Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

gty

A tam tak źle chyba nie będzie pomijając to ze ci wszyscy dyrektrzy znikąd itp. powinni kierować kołchozem a nie DTW.

gw

Jak to jest kryzys w firmie itp. a tam ktoś wcześniej pisze że podnoszą podstawy kierownikom te poważne zmiany to chyba tylko te podstawy dla kierowników i ilość pracowników produkcyjnych równa pracownikom nieprodukcyjnym.:)

zary

Ile jeszcze prezes ,dtw, ma coś do powiedzenia ? Na temat produkcji ? Może już tylko sma szuka taniej siły roboczej ? Czyli co azjaci? Korea Wietnam cz bliżej nieokreslone rynki ucisku ?!Zjedzą waz monopole rynku . I naco te 32lata poszły ? Gdzie ? W nieudolnosc .gdzie są ci co zaczynali budowe jedynki . dwójki ? Dali się spacyfikowac dyrektorom z znikąd ? Straszne to ! Jak Marki się czujecie ?

obop

Czytając forum dtw ? Dochodze do konkluzji że : marne szanse by odbić się od dna powstałego za nabytkami nowych dyrektorów , prezesa i kierowników , brygadzistow cz jak by zwać tych nierobow . Miłe by było gdyby z sma wyznaczyli syndyka masy upadłych kierowników brygadzistow czy dyrektorów prezesa i innych zbędnych w dtw. Czas patrzyć w przyszłość ! By zwykły pracownik był jak dawniej dumny z pracy w DTW . Tkie przypomnienie od pracownika dla tych co kiedyś pracowali na produkcji a teraz : myślą że są rekina w akwarium. Tylko glonojady ..!

v

Niemcy chwalą się nowymi falownikami Azja będzie miała co produkować.:)

hu

Jedzą, piją, lulki palą, "Tańce, hulanka, swawola; Ledwie dtw nie rozwalą, Cha cha, chi chi, hejza, hola!"

edek

Znając tok myślenia to Rafał próbował cis wyskribac ale zbyt wiele wziol

xxx!

Może to kierownik jakiś pisze że ma nas gdzieś pod warszawą.:)

ciekawe co autor miał na myśli.

kl

Najlepiej to niech wszyscy zostaną kierownikami:)

Może

Może przyjdzie czas na tych tumanów z kanciap. Jak się chce ciąć koszty to za nich się brać. A im podobno jeszcze podstawy podnoszą.

aps

Dawniej była norma a nie margines ! Teraz margines ma wiekszosc dtw .. Szkoda że tak slynna firma niepotrafi szanować tych lat na rynku. Czas zmienić kadry .na bardziej przyjazne pracownikowi .. Ile kosztuje uczymanie niedobór . 5s kierowników brygadzistow inteligencji nie pracującej.? Ponoć 25 lat wolności ~a w dtw dalej gierek ~ J.e. .cie dalej 200% normy . Nakręca film .człowiek z dtw. Patrząc na kierowników brygadzistow ' kariera Nikodem Dymy ' ale Nikodem ...był inteligentny!

bylyzasa

Miałem mało przyjemna okoliczność pracować w dtw po zmianach. Tragedia ! Brak kompetecji kierowników zatrudnili nieudolnych . Bez pojęcia poza jakimi kwiek pojęciami produkcji . Przykład ..Paweł M Oprowadza zastępcę ... A to jest do wody.... I tak powstały ameby zamiast rekinów..czytaj glono jady . Następny pracownik ,kierownik' kochajacy ranne zebrania ! Przemysl samochodowy wystarczył teraz gnębi solarny . Brak odpowiednich kadr niszczy to co wyszło z małego garażu . Źle się dzieje ....

e.d

Staliśmy nad wielką przepaścią ! Ale zrobiliśmy wielki krok naprzód:-(

aaa

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – (usunięte przez administratora)

ht

Zawsze można powiedzieć ze każda praca jest lepsza niż żadna.

jjj

Chcący mieć jakikolwiek stosunek do pracy pierwsze to pracodawca powinien być poważny i sumienny . Dopiero wtedy można traktować go poważnie. Inaczej jest to kpiną z pracownika.

rgrf

Ciekawe czy kadrowicze w DTW mają mierzoną wydajność w przeglądaniu stron int. z pieskani, samochodzikami i który najszybciej albo najwolniej wypala papieroska.

n

A z kierowników zostaną ci co robią najmniej.

dhajh

To się nazywa motywacja :))))

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.