Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Gladki

Ogolnie dno i 10 metrow mułu. Kierownik to marionetka krolowej sniegu. Facet bez wlasnego zdania robi tylko to co mu ksiezna kaze

Czarownica
@Gladki

Ostatnio tak mnie wkurza czarownica ze swoim kulawcem, że chyba podziękuję im za współpracę

Szukający
@Czarownica

To podziękuj ja z przyjemnością wrócę

Kandydat do pracy
@Szukający

Dzień dobry, We wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną do pracy w firmie Jm Tronik, czy może mi ktoś napisać jak wygląda atmosfera w pracy, jakie są korzyści oraz możliwości awansu? Dziękuję

@Kandydat do pracy

Zależy czego oczekujesz od pracy. Generalnie będziesz miał ograniczone możliwości wykazywania się. Ambitnym jest trudno wytrwać bo mogą tyle na ile im się pozwoli

NieDoszlyPracownik
@Gladki

Pytanie brzmi... Z jakiego powodu opinie lub nie wygodne pytania odnośnie firmy są kasowane z forum pomimo nie naruszania zasad tu panujących??

Vivere militare est

Witam Szanownych Kolegów! Interesuje mnie praca w tej firmie jako operator CNC. Obecnie jestem liderem w firmie z zagranicznym kapitałem... Pensja 3500zl na rękę przy dobrych wiatrach... Czy warto składać cv do JM Tronik? Na jakie uposażenie można liczyć z 10 letnim doświadczeniem w pracy na szlifierkach oraz tokarkach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Vivere militare est

Nie warto ładować się do jm tronik z 10-cio letnim doświadczeniem w cnc, w sumie dziwne że pracujesz w cnc za 3500 bo niewiele mniej świeżak dostaje. A co do jm tronik to jest to firma na przeczekanie i znalezienie czegoś lepszego, na pewno nie na dłuższy czas.

Długodystansowy
@Majster

Wątpię czy ty tam pracujesz bo ja pracuje więcej niż 10 lat a 80 % ludzi pracuje powyżej 5 lat

@Majster

Dlaczego uważasz że to firma tylko na przeczekanie? Jeśli swieżak dostaje około 3500zl na rękę to może warto tam się rozwijać no chyba że to co dostajesz na starcie jest wszystkim co firma może zaoferować...

@Majster

Równoważny czas pracy nie ma limitu rozliczenia 1 miesiąc? To nie jest tak że mogliście nam 2 dni dać w miesiącu wolnego bo tydzień pracy to max z nadgodzinami 48. Można odrobić tylko 8 w tygodniu. Jak to jest? Może ktoś dać podstawę prawną na "odrabianie godzin"? Kodeks pracy? Pusto. Weszliście na długi czas rozliczeniowy? Obowiązują nas dodatki za nadgodziny. Oszukaliście nas? Powiedzieliście że mamy robić godzina za godzinę po godzinach roboczych. W przypadku dłuższego okresu rozliczeniowego również obowiązuje zasada, że na koniec każdego miesiąca pracownik powinien otrzymać wszystkie składniki, które sobie w tym miesiącu wypracował. "Pracownik powinien otrzymać umówione wynagrodzenie za zaplanowaną pracę, a także ewentualne dodatki z tytułu pracy w porze nocnej. Do tego w każdym miesiącu pracownikowi należy doliczyć również wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę dodatkowej pracy, bez względu na to, czy jest to praca w godzinach nadliczbowych dobowych czy średniotygodniowych. Prawo do tych wszystkich składników powstaje bowiem na koniec każdego miesiąca, w terminie określonym jako termin wypłaty wynagrodzenia. Inaczej jest jednak z dodatkami za godziny nadliczbowe średniotygodniowe." via https://www.google.com/amp/s/kadry.infor.pl/poprzednie_tematy_dnia/588635,Dlaczego-warto-wprowadzic-dlugi-okres-rozliczeniowy.html.amp

@Długodystansowy

Współczuję.

Długodystansowy
@Majster

Jesteś kłamcą bo nie wiesz jak będzie dopiero za czerwiec dostaniemy pensje w których Będzie widać nadgodziny , mi mój kierownik powiedział że wszystkie godziny ponad będą nadliczbowe a ponieważ nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) to mu wierzę

bez benefitów

Gruby z duży brzuchem wszystko nam zabrał może się opamięta jak nikt w tej chorej firmie nie zostanie

Krzyh
@bez benefitów

Czego się spodziewałeś? Tną koszty, bo nie mają nawet na opłacenie faktur.

@bez benefitów

Delikomatu nie zlikwiduja bo gdzie biurowi by chodzili na kawę.......

Biurowy 2

Już zlikwidował

@Biurowy 2

Tylko patrzec jak na pensje zabraknie......

Alfred
@Gladki

Tak z doświadczenia podejrzewam że zabierze wszystkim po 10%(kryzys) a jak sie zacznie robota to odda po 7% będzie dumny że dał podwyżkę.

