Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

youger

witam, planuję wyjechać do pracy z tą agencją jako komisjoner. Proszę mi powiedzieć jakie są zarobki netto, jak naprawdę wyglądają warunki mieszkaniowe ile osób w pokoju itp. ile godzin gwarantowane w miesiącu

@youger

ilość godzin zalezy od magazynu gdzie pojedziesz , tak samo z zakwaterowaniem , zalezne od miejsca pobytu

@youger

Grześ

Jak ktoś chce jechać do roboty w Niemczech i zarobić to spokojnie może to robić. Tylko dobrze trzeba się zastanowić czy damy radę? Nie jest lekko a dochodzi rozłąka z rodziną!. Opinie na forum są o tej agencji dobre więc mysęę, że warto spróbować!

Amator

Zależy mi na wyjeździe do pracy przy zbieraniu zamówień. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakieś ważne informacje w tym temacie? To byłby mój pierwszy raz a że słyszałem dobrze o agencji więc chcę skorzystać.

@Amator

Wybor masz dosc szeroki teraz chyba jest okolo 70 projektow w niemczech wiec smialo dzwon do gliwic i dopasowac moga wszystko pod ciebie. A opinie jak to zle itp to pisza naprawde dziwciaki co myslaly ze wyjada przerobia 3 h w ciagu dnia najlepiej 2 dni w tygodniu przypadkiem nie jeden po drugim bo za ciezko i zarobia 3 tys er i ze za mieszkanie nie zaplaca i firma jeszvze im jesc da a oni tym oto pieknym sposobem odloza w miesiacu 2500 tys er suprise to nie przedszkole chcesz zarobic to pracuj a nie placz jak to zle na forum wiekszosc placze bo jaj nie ma zeby w pracy sie odezwac bo jie ma do czego bo jedyne wymaganie tej firmy to pracowac!!!!!

Normalny..
@Amator

Amator jak jesteś nirmalnym człowiekiem nie alkocholikiem jakimś to śmiało wpadaj bo da się zarobić jak się pilnujesz żyjesz dobrze z ludźmi to śmiało tylko proś o mieszkanie bez tej patologi je ba nej co tu przebywa na wczasach czyli tak tak ja to bym pracował nawet po 12 h a co się okaże ch u j do 13 nie potrafi wysiedzieć , pije oczywiście w magazynie wbszatni browary i setki co zajebiebz magazynu żal pl wyciory jakich mało zapraszam chłopcE do normalnych ludzi ja ci nie pierdo lił bede że się nie opłaca kwot ci nie bede podawał bo większość ludzi tu piszących to ofermy które chcą zniszczyć swe miejsce pracy .... I potem co do budowlanki pujdziecie ? Jesteście żałośni (nie wszyscy tu oczywiście) moge opisac tu kazdego z osobna co o nim myśle z którymi robiłem

Dawny pracownik

Pracowałem tam ponad rok , i z przymusu musiałem wrócić do kraju ale , gdyby nie to pewnie pracował bym do dzisiaj czyli około 5 lat praca ciężka ale i zarobić idzie ???? znam takich chłopaków którzy i po 2000 € zarabiali brutto więc idzie ????

@Dawny pracownik

Ja znam takich co po 2000 tys zarabiaja ale netto idzie? Idzie !!!

@Stary

oczywicie ze da rae zarobic ponad 2000 euro ale przy 250-280 godzinach, z czego polowe german wezmie dla siebie :)

@Adam

Nie nie przy 250 280 godzinach sa magazyny z wiekszymi stawkami wiec spokojnie 190 godzin trzeba tylko wiedziec gdzie sie udac

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gałązeczka

Fajnie, że mają tak dużo ofert i mam zamiar skorzystać. Słyszałem o nich dobre opinie ale na forum nie wszyscy to potwierdzają. Sadzę, że niektórzy mają inne wyobrażenie o pracy za granicą i gdy następuje zderzenie z rzeczywistością rodzi się złość na firmę.

Kerpen

Pod Lidla przejdziesz, po 18 miesiącach, pod warunkiem, ze Labus sie zgodziiiiiiii.......

Jasiek

Agencja jest spoko.Jeśli ktoś myśli, że wyjedzie zarabiać dużo w euro i nie będzie musiał pracować to jest w błędzie. Tam trzeba dobrze się wyrabiać, obijania w pracy jak w krajowych firmach nie będzie!

Chłopak z Zagłębia
@Jasiek

Jasiek- w krajowych firmach pracuje sie akurat fatalnie, jeden z argumentow aby wyjechac... Tylko gdzie???

@Chłopak z Zagłębia

po pierwsze jezyk poznać , przynajmniej troche , potem kierunek Niemcy , w Badenii - Witembergi roboty jest od groma , mozna zaczac z firmą np. German Logistic , a po roku odłożyć troche kasy , doskonalić jezyk i pójść na swoje . A plecy od dzwigania wszedzie bolą tak samo czy w PL czy w DE , a pracując w DE da sie spokojnie 500 - 600 euro miesiacznie odłozyc , zyjac tak aby sobie nie załować . Wiem to z własnego doswiadczenia .

