Opinie o OFLOR Sp. z o. o. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy OFLOR Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OFLOR Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OFLOR Sp. z o. o. w Śrem

Oj, jedyne wpisy z tego roku wycięte, a w ogłoszeniu z pracą dla tapicera, zamiast napisać konkrety, jaką stawka, jakie socjalne udogodnienia, to firma napisała tak: przejrzysta kultura pracy, innowacyjność, najnowsze technologie. Super, ale to nie reklama, tylko oferta zatrudnienia. Ja na ten moment nie wiem czy i co zyskam, składając cv :D

Pracownik Nowy wpis

Nie zyskasz nic, pensja przeciętna jak dla pracownika mieszkającego w Śremie ( zaletą jest praca "na miejscu") firma nie dba o długoletnich pracowników z doświadczeniem więc jeśli myślisz że zadba o nowego to się zastanów. Socjalu brak od wielu lat, jedynie rzucane ochłapy na święta w wysokości ok 200 zł. Brygadziści których jest stanowczo za dużo mają problemy żeby odnosić się z szacunkiem do innych pracowników (szczególnie tapicernia i dział cięcia pianki) w firmie panuje słaba atmosfera, ludzie wypaleni zawodowo, kwaśne miny. Wynagrodzenia są nieadekwatne do wykonywanej pracy (uciążliwość warunków, niebezpieczeństwo, zmęczenie pracą w akordzie) takie cechy stanowiska nie mają przełożenia na pensje. do tego niepewna przyszłość firmy meblarskiej.

A co do tego socjalu to nie macie nawet ubezpieczenia grupowego ? W sumie to dla mnie by było ważne żeby dodać sobie żonę. No i Multisport ? Nie ma na co liczyć ? Może jest za dopłatą ? Wiesz też może czy będą jakies oferty bo aż bym się przeszedł sprawdzić jakie dają warunki

Zenek

Podwyżki były ale rok temu i 50 groszy na 2 rayz przez 15 lat to nic. Nie dają i nie dbaj o ludzi skandal

@Zenek

Serio rok temu? Ja tam widziałam jak ktoś w lutym o tym wspominał, że były... To aktualnie w praktyce jaka stawka tu w sumie wychodzi?

Damian
@Zenek

Firma dała premie świąteczną w wysokości 200 zł. Pracownicy w szoku. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ludzie omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora)

Maria
@Damian

A w wielu firmach nie ma nawet tych 200 zł :) I dlatego trzeba omijać? A może jednak firma daje jeszcze jakieś benefity?

Damian Nowy wpis
@Maria

200 zł dla pracownika pracującego w tej firmie 10 i więcej lat to nie benefit tylko policzek. Próba przeforsowania opcji 4/5 etatu na 3 lata zasłaniając się obecnym spadkiem zamówień to też policzek (swoją drogą ciekawe skąd oni wzięli te 3 lata, wróżki jakieś czy co). Pani argument że w wielu firmach nie ma nawet tych 200 jest słaby. Dla jednych szklanka jest do połowy pusta a dla innych pełna. Pani niestety myśli że jest pełna a wystarczy popytać pracowników innych dużych zakładów pracy w Śremie i okolicach jakie oni mają "benefity" okaże się że pani szklanka nie jest pełna nawet w 1/4. Cóż jak to mówią nowy rok nowe możliwości zmieniamy zatrudnienie. Pozdrawiam

podobno firma ma się zamknąć. Prawda to?

Łukasz

Firma niestety umiera, lata prosperity i zyski przepadły gdzieś a na dzień dzisiejszy kryzys dobija wszystkich pracowników. Firma pozbawiła wszystkich pracowników urlopów a teraz jak będą postoje będziemy dostawać marne grosze. Już nie będe pisał że panie kadrowe nie potrafią pracownikowi powiedzieć jaką stawke godzinową zarabia, połowa pensji to śmieszne premie nic stałego. Po odjęciu wszystkich "premii" firma musi dopłacic pracownikowi do minimalnej.

Zofia
@Łukasz

A ile ten kryzys z wypłatami trwa już w firmie? :/ Długo?

Aplikowałeś do firmy OFLOR Sp. z o. o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Szwaczka

Słyszałam ze były podwyzki. Jaka stawka jest teraz?

@Szwaczka

A gdzie o tym usłyszałaś? Bo widzę, że forum tutaj umarło. Znasz kogoś z firmy?

kuygbi

najmniej placa w pl. 13 zeta wstyd

Innafirma
@kuygbi

Uwierz jest firma w okolicy co dają 12... A na szarpać się trzeba

Bobof

Powiem szczerze że stawki godzinowe są marne!! Najniższe w okolicy!!! Imprezy integracyjnej w tym roku nie zrobiliła firma to ciekawe ile dadzą na święta ???? pieniędzy bo gdzie jest nasz social

Totalna tragedia po przepracowanym całym miesiącu bez przepustek urlopów zabierają nam kase z premi za odmowę przyjścia na zmiane popoludniawą w sobote. !pani kierownik ma pełne gacie i nie wstawi się za pracownikami szwalni i krojowni pilnuje tylko swoich 4 liter ale jeśli chodzi o nielegalne przyjście z popołudniowej zmiany na ranną w sobote bez zachowania godzin odpoczynku pracownika chodzi na zesach zeby tylko przypodobac sie szefostwu.Gdzie jest inspekcja pracy?

Dawid

@fater jaka macie kwotę na umowie ?

fater

potwierdzam opinię że szarpie się za marne grosze niestety

szwaczka
@fater

jakie stawki dajom?

Szwaczka

Jakie stawki na szwaczki i tapicera są? Jakieś dodatki dają bo zmienić prace chce.

Zainteresowana

Orientuje się ktoś czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na produkcje kobiet? Nie szwalnia.

Aneta

@biedny, a na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Czy składałeś już swoje CV? Wiesz może czy OFLOR prowadzi teraz rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska potrzebują pracowników? @Lolek, w tym momencie nie widzę żadnych ofert pracy.

Lolek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć ?

biedny

witam moze ktos powiedziec ile zmian jest w firmie oflor,sa jakies dodatki do pensji?

Aneta

@Pracownik dziękuję za informację. Czy skoro jesteś pracownikiem firmy OFLOR to możesz napisać coś więcej o firmie? Jesteś zadowolony z pracy? Poleciłbyś pracę tam innym użytkownikom? @kuygbi nie ma szans na podwyżkę? Rozmawialiście z pracodawcą na ten temat?

Tak dla wiadomosci OFLOR Śrem cały czas istnieje !!!Skończyła się tylko Skwierzyna

Aneta

@AVB a czemu miałaby firma OFLOR nie istnieć? Miałeś jakieś słuchy na ten temat? Różni użytkownicy się wypowiadają na tym wątku, co może jak najbardziej świadczyć o tym, że firma istnieje.

AVB
@Aneta

A Pani kim jest w tej firmie? Kierowniczką? Rozmawiałem z ludźmi , którzy tam pracowali i codziennie jeżdżę tamtędy i nie ma nikogo. Co tu ukrywać? Nie ma firmy to nie ma.

Aneta

@Pracownik może zostało to przesunięte, ale w końcu będzie zrobiony ten parking dla pracowników. Czy szef ma swój oddzielny parking? Może jednak powinniście się przypominać i szybciej OFLOR zadba o parking.

Aneta

@Pracownik skoro jest taki problem w firmie OFLOR to może warto w firmie o tym porozmawiać? Czy nikt nie poruszał już tego tematu z szefem? Tu nie masz pewności, że Twój pracodawca to przeczyta.

@Aneta

Już kiedyś była rozmowa z tego co wiem na ten temat miało to być poprawione ale jak zawsze szef ma ludzi głęboko w końcu on tam nie parkuje.A ludzie którzy są zaraz pod szefem traktują pracowników jak zło konieczne żeby gorzej tego nie nazwać!!Pracownik ma zapiepszac i o nic nie pytać o nic nie prosić!

Zostaw merytoryczną opinię o OFLOR Sp. z o. o. - Śrem

• Jak się pracuje w OFLOR Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy OFLOR Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OFLOR Sp. z o. o.?

OFLOR Sp. z o. o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Leśna 6A
    63-100 Śrem