Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

mała

Ci którzy pracują, bądź pracowali w eco- vital a obecnie eco- bon ton i mają pozytywne opinie to po prostu ludzie którzy lubią pracować charytatywnie. Płaca to 6 zł za godzinę, jak chcesz jeden dzień wolny to musisz mieć zwolnienie od lekarza. (usunięte przez administratora)

Magda
@mała

firmy czasem zmieniają nazwy. Nic w tym dziwnego. A, że pracownicy dzownią po kilkanaście razy dziennie to wina systemu komputerowego,a nie pracowników ani firmy

Aska

to niby dlaczego teraz pracownicy dzwoniacy nie przedstawiaja sie jako eco vital tylko jako eco bon ton?? (usunięte przez administratora) .tylko czemu atakuja telefonami po 20 razy na dzien?????

dziewczyna

Zgadzam się z opiniami, że w eco-vital stawiają na ludzi młodych, interesujących, ambitnych, inteligentnych. Leni trzymać nie będą. Więc jeśli ktoś swoją pracę traktuje poważnie, to jak najbardziej może tu przyjść. Sama pracuje w ev więc wiem co mówię.

radioaktywna

Ja tam mogę polecić każdemu tę pracę. Nie ma żadnych problemów, zeby sobie zwolnienie załatwić. Kazdy współpracownik pomaga jak może. Z wypłatami nigdy sie nie spóźniają. Czego wiecej może chcieć pracownik?

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bomboniera

Zależy czym sie zajmujsz w firmie ale koło 2 koła masz za najniższe stanowsiko biurowe. Więc najgorzej nie jest. Mi sie bardzo podoba w tej firmie to, że masz jasno określone obowiązki.

Matti
@bomboniera

Jeśli pracujesz w biurze to masz mniej kasy ale bardziej leniwą pracę bym powiedział... Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, to zarobisz więcej ale nie jest to łątwy zawód rzecz jasna. Opłacalny, ale trudny. Ogólnie akurat eco-vital polecam. Pracuje tam piąty miesiac i na razie jest ok

ela

a ile wynosi średnie wynagrodzenie na miesiąc ? ile płacą na rękę? dają umowę o pracę?

Iza

Pracuje na infolinii od kilku miesiecy i fakt - kokosów nie ma. Ale doświadczenia tez nie miałam keidy tu zaczęłam pracować, a mimo to dali mi szansę. Nie mam 2 tys miesięcznie ale mam cokolwiek! Więc jak ktoś nie idzie do pracy, bo za 1000 zł nie będzie robił, to kij mu w nery!

Idż na rozmowę. Przekonaj się sama. Ja mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z pracy w eco-vital. Kilka razy się wkurzałam o to czy tamto ale nie ma firmy idealnej :P polecam z czystym sumieniem

nowakowa

Nie mówię, że nie narzekam na różne rzeczy, ale jak widze te komenatrze, ze ktoś zarabia tylko tyle, czy tyle i nie chce juz tu czy tam pracować to pytam: to czemu nie odejdziesz i nie poszukasz innej pracy? W każdej firmie bedzie się narzekało. Nigdy nie ma w 100% cudnej firmy, bez wad. Ja na eco-vital akurat narzekać nie mogę i będę jej broniła, aż ludzie się nie przekonają, ze naprawdę dobrze się tu pracuje!

Angry

W każdej pracy są lepsze i gorsze strony ale jak czytam te niektóre komentarze nagatywne, to aż mnie sieka! Bez przesady! Nikt jako pracownik biurowy nie będzie zarabiał 5 tys. Chcesz coś osiagnąć to pracuj na to. Znam wiele osób, które w eco-vital dostało awanse, więc można? Można!!!

śliska

Ja również miałam dobre odczucia po rozmowe rekrutacyujnej i potwierdziły się one w pracy :) wszystko jest tak, jak mówili. Czasem mam więcej obowiazków, czasem mniej. Jak każdy. Kasa też nie jest najgorsza. Przynajmniej dla osoby , która nie musi utrzymywać rodziny. Tak więc dla młodych, ambitnych osób, jak najbardziej polecam eco-vital :)

Wera

Nie oszukujmy się, wszędzie jest sprzedaż. (usunięte przez administratora)

ona

Ja uważam, że prawda zawsze jest gdzieś po środku. Dobrze jest tam gdzie nas nie ma. W jakiejkolwiek pracy nie byłam zawsze ktoś narzekał. Zastanówmy się czy lepiej mieć pracę, może nie doskonałą, ale zawsze pracę czy ustawiać się w kolejce po zasiłek

dziewczyna Maurycego
@ona

Nie słyszałam, żeby ktokolwiek był naciągnięty. Sami są sobie winni Ci "staruszkowie", że biorą garnki, na które ich nie stać. Skończcie ich bronić! Taki stary dziad czy baba by was prędzej zgromili niż eco-vital.

Arek
@ona

Skoro ktoś zaczyna pracę w danej firmie to znaczy, że godzi się na ich warunki więc o jakim wykorzystywaniu tu w ogóle mowa? A jesli chodzi o staruszków, to do biednych oni nie należą zarówno pod względem majątkowym jak i mentalnym

STIF

Ja pracuje w Eco od 4 miesięcy. Nie mam na co narzekać, bo po pracy w korpo szukałem czegoś mniej stresującego i znalazłem. W końcu rano wstaje z przyjemnością, mam ciekawą pracę, nienajgorszą płacę, mega w porządku ludzi w dziale, więc czego chcieć więcej?:)

Full Jaijna

HEJ HEJ HEJ! Jako pracownik firmy Eco-Vital mówię wam otwarcie - na początku jest ciężko, bo chcą wyłonić tych najlepszych. Odrzucają obiboków, marudy, a przede wszystkim malkontentów. Wiem to z własnego doświadczenia. Każdy na początku musi się trochę pomęczyć, ale jak już człowiek udowodni na co go stać, to czekają go naprawdę duże możliwości rozwoju.

Wer

Ja pracowałam rok w Eco-Vital. Gdyby nie fakt, że zmieniałam miejsce zamieszkania pewnie do dzisiaj bym tam była. Poznałam mnóstwo fajnych ludzi, dodatkowo miałam możliwość zdobycia doświadczenia w aministracji, a dzięki temu w nowym miejscu po 2 tygodniach znalazłam pracę.

zirytowana
@Wer

Nikogo nie manipuluje. Prezentuje garnki i jak ktoś chce to je kupuje. Nigdy nikogo nie naciągnęłam, więc nie życzę sobie, żeby ktoś tak mnie nazywał. Nikt nie patrzy na to, że dajemy ludziom do sprawdzenia umowę zanim ją podpiszą. Czy ktoś ją czytał.? Za 10 może 2 osoby. Reszta mach nie ręką i podpisuje w ciemno mimo iż za każdym razem ostrzegam, że tak robić nie nalezy. Ludzie są sami sobie winni!

sasza

Zapomniałaś dodać, że nie wywiązują się z umowy po ustaniu stosunku pracy odmawiając wypłaty ekwiwalentu i przy okazji jeżeli ktoś z Poznania przeczyta ten post prosiłbym o przekazanie matysowi czy żmudzie, informacji, że w związku z tym iż odmówili wypłaty ekwiwalentu a co za tym idzie zwolnili mnie z obowiązku przestrzegania zakazu konkurencji, od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w firmie konkurencyjnej, nazwy nie podam a oni tj. matys i żmuda mogą mnie pocałować w 4 litery, prosiłbym o przekazanie tej informacji

kupiec adam

A powiedz jak to jest oszukiwać starszych ludzi? Fajnie? Sumienia to chyba nie posiadacie w tej pracy, prawda? Manipulacją nazywacie sprzedaż. Super sprawa ...

@kupiec adam

Ja pracuej w eco-vital już długi czas jako pracownik biurowy i nigdy nie miałam sytuacji, żeby nie dali mi kasy, albo dali jej za mało, albo spóźnili się z wypłata wynagrodzenia. W pracy jest luzik, nikt nie goni, że trzeba to zrobić szybko czy tamto. Ludzie są fantastycznie. Zyskałam dzięki tej pracy nawet przyjaciółkę :)

sasza

Sugerujesz, że pracownicy tej firmy powinni dostawać umowę o pracę???

Zażenowana

Kasa niezła jak ktoś się stara??? Błagam, za czołowe miejsce w oddziale liczącym prawie 180 osób 700 zł wypłaty??? Przychodzę do tego bagna codziennie, staram się żeby ta wypłata była jako taka, 100 godzin przy dziennych studiach wyrabiam, a oni mi dadzą 6,5 zł na godzinę? Nie polecam nikomu, (usunięte przez administratora)jak ktoś awansował to tylko po znajomościach, trenerkami są 20- letnie gówniary bez matury, które odnoszą się do pracowników nawet 50-letnich jak do swoich kumpli, bez szacunku i profesjonalizmu. Wypłata jest śmiechem w (usunięte przez administratora)wszystkim ludziom, którzy wykonują tam najcięższą pracę na słuchawie i dorabiają dyrektorków. Oddział Toruński to śmiech na sali!

jaaaaaa

pracował ktoś na stanowisku kierowca/asystent??? co trzeba robić na tym stanowisku poza prowadzeniem auta?

@jaaaaaa

Poza prowadzeniem auta wciskasz ludziom gary i to wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital