Brügmann Polska S.A.

Włocławek

Opinie o Brügmann Polska S.A.

Julita

Firma Brügmann Polska S.A. jest częścią firmy Seb-mar. Czy właśnie pracę tam opisujecie? Firma posiada certyfikat IS901 i bierze udział w Konferencji Technicznej. Czy ktoś był kiedykolwiek na takiej konferencji i chciałby powiedzieć czego można się tam dowiedzieć? Czy warto udać się na taką konferencję?

Obserwator

Witam ja proponuję przyjrzeć się udziałowi Uszlachetniania tam to dopiero są lasery a śmieszny brygadzista M .... śmiech na sali.Tylko się w chowają za maszyną i udają mądrych fachowców przy dziewczynach

lord

pracowałem w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiaja ale tylko ci w biurze .. a sprzeciw sie odezwij to cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na zbity pysk ... pracownicy .. wiekszosc z nich to typowe kapusie jeden drugiego za złotówke premi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wielka cwelownia tak można nazwac to miejsce

Waldek

No to jest tak jak mówi kolega tam wyżej, normalna sprawa i nie ma się za bardzo co wkurzać na to, ja uważam, że Brügmann Polska S.A. w kujawsko pomorskim to jedna z ciekawszych firm i tyle, bardzo lubię

odchodzacy
@Waldek 06.07.2016 22:49

bo nic nie umiesz i nie chcesz robić

informator

Widocznie jesteś zbyt młodym pracownikiem i nie pamiętasz, że za rządów pana H. Bahnesa nikt nie wołał podwyżki ponieważ jeżeli tylko była możliwość to Herr Bahnes podwyżki sam dawał. Ale te czasy dawno minęły.

robol

Nie rozumiem po co dali podwyzki ,skoro zarabia sie mniej niz przed tymi podwyzkami. Bo panowie "szefowie" kaza brac dni do odbioru jak miesiac ma wiecej godz.roboczych albo zarabia premie. Dziwne rzady sa w tej firmie. Ale wiadomo syty glodnego nie zrozumie, ale nie zapominajcie drodzy "szefowie", ze to my, fizyczni zapieprzamy ,zebyscie wy mieli wysokie pensje i premie za w wielu przypadkach "nic nie robienie".

informator
@robol 22.05.2016 13:36

Podwyżki były bo ludzie się domagali. Dni do odbioru - wypoczniesz, a za to firma Ci płaci 100% za niedzielę czego robić nie musi. Krytykujesz tutaj bo jesteś anonimowy - powiedz to w oczy swoim przełożonym, ze biorą premie za nic. I jeszcze jedno - jak Ci tak źle to poszukaj sobie innej firmy i się zwolnij.

bruno

Szkoda, że teraz nie szukają :(

buntownik

sami wszyscy widzicie, że w salamandrze na górze siedzi klika. wszystkie żale i Wasze kłopoty nikogo nie interesują ponieważ począwszy od prezesa, przez dyrektorów, kierowników i brygadzistów to w większości rodzina i pociotki. nawet jeśli ktoś z nich to czyta to i tak nie zrobi nic by jeden drugiemu zaszkodził i by jak najdłużej grzać d u p s k o na cieplutkim stołeczku. załóżmy związek zawodowy i zróbmy akcję protestacyjną, pójdźmy do inspekcji pracy- sami sobie pomóżmy nie ma innego wyjścia. przestaną Nami pomiatać i traktować jak LUDZI....

Salamander

Firma nazywa się Salamander Window & Door Systems i tam piszcie, bo potencjalnie zainteresowane osoby mogą nie znać starej nazwy firmy.

stary

Wszyscy narzekają i pracują dalej,patologia z tym 11zł,przecież praca jest za lepsze pieniądze,wystarczy poszukać nawet w tym zabitym dechami włocławku,ale jak się nie chce to znaczy,że na więcej nikt z was nie zasługuje dlatego jesteście tu gdzie jesteście bo robić coś i ciągle narzekać to tylko masochizm i głupota.Młodzi uciekać z tej roboty bo wpadniecie w tryby tej korporacji i niczego się nie dorobicie,szukać,szukać,szukać czegoś lepszego szkoda życia

