Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

lis

Nikiem Nie pisze bo nie muszę podpisuje sie kilku internetowych troli którzy jak nic na forum sie nie dzieje to robią wpis typu ten jest frajerem a reszta gnębi ludzi i prostaczki z Brugmann podłapują i zaczyna sie wylewanie gów....a i strona ma na utrzymanie. Czy w tej firmie pracują jacyś normalni ludzie ? Bo ci co tu wypisują normalni nie są!

Nie pisze bo nie musze

Do paragraf Nie musze iść do rabena bo jestem gdzie indziej i tez jest dobrze, jak widać to juz 2 miejsca gdzie jest lepiej niz u was :-)))) Do ŻABA Mogę ci to powiedzieć jaki jestes smieszny prosto w ryj pajacu przecpany. Zdziwiłbys sie kim jestem:-))))) i uwiez mi nie lekam sie takich jak ty Pozdro

Żaba

Nie pisze bo nie musze , szkoda że jedynie w internecie strach ci pozwala się wypowiadać na mój i innych temat , napinaczy przez kabel jebac opór . Pozdrawiam cię strachliwy cwe lu

szatan

Bedziecie smazyc sie w piekle! Ogien... Zar... Ponczochy I gacie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pargraf II

O widzisz w rabenie masz więcej nie męcz się idź do rabenu napewno czekają na ciebie

Nie pisze bo nie musze

Do PARAGRAF II Na takich specjalnych wózkach jak wy macie owszem powinni zarabiać więcej. Jest doza możliwość spowodowania wypadku. Pośpiech ,ciagle ponaglenie jest irytujące. Kupcie więcej wózków i po problemie. Apropo zarobków na wózku, to ja mam kilka stówkę więcej niz wasi chłopcy i to w osiem godzin i nie przy takiej intensywności jak jest u was. Np. w rabenie w pikutkowie chłopaki maja po 2000-2500 za osiem godzin pracy. Nigdy nie robią w weekendy jak u was, odpoczynek rzecz święta.nie pozwolą żebyś pracował dłużej bo masz przyjść do pracy wypoczęty żeby nie spowodować zagrożenia. A u was trzeba je.....je....je....

paragraf II

Broda naprawdę szkoda serdeczne współczucie do kogo masz pretensje że zarabiasz 1900 .Może poszukaj gdzieś więcej zarobisz na wózku .

KILLER

Do kogo pretensje? Sami godzicie się tu pracować.Stawki określa rynek pracy w danym mieście( w danym kraju)Porównywanie z rynkiem niemieckim jest tylko pokazaniem ile nas dzieli od zachodnich sąsiadów.My zaliczani jesteśmy do Wschodu, rynku który jest atrakcyjny dla zachodnich inwestorów jeśli chodzi o koszty pracy.

Nikodem dyzma
@KILLER

Fajny nick Jurku KILLERZE, ale z ról Pazury prędzej nazwałbym Cię Nikodemem Dyzmą. Nawet w nicku na forum chcesz pokazać swą wyższość nad tym zwykłym produkcyjnym motłochem, co? Skoro mamy tu taki Wschód, to czemu jesteście na niemieckich kontraktach i jeździcie Passatami a nie Tatami, Ładami, czy co najwyżej Daciami? Dlatego że najgorszym wrogiem dla Polaka jest drugi Polak. Niemiecki szef produkcji potrafił szanować pracownika, to wy doicie ten zakład ile się da i narażacie go na straty swoimi nieudacznymi decyzjami, a człowiekowi mówicie że podwyżka choćby o 1 zł. naraziła by całą firmę na bankructwo. Rozumiem tańsza siła robocza, ale wystarczyłoby jakby była tańsza dwu, trzykrotnie, a nie cztero, pięcio. Opanujcie się z tymi cyferkami i zobaczcie że tu pracują ludzie tacy sami jak Wy. KILLER masz honor? To honorowo przeżyj przez 1 kwartał za powiedzmy 2 tysiące ZŁOTYCH! I wrócimy do dyskusji. Rynek pracy jest taki, jakim tworzą go pracodawcy, kiedyś byliście w czołówce regionu i każdy by chciał tu pracować, ale teraz po tym pozostały już tylko legendy.

