Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Nowa

Witam. Wybieram się do Hutchinsona do pracy, zakład numer 2. Jakieś opinie?

Czarny
@Nowa

Nie polecam. Ukrainiec zarabia więcej jak Polak. Zero szacunku do Polaków, a więcej szacunku do Ukrainy. Musisz się martwić żeby z dnia na dzień Cię nie zwolnili. Pracowałem tam.

@Nowa

Nie polecam jak szybko się zatrudniać tak szybko się zwolnisz

Hmm
@Nowa

Jesli masz inna oferte to z niej skodzystaj..zakład wysysa z Cb wszystko..idziesz bo musisz zero przyjemnosci i radosci z pracy

You
@Czarny

Warto, od nowego roku dostaniesz podwyżkę od rządu.

Wku...wiony

Na Zakladowej zmusili nas do pracy 11 Listopada grozac nn i zwolnieniem na weekendy tez zmuszaja nie ma co wysylac a nie ma bo maszyny zepsute nie ma kto naprawic Technicy to tragedia nic nie umieja narzedziownia robi za nich wszystko tych glabow nie wiem po co trzymaja ale.maja przyzwolenie Pana Gintera nastepny spec tylko sie panoszy w (usunięte przez administratora) sie mu poprzewracalo tylko kawki pije ze swoimi przydupasami Technikami zwolnili by jednego czy dwoch to zaraz lenie by sie do roboty wzieli kierownikow to byle kogo juz biora ani kultury nie maja dla ludzi ani na niczym sie nie znaja liderzy kolejny dramat zero szacunku do operatorow niech sie wrescie ktos wezmie za to wszystko skargi ciagle sa a dyrekcja nic z tym nie robi juz nie ma kto robic a ludzie dalej odchodza wkoncu bedzie to typowy zaklad Ukrainski tego chyba firma chce.

Ewelina
@Wku...wiony

Ale za rok to i tak będzie zakład Ukraiński, właśnie takie mają plany. I znowu dużo osób po Sylwestrze będą zwolnione...

Nik
@Ewelina

Jak tam żyjecie wydziałA4 z B chyba wam lepiej teraz co nie

@Ewelina

No tak Ukraina tansza jest w weekendy za zwykla stawke przychodza nie jak my za 200 % bynajmniej u nas tak jest zapiepszaja caly czas po 12h czas chyba szukac innej pracy Polakow juz wogole nie szanuja Ukraina ma przywileje nic powiedziec im nie mozna bo na skarge zaraz leca albo placza panosza sie jak by u siebie byli jezyka znac nie musza bo po co a my ich musimy zrozumiec oj za duzo ich tu najpierw zaklad o nas powinien zadbac i dac nam godne zarobki a potem im oni i tak maja duzo dadatkow czas szukac czegos innego bo tutaj i tak nic dobrego mas Polakow nie czeka

Przydupas"Gintera"
@Wku...wiony

Widzę że bardzo łatwo wylewać swoje żale na forach, proponuję w takim razie spotkać się na hali i porozmawiać o zaistniałych problemach, po wpisie sugeruję że najlepszym miejscem do tego będzie automat z kawą :) Omówimy od razu czym jest interpunkcja w języku Polskim, bo widzę że przeciętny "Ukrainiec" by opisał to bardziej po Polsku.

Ewelina
@Nik

Żyjemy ja z wydziału A9, ale z Ukraińcami to masakra, nich już jadą do domu i uczą się polskiego, u nas kolega z autoklawy tłumacze bo on zna ukraiński. W pracy z nimi masakra, czujesz się jakby mieszkasz gdzieś na Ukrainie, nic kompletnie nić "nie panimaja" i nie chcą "rabotać"! Jak coś Ukrainie pasować nie będzie odrazu idą do kierownika, albo odrazu płaczą że ciężko im tutaj...

@Przydupas"Gintera"

A o czym tu rozmawiac ludzie widza kto jak pracuja to po pierwsze po drugie ja nie mam tyle czasu co wy zeby urzadzac sobie pogawedki przed automatami z kawka tak ja WY a po trzecie to nie my jestesmy od rozmow z wami tylko kadry moze wezma sie za Was????zreszta skora odpisujusz o 8.50 to widac jak pracujesz zamiast naprawiac to na forum siedzisz fajna praca tylko pozazdroscic a jak tak ludzisz pracowac z Ukraina to nie dlugo bedziecie tylko z nimi bo Polakow juz malo a bedzie coraz mniej Was tez wygryza i nawet Ginter nie pomoze????wiec polecam wziasc sie WRESCIE do roboty a kawke wypic w domu.

