Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

dyzio

skopiować każdy potrafi a co do cholery z szatnią gdzie te 1,5m między szafkami?????????

żaba
@dyzio

jak ci ciasno to w roboczych przyjeżdżaj

banan

Żaba ty taki mądry z regulaminem jesteś to nie zdziwiony się ty mały zasrancu ze wsi jeszcze żebyś ty z regulaminu nie poleciał zobaczymy jaki w sądzie beeeedziesz mądry

żaba

Art. 15110. Praca w niedziele i święta jest dozwolona: 1) w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii; 2) w ruchu ciągłym; 3) przy pracy zmianowej; 4) przy niezbędnych remontach; 5) w transporcie i w komunikacji; 6) w zakładowych strażach pożarnych i w zakładowych służbach ratowniczych; 7) przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób; 8) w rolnictwie i hodowli; 9) przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności, w szczególności w: a) (uchylona), b) zakładach świadczących usługi dla ludności, c) gastronomii, d) zakładach hotelarskich, e) jednostkach gospodarki komunalnej, f) zakładach opieki zdrowotnej8) i innych placówkach służby zdrowia przeznaczonych dla osób, których stan zdrowia wymaga całodobowych lub całodziennych świadczeń zdrowotnych, g)jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz jednostkach organizacyjnych wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej zapewniających całodobową opiekę, h) zakładach prowadzących działalność w zakresie kultury, oświaty, turystyki i wypoczynku; 10) w stosunku do pracowników zatrudnionych w systemie czasu pracy, w którym praca jest świadczona wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta; 11) przy wykonywaniu prac: a) polegających na świadczeniu usług z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub urządzeń telekomunikacyjnych w rozumieniu przepisów prawa telekomunikacyjnego, odbieranych poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli zgodnie z przepisami obowiązującymi odbiorcę usługi, dni, o których mowa w art. 1519 § 1, są u niego dniami pracy, b) zapewniających możliwość świadczenia usług, o których mowa w lit. a. Art. 15111. § 1. Pracownikowi wykonującemu pracę w niedziele i święta, w przypadkach, o których mowa w art. 1519a ust. 3 oraz art. 15110 pkt 1-9 i 11, pracodawca jest obowiązany zapewnić inny dzień wolny od pracy: Tak jak widać wyżej firma może,ale nie musi płacić setek za niedzielę skoro macie dzień wolny w tygodniu przy systemie czterobrygadowym

jeszcze wierzący w coś dobrego

No i zarząd zafundował nam nowy regulamin wynagradzania. Od niczego nie ma odwołania, a kierownik może zabrać premię bez żadnej motywacji. Ot po prostu ma taki kaprys, czy źle popatrzyłeś na niego, czy po prostu Cię nie lubi. Pewno już i za niedzielę i święta nie będą płacone setki, tylko normalne godziny. Tak wynika z tego regulaminu. Pozdrawiam całą załogę i życzę wytrwałości i cierpliwości. Może się kiedyś coś zmieni. A na dzień dzisiejszy chyba trzeba szukać czegoś nowego.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
szybki

panowie nie dajmy się r...ć,nie róbmy więcej za mniej! niech nas jeb..ą, ale róbmy swoje, nie zwolnią nas jeśli zrobiłeś mniej, a dobrze! oni robią nas pod (usunięte przez administratora) a, ale my bądźmy mądrzejsi ;)

@szybki

powiedz to brygadzistom a my się dostosujemy

Zostawieni sami sobie
@788

Co Ty chcesz powiedzieć brygadzistom? Oni wspólnie z kierownikami i dyrektorem doszli do porozumienia (nas reprezentując) że spokojnie wytrzymamy kolejny rok bez podwyżek... Najpierw sobie sam przetłumacz że jesteś kompletnie sam na tym świecie i jak się o siebie nie zatroszczysz, to na pewno żaden brygadzista się za Tobą nie wstawi, mając samemu intratną posadkę i stawkę nie brudząc sobie rąk pracą. Kierownictwo nie rozmawia z tymi co mają naprawdę źle, tylko z tymi, co muszą im przytakiwać, bo nie chcą stracić ciepłych posadek.

wolny

piszecie takie bzdury ze aż żal trzeba mieć podstawówkę i znać niemiecki żeby się ustawić tanki się pc rozpadają pospinane na taśmy sznurki szmaty ale biura szafy ściany nowe wózki poto żeby głowiczki PC wozić a my materiał do maszyn zapire.....my ręcznie bo brak rakiet cowy kłamiecie

miodek

Obce sa widze znaki interpunkcyjne osobom tu pracujacym .....

miodek 2
@miodek

Widać jaki przedział wiekowy jest piszących,gimba wychowana na sms-ach bez polskich znaków i zachowania zasad pisowni,a zarabiać chcą jak dyrektorzy

miodek 3
@miodek 2

Przyganiał kocioł garnkowi a właśnie widać też na Twoim przykładzie: brak odstępów po przecinkach, błędy stylistyczne, brak zakończeń zdań. Żenada.

