Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

finka

mam pytanie, czy sa oferty pracy w Berlinie? prosze o opinie na temat kierownicta, warunkow mieszkalnych..itd...

marianek

Witam czy pracował ktoś jako kurier w Szwajcarii ? pamiętam że kiedyś znalazłem mało przychylne komentarze na temat tej agencji dlatego pytam..

Robert

I jak są jakieś osoby co podpisały umowę albo mają zamiar ją podpisać w lutym marcu 2016? Ja wiem dużo o szczegółach pracy z umowy a także bardzo negatywnych opinii o zakwaterowaniu ludziach i pracy+płacy ? Ktoś chętny na wymianę opinii itp tu lub na e-maila majkel51@wp.pl ??? Czekam

@Robert

Paru naszych znajomych pracowało niegdyś przez PI i oni raczej nie narzekali na pracę. Fakt trzeba było się narobić, czasem upomnieć o kasę, ale wszystko dało się załatwić. Oni akurat nie narzekali, choć w innych miejscach podobno tak dobrze nie było. Dlatego jeszcze niedawno chciałem iść na szkolenie wdrożeniowe, ale po tym jak potraktowali kolegę to się waham. Tym bardziej zaskakujące jest dlaczego tak kumpla potraktowali ? Tak jakby wobec jednych byli fair, a wobec innych nie (z niewiadomych przyczyn). Po prostu nie rozumiem.

Robert

Witam mam propozycję pracy w Personnel international u nich po wcześniejszym szkoleniu wdrożeniowym ,umowę trzeba podpisać na rok a stawka 8,5 brutto na h ale nie ważne chodzi mi o prace ?Czy można wyrobić ich normę i czy warunki mieszkalne są choćby przyzwoite i wypłata ok i w terminie ?Czy pracownik po kursie wózka da radę pracować zgodnie z ich oczekiwaniami ? Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi dobre mordki ) bo jestem dzień od podpisania umowy ??? napiszcie tu lub mail; majkel51@wp.pl pliss ???

@Robert

A powiedz Robert kiedy miałeś to szklenie wdrożeniowe. Ja też chciałem na nie uderzyć aby później pracować w Niemczech. Tylko jak pisze wyżej mój ziomal poszedł wcześniej, na szkoleniu wszystko było dobrze, miał obiecaną pracę, a po kilku dniach powiedzieli "NEIN" bez podania przyczyn. Ogólnie to ja i ziomal słyszeliśmy raczej dobre opinie o PI, stąd ziomek poszedł wcześniej (ja wówczas nie mogłem)a zrobili mu taki odlot. Zupełnie to postępowanie jest dla mnie nie zrozumiałe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
KryDe

Cześć, Ile dnia trwa kurs w Częstochowie?? Zaraz na drugi dzień jedzie sie do Niemiec czy dopiero za pare dni?????

@KryDe

Ja tam słyszałem że to pic. Znajomy był na szkoleniu, wszystko było ok, obiecali robotę, a po krótkim czasie bez podania racjonalnych powodów odmówili podpisania umowy. I nawet nie raczyli podać powodu. Dlatego nie wiem jakie są kryteria że jednym dają arbeit a innych bez powodu odrzucają ?

Odp

Co Ty nie powiesz pracowniku biurowy firmy,szukających naiwnych ludzi do bardzo ciężkiej pracy.pzdr

wow

Co za farmazony piszesz. Skąd możesz wiedzieć, ile zarabiają Niemcy i ile firma zarabia. Te lepsze stawki są dla najlepszych osób z doświadczeniem, które dadzą sobie radę z wysoką wydajnością na magazynie. a jak ktoś jest średni, to wtedy do dostaje standardowe wynagrodzenie, bo sa mniejsze wymagania co do pracowników. Żenada serio. pzdr

obecny pracownik

firma jest super , 11,50 euro brutto/h i spokojna praca , polecam , jak ktoś ma chęci do pracy to będzie zadowolony

wow

siema. a jak masz pracować, jak nie znasz liczebników i komend do systemu. ja sie nie dziwie. firma nie wymaga niemieckiego, ale chęci do nauki kilku zwrotów i liczebników po niemiecku. a jak sie komus nie chciało uczyć, to niech sie nie dziwi!pzdr

Firma pisze wymagania bez znajomosci języka niemieckiego,lub wymaga podstawową znajomość, a później zwalnia kogoś bo nie zna dobrze języka.

Joszko

Tak jak wyżej czy dalej biuro szkoli wdrożeniowo w Częstochowie. I czy robota po zaliczeniu szkolenia pewna ?

Scypion

Czy ktoś wie czy PI nadal robi szkolenia wdrożeniowe w Częstochowie. I czy po zaliczeniu tego szkolenia jest autentycznie praca w DE ??? Krótko mówiąc czy każdy kto pozytywnie przejdzie kurs ma gwarancję roboty w DE ??? Dajcie info na ten temat.

Schlachta

Widze ze kierownikowi Wojtkowi i brygadzista sie nudzi, bo ktory narmalny pracownik pisze komentarze o 14:00 jak praca zaczyna sie o 14:30 !!!! Jak kazdy w pracy jest 14:10- 14-15.

ehh

A co Ty wiesz o nowej firmie?? Znasz warunki jakie nam zaproponowali?? Podaj nam nazwę swojej firmy i napisz co i na jakich warunkach mamy w niej robić.Przyjmiesz 90 osób ?? Czekamy na odpowiedź mistrzu.

siemka

Ta firma nie zostawia ludzi na lodzie , przeniosą ich na inne lokalizacje i będzie dobrze , praca jest dobra tylko niektórzy nadal myślą że w DE to pieniądze lecą z nieba a koordynator to będzie jak mamusia za rękę nawet do wc prowadził ;) i tu pojawiają się problemy . Jak ktos chce pracować to będzie , a jak jest księciem z bajki to nic mu nie będzie pasować.

LUCKY

HEJ. DO "....."! CO TY CHRZANISZ...? JAKIE DOBRZE??? MNÓSTWO LUDZI ZOSTANIE TERAZ BEZ PRACY. ZNOWU ZWIĘKSZY SIĘ BEZROBOCIE. POZA TYM NIE WIESZ, DLACZEGO PERSONELU NIE MA W DONNERSDORF. MOŻE SIĘ NIE DOGADALI Z KLIENTEM CO DO WARUNKÓW. NIE PISZ GŁUPOT, JAK NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA. PZDR

......

Dobrze ze to koniec Personnelu w Donnensdorfie !!!!!! Chura !!! Pozdro dla kierownika i brygadzistów.

nowy

Dobry! Robi ktoś z okolic Katowic? Kaj moga zlozyc CVka?

worek

Witam. Pracuje/pracowal ktos w okolicach Monachium ? jakie sa warunki pracy jak i mieszkaniowe. czy ze znajomoscia jezyka niemieckiego mozna cos wiecej osiagnac z czasem, jakis awans. jaka atmosfera w pracy itp podrawiam :D

zainteresowany

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.