Agencja reklamowa GRUPA 3

Kraków

Opinie o Agencja reklamowa GRUPA 3

kromka 2009-08-13 11:10:45
Szef jest osobą lubiącą kontrolę - codzienne zebrania organizacyjne z accountami, zestawienia finansowe, program do nadzorowania zleceń - naliczania prowizji i czasu pracy - wszystkie te rozwiązania pozwalają na bieżącą kontrolę firmy. Krążą plotki, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Szef jest także osobą wybuchową, skąpą, sprytną i przedsiębiorczą. Pracownicy mogą liczyć na wyjazdy integracyjne. Osoby stanowcze, szczere, bezkompromisowe i jednocześnie profesjonaliści mogą liczyć na dobre traktowanie. Inni zaczynają od marnej pensji, są często obiektem żartów. Zespół pozornie zgrany jednak w gruncie rzeczy często bardzo skłócony i konkurujący.
bonzai 2009-11-03 18:36:10
Firma zwolniła sporą grupę pracowników ze względu na problemy finansowe.
nick 2010-07-02 12:39:52
Nie należy wierzyć szefowi w to co mówi.Gdy to co powiedział okaże się niekorzystne dla niego wszystkiego się wyprze. Umowy o pracę wystawiane są na dużo mniejsze kwoty niż dostają pracownicy - część pieniędzy dostaje się "pod stołem".
anonim 2010-07-18 16:44:10
nick - 2010-07-02 12:39:52

To wszystko to prawda. Kiedyś w końcu skarbówka dobierze mu się do [usunięte przez moderatora] Wystarczy że przyjdą w dzień wypłaty.
anonim 2011-01-24 14:35:36
kromka - 2009-08-13 11:10:45

Rzeczywiście trafiona charakterystyka: "Szef jest osobą wybuchową, skąpą, sprytną i przedsiębiorczą." "Nie należy wierzyć szefowi w to co mówi."
Reszta czyli zespół, praca w miarę ok.
anonimowy pracownik 2013-07-17 15:33:29
Potwierdzam mega szczególnie najgorszy jest dział grafików. szczególnie należny uważać na takiego [usunięte przez moderatora].
anonimowy pracownik 2013-07-17 15:35:33
zawsze bijak się w kolejki w kuchni :) i ani razu nie zrobił mi kawy
życzliwy 2013-07-17 15:56:38
Jest tam też taki jeden gość, który podobno widział jednorożca, pasącego się na trawniku przed siedzibą firmy. Teraz ma ksywkę Daniel, co jest bez sensu, bo przecież daniele mają dwa rogi, a nie jeden...
nie daniel 2013-07-17 16:36:19
w ogóle chciałem cofnąć to co powiedziałem o kamilu ponieważ od pojawienia negatywnego komentarzu o nim teraz nie pamiętam dnia aby nie zaoferował mi kawy lub też drobnej przysługi remontowo-budowlanej w wolnej chwili po pracy.
nieżyczliwy 2013-07-17 16:46:03
życzliwy - 2013-07-17 15:56:38

A ja słyszałem, że to mega plota jest. Nie chodziło o jednorożca, tylko o zaporożca. A ksywka ma znacznie dłuższą historię. Skąd się ona wzięła? Pamiętają to już tylko jego rodzice.
oreo 2014-05-27 16:15:28
@felek alkurat nie zawsze musisz miec konkretne wyksztalcenia. czesto to tylko dyplom, a wazniejsze jest po prostu doswiadczenie :) jak teraz wyglada sytuacja w firmie? jak z płacami, socjalem? napiszcie, chce aplikowac
Lupo 2014-12-10 09:01:19
Doświadczenie oczywiście jest istotne, ale gdzie innowacyjność i własnomyślność? Przecież w ten sposób pracownicy będą zawsze powielali czyjś patent, czyjś wzór postępowania. Dlaczego nie mogą wymyślić swojego, poza tym powinno to się wiązać właśnie z wiedzą, którą mogą dostarczyć wyższe studia, chyba, że Agencja ma zupełnie inne podejście do tego tematu.
pakiet marzeń o tęczy 2015-02-18 18:42:05
ja uważam że agencja reklamowa to miejsce idealne dla mnie gdzie jako osoba wyjątkowo kreatywna mogłabym się spełnić. to jak to w końcu u nich jest rzeczywiście, cenią w człowieku innowacyjność i kreatywne myślenie? chcę dostać wreszcie pierwszą pracę więc czy warto iść robić właśnie do Grupa 3? pozdrawiam
kamil 2015-03-05 16:15:04
na pewno jest tak, że macie konkretnie jakieś oferty i szukacie jakiegoś pracownika, któy spełnia te kryteria.. myślę @pakiet marzeń o tęczy, ż eoprócz Ciebie to bardzo dużo znajdzie sie takich ludzi i to czasem i z większymi osiągnieniami jeszcze, więc może zacznij działać, wysłałeś moż ejuż CV do nich?
piania 2015-03-23 02:18:21
a czy komuś się własnie udało zatrudnić lub chociaż odbyć staż w tej agencji reklamowej Grupa 3? co? co biorą pod uwagę zatrudniając? bo nie wiem czy z takim średnim doświadczeniem mam sens się do nich pachać, czy lepiej zdobyć większe i wtedy bez problemu? ktoś mógłby mi rozjaśnić? bo zalezy mi na robocie
ciekawski 2015-04-16 22:59:58
Mógłby ktoś napisać jak wyglądają praktyki w tej firmie? Np. dział IT,transmisji i Sieci
Nick 2016-07-24 22:00:43
Jak widać po niektórych komentarzach (2013-07-17) spora część załogi jest mocno wyluzowana i lubi pożartować. W ogóle załoga to siła tej firmy - bardzo sympatyczne grono przez co pracuje się w mega przyjaznej atmosferze. Szef konkretny i rzetelny, a stare komentarze w ogóle nie mają nic wspólnego ze stanem obecnym. Zarobki bardzo OK, a przelew zawsze dociera na czas.
jeż 2016-08-19 18:20:18
Rozsądne zarobki, haha. Minimalna na konto, a reszta do ręki, żeby podatków nie płacić. Jak to wszystko zalegalizować to wychodzi marna pensja
mewa 2016-08-21 16:02:36
@ jeż to czemu się na to zgodziłeś? Ja bym nie poszła żeby dostawac pieniądze pod stołem, nieopodatkowane
Zostaw swoją opinię o Agencja reklamowa GRUPA 3 - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja reklamowa GRUPA 3