SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.?

Czy można liczyć w SAFEROAD Grawil Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

Obecnie niestety nie

Olga

Umowa o pracę od pierwszego dnia to nawet teraz rzadkość wśród firm wiec dobrze ze ta daje, ale czy kasa wzrosła cos tutaj czy nadal jest na niej ta minimalna krajowa?

tratatata
@Olga

ta wzrosła zapomnij. jak było tak jest

Antoni
@tratatata

O to słabo. Bo myślałem że chociaż jakąś inflacyjną dali jak wszytko tak drożeje. Nie ma żadnych premii albo dodatków tylko podstawa?

Nowy wpis

@Antoni

Na każdym stanowisku jest podstawa plus premia drogowa, akordowa, bazowa w zależności jaką pracę się wykonuje

Bodzio

Najniższa krajowa plus dodatki oraz sprzęt do pracy - TRAGEDIA!

@Bodzio

Jest to prawda

Firma SAFEROAD Grawil Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant organizacji ruchu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kierownik

tak

(usunięte przez administratora) Poziom stresu i sposoby jego ciągłego utrzymywania oraz co za tym idzie strata zdrowia, nie są absolutnie warte kontaktu z tymi ludźmi, tym bardziej, ze po zwolnieniu zrywaja kontakt. (usunięte przez administratora) Poprzedzone to oczywiście jest bezsennością i rozstrojami zdrowia przed pójściem do pracy. (usunięte przez administratora)

@.

Dlaczego dajecie tyle negatywów? Żeby tylko dać? Skąd wy wiecie co ja tam przeżyłem? Żeby upokorzyć lepszego od siebie? (usunięte przez administratora)...

Karol

Normalna firma, wypracowała sobie dobre opinie i zastanawiam się kto tak bardzo oczernia firmę? Czyżby inspiracja konkurencja która chciałaby wejść na kontrakt?

Jak usłyszałem, że wycenilismy projekt metoda historyczną, to myślałem, że ja snię. Przecież po to robi się prognozy, żeby zabezpieczyć dany projekt, a nie cofać się wstecz, co zresztą było widać po tym komicznym kosztorysie, z wyceną sma poniżej 200zl. (usunięte przez administratora)

Ale jest tak trudno to dlaczego nie zmienicie pracy? Konkurencja zainspirowała do wypisywania tych bzdur?

zainteresowany

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o SAFEROAD Grawil Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAFEROAD Grawil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.?

SAFEROAD Grawil Sp. z o.o.