Ciekawy
@Wku...wiony

Ty chyba jesteś ukrainiec. Polak nie popełnił by tak wielkiej ilości błędów. A jeśli naprawdę jesteś Polakiem to lepiej wróć do szkoły i naucz się polskiego...

Cięcie
@Ciekawy

Błędy typowe dla Ukrainca to nie słownik w telefonie. Ukraińcy panoszą się w tym zakładzie jak robale . Won do swojego 3 świata ....

Alek
@Wku...wiony

To zgodne z pp ale musi być rozliczone za listopad.

Pukacz

Czy ktoś z was nie dostał wyrównania a powinien?

Zuza
@Pukacz

Wyrównania do minimalnej? Do 5 lat można wystąpić.

Co tam na ajp2, jak tam kierownicy?

Leszno

Nareszcie już nie pracuje w tej firmie od paru dni... chce tylko podziękować za wszystko SIP Hubertowi w końcu jest gość który coś robi i Związkom Zawodowym Seweryn Andrzej tylko na was można liczyć . (usunięte przez administratora)

Xxx

Racja Seweryn Andrzej najlepsze Związki Zawodowe Hubert gość co wszystko załatwi i wszyscy się go boją. Reszta to statysci mają dupochrony to korzystają a swoje robią...

Ola

To dobrze że nie pracujesz to najlepsza decyzja najgorszy zakład wyzysk itp uciekajcie z stamtąd wszyscy

Nie ładnie samemu się chwalić......

Tak cyrki na Ajp 9 jeden Grześ jezdzil do pracy zarażony covidem, bo jego żona miała pozytywny, a on już gorzej się czuł. Ale jeszcze w dniu wyników był w pracy, pozarażal ludzi, na dodatek kwarantanne miał skrócona. Gdzie tu sprawiedliwość. I całe zainteresowanie góry. Bo co przechodził przez bramki bo nie miał gorączki?

Henry

Ale przy tak silnym ataku pandemii organizowane są w ogóle wyjazdy? Czy trzeba przechodzić kwarantannę?

Dark

Wiecej ukraińców jeszcze wiecej nam im trzeba...kto na nich narobi..kto z nimi bedzie pracował nic nie umieja,nic nie rozumieją a pieniązki im na konta wpadaja lepsze niz nam..12 h przerobi taki/taka i nie zmeczony a polak 8h wychodzi i sił nie ma na nic...

Black
@Dark

Po co na nich robisz? Po co za nich robisz? Po co ich uczysz jak nie jesteś ich trenerem? Góra się nie przejmuje a ty sie przejmuszesz, za te marne grosze premii? Daj se na luz po co się zapalić? Już plany spadły, za chwile Ciebie wyrzuca na bezpłatne tak jak w kwietniu a Ukraina będzie pracować. Po co Ci to? Nikt nas nie szanuje to chociaż ty uszanuja siebie.

zzzz

Ile moze zarobic prowadzacy linie? Ile brutto na umowie?

Ajp6

Czy będzie coś dla dzieci na Mikołaja.A związki czy dla związkowców będą miały jakieś prezenty.?

@Ajp6

Podobno kasa w tym roku ze związków zamiast paczek

Ajp3

Wiadomo coś o Mikołajkach?

Ktos
@Ajp3

Nie wiem nic o Mikołajkach. Natomiast wiem że podoba mi się jedna z Ajp3 ale to chyba mężatka niestety.

Olka

Kiedy będzie wypłacona kasa za te trzy miesiące co nas w (usunięte przez administratora)...robili i liczyli sobie złe wypłaty?

??
@Olka

Tzn???

Iga
@??

Przecież oddawaliśmy wnioski o ponowne przeliczenie wypłat! A co z Mikołajem żadnych list cisza

Hehe
@Iga

Wnioski było po to żeby Ci przeliczyć wypłatę za te trzy miesiące bo za dużo wypłacili. Po co ten wniosek odstawałas teraz Ci wezna kasę z wypłaty.

