Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Stary

Jak znasz jezyk proponuje zatrudnic sie pod niemcem tam na bank bedziesz mial lepiej internet nie jest w kwesti firmy a cena mieszkania 330 ero tak jest zawarta ale sciagaja maks 200 220 ale zawsze mozesz najac sobie mieszkanie prywatnie koszt 2 pokoj w zalerznosci od landu 800 1300 ero koszt ogrzewania wody pradu na koniec roku okolo 1000 1500 ero wiec zanim cos napiszesz zastanow sie dwa razy czy wiesz co piszesz bo pisac bzdury moze kazdy kto nie ma pojecia o cenach w niemczech tylko mysli ze wszystko mu przysluguje. Pozdrawiam

@Stary

z tym kosztem mieszkania to trochę przesadzone , ja mam 2 pokoje 46 m.kw i płace wszystkiego 400 euro , więc albo wygrałem na loterii albo trochę przesadzasz . Land Badenia Witembergia.

Lidia

Przed rozmową rekrutacyjną warto zajrzeć na stronę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,72048,wywiad-jedrzej-prus aby zapoznać się z firmą Personnel International BPO Sp. z o.o.

karolak vanroji

co niektórzy dużo piszą i jeszcze więcej bajerują ,spanie po 5 w pokoju to standard jak na Niemcy, umowa jakaś dziwna bo odelegowanie za granicę to chyba nie to samo co umowa niemiecka gdzie składki rentowe itd a i szefostwo jakaś polka co niby tam się ożeniła ,jak dla mnie za dużo na nie pozdrawiam.

Darek

Najlepsza ocena na forum zawsze będzie podważana przez hejterów. Najlepiej samemu sprawdzić na miejscu i mieć jasna sytuację. Dla mnie to świetna agencja , można spokojnie wyjeżdżać i myśleć tylko o robocie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gruby

Nigdy nie korzystałem z pośrednictwa tej agencji jedynie wiem, że działają sprawnie i wszystko było załatwione. Czy kurs językowy oni organizują? Jak przedstawia się sprawa z dojazdem na miejsce gdzie jest praca? Jakie są zarobki i za co mogą potrącić?

Jasko
@Gruby

Tutaj to się chyba nie do wiemy a wszystko będzie jasne po szkoleniu ja jadę 20

jasko

jedzie ktoś teraz 13 na szkolenie chetnie bym sie zabrał razem z bratem gliwice

Jasko

Ktoś jest teraz na magazynach i powie jak wychodzi z kasa

rolo

na mrozni pracuje sie na monitorze. Dostajesz caly stroj tj. skarpety, buty, spodnie, kurtke, kominiarke i rękawiczki. Ten stroj jest do -50C i zapoewniam ze jest w nim bardzo cieplo.

owek

Ktoś z was robił już na "mrozni" w systemie pick by voice, troche przeraża mnie fakt ok -20C ciężko to przetrzymać czy jak się dużo ruszasz nie odczuwasz tak tej temperatury?

winter

hej. to prawda. liczebniki są potrzebne, ale doswiadczenie nie zawsze ;-) pzdr

Pion

Narzekasz jak małe dziecko. Agencja organizuje pracę, mieszkanie i dowóz do miejsca pracy. Nikt za darmo nie będzie tego robił. Jak się zgodziłeś na stanowisko magazyniera to wiesz na czym polega praca.

Normalny..
@Pion

Narzeka ? To on jest typem człowieka i tego elementu co tu przyjeżdża chce mieć kasy kupe przy pracy od czwartku do soboty bo reszte si (usunięte przez administratora) Nie chce.. bo albo go boli coś jak to tłumaczą a tak naprawde chwyci go i pije od weekendu do wtorku w środe pije tylko dwa piwka zeby w czwartek wstać fajnie do pracy z narzekaniem oczywiście i pretensjami do wszystkich ze musiał iśc i siedział tam 8 h po czym w sobote na koniec miesiąca mówi ze (usunięte przez administratora) Miesiąc i mało kasy i dzwoni po całym świecie ze mu się rzekomo coś nie zgadza.. Wywalić to w cholere

Cudak

Mam nadzieję, że dostanę pracę w Niemczech? CV złożone i czekam na datę rozmowy. Może Ś wie jak ona przebiega? O co mogą pytać i co muszę spełniać żeby wyjechać? Myślę, że zakwaterowanie jest już załatwiane przez firmę?