golan

ktoś napisał, że płaca w miarę....???? masakra. na początek 11 pln brutto. idziesz do roboty i nie wiesz kiedy wrócisz, nie mając wpływu na to, ponieważ jeśli odmówisz trafiasz na "czarną listę". co dziwne praca tutaj w sobotę i niedzielę to przywilej, więc trzeba uważać by się nie narazić tym nygusom brygadzistom, albo nie daj Boże kierownikowi, który nigdy nie rozumie dlaczego komuś nie pasuje praca w weekendy, albo w nadgodzinach. pracuje się tutaj po półtora miecha w miesiącu po to, by wyciągnąć 2500pln na rękę. brygadziści przychodzą oczywiście w komplecie w weekendy posiedzieć i pokawkować, a kasa leciiii... (mam tu na myśli magazyn). nie ma szacunku dla pracownika. pracuje za ochłapy, kiedy dyrektor buja się do pracy służbówką albo prywatnym harley'em. taki nie zrozumie robola, musiałby zbyt nisko patrzeć pod nogi... roczny wymiar nadgodzin wyrabia się w 4-5-6 miesięcy, a potem łamie się prawa pracownika. ale tutaj to norma. pozdrawiam katorżników z magazynu!!!!

baloooo
@golan 30.10.2015 08:50

no to do inspekcji pracy z nimi i po sprawie..... dowalą parę mandatów po 5 tysi i się skończy....

szerf

o brygadzistach to prawda. taki karwat jako robol spał na nockach po kontenerach, a teraz do pracownika: "nie widzisz, że pan brygadzista pije kawę i nie ma czasu"??? totalny pustak, szkoda słów....

elfik

gdzie jest premia dla magazynu się pytam grzecznie?

laska
@elfik 26.09.2015 18:23
gdzie jest premia dla magazynu się pytam grzecznie?

człowieku,nie bądź takim materialistą,trzeba się wyluzować

Rajski ptak

Kraina mlekiem i miodem płynąca i to nie naszym polskim, tylko lepszym bo niemieckim. Ogólnie to nic nie trzeba robić pieniądze same wpadają w kieszeń, sielanka, obraz zgody i harmonii i oczywiście niemiecki ordnung. Nie ma lepszego zakładu w całym mieście. Najniższa krajowa się podniesie od nowego roku to będą jakieś podwyżki dla świeżo zatrudnionych, niedługo wszyscy będą zarabiać po równo. Czyż to nie istna idylla? Taka sytuacja jest w naszym małym raju, oczywiście w mniemaniu tych co wymagają a nie produkują. A jak poważnie chcesz się czegoś dowiedzieć to przerzuć parę stron, to o co pytasz już było tu opisywane.

nosferatu

odwal sie od llochy ze ma morde jak swinia to nieznaczy ze masz pisac bzdury ogolnie praca jest oki mozna chociarz na luzie isc do toika i sie zesrac

althof

prca brugan tylko on sie liczy ipraca na magazynie a pracuje tam niejaki locha podobno sie niemyje

ZADOWOLONY

Firma schodzi na PSY. Ludzie w niej zatrudniani nie podlegają żadnej weryfikacji. W magazynie pracuje duża część "patologii" (przepraszam jeżeli ktoś poczuł się dotknięty), wszyscy mają wszystko w głębokim poważaniu, tyle jest złej produkcji że młyn się nie wyrabia i zlecamy mielenie firmą zewnętrznym, zarobki stoją w miejscu, brak perspektyw rozwoju pracowników, kadra brygadzistowska, kierownicza bez wykształcenia i umiejętności, tylko dyrekcja jest zadowolona. Nikt już nie powie, że za bramą na jego miejsce czeka 100 innych pracowników, bo nie czeka. Od kiedy odszedł M.Sz. nie ma żadnej integracji w śród załogi. Nie był to człowiek może zbyt wykształcony, ale był człowiekiem i rozumiał prostych ludzi. Rozmawiał z nimi, a nie nosił wysoko głowę i miał wszystkich w głębokiej d - - - e.

Ciekawy

Panie dyrektorze Warch... Jak to jest że w Polsce średnio płace wzrosły o 14% przez ostatnie cztery lata a w Salamandrze są one zamrożone i głośno mówi się że nie ma szans na znaczące podwyżki? Czy my pracujemy w budżetówce? (Chociaż i tu już planują odmrożenie) Dlaczego podbija sobie pan statystyki robiąc dziadów z ludzi którzy ciężko pracują na sukces naszej firmy i pana prywatny, albo co to za pomysł żeby płacić firmom które mówią jak wycisnąć z ludzi trochę więcej, zamiast zapłacić właśnie tym ludziom aby im bardziej zależało? Na jakiej uczelni uczono tego że aby zmotywować człowieka należy mu zabrać stawkę i oddać ją ewentualnie w premii. Ludzie ciężko pracują na wyniki tej firmy, otwórz pan oczy. Trochę wdzięczności by się przydało bo słoma panu z butów zaczyna wychodzić...

