Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

pis

Jak(usunięte przez administratora) moze mowic do pracownikow ze zostana ci co najwiecej robia...nic dziwnego ze robia po 150 filtrow he strategia na max wydajnosc

ho ho

Widać po tym forum że dzięki dyrektorom i innej kadrze DTW wkroczyło na ścieżke szybkiego rozwoju konkurencja została wybita pozostało tylko piąć się do góry brawo!

Po kolejnych zwolnieniach w naszej firmie, 50 osób z produkcji, zaczęła krążyć pogłoska, że liczba pracowników nieprodukcyjnych przekroczyła liczbę produkcyjnych. Jeżeli to prawda to można powiedzieć, że mamy ewenement na skale światową. Zaprośmy telewizję do naszego zakładu, aby twórcy tego osiągnięcia, nasi dyrektorzy, mogli się pochwalić tym niesamowitym wyczynem w mediach. Niech cała Polska, Niemcy i cała Europa pozna tych bohaterów i wie, że Polak potrafi. P.S. Może jakaś kompetentna osoba poda nam do wiadomości, w konkretnych liczbach jaki jest faktyczny stan zatrudnienia, bo pan Prezes boi się spotykać z załogą gdy sytuacja jest niestabilna, a na stabilność w najbliższym czasie nie ma co liczyć.

związek z
@//

To niech to ktoś wrzuci na facebooka SMA coś w tej sprawie może w tedy ktoś w Niemczech to przeczyta i się dowie jak to jest w DTW.:))

ns
@//

Pracownicy produkcyjni teraz będą zarabiać tyle co nieprodukcyjni. Albo pracownicy produktywni i nieproduktywni.

ykj
@związek z

Na facebooku piszą że SMA został uhonorowany nagrodą jako jeden z najlepszych pracodawców w Niemczech jak się ma to do nas?

niki

Jest sporo ciekawych wpisów , ciekawe dlaczego nikt tego poruszy na zebraniach . Pewnie niema nikogo z klanów jak ktoś to zauważył ? Ale prawda pewnie jest zawsze pośrodku . Pewne jest tylko ta że boimy si bo zero zgrania i oto chodziło wielkim w tej firmie wystaszony jest bardziej pokorny . Brawo dla psychologa firmy . Jest na etacie czy zewnetrzny ?........

jjjjjjj

Cały problem polega natym że oprócz zwyklemu robolowi , mrowce ' widocznie zależy na tym zakładzie . Bo zwykły robal nie ma tyle kasy by ustawić się jak brygadzie 5 tysi + premia . Naliczać kierowników choć niektórzy są warci każdej kasy , ci którzy pracują od lat , reszta to lapanka przyjęta jak ludzie z agencji powinni przerobić dwa tygodnie i wypad. Stary pracownik ma jakieś pojęcie a oni wżyciu do tego niedojda . A zwykły robol martwi się by utrzymać rodzine . Ale kogo to z kierownictwa obchodzi jak ich wyznacznikiem jest brygadzista mający swój klan pobili.

d

„A kogo obchodzi to wasze forum i wasze komentarze, skoro poziom wypowiedzi sięgają rynsztoka”. Jesteś jednym z tych którym zależy żeby tak było a może nawet przykładasz ręki aby go obniżyć .Pomijając wypowiedzi osobnika mającego alergie na kolka i tych którzy celowo nim manipulują można w nim znaleźć wiele ciekawych, trafnych a ostatnio bardzo niepokojących wypowiedzi. Przyszłość naszego zakładu niepewna bo w niepewnych rękach, zróbmy wszystko aby ratować nasz zakład bo dyrekcja umie tylko zwalniać, kolejne 50 osób z produkcji. Za niedługo nie będą mieli kim rządzić.

ngg
@d

A co im zależy zwolnią potem przyjmą potem zwolnią mają duży wybór ludzi młodych bez doświadczenia jest pełno a brygadzistów i kierowników itp. nie zwalniają bo mają bo to ludzie wykształceni, doświadczeni przez los z plecami. Ktoś z kadry powinien polecieć za tą sytuacje ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

jh

Kołek jak zostanie kierownikiem to zwolni wszystkich kierowników sam będzie rządził jak dyktator.

uuuuu

Ilu technologów potrzeba do wymiany żarówki ..4 jeden sprawdza gdzie jest zarowka jeden sprawdza czy da się to zrobić jeden jak to zrobić jeden dzwoni po elektryka

donald

Moim skromnym zdaniem to wszystko wina dwóch dyrektorów, którzy zarządzają firmą operacyjnie i technicznie. Ta równia pochyła zaczęła się od przejęcia przez nich władzy. Worki, OSP, czterobrygadówki, brak premii, przyjęcia a po dwóch tygodniach zwolnienia, wynajem kontenerów na miesiąc itd itp. Ktoś po prostu sobie nie radzi. Ale pewnie na spotkaniach z prezesem to wszystko inaczej jest przedstawiane, więc tu możemy sobie pisać i tak to nic nie zmieni.(usunięte przez administratora)

jjjj
@donald

Powinni przenieść się do garażu poco tyle miejsca wynająć budynki czysta kasa .

jj
@donald

W czerwcu nie ma chleba, ale jest mundial. PS pracownik jak sobie nieradzi to go zwalniają a dyrektor

hgff
@jjjj

Ta firma zaczynała swoje istnienie w garażu jak tak dalej pójdzie ...

jjjjj

Jedyni co Posobie radzą to cala banda nierobow . Najlepsi z najlepszych ! A tak naprawde .... Po owacach ich poznacie.