@Gladki

LUDZIE ISTNIEJE ZYCIE POZA JM TRONIK. Znalazlem godziwa prace za godziwe wynagrodzenie. Teraz dopiero wiem ze zyje. Same pozytywy i jeszcze blisko domu. Nie warto wylewac lez po w/w firemce. Pozdrawiam tych ktorzy jeszcze tam odrabiaja panszczyzne. Byly pracownik.

Gienadij Johnson

Podstawową wartością kazdej firmy są ludzie, pracownicy. Jak ich nie ma, to firma nie istnieje.

Gizmo

Każdy wie kim on jest. Żałosne.

@Gizmo

Cenzura jak w radiowej trójce...

@Gienadij Johnson

Wodzu prowadź. Wszyscy odejdą, bo za ten psi pieniądz nie da się pracować.

Gienadij Johnson

Zgodnie z tym co zapowiada rząd, bezrobotni tracący pracę z powodu pandemii mają otrzymywać ok. 2500 brutto przez trzy miesiące. Tak ma być od czerwca. Daje to do myślenia?

Piekarz w pracy?

DoAdoratoraPiekarza

Wez sie z tym piekarzem umów a nie portal zaśmiecasz. Nadal trauma po zwolnieniu?? Lepiej powiedzcie kiedy premia wroci? Czy wogule wroci

Joanna

Ogłoszenia o pracę są nadal aktualne? Bo wiszą na stronie od zeszłego roku...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.

Poczytajcie fejsa firmy. Można się pośmiać.

Irmina

Czy nadal istnieje system rejestracji czasu pracy za pomocą odcisku palca?

Mal
@Irmina

Nie.ale sa rejestrujacy czas pobytu w toalecie.potrafia zadzwonic jak siedzisz zbyt dlugo

@Mal

To znaczy jak masz rozwolnienie, to nie ma spokoju? Ale przecież masz i tak swoje kłopoty. Nikt chyba tam nie siedzi dla przyjemności.

Firma się zwija?

Gienadij Johnson

Co tam u piekarza? Ciągle się odgraża?

@Gienadij Johnson

Czy piekarza to obraża, że "Sowa córka piekarza"?

@Gienadij Johnson

Czemu znikają posty? Proszę podać przyczynę, ponieważ nie naruszają regulaminu.

Owszem. Bardzo nawet.

Firma jest na 67 miejscu rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm rodzinnych województwa mazowieckiego o wartości poniżej 100 milionów. Została wyceniona na 9 738 234,79 zł metodą szwajcarską.

Zobaczcie ofertę pracy tutaj. Brawo Gowork!

Asia

Kto pracuje w Jm tronik, nie śmieje sie w cyrku.

nick
@Asia

Kto pracuje w JM Titanic nie musi chodzić do cyrku

Cyrk
@nick

Wybcz Asiu.

Josif

Już były rozmowy o obniżkach pensji?

@Josif

Jakich obniżkach? Jak robimy za grosze

To prawda. Lecz w obecnej sytuacji mogą z tego skorzystać.

Firma jest dosyć ciekawa, składająca się z trzech; no w zasadzie dwóch podmiotów. Jest firma JM-Tronic zarejestrowana na ulicy Wapiennej 22 oraz f-ma JM-Tronik z ulicy Radzymińskiej 52/14. Obydwie firmy łączy osoba prezesa i są to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. 14 stycznia bieżącego roku po informacji z 28.11.2019 JM-Tronic został przekształcony w spółkę akcyjną z 350 000 akcjami po złotówce każda wniesiona aportem ze spółki w tej samej wysokości. I teraz najlepsze. Każdy właściciel akcji: CO DO DYWIDENDY - TO JEST KAŻDA Z AKCJI DAJE PRAWO DO DYWIDENDY RÓWNEJ 1,5 (PÓŁTORA) -KROTNEJ WARTOŚCI DYWIDENDY PRZYPADAJĄCEJ ZA DANY ROK OBROTOWY NA AKCJĘ ZWYKŁĄ. Pamiętajmy o spółce JM-Tronik. Odpowiednio przesuwając aktywa i pasywa między spółkami umożliwiamy pobranie lub nie dywidendy za rok poprzedni. Czyli możemy wyprowadzić pieniądze z firmy w formie dywidendy w zasadzie dowolnej wartości dzięki takiej sprytnej konstrukcji w pełnym majestacie prawa.

No name

Może warto upomnieć się o podwyżki?

@No name

Warto przejrzeć roczne sprawozdania spółek. Są dostępne publicznie.

Józefina

I założyć związki zawodowe.

Liczyłem na piekarza. No i jest.

@Józefina

Strasznie jestem ciekaw kto ma coś przeciw związkom zawodowym...

Jak to w firmie "rodzinnej". Akim już nie jest następcą tronu Zamundy.

Czy firma ma wykupioną opcję kasowania opinii?

?

witam czy firma będzie zamknięta z powodu koronovirusa?

Widzę, że masz spory problem ze sobą. Stwierdziłem tylko, że post zniknął.

Czemu nie podpisujesz się skkoro wysyłasz mnie do kadr w wiadokym celu! Ja odejdę sam na swoich warunkach. I zastanawiam się czy jak wszyscy odejdą to sam będziesz skręcał szafy. Tobie zapewne ta praca życie uratowała, bo nikt inny by nie zatrudnił.

Wybzcz, lecz zapomniałem odniesc się do tefo, po co stworzono gowork. Myślisz czasem? To potomek portalu (usunięte przez administratora) i pochodnych. Ma służyć poprawie warunków pracy. Tu HR sluzacy4 pracodawcy, zwlaszcza w tak małym zakladzie nie pomoże. Tak zamo jak i zarzad (w tym składzie).

@?

I znów znikają komentarze. Chyba jednak wykupiono usługę monitorowania goworka. Na szczęście mam kopię strony.

Siergiej

Nie jestem pewien. Ale mam pytanie. Czy powinienem opublikować nazwy firm poszukujących pracowników w podobnych specjalnościach na terenie Warszawy?

Jak wygląda podstawa w JM Tronik?

Do pytanie

W okolicach najniższej krajowej.

@Do pytanie

Masz 21 brutto na start.

Poinformowany
@Do pytanie

Minimalna to 17 pln a U nas Minimalna to 21 wiec nie ściemniaj

duży
@Poinformowany

Przecież dobrze napisał, 21 brutto to ochłap w okolicach najniższej krajowej.

@duży

Trudno się nie zgodzić.

Oferujemy wygodne miejsce przy burcie galery, luksusowe kajdany symbolizujące przywiązanie do firmy, dostęp do wiosła współdzielony z dwojgiem współpracowników oraz nieograniczoną liczbę batów na plecy Oczekujemy umiejętności pracy w zespole synchronizowanym za pomocą bębna.

NoNick

Jak nic konstruktywnego nie wnosisz w wątku to po co męczysz klawiaturę.

NoNick

Im twoja myśl jest głębsza, tym bardziej wydaje się dziecinna.

Ot taka impresja.

Piekarz.... Proszę.

Piekarzowi się nudzi...

no name

Zwalniać raczej nie, raczej obłożenie pełne na najbliższe lata, 2500 zł to chyba baza bo ja słyszałem, że 3000-4000 zł idzie wyciągnąć.

@no name

A pamiętasz koniec zeszłego/początek tego roku? Były zwolnienia? Cytat: Zwolniony nie wiadomo za co! 09.02.2019 22:59 Nazwa działu: Produkcja 10 stycznia cieszyłem się z dobrej pensji za grudzień, a pod koniec stycznia mnie zwolniono. W chwili obecnej jestem bezrobotny i bez pieniędzy. Jm Tronik - firma, która zmienia ludzi. Co do propozycji płacowej nie ma co dyskutować. Tyle jest w ogłoszeniu. 21 brutto na godzinę.

No name

Coś tam się działo, możliwe. Ale pytanie czy żyjesz przeszłością czy przyszłością. Jeśli nie masz ochoty nikt Cię nie zmusza do pracy w tej firmie. W sumie lata prosperity teraz w Polsce to po co się interesujesz JM ?

Twój anioł stróż

Nicka
@No name

A więc jednak. Pozdrawiam...

Nithze

Za nadgodziny?

@No name

Przeszłość to historia. Historia to nauka. Jak widać historia niczego nie uczy.

@no name

Pewnie ze wyciśniesz. Jak bedziesz robił nadgodziny

Chyba logiczne ze jak chce się więcej zarabiać to trzeba więcej pracować. Ważne ze płacone i w terminie !

Gladkadupa

Chyba porażki cię przytłaczają. Jak jesteś przegrany to spróbuj się zainspirować swoją porażka i coś zrobić ze swoim życiem. Może praca w gowork ? Byłbyś w niebie.

NoNick

85. § 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. ... W historii prawie 40 lat tej firmy nie było sytuacji aby wynagrodzenie było opóźnione lub nie wypłacone.

Procownik
@no name

Zgadza sie. Ale brutto :) i tak juz od kilku lat. Jest to przykre ale prawdziwe.

@NoNick

Data rozpoczęcia działalności 1988. Wpis do krs 2001. Od której daty liczysz te prawie 40 lat?

Fitma szuka pracowników w urzędzie pracy. Może zaczną myśleć i będą lepiej płacić, zanim ludzie zaczną uciekać.

Czy istnieją związki zawodowe w jm tronic? Czy można je założyć dopiero jak się jest za bramą?

Oczywiście. jest ich 5.

Elżbieta
@NoNick

Naprawdę w JM Tronik funkcjonują związki zawodowe? Jeśli wiesz, to powiedz, czym się zajmują. Co ogółem myślisz o pracy w tej firmie? Atmosfera jest okej?

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa