SKIRA TRANS Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SKIRA TRANS Sp. z o.o.

driver 2009-09-19 01:10:59
kasa jak wszędzie alena czas co się liczy !!!
west 2009-11-23 16:43:27
Firma do bani, nie dosyć, że dają Ci jakieś( usunięte przez administratora )o których przed podjęciem pracy nie było mowy to na dodatek czlowiek( usunięte przez administratora ). Nic dodać nic ująć, ogólnie niepolecam.
langusta 2010-03-02 20:34:42
anonim 2010-03-07 12:30:52
langusta - 2010-03-02 20:34:42w porównaniu z innymi firmami transportowymi praca w Skirze to rarytas, pieniążki terminowo, umowa przed podjęciem pracy a nie na ostatnią chwilę, pilnują dokumentacji, wykazują zainteresowanie kierowcą, samochodem. Nie ma co narzekać!!! Można trafić znacznie gorzej :-(zobaczysz jak będziesz się( usunięte przez administratora ).ostrzegam przed pracą w tej firmie!!!!
moniiiii 2010-03-16 17:34:22
Proszę o kontakt jeżeli ( usunięte przez administratora ) Chcę iść do sądu pracy. Im nas więcej tym lepiej. Pozdro
anonim 2010-03-17 14:49:37
xxx - 2010-03-16 22:50:49Ja właśnie jestem na etapie sporządzania pozwu do sądu, nie życzę nikomu pracy w tej firmie.
jogi 2010-03-17 21:07:22
Firma katastrofa ja tez podaje ich do sadu i sprawe przegrywaja>>>>
olo 2010-03-21 21:33:12
czesc jestem z wrocka moj meil to olo25@autograf.pl daj cynka bo ja w pon.jade zawiesc papiery bo nie ma czasu czekac
www 2010-04-05 19:51:12
ja mam już napisany pozew składam w środę nadgodziny,ekwiwalent za 35 dni urlopu itp,itd..
moniiiiiiiaaaa 2010-05-10 20:03:28
witam i jak idzie sparawa ja tez sie z nimi sadze i jestem na dobrej drodze fajnie by bylo jak bys mogł byc ( usunięte przez administratora )za to samo
xxxxxx 2010-05-11 00:30:18
( usunięte przez administratora )każdy dziwi się skąd ma kasę na auta nie wiecie to wam powiem za wasze pieniądze zarobione każdemu zabiera nawet do ( usunięte przez administratora )nawet więcej i lizingi spłacone a potem bierze kolejne auta a co jest najśmieszniejsze to że bez ( usunięte przez administratora )wiec lepiej omijać szerokim łukiem tą firmę
młody 2010-05-26 23:06:17
Ja pracuje w Skirze kilka lat i kasa zawsze na czas ,a ci co opowiadają bzury że ( usunięte przez administratora )to taki czy siaki to bzdury, jak robisz dobrze robote i nie kradniesz to nic złego się napewno nie stanie. A ekipa co została zwolniona za to że kradli paliwo co ma napisać ?? ( usunięte przez administratora )? Nie słuchajcie tych bzdur.
Kotek 2010-10-07 13:49:54
Hmm... Pod wszystkimi negatywami sie podpisuje i dodam, ze auta czesto felerne, niesprawne i wadliwe. Niebezpieczeństwo!! ( usunięte przez administratora ) Żal!!!
były ze skiry 2010-10-27 11:48:49
a co się stało ,że napisał lizing ??!! bez przesady !! Czy ktoś się orientuje co się dzieje aktualnie w skirze trans Wrocław? Sądzę się z nimi od kwietnia,ale ostatnie 3 miesiące jakiś zastój ,czekamy na zeznania ( usunięte przez administratora )
komad 2015-01-31 22:49:41
siemano, A są może jakieś przyjęcia do skira trans ? Zależy mi na pracy bardzo, w sumie mógłbym podjać ją nawet od zaraz, bo chce zerwać z bezrobociem . Jeśli ktoś coś wie proszę o napisanie, z góry wam wielkie dizęki. najbardziej to interesuje mnie kwota zarobków no i rodzaj umowy ale inne rzeczy też z chęcią się dowiem
Sofik 2015-04-01 23:09:11
Ich strona internetowa dużo nie daje do myślenia, szkoda :( Samo logo, adres mail i numer to bardziej wizytówka, a nie strona internetowa. Przecież stworzenie prostej strony www nie jest takie trudne, a przydałoby się jakieś źródło informacji na temat SKIRA TRANS Sp. z o.o., ja takiego źródła nie posiadam, może wy jakieś znacie ?
olek 2016-05-12 20:10:58
czy ja wiem.. teraz komunikacja w sieci to nie tylko strona www :)
Zostaw swoją opinię o SKIRA TRANS Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKIRA TRANS Sp. z o.o.