłaszcza w miejscu pracy.

Elektryk
@Dawid

Przed świętami każdy weekend pracujący a dziś w nowym roku wypieprzyli połowę załogi. Tyle w temacie firmy JM. Tronik.

@Elektryk

Dzisiaj powtorka z rozrywki od elektrykow polecialo 7 nie wlazacych nikomu w (usunięte przez administratora)

Dobry chłopak

Bardzo polecam pracę w firmie JM Tronik, jest to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją. Kierownik ( B ) to młody, zdolny i bardzo pracowity człowiek. Praca z nim i na tym dziale zasługuje na pozytywną ocenę. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, jest to kwestia indywidualna. Ja wiem, że z każdym rokiem uposażenie + premia i rośnie procentowo. Jeśli ktoś marzy o dobrych zarobkach i szybkim awansie to polecam pracę na tym dziale.

Monter
@Dobry chłopak

Nie polecam . Niestety ale ta opinia mocno mija się z prawdą dotyczacą pracy w JM TRONIK . Premia wzrośnie jak będziesz charować nadgodziny . Poza tym atmosfera taka , że można się psychicznie wykończyć .

Dobry chłopak
@Monter

Panie Monterze, nie wiem o czym Pan mówi, przechodzisz pan jakieś załamanie psychiczne i proszę zmienić podejście do pracy albo wyjechać do lepszego kraju. Ja nie muszę zostawać po godzinach, żeby lepiej zarobić. Po prostu nie potrafisz renegocjować warunków umowy i z Ciebie jest mazgajowaty chłopczyk, który płacze nad swoim szarym życiem.

@Dobry chłopak

Odcisk palca wymagany przy każdym wyjściu na papierosa przy wejściu do firmy oraz przed jej opuszczeniem. O zgodę nikt nie pyta. Czy jesteśmy kryminalistami a nie pracownikami, że rząda się odcisków?

@Dobry chłopak

Chlopakunie lej wody, o jakim awansie ty mówisz. Awans mozesz dostac tylko po znajomosci jak i również lepsze wynagrodzenie. Stanowiska sa po obstawiane kolegami kierowników i osobami niewiele znajacymi sie na wykonywanej pracy natomiast wysmienicie donoszą. Ps. Firma na swojej stronie ma wymagania co do zatrudnienia a faktycznie zatrudnia sie kolegów piekarzy i pracowników biurowych którzy nic nie maja wspólnego z wymaganiami firmy.

Dario
@Monter

To chyba dobrze, że jest możliwość nadgodzin. Warto czasem zostać dłużej i zarobić lepszą kasę.

Janek

Bartek,(kierownik) młody oszust obiecuje wysokie zarobki a potem ściemnia jak się da. Ale żeby zostać na nad godziny to prawie z płaczem przychodzi.Podwyżki i przedłużenie umów dla starych pracowników to jakaś kpina. Ogólnie Firma dno jakich mało na rynku

@Janek

Zgadzam się z Jankiem, bo komendante jest kłamcą i dyktatorem. ukończył najtańszą uczelnię w Warszawie na Kawęczyńskiej, bo nie był za mądry na SGH,nawet nie potrafi ugotować zupy na antenie telewizji kablowej. Ostatnio był na dywaniku u brodatego czarnucha z ciążowym brzuchem, który zawsze ma ręce w kieszeni nawet jak pali peta i nie spodobało mu się, że mamy tyle swobód w (usunięte przez administratora), więc ala komendante, który w przeszłości z Piętką i mafią z Brzózego okradał firmę z miedzi nagle stał się sługą grubasa z ciążowym brzuchem[ obaj bracia pracują w firmie chociaż ekonomicznie wspierają konkurencję z Ursynowa.

Narzędziowiec po znajomości.
@Janek

Komendante (usunięte przez administratora)! to co dzisiaj zrobiłeś to w ten sposób tracisz uznanie i zaufanie w firmie. Ogarnij się albo zacznij brać leki. Ty, Ukrainek i ten z ciążowym brzuchem trzymający ręce w kieszeni z kontroli. Nadajecie się tylko na klauny do cyrku. hahahahaha

Brudny
@Janek

Kiero w obcisłych rajtuzach jest ostatnio bardzo sexi zwłaszcza jak widzę jego tyły. Bardzo dobrze mi się z nim pracuje. Facet ma fantazje.

Schabowy

Toaleta pełna rozkoszy. Ostatnio jak stałem w kolejce do WC to poczułem afrodyzjaki wydobywające się z toalety, a właściwie od osoby, która robiła przede mną kupkę.

Dawid
@Schabowy

Twój komentarz jest niesmaczny oraz na dodatek nie wnosi nic, jeżeli chodzi o informację na temat pracy w firmie JM Tronik. Proszę, aby wypowiedzi były ściśle związane z tym tematem, ponieważ osoby, które przeglądają ten wątek, chciałyby uzyskać merytoryczne i konkretne informacje na ten temat. Rozpoczynamy ostatni miesiąc roku 2018, czy w tej firmie organizowane są może wigilie pracownicze? Ktoś jest w stanie opisać, jak to wygląda?

Głodny
@Dawid

Tak, odbywają się wigilie w grudniu to prawie codziennie. Jeżeli chcesz przyjść i nażreć się za darmo to pogadaj z Alexis od produkcji

Agnieszka

@Tofik, skąd masz informacje o nadgodzinach, pracując w firmie JM Tronik? Może masz jeszcze jakieś informacje, które mogą być pomocne dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie. Zachęcam do przedstawienia, co wiesz na ten temat.