miodek 2
@miodek 3

Napisz do przyjaciółki jak masz problem i zmień portal bo tutaj są poruszane inne problemy

hitman

Niektórym to wydaje się że pozbadali wszystkie rozumy... lekka robota w większości przy kompie premię dziwnie duże nadgodziny a od siebie niezbyt wiele dają pajace, dlaczego magazyn nie ma kursu językowego? Chodzą same cym bały nic nie umiej i oni mogą albo przydups lektor ki co lata do niej kiedy się da nawet jak inna zmiana ma. Widocznie dobrze go uczy... produkcja robi za 1300 strasznie niesprawiedliwe firma

Nie pisze bo nie musze

I (usunięte przez administratora)jak chciałeś Boss. Jaka cisza na forum. Zapłacili wam za milczenie :-)

BOSS

Pogadali, popłakali, to teraz DO ROBOTY!

nie pisze bo nie musze

Co tam żabka i stojak spać nie możecie po nocach przez moje wpisy hehe. Ale jesteście zabawni. Za dużo się naogladales chyba MMA żaba. Ktoś o nazwie 8 marca dobrze napisał. Pracownik tez dobrze pisze. Żabka przyjaraj glanta i we sobie nerwosol bo oczy wyjdą ci jeszcze bardziej:-))) 3majcie się. Bez odbioru.

Te wszystkie wpisy to celowe działanie kierownictwa nauczone na mądrych szkoleniach aby stosować zasadę DZIEL I RZADŹ bo zgrana załoga nie wchodzi w grę

8 Marca

Wy wszyscy jesteście nienormalni!!! Wasze wpisy to tylko oczernianie i szykanowanie ludzi. Jeśli jest wam tutaj aż tak źle to idźcie do pracy gdzie indziej tak jak Zbyszek czy Sławek, może sobie polepszycie... Rynek pracy we Włocławku jest kiepski i trzeba się cieszyć z każdej pracy jaką się ma, bo każda jest lepsza niż bezrobocie. I proszę przestańcie z tą chorą "zabawą", bo na pewno nie jest miło czytać obraźliwe komentarze na swój temat. Życzę wam rozwagi i rozumu.

Nie pisze bo nie musze

Wozkowy II- pudło , jeszcze raz i wypier..... z roboty bezmózgi. Ja sam odszedłem :-))) a wy wciąż tam nad tym rowem stolicie i kopiecie głębiej i głębiej i głębiej, a teraz juz za późno nie da sie wyjść.

wózkowy ll

Nie wózkowy ja bym stawiał na tego najleprzego operatora K.B co go wy... bo taki dobry był. ps.w kopaniu rowów

Nie pisze bo nie musze

Zaba do ciebie to nie da sie w żaden sposób dotrzeć. Upośledzenie twoje nie zna granic:-))) Maruda podaj sobie ręce z Zaba. Kto ciągnie a kto pcha u was w związku ? Wozkowy następny swoje teorie przedstawia- jaki broda , jaki paragraf, nie udało ci sie:-)) LIS co ty z tymi trollami. Chyba sam nim jestes. Uprzedzony jestes do normalnych ludzi to trzymaj z baranami jak Żaba. Moje błędy wynikają z urządzenia które samo czasem zmienia na najbliższe znaczenia jak sie nie domysliles- czasem nie poprawiam:-))) 3majcie sie matoły :-)))))))))

Lis

Utwierdzam się w tym że 'nie pisze bo nie muszę' to zwykły troll z patologicznym pochodzeniem i nikłą inteligencją[budowa zdań i słownictwo]. Mały zakompleksiony człowieczek który wszędzie pracował i wszystko wie tylko zapomniał dodać że z każdej firmy wywalali go na zbity pysk bo szybko się na nim poznali. NIE KARMIĆ TROLLA

Wózkowy

Ale wy naiwni nadal nie wiecie kim jest ,,nie pisze bo nie muszę, a to paragraf i broda w tej samej osobie nasz kochany kolega którego w spadku z magazynu dostaliśmy .To on ma do wszystkich pretensje ,biedaczek szkoda go.

Żaba

To dawaj frajerze wyjdz z ukrycia i spotkajmy się

Nawet swojego nicku baranie niedouczony nie potrafisz prawidłowo napisać wazelino. Jak masz nazwisko Wawrz........,Wojtas.... czy Nob..? Takimi ludźmi się żaba otacza jaki sam poziom edukacji prezentuje

Nie pisze bo nie musze

Do LIS Chyba jestes z innej epoki człowieku. Trolem to może jestes ty? Ja miałem przyjemność pracować na pseudo magazynie. Poczytaj wcześniejsze wpisy a zobaczysz czego sie czepiam a potem wydawaj opinie. Pozdrawiam Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Aleja Kazimierza Wielkiego 6A
    87-800 Włocławek