stary pracownik
@Ciekawy 19.05.2015 16:34

Jaki problem?. Idź do szefa,powiedz,że chcesz się zwolnić bo idziesz do konkurencji i podwyżka od razu się znajdzie,oczywiście wszystko po cichu za plecami kolegów M.E Ci to załatwi.Patent sprawdzony i skuteczny,innej drogi nie widzę,chyba że zwiększysz dawkę wazeliny czego nie polecam.Pozdrawiam

Na granicy wytrzymałości

"Praca w Brugmannie tak naprawdę należy do całkiem pozytywnych doświadczeń"?! Jakich doświadczeń? Człowieku chyba oderwało cię od rzeczywistości, my tu próbujemy utrzymać rodziny i związać koniec z końcem! Kadra kierownicza traktuje całą firmę w kategorii "doświadczalnej" (w końcu jak się rozwali, to nie jego, on znajdzie pracę gdzieś indziej), robią tylko to do czego zmusza ich polskie prawo, a poza tym sprawdzają wytrzymałość i determinację swojej załogi do utrzymania pracy. Tylko zrozumcie że doprowadzacie firmę do takiego momentu, gdzie nam będzie wszystko jedno gdzie pójdziemy do pracy, bo warunki są porównywalne wszędzie, a wam zabraknie wykwalifikowanych ludzi.

Nie pisze bo nie musze

Do ,,stary pracownik" Żaba to małolat przećpany, jeśli się mylę to sory. Ale jak pracowałem tam to chodził i darł piz.... bez powodu. Oby nie pracowali tam sami tacy jak on :-) NIE JESTEM MAŁOLATEM 34wiosenki sobie liczę

Nie pisze bo nie musze

Witam. Widzę ,że nie wiele się zmieniło a raczej nic w brugman salamander . Jak zwał tak zwał . Ostatnio rozmawiałem z magazynierem i wasze płace sa żenujące. Tyle godzin co wy robicie za takie pieniądze Panowie. Żaba przećpany łeb wyleciał z tym regulaminem, żałosny małolat. To ty się cieszysz że możesz zapierdala..... w niedziele żeby zarabiać Jeba....... władzę w obozie!!!!!!!!!!!

stary pracownik
@Nie pisze bo nie musze 27.04.2015 22:03

jak nie wiesz kto to jest żaba w tej firmie to nic nie wiesz,dlatego nie wypowiadaj się małolacie

dyzio

skopiować każdy potrafi a co do cholery z szatnią gdzie te 1,5m między szafkami?????????

żaba
@dyzio 25.04.2015 11:57

jak ci ciasno to w roboczych przyjeżdżaj

banan

Żaba ty taki mądry z regulaminem jesteś to nie zdziwiony się ty mały zasrancu ze wsi jeszcze żebyś ty z regulaminu nie poleciał zobaczymy jaki w sądzie beeeedziesz mądry

żaba

Art. 15110. Praca w niedziele i święta jest dozwolona: 1) w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii; 2) w ruchu ciągłym; 3) przy pracy zmianowej; 4) przy niezbędnych remontach; 5) w transporcie i w komunikacji; 6) w zakładowych strażach pożarnych i w zakładowych służbach ratowniczych; 7) przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób; 8) w rolnictwie i hodowli; 9) przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności, w szczególności w: a) (uchylona), b) zakładach świadczących usługi dla ludności, c) gastronomii, d) zakładach hotelarskich, e) jednostkach gospodarki komunalnej, f) zakładach opieki zdrowotnej8) i innych placówkach służby zdrowia przeznaczonych dla osób, których stan zdrowia wymaga całodobowych lub całodziennych świadczeń zdrowotnych, g)jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz jednostkach organizacyjnych wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej zapewniających całodobową opiekę, h) zakładach prowadzących działalność w zakresie kultury, oświaty, turystyki i wypoczynku; 10) w stosunku do pracowników zatrudnionych w systemie czasu pracy, w którym praca jest świadczona wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta; 11) przy wykonywaniu prac: a) polegających na świadczeniu usług z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub urządzeń telekomunikacyjnych w rozumieniu przepisów prawa telekomunikacyjnego, odbieranych poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli zgodnie z przepisami obowiązującymi odbiorcę usługi, dni, o których mowa w art. 1519 § 1, są u niego dniami pracy, b) zapewniających możliwość świadczenia usług, o których mowa w lit. a. Art. 15111. § 1. Pracownikowi wykonującemu pracę w niedziele i święta, w przypadkach, o których mowa w art. 1519a ust. 3 oraz art. 15110 pkt 1-9 i 11, pracodawca jest obowiązany zapewnić inny dzień wolny od pracy: Tak jak widać wyżej firma może,ale nie musi płacić setek za niedzielę skoro macie dzień wolny w tygodniu przy systemie czterobrygadowym

jeszcze wierzący w coś dobrego

No i zarząd zafundował nam nowy regulamin wynagradzania. Od niczego nie ma odwołania, a kierownik może zabrać premię bez żadnej motywacji. Ot po prostu ma taki kaprys, czy źle popatrzyłeś na niego, czy po prostu Cię nie lubi. Pewno już i za niedzielę i święta nie będą płacone setki, tylko normalne godziny. Tak wynika z tego regulaminu. Pozdrawiam całą załogę i życzę wytrwałości i cierpliwości. Może się kiedyś coś zmieni. A na dzień dzisiejszy chyba trzeba szukać czegoś nowego.

szybki

panowie nie dajmy się r...ć,nie róbmy więcej za mniej! niech nas jeb..ą, ale róbmy swoje, nie zwolnią nas jeśli zrobiłeś mniej, a dobrze! oni robią nas pod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, ale my bądźmy mądrzejsi ;)

@szybki 22.03.2015 20:38

powiedz to brygadzistom a my się dostosujemy

Zostawieni sami sobie
@788 22.03.2015 22:41
powiedz to brygadzistom a my się dostosujemy

Co Ty chcesz powiedzieć brygadzistom? Oni wspólnie z kierownikami i dyrektorem doszli do porozumienia (nas reprezentując) że spokojnie wytrzymamy kolejny rok bez podwyżek... Najpierw sobie sam przetłumacz że jesteś kompletnie sam na tym świecie i jak się o siebie nie zatroszczysz, to na pewno żaden brygadzista się za Tobą nie wstawi, mając samemu intratną posadkę i stawkę nie brudząc sobie rąk pracą. Kierownictwo nie rozmawia z tymi co mają naprawdę źle, tylko z tymi, co muszą im przytakiwać, bo nie chcą stracić ciepłych posadek.

wolny

piszecie takie bzdury ze aż żal trzeba mieć podstawówkę i znać niemiecki żeby się ustawić tanki się pc rozpadają pospinane na taśmy sznurki szmaty ale biura szafy ściany nowe wózki poto żeby głowiczki PC wozić a my materiał do maszyn zapire.....my ręcznie bo brak rakiet cowy kłamiecie

miodek

Obce sa widze znaki interpunkcyjne osobom tu pracujacym .....

miodek 3
@miodek 2 16.03.2015 17:11
Widać jaki przedział wiekowy jest piszących,gimba wychowana na sms-ach bez polskich znaków i zachowania zasad pisowni,a zarabia...

Przyganiał kocioł garnkowi a właśnie widać też na Twoim przykładzie: brak odstępów po przecinkach, błędy stylistyczne, brak zakończeń zdań. Żenada.

miodek 2
@miodek 3 17.03.2015 10:01

Napisz do przyjaciółki jak masz problem i zmień portal bo tutaj są poruszane inne problemy

hitman

Niektórym to wydaje się że pozbadali wszystkie rozumy... lekka robota w większości przy kompie premię dziwnie duże nadgodziny a od siebie niezbyt wiele dają pajace, dlaczego magazyn nie ma kursu językowego? Chodzą same cym bały nic nie umiej i oni mogą albo przydups lektor ki co lata do niej kiedy się da nawet jak inna zmiana ma. Widocznie dobrze go uczy... produkcja robi za 1300 strasznie niesprawiedliwe firma

Nie pisze bo nie musze

I (usunięte przez administratora)jak chciałeś Boss. Jaka cisza na forum. Zapłacili wam za milczenie :-)

BOSS

Pogadali, popłakali, to teraz DO ROBOTY!

nie pisze bo nie musze

Co tam żabka i stojak spać nie możecie po nocach przez moje wpisy hehe. Ale jesteście zabawni. Za dużo się naogladales chyba MMA żaba. Ktoś o nazwie 8 marca dobrze napisał. Pracownik tez dobrze pisze. Żabka przyjaraj glanta i we sobie nerwosol bo oczy wyjdą ci jeszcze bardziej:-))) 3majcie się. Bez odbioru.