Tofik

Jak jest z nadgodzinami na montazu? Wie ktoś czy sa extra platne?

Agnieszka

@Hans olo, czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie JM Tronik? Napisz proszę jak wygląda atmosfera pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Czy pracownicy są dla siebie pomocni? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Niewolnik
@Zainteresowany

Tak, firma prowadzi rekrutację, obecnie od (usunięte przez administratora) pilnowanego przez ala komendante z Brzózego oraz jego przydupasa Ukraińca.

Jan Paweł 2
@Niewolnik

Chłopcy modle się za Was aby ala komendant i jego pies z Ukrainy stanęli w obliczu Boga i odpowiedzieli za swoje haniebne czyny. Bóg Was kocha

Obóz pracy
@Zainteresowany

Dzisiaj w (usunięte przez administratora) na wizytacji był gruby z ciążowym brzuchem i rękami w kieszeni. Przekazał swojemu podwładnemu z Brzózegu, żeby pilnował bardziej swoich niewolników, bo bez łańcuchów są zagubieni i głupieją jak koty w wojsku. Ala komendante wprowadził zakaz palenia,pozamykał szatnie i toalety, daniny będą niższe, a premie to możemy sobie wypracować u innego pracodawcy. To jest przykład jak można zrobić karierę pracując dla pana Piętki. Musisz bardziej szanować swoich pracowników panie Ala Komendante w swoim (usunięte przez administratora), bo jak nie to trzeba będzie gotować na (usunięte przez administratora)

Wyzdrowiały Mariusz
@Zainteresowany

Musisz mieć znajomości, żeby dostać się do firmy. Aktualnie ludzie pracują w (usunięte przez administratora) pilnowanego przez rolnika z Brzózego i jego przydupasa Ukraińca. Powinna tam przyjechać inspekcja pracy, bo rolnik, który należał do grupy, która kradła miedź nadal pracuje z bratem z tej firmie. Takie akcje to tylko tymw cyrku zwanym (usunięte przez administratora).

Gruby Czarek
@Zainteresowany

Ten gościu z ciążowym brzuchem i rękami w kieszeni, który pali papierosy pod śmietnikiem powinien pracować na ochronie skoro wie kto i jak pracuje w (usunięte przez administratora) pilnowanym przez ukraińca i rolnika z Brzózego. Jego sugestie i planowanie zasługuje na złotą malinę. Ciekawe co teraz wymyśli gruby i śmierdzący Czaruś.

Waldi
@Gruby Czarek

Nie tylko ręce opadają jak się patrzy na to co wypisujesz gamoniu... Jak Ci się nie podoba W JM to idź kosić rowy razem z ukraińcami buraku :D

Hans olo

Ludzie skoro wam tak źle to czemu siedzicie w tej firmie. Ta (usunięte przez administratora) z brzuzego byla jest i bedzie; zastąpiła mafie otwocką ;-). Ludziom nie podoba sie że ktoś kto pracuje krócej niż oni albo z nimi nie pił awansuje. Najlepiej żeby wszyscy słuchali rozkazów generała dbs. A jak ktoś zdrowo podchodzi do pracy to jest wszystko ok. Wylewajcie swoje żale w firmie to może coś wskuracie a nie podpisujecie się fałszywymi nickami.

Agnieszka

Chciałam Wam przypomnieć o tym, że każdy z Was podczas pisania posta zaakceptował regulamin portalu GoWork.pl. Co oznacza, że zobowiązaliście się nie obrażać nikogo i nie robić personalnych wycieczek. Bardzo Was proszę o przestrzeganie tych zasad. Łamanie ich skutkuje tym, że komentarze są kasowane. A teraz o konkretach bardzo proszę, co słychać w firmie JM Tronik? Jak się Wam pracuje? Tylko bez epitetów i rzeczowo bardzo proszę. Jeśli źle, to dlaczego - co takiego się dzieje. Jeśli dobrze, to też fajnie jak napiszecie co zasługuje na pochwałę.

Jacek

Czy to prawda że pracują tam ludzie chorzy psychicznie?

Monter
@Jacek

Tak , szczególnie ci którzy pobierają linie papilarne od swoich pracowników . O niebezpieczeństwie przechowywania takich danych wiele mówić nie ptrzeba . A na rozmowie kwalifikacyjnej o tym nie powiedzą , wiesz dopiero przy lub po podpisaniu umowy .

Thebeściak
@Jacek

Potwierdzam, że pracują ludzie chorzy psychicznie. Pracował tam Mariusz zatrudniony przez kierownika rozdzielnic. Groził pracownikom, a kierownik nic z tego sobie nie robił. Dno... a ja go zapraszałem na ala peron

Trol

Ciekawi mnie kiedy bekniecie za wymuszanie pobrania odcisków od pracowników. Porządna firma nie traktuje pracowników jak przyjmowanych do więzienia.

Agnieszka

@anonymous Co rozumiesz przez określenie "Fajna firma", czy możesz rozwinąć troszkę bardziej swoją myśl? Jesteś pracownikiem firmy JM Tronik? Jeśli tak to co możesz powiedzieć o warunkach pracy dla tego pracodawcy? Twoja opinia pomoże innym użytkownikom.

Trol

W normalnej firmie trzeba odpracować czas spędzony na papierosku.!!! Dla czego mam pracować za tych co więcej czasu spędzają przy śmietniku !!! Niż na stanowisku pracy,a wypłatę dostają podobna lub większą. Może tym się ktoś zajnteresuje

abel
@Trol

masz racje

Fajna firma idzcie tam

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa