ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP Z O O

Włocławek

Opinie o ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP Z O O

turolek

Witam, interesuje mnie praca w utrzymaniu ruchu. Orientuje się ktoś czy potrzebują mechaników i automatyków z doświadczeniem.

xxxxxx

Kasa raczej jałmużna najniższa krajowa za prace na 3 maszynach i ciągłe poganianie i do tego cztero brygadówka .CHEKO NIE PŁACI NA CZAS PENSJI!!!!!!!!!!!!!!

Gdyby na jednej maszynie pracować to by było spoko. A tak jest różnie. Czasami ciężko zdążyć. Zarobki jak to we Włocławku na produkcji szału nie ma. A szkoda bo to czterobrygadówka. Zawsze to jakaś praca, ale gdy się pojawi szansa na inną to spróbuje zmienić.

elektronik
@pracownik 30.10.2015, 14:53

A jaka kasa jeśli mogę zapytać ?

Zostaw opinię o ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP Z O O - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP Z O O