Te wszystkie wpisy to celowe działanie kierownictwa nauczone na mądrych szkoleniach aby stosować zasadę DZIEL I RZADŹ bo zgrana załoga nie wchodzi w grę

8 Marca

Wy wszyscy jesteście nienormalni!!! Wasze wpisy to tylko oczernianie i szykanowanie ludzi. Jeśli jest wam tutaj aż tak źle to idźcie do pracy gdzie indziej tak jak Zbyszek czy Sławek, może sobie polepszycie... Rynek pracy we Włocławku jest kiepski i trzeba się cieszyć z każdej pracy jaką się ma, bo każda jest lepsza niż bezrobocie. I proszę przestańcie z tą chorą "zabawą", bo na pewno nie jest miło czytać obraźliwe komentarze na swój temat. Życzę wam rozwagi i rozumu.

Nie pisze bo nie musze

Wozkowy II- pudło , jeszcze raz i wypier..... z roboty bezmózgi. Ja sam odszedłem :-))) a wy wciąż tam nad tym rowem stolicie i kopiecie głębiej i głębiej i głębiej, a teraz juz za późno nie da sie wyjść.

wózkowy ll

Nie wózkowy ja bym stawiał na tego najleprzego operatora K.B co go wy... bo taki dobry był. ps.w kopaniu rowów

Nie pisze bo nie musze

Zaba do ciebie to nie da sie w żaden sposób dotrzeć. Upośledzenie twoje nie zna granic:-))) Maruda podaj sobie ręce z Zaba. Kto ciągnie a kto pcha u was w związku ? Wozkowy następny swoje teorie przedstawia- jaki broda , jaki paragraf, nie udało ci sie:-)) LIS co ty z tymi trollami. Chyba sam nim jestes. Uprzedzony jestes do normalnych ludzi to trzymaj z baranami jak Żaba. Moje błędy wynikają z urządzenia które samo czasem zmienia na najbliższe znaczenia jak sie nie domysliles- czasem nie poprawiam:-))) 3majcie sie matoły :-)))))))))

Lis

Utwierdzam się w tym że 'nie pisze bo nie muszę' to zwykły troll z patologicznym pochodzeniem i nikłą inteligencją[budowa zdań i słownictwo]. Mały zakompleksiony człowieczek który wszędzie pracował i wszystko wie tylko zapomniał dodać że z każdej firmy wywalali go na zbity pysk bo szybko się na nim poznali. NIE KARMIĆ TROLLA

Wózkowy

Ale wy naiwni nadal nie wiecie kim jest ,,nie pisze bo nie muszę, a to paragraf i broda w tej samej osobie nasz kochany kolega którego w spadku z magazynu dostaliśmy .To on ma do wszystkich pretensje ,biedaczek szkoda go.

Żaba

To dawaj frajerze wyjdz z ukrycia i spotkajmy się

Nawet swojego nicku baranie niedouczony nie potrafisz prawidłowo napisać wazelino. Jak masz nazwisko Wawrz........,Wojtas.... czy Nob..? Takimi ludźmi się żaba otacza jaki sam poziom edukacji prezentuje

Nie pisze bo nie musze

Do LIS Chyba jestes z innej epoki człowieku. Trolem to może jestes ty? Ja miałem przyjemność pracować na pseudo magazynie. Poczytaj wcześniejsze wpisy a zobaczysz czego sie czepiam a potem wydawaj opinie. Pozdrawiam Pozdro

lis

Nikiem Nie pisze bo nie muszę podpisuje sie kilku internetowych troli którzy jak nic na forum sie nie dzieje to robią wpis typu ten jest frajerem a reszta gnębi ludzi i prostaczki z Brugmann podłapują i zaczyna sie wylewanie gów....a i strona ma na utrzymanie. Czy w tej firmie pracują jacyś normalni ludzie ? Bo ci co tu wypisują normalni nie są!

