Opinie o Rosevia Resort Friends & Family w Władysławowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rosevia Resort Friends & Family. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosevia Resort Friends & Family o rekrutacji.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosevia Resort Friends & Family w Władysławowo

baner wywiady
Ufyvjg Nowy wpis
Były pracownik

Dział -restauracja (kuchnia). Szef kuchni to jakaś pomyłka, w sezonie nie ma w co rąk włożyć. Zatrudniają jak najmniej ludzi i potem wychodzisz z pracy po 14 godz umęczony jak pies. Pracownicy upchani na upór w jednym apartamencie, podobno Ci lepsi mieli swój aparatem na przełomie października listopada. Kierownik resortu schowany w swoim biurze nawet nie miał odwagi nas zwolnić twarzą w twarz. Pełno Ukraińców nie da się w ogóle dogadać. Praca za minimalna. Kierowniczka hsk lubiła się na wszystkich wyzywać, pranie tylko w starej śmierdzącej pralce. (usunięte przez administratora) sezonowej. Wszystko ratował tylko Pan Zbyszek i to ze w pandemii ciężko o prace.

Sylwia Nowy wpis
Inne

Witam, jak obecnie trzyma się firma w związku z pandemią i wprowadzanymi obostrzeniami? Chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle jakaś szansa na zatrudnienie w Rosevia Resort Friends & Family w najbliższym czasie. Dajcie znać jeśli coś wiecie na ten temat.

ua Nowy wpis

obecny szef mega cienki wraz ze swoim pieskiem luzińskim, strach po nich co kolwiek jeść Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wyjść wreszcie z 2c i zacząć rozmawiać z pracownikiem a nie tylko z kierownikiem

Beata Nowy wpis
Inne
@ua

Ua, wydaje mi się, że w swoim komentarzu podałeś z nazwiska osobę pracującą w firmie Rosevia Resort Friends & Family co jest niedopuszczalne na tym forum. Staraj się proszę w sowich wypowiedziach nie podawać danych personalnych osób, które tam pracują. Pomijając jednak tę kwestię wspomniałeś, że pracodawca tej firmy nie wchodzi w interakcje ze swoimi pracownikami, a jedynie z kierownikiem firmy. Co Ty chciałbyś poruszyć w związku z tą firmą, aby pracowało się tam lepiej? Jakie według Ciebie zmiany powinny być tam dokonane?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pat

jedyne miejsce w Polsce gdzie przyjezdny dostaje więcej niż miejscowy do tego zakwaterowanie i jest bardzo niemiła atmosfera w roku 2018, zeszły rok był najlepszy, bo byli fajni ludzie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Rosevia Resort Friends & Family na stanowisko Praca pokojowa w Rozewiu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Alicja
Inne

@eq, o atmosferze na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że takie aspekty jak atmosfera czy ogólne warunki pracy zależne są od działu, gdzie zatrudniony jest pracownik.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bcf
@Alicja

tak jest

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eq

Widocznie wszystkim odpoaiwda atmosfera w firmie @słońce.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Rosevia Resort Friends & Family - Władysławowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Rosevia Resort Friends & Family?

  Zobacz opinie na temat firmy Rosevia Resort Friends & Family tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rosevia Resort Friends & Family
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Komunalna 8
  87-800 Władysławowo
 • NIP: 8883122532 KRS: 0000557135
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Rosevia Resort Friends & Family
Przejdź do nowych opinii