Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

kuba

Polecam, prace można dostać nawet od ręki, formalności szybko załatwione i pracujesz ;)

rafal z zabrza

Szukałem pracy od zaraz i w ciągu jednego dnia dostałem ofertę. Pierwszy raz wyjechałem do pracy za granicę, więc fajnie mieć kogoś z Polski, kto dopilnuje formalności z Niemcami i pomaga coś załatwić. Pani bardzo miła i pomocna. Nie mam na co narzekać. Praca jak praca, jest ok, płacą na czas.

swieżak

3ci miesiac przepracowany, 3cia wyplata taka jaka obiecali, zakwaterowanie dobre, ja jestem zadowolony i rowniez polecam

borzena

Polecam, bardzo dobra agencja, uczciwie przedstawione warunki, nic mnie nie zaskoczyło i to się chwali, pozdrawiam :)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
pawel

Pracowałem jakiś czas w berlinie jako komisjoner i nie było źle, a pieniądze całkiem spore za to co robiłem. Warunki też były dobre, myśle nad powrotem za jakiś czas

Agresiv
@pawel

Na którym magazynie dokładnie pracowałeś?

biedron

Praca jak praca, pracowałem jako komisjoner netto i moge polecić, kasa zgodnie z umową i na czas, dobre warunki wiec polecam :)

pati

Byłam pół roku i dobrze wspominam, solidna firma :)

paper

Pracuje już długo i mogę polecić tą agencje. Jeżeli komuś zależy na pieniądzach i dobrych warunkach to strzał w 10 :)

endriu

Robota ok, firma solidna i niema na co narzekać, polecam wszystkim

Lidia
@endriu

A na jakim stanowisku pracujesz? Cieszę się, że nie masz zastrzeżeń co do tego pracodawcy, ale czy mógłbyś jednak podać argumenty, które przemawiają na korzyść firmy? Co podoba Ci się najbardziej? Takie wskazówki są istotne dla kandydatów.

basia

Solidna agencja, szybko, sprawnie i uczciwie czyli polecmam :)

Magazynier w Grossberen

Witam.Dla mnie wszystko ok,zgodnie z umową i wszelkimi ustaleniami,do pracy blisko,warunki mieszkaniowe w porządku,duży pozytyw warto.

Jacekkk

Korzystałem z usług tej agencji i mogę ją z czystym sumieniem polecić

Niemcy Hamm

Praca jak dla mnie na tym magazynie ok,nie czuję się poniewierany i nie szanowany,praca nie należy do lekkich ale nikt nie obiecywał że jadę tu jak na wakacje,polecam dla mnie ok.

Tomek Dortmund

Dla mnie ok ,praca jak każda inna ,nigdzie nie płacą milionów za nic nie robienie.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i od razu widać to po opiniach na forum.

Magazyn w Kitzingen

Pracodawca nie ma wygórowanych oczekiwań wobec pracownika,umiejętności językowe też nie są wymagane więc za te pieniądze bez problemu uważam można pracować,serdecznie polecam.

Magazynier Neumunster

Firma solidna,wypłacalna ,dbająca o pracownika,nic dodać nic ująć .Polecam

Magazynier z Hamm

Cześć,powiem tak ,godziwe wynagrodzenie,praca nie należy do łatwych,jednak się opłaca,można trochę grosza odłożyć.Warunki pracy ok,mieszkanie w porządku ,pozdro.

Justyna z Mazur

Nic dodać nic ująć,wielki PLUS dla całości .

Nie narzekam,praca dość ciężka ale mimo wszystko się opłaca,zarobiłem i czas wracać zadowolonym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.