Gregor

Czasami zdarza się , że coś nie wyjdzie tak jak byśmy oczekiwali tego. Ale to nie znaczy, że agencja jest zła, tak bywa. Ogólnie dobrze jest z nimi współpracować.

Lysy co tam byl

jesli chcesz wstawac o 3.50 i zarabiac 800 e to polecam...kupa smiechu ta agencja

siemka

jest super praca na chłodni i mroźni w LIDLU koło szwajcarskiej granicy . Stawka 12 euro/h brutto . Koordynator pozwalający na prawie wszystko i możliwość szybkiego przejścia pod klienta . Jesteś doświadczonym pracownikiem pisz .

nowy
@siemka

czesc co to za praca napisz co wiecej albo podaj kontakt tel lub mailowy , przymierzam sie do wyjazdu do pracy w netto w kitzingen ale jak widze co tu pisza to zaczynam miec watpliwosci Wiem ze zazwyczaj osoby ktorym sie nie powiodlo w firmie pisza negatywne komentarze tak to wyglada. Jesli masz jaką fajną prace z zakwaterowaniem to odpisz pozdrawiam

@nowy

dwa miesiące póżniej to Ty sobie poszukaj ofert w siedzibie agencji i nie oczekuj ze praca tyle na ciebie czeka ;)

siemka

jeżeli pracujesz na magazynie LIDLA i nie jesteś zadowolony , bo masz mało godzin , pracujesz na chłodni lub najlepiej mroźni i nie boisz się pracy , chcesz zarabiać 12 euro/h to napisz bo jest zapotrzebowanie w magazynie koło szwajcarskiej granicy . Warunki pracy super (niemieckie kierownictwo jest przemiłe) , koordynato zdesperowany w poszukiwaniu pracowników wiec pozwala na prawie wszystko . A jak bedziesz dobry to szybko znajdziesz prace bezposrednio w LIDLU . A mieszkanie własne tez da się ogarnąć .

Poldek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o agencji coś pozytywnego? Może są jakieś poważne argumenty przemawiające za takim a nie innym działaniem firmy?

Jerzyk

Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy a mianowicie jak podpisujecie umowę to trzeba bardzo uważnie przeczytać. Może nie będzie wówczas niejasności. i problemów.

@Jerzyk

nie bądż śmieszny człowieku większość ludzi podpisuje umowe dopiero jak przyjedzie na miejsce wiec raczej nie ma wyjscia , chyba ze zjechac z powrotem do PL

siemka

wiesz podobnie jest w każdej firmie z opieka polskiego koordynatora , praca w tej firmie to jedynie dobry start i czas na ogarnięcie sobie spraw związanych z własnym mieszkaniem ,a potem i pracom bezposrednio u niemieckiego pracodawcy . No cóż frycowe trzeba zapłacić :( . Ale potem już jest z górki , Tylko jeszcze trzeba się języka uczyć a dla coniektórych jest to bariera nie do przeskoczenia . U nas chłopaki pracujący w GL maja takie powiedzenie , że nie ma czegos czego by ci koordynator nie obiecał he he. Mnie osobiście koordynator zwolnił bo nie miał mocnych argumentów do dyskusji ze mną , a że miałem juz swoje mieszkanie oraz samochód i jezyk komunikatywny to bez problemu dostałem prace bezpośrednio w LIDL -u . Tylko musiałem wszystko kierownictwu wytłumaczyć że była to tylko i wyłącznie nasza sprawa osobista bo nie umieli zrozumiec dlaczego on zwolnił takiego pracownika jak ja z którym nie było żadnych problemów . Wiec powoli i do celu .

Grygol

Doradźcie mi gdzie bardziej opłaca się wyjeżdżać , do Niemiec czy do Austrii. Język niemiecki znam , głównie chodzi mi o zarobek i mniejsze koszty utrzymania.

@Grygol

Niemcy niższe koszty utrzymania , kolega pracował w Austrii to twierdził że było ok.20 % drożej

Grygol

Jestem zaskoczona tak dużą ilością ofert pracy. Jest z czego wybierać, tylko zastanawiam się które prace są lepiej płatne. Jak jechać i być z dala od najbliższych to trzeba zarobić.

@Grygol

bo ludzie nie chcą w tej firmie pracować dlatego jest wiele ofert pracy he he

@Grygol

raz piszesz jako kobieta , raz jako meżczyzna - ciekawe he he , w jakim biurze PE siedzisz ;)

Pracowałem

Jest tak że narobić się trzeba, z wypłatami różnie, kary za zerwanie umowy. Wydaje mi się że pozytywne komentarze piszą głównie pracownicy biura.....

komisjoner

Do Lumen. Zarobki zaleza glownie od klasy podatkowej, wiec nie zawsze jest to 900 euro. kawaler placi wieksze podatki niz zonaty. wyplata do reki zalezy tez od stawki godzinowej, ewentualnych dodatkow za nadgodziny i nocki, od premii za wydajnosc, kosztow mieszkania. pzdr

Lumen

Po odliczeniu mieszkania? 900 euro

lukasz

jakich zarobków na rękę mogę się spodziewać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.