Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

alex

Czy może ktoś konkretnie opisać pracę na stanowisku specjalisty ds sprzedaży?Pojawiło się ogłoszenie na łódzkie i b.mnie interesują konkrety.Skoro jest tyle pozytywnych opinii,to może znajdzie się choć jedna osoba która dokładnie mi opisze ww stanowisko,zarobki,system pracy itd.Zależy mi na poważnym wpisie,bo chciałbym wysłać swoje cv.

Luki

Hej! Mam pracę i też nie chcę za bardzo ryzykować. W poniedziałek mam rozmowę na kierownika Hostes w Eco Vital Dajcie znać jak to wygląda! Z góry dzięki!

Adi

Firma Super Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora) Byłą bardzo Miła i sympatyczna na moim Cv napisała ze jest na TAK więc chyba prace jako PH Mam,co myślicie Pozdrawiam Serdecznie :-)

mła

nowy - 2013-07-24 15:29:15 Witam, czy ktoś wie coś na temat stanowiska manager ds. rekrutacji w eco-vital? Co tak naprawdę należy do jego obowiązków i jaką umowę proponują? góry dziękuję:)To chyba jakieś nowe stanowisko. Ja też chcę wiedzieć z czym to się je. Ktoś wie?

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
aniaa

Jutro mam rozmowę na stanowisko pracownika biurowego w Poznaniu. Czy ktoś mógł by mi przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na tym stanowisku, czym konkretnie zajmuje się pracownik biurowy w tej firmie i jakie sa zarobki? BĘDĘ OGROMNIE WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZ!!

Pastor

Również chciałem zapytać dokładnie czym zajmuję sie specjalista ds sprzedaży? oczywiscie zarobki, auto sprzęt dostęp do biura? Dzięki z góry

młoda

Witam Czy Możecie mi powiedzieć czym u Was zajmuje się specjalista ds. sprzedaży? Pozdrawiam

nowy

klapouchy

p.s. Jeśli chodzi o rekrutację - zadanie praktyczne, praktycznie jak wszędzie. :)

klapouchy

Witaj Jestem programistą pracującym w Eco-Vital. Jeśli chodzi o to, co robią - przede wszystkim aplikacje służące logistyce, organizacji, zarządzaniu obiegiem informacji i tak dalej. Od jakichś drobnych aplikacji czy skryptów po m.in. system ERP do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (w tym moduł MRP, spedycyjny itd.) CRM i tym podobne. Zespół jest młody, tak naprawdę niewiele jest narzucone z góry, wiele rzeczy jest realizowanych z własnej inicjatywy, pomysłów. Jeśli ktoś jest kreatywny, to można naprawdę w tej firmie z jednej strony się wykazać i wiele wnieść, z drugiej zdobyć sporo doświadczenia - nie to, co w korporacji, że masz narzucone z góry wszystko łącznie z limitem czasu na wykonanie :) Jak ktoś sobie już w miarę dobrze radzi z programowaniem, to na pewno warto spróbować - to jest zdecydowanie dobra firma "na start". Moim zdaniem spróbuj - ja też początkowo się zastanawiałem, ale powiem szczerze, że nie żałuję. Pozdrawiam!

1234Marcineq

siemka. zauważyłem w necie, że eco-vital poszukuje programistów. Czy mógłby ktoś napisać jakie są szanse na zatrudnienie, jakie wymagania, jak przebiega proces rekrutacji i w ogóle po co w firmie produkującej garnki programiści. najlepiej jakby wypowiedział się programista z tej firmy. z góry dzięki.

diana

Jeśli mówimy o tym samym w łodzi to mnie mówiono że od pon do piątku

s...

atena 7:10 z Gdańska. wiesz ile to szkolenie Twoje ma trwać? mi mówiono, że dwa dni.

diana

Witam, czy ktoś może wyjeżdża na szkolenie 15 lipca do łodzi? i czy ktoś może się wypowiedzieć jak to szkolenie wyglada? ( ma trwac 5 dni) Pozdrawiam :)

s...

witam. ja jadę na stanowisko pracownika biurowego. a Ty?

Kamyk

siemka a młbys napisac cos o tym egzaminie ze szkolenia i jak tam Ci idzie praca??

lord of the boards

yyyyyyyyyyyyyyy - 2013-07-05 11:19:11 Jeśli masz dobry bajer, jesteś bezwzględny, umiesz przemilczać prawdę, mówić półprawdę, lubisz wykorzystywać ludzką naiwność, klepać po plecach ogłupione Twoim bajerem staruszki, to to jest praca wsam raz dla Ciebie. Musisz jeszcze znać pare sztuczek ,jak w cyrku. Dawid Coperfield to musi być przy Tobie mały Pikuś. czyli jak każdy handloweic czy sprzedawca...

Patrycja

Poszukuję osób, które jadą na szkolenie z Tarnowa do Rzeszowa w dniach 9-11.07.2013. (usunięte przez administratora).

ola

Wyjadacz, czy wiesz ile zarabia trener konsultantów telefonicznych? Będę wdzięczna za odpowiedź.

sara

Podoba mi się że mam tu przyjaciól jest miło i przychodzę do pracy dla nich. Można się również dogadać z koordynatorami itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital