HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A.
1 2 6 1

Opinie o HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zepsuty
@admin 11.07.2015 22:44

Pisałem tą opinię w grupie Budizol S.A. . Ponieważ tyczy się hotelu Indigo na Smolnej to przeklejam poniżej. Bardzo nie polecam: Brak perspektyw rozwoju, ogólny wyzysk pracowników, polityka nierozsądnych oszczędności powoduje rotację na zatrważającym poziomie w stosunkowo nowym obiekcie hotelarskim w Warszawie, będącym własnością inwestora. Nieumiejętne zarządzanie przez dyrektora obiektu i brak strategii powoduje masowe opuszczanie tego miejsca przez pracowników. Hotel jest jak statek, który jeszcze nie wypłynął, a wygląda na ruinę w aspekcie kadrowym. Dziwi fakt braku jakiejkolwiek interwencji w tym temacie przez właściciela.

Zostaw opinię o HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTELE GRUPY BUDIZOL S.A.