Pan Stefan stworzyl fantastyczna firmw i dobrze nią kierowal.Szkoda tylko ze teraz nikomu na niej nie zależy i wszyscy brygadziści,kierownicy itp siedzą i pirdzą w stołki,boje sie że zniszczą tą firmę

ziom

Firma działa na zasadzie: przyjąć, przeżuć i wypluć. Tyle w temacie. Były pracownik DTW. Dziękuje

wujSam

a kogo obchodzi to wasze forum i wasze komentarze, skoro poziom wypowiedzi sięga rynsztoka...

ciocia klocia
@wujSam

jaka firma takie wypowiedzi

gui

Przed następnymi przyjęcia do pracy proponuje sprawdzić dalsze morzliwosci tych co robili wyrzsze normy i podnieść je o 95% . Sprawa bezsensownego zatrudniania się rozwiąże . Taka mała rada dla dyrekcji . Mniej zawiedzionych mniej wpisów na forum ..............

mnf
@gui

Do tej roboty niech przyjmują robocopy albo niech sami je sobie skonstrują w końcu tylu technologów i informatyków tam siedzi ze mogą coś pokombinować.

gluchoniemy

i w dodatku nie przyjmuja tylko zwalniaja

gluchoniemy

pewnie nasz stary dobry szef sie w grobie przewraca jak widzi do czego to dochodzi w jego firmie, tylko on sie wszystkim tak na prawde interesowal

uj
@gluchoniemy

Za dużo pracowników których nasz śp. szef do pracy przyjoł za dużo już chyba niema.

hp
@uj

Teraz rządzi klan niedobór . Przykre ale prawdziwe .

gluchoniemy

plusem jest pensja? chyba dyrektora czy brygadzisty czyli samych darmozjadow, czlowiekowi, ktory porzadnie pracuje dadza, a pozniej i tak przy rozliczeniowce zabiora. chore

Iz

Witam, Miałam tego nie robić, ale po głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, że moja opinia powinna ujrzeć światło dzienne. Od wczoraj jestem byłą pracownicą DTW. I powiem wam coś w związku z tym: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Praca jest poniżająca dla zwykłego pracownika. Miałam "przyjemność" przebywać na ósemce. Idealnie można tam zauważyć, że zawiść i wrogość obecnych tam względem siebie ludzi wyniszcza zespół, a raczej w tym przypadku jego brak. Każdy każdemu patrzy na ręce, a największe szanse na przetrwanie mają osoby, które potrafią się podlizywać i donosić. Myślę, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Potrafiłabym Wam ich wyszczególnić, ale z racji, że to forum, a chcę, aby moja opinia została tutaj zaakceptowana, niestety z wielkim bólem serca nie zrobię tego. Poza tym kolejna sprawa jest taka, że jak firma ma dobrze prosperować skoro na jednej hali jest trzech brygadzistów i dodatkowo kierownik na których to my musimy ciężko pracować? Jeśli są zwolnienia to tylko zwykłych ludzi, a takich nawet nie tkną chociaż moim zdaniem im się należy i to w 100% takie zwolnienie za to co oni robią i czego nie potrafią. Jest to smutny widok. Nie widzę perspektyw dla tej firmy. Nie polecam tam pracy, chyba, że ktoś lubi robić za ...... do podłogi :) Buziaki

@Iz

bo oni potrafia tylko siedziec w swoich akwariach i neta przegladac jeden brygadzista dalby rade na cala hale spokojnie ale przeciez pasozyty tez sa potrzebne w kazdym srodowisku prawda dtw???

opz
@gluchoniemy

Pisałem o tej firmie nieraz ale jak zwykle wyszło na moje. Gdyby niebylo kolesiostwa inaczej bym powiedział że takie prawa rynku . Ale niestety to co miałbym napisać nadaje się na forum . Przykre

rrr
@opz

Ciekawe ? Ilu brygadzistow a ilu kierownikow zwolniono ?

yrj
@gluchoniemy

Tylu co potrzeba czyli żadnego:))) W końcu tak dobrze wykształconych i doświadczonych ludzi niema za dużo wszystkie glony i planktony łączcie się.

hjd

Jeszcze powinno być szkolenie z wchodzenia w cztery litery bo nie każdy to potrafi ale znowuż niemieli kogo by zwalniać jak by wszyscy byli wyszkoleni. PS kto jest największym d***włazem w firmie bo nie każdy to wie:))))

Dariusz

Są zwolnienia i wytypuje tych którzy mi nie wchodzą w cztery litery Ha Ha Ha

zjtrsjh
@Dariusz

Może kolka zwolnią:)))))))))))))))))))

cfe
@zjtrsjh

Ma dożywocie w DTW bo nic więcej niestety nieumie

jggjh
@cfe

O to będzie kiedyś kierownikiem ma kwalifikacje:)

hae

Najgorsze jest to że nic nie zapowiada żeby ta sytuacja się zmieniła.

ooo
@hae

Zmieni się zmieni ale kiedy? Gorzej już nieda więc jedynie lepiej

htg
@ooo

Zawsze o tej porze było najwięcej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.