Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

zaplątana

Dinuś pracuje po 12 godzin dziennie? Teraz pewnie wogóle nie ma czasu dla swojego złomka. Ciekawe czy już przykrył go pierzynką w garażu, zima tuż tuż hihi.

ciekawasaki

A kołek pracuje nadal w dtw na swoja emeryturę a może i do swojej emerytury a może i na coś jeszcze.

były ale wciąż obecny

Na dtw świat nie kończy jak to myśli wiele osób :) Trzymajcie w dtw stołeczki zwłaszcza niektóre kobitki(i faceci w mniejszym stopniu) fałszywe do granic możliwości nie będę pisał z której hali bo wyjdzie ze mam tam informatora :P

dtw/work

Dlaczego piszecie, żeby znalazł dobrego psychiatre? ma racje ze praca go znalazła sama i ze ma gdzie przezimować :) bo co po niektórzy to lamentują, ze gdzie oni znajdą inną prace...Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, co prawda nie za taka stawkę jak w dtw ale praca jest jeśli tylko nie boisz się pracować. Niech babeczki w dtw nie gadają głupot ze gdzie w ich wieku znajdą prace, przyzwyczaiły się do nieróbstwa i im tak wygodnie bo dostają za to 2300-2400. Dinuś też Cię pozdrawiam byłeś denerwujący ale i przy tym nie raz szczery. Dinuś się podpisał ale najwyraźniej TY go nie znasz :)

Dinuś

hehe, czemu "Były" nie potrafi się podpisać pod postem skoro i tak już nie chce wrocic do tej firmy ???? Odwagi brak??? Dla mnie też był to mały cios ale spodziewałem się tego ;) 3 sezony mi się jakoś udawało aż padło i na mnie :) kurcze 11 praca w życiu i pierwszy raz zostałem zwolniony!!!! ehh.... ale spokojnie już mam 12 pracę w zyciu ;)i pewnie nie ostatnią :D nawet nie szukałem, planowałem posiedzieć na bezrobociu pozatracać się troszeczkę, ale praca sama mnie znalazła w ciągu tygodnia :P no cóż skoro już zadzwonili oferując mi pracę to już zrobiłęm im łaskę i przyjąłem ;) hehe Nie jest zle, ale finansowo aby dojść do tego co w DTW to smigam po 10 czasem i 12h dziennie, ale co tam teraz zima idzie więc nic lepszego nie będzie :) potem moze uda się podpisac lepszą umowe albo poszukać cos lepszego. Nie ma co narzekać tylko szukać czegoś, a niektorzy chyba mają zal do całego swiata ze ich zwolnili :/ Zamiast narzekać Starajcie się dojrzeć promyk światła wszędzie tam, gdzie inni widzą tylko ciemnośc :D Przy okazji pozdrawiam wszystkich z ktorymi mialem przyjemnosc pracować w DTW :) wiem że nie jeden raz było cięzko ze mną wytrzymać ;) ale ogolnie pracę i towarzystwo będe miło wspominał przez wiele lat :)

a
@Dinuś

Dobrze że jesteś w samo sadoleniu ..szkoda że podbudywujesz się w ten a nie inny sposob .Al znajdź dobrego psychiatre .bo morze być zapuzno .:-)

admi
@Dinuś

Czemu zadowolony z siebie sam się nie podpisze. Ile przepracowales w DTW . Rok dwa cz dwadziescia

hgviu

Powinni jeszcze przyjąć kierownika parkingu i brygadzistów.

kk

To fakt ze brygadzista dp3 nie ma poszanowania do ludzi.Pewne jego teksty do pracownków mozna zaliczyc do mobingu.

ikol

Nie ta robota to inna jak się pracowało w dtw to wszędzie przyjmą:)

byly

Sa tez ludzie ktorzy naprawde boja sie straci prace bo maja blisko bo wiek ich przeraza.Ludzie mlodzi ktorzy nie poznali nigdy co to jest praca.Uzalaja sie nad Soba bo stracili prace.Nie tego oczekiwali.Sa tez tacy ludzie pokroju Darka Chodackiego Dawida Chmielowskiego i innych ktorych nie bede wymienial ktorzy za 1zl gnaliby koza do warszawy!!A to jest smieszne i tragiczne.Wy tam pracujecie??Czy tylko ostrzycie zeby na innych?Patrzycie na swoje stolki i boicie sie ze ktos wam je wezmie.Nie pali sie mostow za soba to fakt ale nigdy nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.A co to jest dtw??Szpital psychiatrzyczny dla ludzi oblakanych i nie umiejacych racjonalnie myslec.Wiecej tam bezosobowych ludzi niz ludzi potrafiacych myslec.Kierownicy nie sa odpowiedzialni za zwolnienia tylko sami Brygadzisci.Zwalnia sie osoby niewygodne kreatywne potrafiace myslec i glosno wyrazac swoje mysli,ktore nie boja sie powiedziec prawdy i tak naprawde walcza o swoje w tym marnym swiecie.Niektorzy czytajac mysl ze jestem moze zdesperowany i mam zal.Nie.Wrecz przeciwnie ciesze sie ze nie pracuje w tym obozie pracy ktore nazywaja DTW.I wiem ze nigdy juz tam nie wroce.Chyba ze zrobia Mnie Kierownikiem!!!

byly

Panowie i panie .Pracowalem w tej firmie i co??Po latach pracy kopneli w (usunięte przez administratora).Za co?Za to ze chcialo sie pracowac.Za to ze pracowalem wydajnie i solidnie.Nie bylo zastrzezen?Dziekuje Ci Darku Chodacki ze jestes takim wlazidupa!!Nie potrafiles nic nawet powiedziec poza swoimi smiesznymi usmieszkami.Ja w (usunięte przez administratora)tak nie wlaze jak Ty.Pamietaj ze to sie kiedys msci.Nawet niewiesz kiedy.Dla ludzi trzeba miec szacunek i powazanie w kazdej pracy.A to twoja pierwsza i chyba ostatnia bo do niczego innego sie nie nadajesz tylko do podcierania komus tylka.Wszystkim pracownikom wspolczuje ze musza bac sie takiego czlowieka.Wyrazy szacunku i ubolewania.Trzymajcie sie!!!

mrozu

Powinni im chociaż wyłączyć ogrzewanie kanciapach.

żenada

zwalniają ludzi bo nie ma kasy na wypłaty a ci w kanciapach biorą po 5000 tysięcy

qw
@żenada

Dlatego tylu ich jest kanapowi kierownicy.

ibpi
@żenada

powinni się podzielić

gtr
@ibpi

Podzieli ich sma jak policzom ile kosztuje uczymanie nierobow .

ejyj

Ten TTTTTTTTTTTT.DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bob

pozytywnego,proszę bardzo,kiedyś pracowaliśmy pod kierownictwem pana Malczyka. Możne był trochę chaos ale rozmawiał normalnie z ludźmi, później pojawił się nowy kierownik. Wierzyliśmy, że będzie lepiej tak jest dużo gadania w tym jest naprawde bardzo dobry,teksty do ludzi cytuje angażujcie sie,starajcie sie ja to widze i doceniam kiedys napewno wynagrodze,kon by sie usmial a co w zamian robi zwalnia ,super kierownik ,polecam'

ee
@bob

"Przy następnych zwolnieniach jakie będą kryteria ? DP1 Marek K. zleci Maciejowi W. a ten zleci swoim brygadzistom by nie ruszali przypadkiem znajomków z Bolechowic itp więc wiadomo kto poleci... next DP4 - tam roboty zbytnio nie ma więc zostanie Wojciech D. i jego brygadziści... DP3 Marek M. nie wie co się dzieje bo żyje 5S i %, więc zleci swojemu brygadziście Dariuszowi Ch. pseudonim Gej, o zostawienie najlepiej kapujących ludzi na przyszłość. No i DP2 tam rządzi Pan (usunięte przez administratora) i jego ziomki więc zostanie rodzina brygadzistów no i lizidupki. To tyle na ten temat, co do dyrekcji to gratuluję przyjęcia różnych dziwnych ludzi na różne dziwne stanowiska, Panu prezesowi za to że nieźle wykonuje funkcje marionetki, a Panu (usunięte przez administratora) za doprowadzanie firmy ku upadkowi... ( może ktoś za to bierze hajs ??? ) "

www

Napiszcie coś pozytywnego o pracy w dtw.

off

kabaret moralnego niepokoju

iq

Za jakiś czas dtw będzie firmą badawczą będą w niej pracować sami naukowcy.

nnmm

kabaret to malo , toj toj

dobry duch

Fiat walczy jak HF przez ostatnie kilka miesięcy. Tam w ogóle nic nie robią ale umieją dobrze udawać.

rrww

Żeby zostać kierownikiem w dtw takie same powinny być wymagania.

w.ku

czy w dtw juz wszyscy oczadieli cz brak nierobow . wruszke zatrudnic

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.