Piiiii
@Olka

Dostaniesz takie wyrównanie ze szok :]

Iga
@Hehe

Tak 450 zł wypłaty rzeczywiście za dużo mi policzyli

Hehe

No i co ze z Koszarawy jestem . Masz jakiś problem?? Tyle wniosków było bo takie tempaki jak ty je wypisali bo nie umieją pomyśleć że coś jest nie tak. Nara

Kira

Czy ktoś otrzymał SMS o wypłacie?

????
@Kira

A czy one będą dzisiaj wysłane?

@????

Wypłaty poszły!

Są już na koncie

Ja jeszcze nie mam.

A skąd wiesz że poszły wypłaty ?

Kasak
@Gość

Nikt nie dostał jeszcze

Heh
@Kasak

Lesnianka dostała

@Heh

No brawo zakład jak nikt nie zostanie to sami będziecie robić staniecie na maszyny i zobaczycie jak fajnie robi się na takich złomach

Aaaa

Pracujecie 11 listopada?

Dejw

A Ukraińcy to tragedia, zamiast tego żeby ich uczyć jak ma pracować na produkcji, jeszcze kur*a musimy ich uczyć polskiego. Ono się nauczy i wyjedzie, a my zaś na nowo będziemy uczyć kolejnych Ukraińców. W takim razie trzeba tłumacza!!!

Czarny
@Dejw

Kolega z autoklawy umie ukraiński, to nie jest ciężki język, tylko go trzeba rozumieć. A swoją drogą fajnie co przyjechały Ukraińcy, teraz na Spokojnie można iść na L4

Blondi
@Czarny

Hehe, niech pracują te Ukraińcy, bo oni są najtańsza siła roboczą, dlaczego biorą Ukraińców a nie Polaków? Bo Ukrainiec MUSI pracować tych 3 miesiąca, za Ukraińca PODATKÓW NIE PŁACĄ! a Polak zrezygnuje i znajdzie coś lepszego. Ale jest jeszcze inna kategoria ludzi "L4" za L4 też fajną kasę weźmiemy, to cius, pozdrawiam z drineczkiem.

Normalka

Co z tymi wypłatami? Wie ktoś coś konkretnego kiedy mają zamiar robić przelewy

Tad
@Normalka

No zapieprzać na nadliczbowki to mamy bo taxowki czekają ale o wypłaty to się nie pytać.

Xp
@Tad

Ale żenada widać jak zależy im na pracownikach .....

T
@Xp

Co? Jednak zalezy...

Manpower

Jest tu ktoś z manpower i wypowie się kiedy wypłata ? Wiadomo coś ?

Jest tu ktoś z Adecco? Wiadomo kiedy wypłata?

Kasa

Adecco ma wypłaty na 10 wcześniej nie puszczają przelewów

$
@Kasa

Wiadomo czy dzisiaj Hutchinson zrobi przelewy?

Witam kochani. Jak myślicie czy w tym tygodniu będzie wypłata? Czy nasze kochane szefostwo będzie tak dobre i postara się ludziom pomóc ?

Majka

Raczej nastawić się na brak Hahahaha

$
@Majka

Przecież mają dość czasu do piątku zrobić wypłaty

Aha
@$

Z tego co mi wiadomo kadry pracowały w sobotę i podliczaly wypłaty także w piątek powinna już być

@Aha

dzięki za informację przyjacielu ????

Ciekawe
@$

Oby miałeś rację i do piątku zrobią przelewy bo ciężko będzie bez kasy

@Ciekawe

No no brawo zakład znowu protesty protesty A4

Iwa
@Ola

Co się tam dzieje zenada

Wzburzona
@Ola

spytaj sie pani kierownik Anny W.

Iwa

Biuro do wymiany oni sami powinni się zdegradowac żenada ludzie wykształceni

Kasa

Dostał ktoś przelew może lub esemes z informacja o przelewie

@Kasa

Cisza ja nie miałem jeszcze

Zły
@Kasa

Doszły mnie słuchy że wypłata będzie dopiero w poniedziałek nie wiem czy to prawda ale tak gadają ludzie

@Zły

Mi w kadrach powiedzieli że napewno będzie jutro

Oby tak było jak mówią bo wiesz że koniecznego się dużo zmieści

Jedyna firma na w terenie która po rozmowie kwalifikacyjnej daje odpowiedź TAK lub NIE

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 736.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 673, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.