@Cudak

musisz znać liczebniki po niemiecku najlepiej do 1000 , bo to jest niezbędne do pracy z systemem pick by voice i mieć chęci do pracy , a najlepiej doświadczenie w komisjonerce

Grygol

Mam pytanie czy oferta na stanowisko komisjoner w Niemczech jest aktualna? Chciałbym spróbować. W ofercie podali, że bez doświadczenia i języka i zastanawiam się co można robić na tym stanowisku? Jeśli dałbym rade chętnie bym spróbował. Zarobki na pewno niezłe?

@Grygol

Czy oferta aktualna to pytaj w biurach . Co można na tym stanowisku robi (usunięte przez administratora) jak kucyk sportowy i przekładać na palety po kilkanaście ton towaru dziennie , to jest praca komisjonera . Niejednokrotnie praca w chłodni 0-3 st.C. lub mroźni - 25 st.C . Nie wszyscy dają radę. Ale jak chcesz to dasz , ja mam po 40 i daje radę na jednym z magazynów .

@Grygol

Ralf

Potrzebuje na szybko informacje na temat Edeki w marktredwitz? Warunki płaca itp

Madam
@Ralf

sporo polaków na magazynie, takze zawsze jest osoba, ktora Ci pomoze. dość chlodno, 4-7 stopni, to wlasciwie jedna wieka chlodnia. jezdzisz wozeczkiem-widlakiem powiedzmy i zbierasz pudełka z "połek". jest jakaś norma ale ponad norme to dorabiasz sobie do premii. praca z zestawem sluchawkowym. jezyka nie trzeba znac. tylko liczby 0-9 wystarczy. ;))

Karis

Witam, czy ktoś z osób wyjeżdżających w ostatnim czasie może wyrazić swoją opinie, na temat mieszkania, warunków pracy, wypłaty czy jest wypłacana terminowo i ogólnie jakoś tak opisać :). Będę wdzięczna

jhkgfgd

@ lo - no skoro agencvja pracy wystawia oferter to właśnie z agencja pracy podpisujesz umowę, wiec jak na mój gust powinna to być umowa polska. Ale tu jeszcze trzeba sie dopytać u obecnych pracowników

Czipsy

Hejka ja pracuje w tej firmie. Szału nie ma ale źle nie jest! Prosta sprawa odpal sobie jeden z drugim byle jaki kalkulator brutto netto i tyle sie zarabia x Twoja stawka. Reszta to już kombinacja klas podatkowych i innych złożonych typu zależy od regionu. Za pokój w którym jesteś prawie zawsze z 1 osobą płacisz około 200-250E. Reasumując by już nie utrudniać przy 1 klasie podatkowej przy 160-170 godzinach bierzesz 1150-1250 Euro do ręki już po odliczeniach za mieszkanie. Ja tak biorę już od roku prawie. Moja stawka to 11,5 Euro na godzinę brutto. To już sam sobie odpowiedz czy opłaca się jechać za granicę czy nie.

No.1

Wybiera się ktoś może do Dortmundu do pracy??

yao
@No.1

Ja sie wybieram, bd jeździć wózkiem widłowym i zbierać zamówienia. Niby jest jakaś norma opakowan na godz. Jak bd sie wyrabiać norme, to stawka sie zwiększa i za kazde opakowanie więcej jest dodatkowy hajs i niby premie jakieś. Dla chcącego nic trudnego. Moze akurat sie uda :)

Elo
@yao

Niby jest hahaha

mistrzunio

Jakies opinie o pracy jako stapler w Tedi kolo Dortmundu ?

maniek

pracuje ktos w magazynie w wunstorfie i moze cos powiedziec o pracy itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.