Nie pisze bo nie musze

Do paragraf Nie musze iść do rabena bo jestem gdzie indziej i tez jest dobrze, jak widać to juz 2 miejsca gdzie jest lepiej niz u was :-)))) Do ŻABA Mogę ci to powiedzieć jaki jestes smieszny prosto w ryj pajacu przecpany. Zdziwiłbys sie kim jestem:-))))) i uwiez mi nie lekam sie takich jak ty Pozdro

Żaba

Nie pisze bo nie musze , szkoda że jedynie w internecie strach ci pozwala się wypowiadać na mój i innych temat , napinaczy przez kabel jebac opór . Pozdrawiam cię strachliwy cwe lu

szatan

Bedziecie smazyc sie w piekle! Ogien... Zar... Ponczochy I gacie

Pargraf II

O widzisz w rabenie masz więcej nie męcz się idź do rabenu napewno czekają na ciebie

Nie pisze bo nie musze

Do PARAGRAF II Na takich specjalnych wózkach jak wy macie owszem powinni zarabiać więcej. Jest doza możliwość spowodowania wypadku. Pośpiech ,ciagle ponaglenie jest irytujące. Kupcie więcej wózków i po problemie. Apropo zarobków na wózku, to ja mam kilka stówkę więcej niz wasi chłopcy i to w osiem godzin i nie przy takiej intensywności jak jest u was. Np. w rabenie w pikutkowie chłopaki maja po 2000-2500 za osiem godzin pracy. Nigdy nie robią w weekendy jak u was, odpoczynek rzecz święta.nie pozwolą żebyś pracował dłużej bo masz przyjść do pracy wypoczęty żeby nie spowodować zagrożenia. A u was trzeba je.....je....je....

paragraf II

Broda naprawdę szkoda serdeczne współczucie do kogo masz pretensje że zarabiasz 1900 .Może poszukaj gdzieś więcej zarobisz na wózku .

KILLER

Do kogo pretensje? Sami godzicie się tu pracować.Stawki określa rynek pracy w danym mieście( w danym kraju)Porównywanie z rynkiem niemieckim jest tylko pokazaniem ile nas dzieli od zachodnich sąsiadów.My zaliczani jesteśmy do Wschodu, rynku który jest atrakcyjny dla zachodnich inwestorów jeśli chodzi o koszty pracy.

Nikodem dyzma
@KILLER 06.03.2015 18:28

Fajny nick Jurku KILLERZE, ale z ról Pazury prędzej nazwałbym Cię Nikodemem Dyzmą. Nawet w nicku na forum chcesz pokazać swą wyższość nad tym zwykłym produkcyjnym motłochem, co? Skoro mamy tu taki Wschód, to czemu jesteście na niemieckich kontraktach i jeździcie Passatami a nie Tatami, Ładami, czy co najwyżej Daciami? Dlatego że najgorszym wrogiem dla Polaka jest drugi Polak. Niemiecki szef produkcji potrafił szanować pracownika, to wy doicie ten zakład ile się da i narażacie go na straty swoimi nieudacznymi decyzjami, a człowiekowi mówicie że podwyżka choćby o 1 zł. naraziła by całą firmę na bankructwo. Rozumiem tańsza siła robocza, ale wystarczyłoby jakby była tańsza dwu, trzykrotnie, a nie cztero, pięcio. Opanujcie się z tymi cyferkami i zobaczcie że tu pracują ludzie tacy sami jak Wy. KILLER masz honor? To honorowo przeżyj przez 1 kwartał za powiedzmy 2 tysiące ZŁOTYCH! I wrócimy do dyskusji. Rynek pracy jest taki, jakim tworzą go pracodawcy, kiedyś byliście w czołówce regionu i każdy by chciał tu pracować, ale teraz po tym pozostały już tylko legendy.

same zyski zero strat

Tylko te 25 dla brygadzistów to nie zasługa p. Warch...go, to kwota po podwyżkach jeszcze z czasów p. Szypł....go. P. Warch...go nauczyli w szkole tylko tyle, że jak tu zabierze a tam doda, to wyjdzie mu większy zysk i tego się trzyma. Nie ma pojęcia o tym jak rozmawiać z załogą ani jakie potrzeby mają ludzie pracujący w tym zakładzie, pracowników traktuje się tu jak narzędzia, a nawet i gorzej bo w sprzęt się inwestuje, a o ludziach zapomina. Dzięki ci wielki zbawco Warch..... lepiej wracaj skąd przyszedłeś razem z tym swoim podnóżkiem Kos...im. Świetnie prowadzicie firmę, naprawdę świetnie i skutecznie do celu. O ile tym celem jest dno...

ŚWIĄTEK

Pracowałem na bananach w Anglii i jeśli ofiaro masz coś do mnie zapraszam !ps Anglia nie leży za oceanem pozdrawiam

Zostaw opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brügmann Polska S.A.