Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Robert Nowy wpis

A dlaczego uważacie ze firma jest ciekawa ?

Obserwator Nowy wpis

Witam ja proponuję przyjrzeć się udziałowi Uszlachetniania tam to dopiero są lasery a śmieszny brygadzista M .... śmiech na sali.Tylko się w chowają za maszyną i udają mądrych fachowców przy dziewczynach

lord Nowy wpis

pracowałem w tym (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiaja ale tylko ci w biurze .. a sprzeciw sie odezwij to cie (usunięte przez administratora) na zbity pysk ... pracownicy .. wiekszosc z nich to typowe kapusie jeden drugiego za złotówke premi (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wielka cwelownia tak można nazwac to miejsce

Waldek

No to jest tak jak mówi kolega tam wyżej, normalna sprawa i nie ma się za bardzo co wkurzać na to, ja uważam, że Brügmann Polska S.A. w kujawsko pomorskim to jedna z ciekawszych firm i tyle, bardzo lubię

odchodzacy Nowy wpis
@Waldek

bo nic nie umiesz i nie chcesz robić

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

informator

Widocznie jesteś zbyt młodym pracownikiem i nie pamiętasz, że za rządów pana H. Bahnesa nikt nie wołał podwyżki ponieważ jeżeli tylko była możliwość to Herr Bahnes podwyżki sam dawał. Ale te czasy dawno minęły.

robol

Nie rozumiem po co dali podwyzki ,skoro zarabia sie mniej niz przed tymi podwyzkami. Bo panowie "szefowie" kaza brac dni do odbioru jak miesiac ma wiecej godz.roboczych albo zarabia premie. Dziwne rzady sa w tej firmie. Ale wiadomo syty glodnego nie zrozumie, ale nie zapominajcie drodzy "szefowie", ze to my, fizyczni zapieprzamy ,zebyscie wy mieli wysokie pensje i premie za w wielu przypadkach "nic nie robienie".

informator
@robol

Podwyżki były bo ludzie się domagali. Dni do odbioru - wypoczniesz, a za to firma Ci płaci 100% za niedzielę czego robić nie musi. Krytykujesz tutaj bo jesteś anonimowy - powiedz to w oczy swoim przełożonym, ze biorą premie za nic. I jeszcze jedno - jak Ci tak źle to poszukaj sobie innej firmy i się zwolnij.

bruno

Szkoda, że teraz nie szukają :(

buntownik

sami wszyscy widzicie, że w salamandrze na górze siedzi klika. wszystkie żale i Wasze kłopoty nikogo nie interesują ponieważ począwszy od prezesa, przez dyrektorów, kierowników i brygadzistów to w większości rodzina i pociotki. nawet jeśli ktoś z nich to czyta to i tak nie zrobi nic by jeden drugiemu zaszkodził i by jak najdłużej grzać d u p s k o na cieplutkim stołeczku. załóżmy związek zawodowy i zróbmy akcję protestacyjną, pójdźmy do inspekcji pracy- sami sobie pomóżmy nie ma innego wyjścia. przestaną Nami pomiatać i traktować jak LUDZI....

Salamander

Firma nazywa się Salamander Window & Door Systems i tam piszcie, bo potencjalnie zainteresowane osoby mogą nie znać starej nazwy firmy.

stary

Wszyscy narzekają i pracują dalej,patologia z tym 11zł,przecież praca jest za lepsze pieniądze,wystarczy poszukać nawet w tym zabitym dechami włocławku,ale jak się nie chce to znaczy,że na więcej nikt z was nie zasługuje dlatego jesteście tu gdzie jesteście bo robić coś i ciągle narzekać to tylko masochizm i głupota.Młodzi uciekać z tej roboty bo wpadniecie w tryby tej korporacji i niczego się nie dorobicie,szukać,szukać,szukać czegoś lepszego szkoda życia

golan

ktoś napisał, że płaca w miarę....???? masakra. na początek 11 pln brutto. idziesz do roboty i nie wiesz kiedy wrócisz, nie mając wpływu na to, ponieważ jeśli odmówisz trafiasz na "czarną listę". co dziwne praca tutaj w sobotę i niedzielę to przywilej, więc trzeba uważać by się nie narazić tym nygusom brygadzistom, albo nie daj Boże kierownikowi, który nigdy nie rozumie dlaczego komuś nie pasuje praca w weekendy, albo w nadgodzinach. pracuje się tutaj po półtora miecha w miesiącu po to, by wyciągnąć 2500pln na rękę. brygadziści przychodzą oczywiście w komplecie w weekendy posiedzieć i pokawkować, a kasa leciiii... (mam tu na myśli magazyn). nie ma szacunku dla pracownika. pracuje za ochłapy, kiedy dyrektor buja się do pracy służbówką albo prywatnym harley'em. taki nie zrozumie robola, musiałby zbyt nisko patrzeć pod nogi... roczny wymiar nadgodzin wyrabia się w 4-5-6 miesięcy, a potem łamie się prawa pracownika. ale tutaj to norma. pozdrawiam katorżników z magazynu!!!!

baloooo
@golan

no to do inspekcji pracy z nimi i po sprawie..... dowalą parę mandatów po 5 tysi i się skończy....

szerf

o brygadzistach to prawda. taki karwat jako robol spał na nockach po kontenerach, a teraz do pracownika: "nie widzisz, że pan brygadzista pije kawę i nie ma czasu"??? totalny pustak, szkoda słów....

elfik

gdzie jest premia dla magazynu się pytam grzecznie?

laska
@elfik

człowieku,nie bądź takim materialistą,trzeba się wyluzować

Rajski ptak

Kraina mlekiem i miodem płynąca i to nie naszym polskim, tylko lepszym bo niemieckim. Ogólnie to nic nie trzeba robić pieniądze same wpadają w kieszeń, sielanka, obraz zgody i harmonii i oczywiście niemiecki ordnung. Nie ma lepszego zakładu w całym mieście. Najniższa krajowa się podniesie od nowego roku to będą jakieś podwyżki dla świeżo zatrudnionych, niedługo wszyscy będą zarabiać po równo. Czyż to nie istna idylla? Taka sytuacja jest w naszym małym raju, oczywiście w mniemaniu tych co wymagają a nie produkują. A jak poważnie chcesz się czegoś dowiedzieć to przerzuć parę stron, to o co pytasz już było tu opisywane.

nosferatu

odwal sie od llochy ze ma morde jak swinia to nieznaczy ze masz pisac bzdury ogolnie praca jest oki mozna chociarz na luzie isc do toika i sie zesrac

althof

prca brugan tylko on sie liczy ipraca na magazynie a pracuje tam niejaki locha podobno sie niemyje

ZADOWOLONY

Firma schodzi na PSY. Ludzie w niej zatrudniani nie podlegają żadnej weryfikacji. W magazynie pracuje duża część "patologii" (przepraszam jeżeli ktoś poczuł się dotknięty), wszyscy mają wszystko w głębokim poważaniu, tyle jest złej produkcji że młyn się nie wyrabia i zlecamy mielenie firmą zewnętrznym, zarobki stoją w miejscu, brak perspektyw rozwoju pracowników, kadra brygadzistowska, kierownicza bez wykształcenia i umiejętności, tylko dyrekcja jest zadowolona. Nikt już nie powie, że za bramą na jego miejsce czeka 100 innych pracowników, bo nie czeka. Od kiedy odszedł M.Sz. nie ma żadnej integracji w śród załogi. Nie był to człowiek może zbyt wykształcony, ale był człowiekiem i rozumiał prostych ludzi. Rozmawiał z nimi, a nie nosił wysoko głowę i miał wszystkich w głębokiej d - - - e.

Ciekawy

Panie dyrektorze Warch... Jak to jest że w Polsce średnio płace wzrosły o 14% przez ostatnie cztery lata a w Salamandrze są one zamrożone i głośno mówi się że nie ma szans na znaczące podwyżki? Czy my pracujemy w budżetówce? (Chociaż i tu już planują odmrożenie) Dlaczego podbija sobie pan statystyki robiąc dziadów z ludzi którzy ciężko pracują na sukces naszej firmy i pana prywatny, albo co to za pomysł żeby płacić firmom które mówią jak wycisnąć z ludzi trochę więcej, zamiast zapłacić właśnie tym ludziom aby im bardziej zależało? Na jakiej uczelni uczono tego że aby zmotywować człowieka należy mu zabrać stawkę i oddać ją ewentualnie w premii. Ludzie ciężko pracują na wyniki tej firmy, otwórz pan oczy. Trochę wdzięczności by się przydało bo słoma panu z butów zaczyna wychodzić...

stary pracownik
@Ciekawy

Jaki problem?. Idź do szefa,powiedz,że chcesz się zwolnić bo idziesz do konkurencji i podwyżka od razu się znajdzie,oczywiście wszystko po cichu za plecami kolegów M.E Ci to załatwi.Patent sprawdzony i skuteczny,innej drogi nie widzę,chyba że zwiększysz dawkę wazeliny czego nie polecam.Pozdrawiam

Na granicy wytrzymałości

"Praca w Brugmannie tak naprawdę należy do całkiem pozytywnych doświadczeń"?! Jakich doświadczeń? Człowieku chyba oderwało cię od rzeczywistości, my tu próbujemy utrzymać rodziny i związać koniec z końcem! Kadra kierownicza traktuje całą firmę w kategorii "doświadczalnej" (w końcu jak się rozwali, to nie jego, on znajdzie pracę gdzieś indziej), robią tylko to do czego zmusza ich polskie prawo, a poza tym sprawdzają wytrzymałość i determinację swojej załogi do utrzymania pracy. Tylko zrozumcie że doprowadzacie firmę do takiego momentu, gdzie nam będzie wszystko jedno gdzie pójdziemy do pracy, bo warunki są porównywalne wszędzie, a wam zabraknie wykwalifikowanych ludzi.

Nie pisze bo nie musze

Do ,,stary pracownik" Żaba to małolat przećpany, jeśli się mylę to sory. Ale jak pracowałem tam to chodził i darł piz.... bez powodu. Oby nie pracowali tam sami tacy jak on :-) NIE JESTEM MAŁOLATEM 34wiosenki sobie liczę

Nie pisze bo nie musze

Witam. Widzę ,że nie wiele się zmieniło a raczej nic w brugman salamander . Jak zwał tak zwał . Ostatnio rozmawiałem z magazynierem i wasze płace sa żenujące. Tyle godzin co wy robicie za takie pieniądze Panowie. Żaba przećpany łeb wyleciał z tym regulaminem, żałosny małolat. To ty się cieszysz że możesz zapierdala..... w niedziele żeby zarabiać Jeba....... władzę w obozie!!!!!!!!!!!

stary pracownik
@Nie pisze bo nie musze

jak nie wiesz kto to jest żaba w tej firmie to nic nie wiesz,dlatego nie wypowiadaj się małolacie

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Aleja Kazimierza Wielkiego 6A
    87-800 Włocławek