Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

nudle

Byłem na szkoleniu i szczerze polecam. Jest to dobre wprowadzenie do tego co bedziesz robił na magazynie w Niemczech. Najpierw trochę teorii na temat jak działa system pick by voice i jakie zasady panują na niemieckich magazynach. Na szkoleniu pewnie dostaniesz folder ze zwrotami używanymi przez system bez których na magazynie w DE ani rusz. Spoko prowadzący i na prawdę warto skorzystać. Od szkolenia do wyjazdu mineło 5 dni. pozdro

JATYLKOPYTAM
@nudle

A powiedz Nuddle czy wszyscy uczestnicy szkolenia dostali propozycję pracy i wyjechali do Niemiec ??? I napiszjaki e są normy na magazynie (ile koli na godzinę ???) Daj informację to bardzo ważne.

niki
@nudle

no i na wyplate cale 900 Euro minus mieszkanie to Ci zostaje 700 Euro i mieszkaj w niemczech i utrzymaj rodzine w Polsce !! Powodzenia !!! Zycze Ci tego z calego serca !! Niech Ci sie uda !! Chyba ze bedziesz kradl jak inni z magazynow !!!! Napisz gdzie jedziesz a napisze Ci kto kradnie i w jakim magazynie to wejdziesz w spolke i razem cos ogarniec ?? To co podajemy nazwiska złodziej na magazynach w niemczech tak jak to bylo kilka miesiecy wczesniej ???

nudle
@niki

Jak widze to co piszesz to plakac sie chce... Piszesz pierdoly bo sobie nie radzisz. Jestes kozak to znajdz sobie prace na wlasna ręke a nie korzystaj z agencji. Potrafisz język i jestes pracowity to wszedzie masz drzwi otwarte. Ja wyjechalem bez języka z podstawowymi zwrotami i jakos sobie radze. Nie ma rodziny na utrzymaniu. Wiec wyjazd prze tą agencje jest dla mnie dobry na start.

kinio
@nudle

Az zal sie ciebie robi jak sie czyta.I czemu osadzasz innych.

siemka

jak masz dzieci w PL to masz kindergeld , moja ostatnia wypłata to 1600 euro netto , za 184 h pracy i premia wiec nie narzekam , a nieroby pisza różne pierdoły ,za mieszkanie mam 250 euro wiec zostaje dobry grosz . Jak ktos pracuje to zarabia - proste

zaciekawiony

witam czy ktos byl na tych szkoleniach w czestochowie i jak bylo?? praca w niemczech od zaraz byla i n jak dlugo ?

@zaciekawiony

Do nas przyjechał chłopak zaraz po szkoleniu . Dostał prace na mroźni ale musiał papier podpisać że bedzie pracował w firmie rok.

kolo

cześć. maja polskie i niemieckie umowy. przy niemieckiej placa skladki, podatki i kase chorych w De. wszystko na legalu. pozdro

kasia

Czy ta agencja daje niemiecką umowę o pracę czy pracuje się na polskiej śmieciówce ?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Krakus

Cześć. Ja mam takie pytanie bo ciągle pisane jest cola, cola. Czyli co 1 cola = 1 karton około 10 kilowy??. Czyli podjeżdżam wózkiem, ściągam całą paletę, potem przenoszę ręcznie np 8 katonów na nową paletę skanuje, odstawiam resztę co została w palecie na górę etc. Resztę odkładam i jadę do innej alejki znowu po kilka - kilkanaście kartoników - znowu ładuje i tak w kółko aż zrobię całą dostawę, ją ustawiam na rampę i od nowa? I norma to 200-250 coli na godzine ??

sanoc

Dziń dobry.Jestem wieloletnim pracownikiem firmy,Personnel International BPO Sp. z o.o. wynagrodzenie które otrzymuje, jest mi wypłacane w terminie i zgodnie z umową. Kontakt z firmą oceniam celująco, nigdy się nie zdarzyło tak, by mi nikt nie odebrał telefonu, bądź mnie zwyczajnie zbył. Na codzień spotykam się w tej firmie, z solidnością i z profesjonalnym podejściem, do pracownika, jako do człowieka, nie jako do podmiotu. POZDRAWIAM. Dla mnie to zaszczyt pracować nie dla państwa, ale z państwem :)

Bartek

Witam Bierze ktoś udział w szkoleniu które odbywa się w Częstochowie od 30.05?

Bartek

Witam . Wybiera się kotś jutro na szkolenie do Częstochowy? Otrzymałem kontakt do kierownika prowadzącego, którego trzeba powiadonić. Lecz podczas próby połączenia otrzymuję informację, że nie ma takiego numeru...

stary pracownik

Zgadzam się z Siemką. U nas, jak ktoś leci, to musi sobie na to zasłużyć. nie ma sensu czytać tych bredni. pozdrawiam

M&M

Mam obawy po opiniach przeczytanych w internecie, ze duza rotacja na magazynach , zwalniaja bez powodu a chce zarobic a nie jechac na tydzien.miałem oferte ale sie nie zdecydowalem;/

@M&M

Nie zwalniają bez powodu . Powód jest zawsze dość poważny , tylko ten co go zwalniają tego nie napisze. Zazwyczaj przenoszą na inny magazyn jak ktos ma problemy z wyrobieniem normy albo z współlokatorami.Jak ktos w tej firmie uczciwie pracuje to jest tak samo traktowany przez szefostwo.

nowy

Siema, z tego co zauważyłem, jak dzwoniłem w sprawie pracy, to w każdym biurze mają te same oferty pracy. Wydaje mi się, że oddział nie ma tutaj nic do rzeczy.Raczej chodzi o oferty pracy, które mają. Co do samej obsługi nie można się do niczego doczepić. Ja akurat dzwoniłem do biura w Łodzi i Gliwicach. W każdym biurze dowiedziałem się konkretów.W tej chwili otrzymałem ofertę pracy w okolice Berlina i zamierzam z niej skorzystać :-) myślę, że nie ma się czego bać. mam znajomych, którzy pracują w tej firmie i nie narzekają :-)pozdro

jacku

może ktoś coś napisać o biurze w radomiu? czy robota jest pewna i czy niema wałó na kase

stary pracownik

Do Polak Katolik! to co tu piszesz, to jakieś brednie są. do każdej umowy nawet na najniższą krajową jest jeszcze aneks w euro, więc nie fandzol, że nie wiesz za ile robisz. poza tym jakbyś umiał czytać, to byś wiedział, kiedy dostaniesz wynagrodzenia. żenadą jest to co tu piszesz i oczerniasz firmę. pewnie jestes jednym z tych patologów, który został z jakiegoś powodu zwolniony przez swojej zachowanie i sie mścisz. poza tym gdybyś był taki zaje...., to byś nie zarabiał najniższej krajowej. pozdrawiam wszystkich czytających te brednie...

siemka

Piszesz same bzdury , chłopaki którzy pracowali na polskich umowach , bo nie zależało im na niemieckich składkach , byli bardzo zadowoleni z wynagrodzeń , gdyż w przeliczeniu zarabiali więcej jak w euro .A wynagrodzenie jest zawsze na czas , niejednokrotnie 2 dni wcześniej , więc nie ma tu też problemu . Nie oczerniaj tej firmy.Co do kar to z tego co się orientuje , są one stosowane w ostateczności , jeżeli ktoś naprawdę jest totalnym nierobem , albo poważnie nawyrabia .A to że panie z biura nie są ze wszystkim na bieżąco , to jest normalne w tak dużych firmach , ale zawsze można zadzwonić do biura , nawet z zagranicy i da się wszystko wyjaśnić i załatwić . Ta firma jest jedną z najbardziej przyjaznych pracownikowi firm jaką znam. No ale zawsze się znajdzie jakiś malkontent.

Witam, Mam iść na szkolenie Magazynier/Komisjoner.Prosze o info ile trwa szkolenie i czy od raxu dostaje się prace w Niemczech, za jaką stawkę. Czytałem, że podpisuję się umowę na rok czasu i jest jakaś kara za zerwanie umowy, czy to prawda?Ile tak średnio można zarobić na czysto miesięcznie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Piotr

Co do szkolenia to Ci nie odpowiem bo nie przechodziłem , gdyż pracowałem wcześniej w PL jako komisjoner i niemiecki miałem w stopniu podstawowym , więc miałem tylko egzamin w biurze . Stawki na magazynach są różne od 8,50 do 11,50 euro brutto , co przy normalnej ilości godzin ( 5x w tygodniu 7.5h pracy ) daje netto po potrąceniach , łącznie z potraceniem za mieszkanie od ok. 850 do 1150 euro . Jak masz premie za wydajność to zawsze wpadnie trochę więcej ok.100 euro , wpadaja też nadgodziny płatne 25% więcej. Pierwszą umowe dostałem na 3 miesiące , a potem przedłużono mi ją o kolejne 21 miesięcy ( w sumie dwa lata)

Mały

Heey, możecie mi napisać ile dnia trwa to szkolenie oraz kiedy sie wyjeżdza? w ten sam dzień po szkoleniu? Wyjeżdza sie autobusem jakimś Firmowym czy trzeba sobie kupić bilet u dowolnego przewoźnika?? Pozdrooo! :)

@Mały

wyjeżdża sie we słasnym zakresie i na własny koszt

marek

hej...czy nie planuje sie miejsce pracy na kierownika badz brygadziste? mam spore doswiadczenie na tych stanowiskach, zdobyte w innej firmie.

warum ???

Dobra, tylko dlaczego po szkoleniu jednym dają pracę i umowę a innym bez słowa wyjaśnienia tego odmawiają ??? Ich verstehe das nicht. A jeśli idzie o mnie to jestem abstynentem.

siemka

pracuje w tej firmie już 3 miesiąc , obecnie jest nas tu 8 pracowników , mieszkamy różnie kilku w pensjonacie w pokojach z łazienkami , kilku w mieszkaniach , czytam te wszystkie opinie i niestety nie wierze bo jak dla mnie wszystko jest dobrze , stawka 11,50 brutto , 25% dodatku za nadgodziny , nawet trafiła się premia , wypłata na czas , auto do dyspozycji , teraz będziemy mieli kurs językowy dofinansowany albo zapłacony przez firmę więc nie ma co się skarżyć . Tylko że nasza ekipa wie po co tu jest , nie ma chlania , jarania i innych rozrób , solidnie chodzimy do pracy i nie robimy problemów z zostawaniem dłużej . Przez te 3 miesiące przewinęło się na tej lokalizacji sporo osób kilku było za daleko od domu ( jesteśmy pod szwajcarska granicą ) , kilka po prostu olewało pracę i piło , co wpływało na opinię o firmie i to właśnie takie osoby potem wyrażają nieprzychylne opinie . Jak sie komus nie chce robic to mu wszędzie źle . Jak ktos przyjeżdża po to by wypijac 10 piw dziennie i potem tylko narzekać że jest ciężko to tak niestety jest. Jak dla mnie jest ok.

finka

operator wozka widlowego...a jak warunki mieszkalne ? zarobki ? i kierownictwo w Berlinie

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.