same zyski zero strat

Tylko te 25 dla brygadzistów to nie zasługa p. Warch...go, to kwota po podwyżkach jeszcze z czasów p. Szypł....go. P. Warch...go nauczyli w szkole tylko tyle, że jak tu zabierze a tam doda, to wyjdzie mu większy zysk i tego się trzyma. Nie ma pojęcia o tym jak rozmawiać z załogą ani jakie potrzeby mają ludzie pracujący w tym zakładzie, pracowników traktuje się tu jak narzędzia, a nawet i gorzej bo w sprzęt się inwestuje, a o ludziach zapomina. Dzięki ci wielki zbawco Warch..... lepiej wracaj skąd przyszedłeś razem z tym swoim podnóżkiem Kos...im. Świetnie prowadzicie firmę, naprawdę świetnie i skutecznie do celu. O ile tym celem jest dno...

ŚWIĄTEK

Pracowałem na bananach w Anglii i jeśli ofiaro masz coś do mnie zapraszam !ps Anglia nie leży za oceanem pozdrawiam

Nie pisze bo nie musze

Żaba to upośledzony chłopak. Szkoda mi go. Chodzi i wciąż coś sobie pokrzykuje(usunięte przez administratora)Z obiegu. Przestań jarac malolacie i przejmuj na oczy. Brugman to może i solidny pracodawca na czas, na miejscu, na pewno. Tylko jakby dali ludziom trochę więcej zarobić w normalnym czasie pracy to by nie zbiednieli, a i ludzie z chęcią by (usunięte przez administratora) Taka prawda. Pozdro.

opierdalacz

Jestem pracownikiem tej firmy i od dłuższego czasu czytam te wasze wypociny i je analizuje.Tak na prawdę to nie wiem o co wam chodzi.We wcześniejszych latach większość z was wyjeżdżała za granicę, żeby sobie polepszyć byt życia pracując tam. Jednak praca za oceanem też nie była satysfakcionująca i warunki pracy i płacy też nie odpowiednie.Więc się zastanawiam,czego wy chcecie od kierowników i dyrekcji skoro waszych marzeń nawet nie spełniła królowa Anglii.Ale mam nadzieje,że miejsca pracy typu przebieranie bananów w hurtowniach w Anglii za 5 funtów na godzinę będzie wam odpowiadała a kierownictwo i dyrekcja was więcej nie przyjmie do naszych szeregów.Bo są osoby,które chcą pracować w tej firmie i cieszą się wizerunkiem i nazwą firmy w której pracuję, a za tym idzie dyrektorstwo i kierownictwo, którzy nie jednokrotnie ratowali wam (usunięte przez administratora) Powodzenia za oceanem.

bocian

he,he żaba,ale się rozpisałeś

Pracowity
@opierdalacz

Opierdalacz zastanawiam się tylko nad jednym. Jeździsz Mondeo czy Passatem? Bo nie mówisz jak pracownik produkcyjny, który sam utrzymuje rodzinę i jeździ autobusem...

@opierdalacz

"są osoby,które chcą pracować w tej firmie i cieszą się wizerunkiem i nazwą firmy" Co za prostak to napisał? Brygadzista który ma 25zł na godzinę i premię? Nie każdy tak ma, są osoby które muszą utrzymać rodzinę z jednej pensji (1900 netto), opłacić kredyt, włożyć coś pożywnego do gara, bo praca w tej firmie to nie tylko praca w biurze, czy na stróżówce. Praca na produkcji na 3 zmiany nie należy do lekkich. Wizerunkiem nie opłace kredytu, czy kupię chleba. W Chinach podnoszą płace, aby podnieść jakość, u "nas" obniżają. Dowód pit-11, z każdym rokiem dochód systematycznie spada poprzez brak nadgodzin i niższą premię lub jej brak. W niemieckim salamandrze raz czy dwa razy w roku dostają podwyżkę 50-70centów, za prace zmianową mają większe profity, w polskim salamandrze od 2011r. płaca godzinowa zamrożona. Naprawdę chcecie pozbyć się długoletnich pracowników produkcyjnych. JAK ŻYĆ PANIE WARCH....SKI.

zasłyszane na produkcji

I co patałachy kierownicy i dyrektorzy okazuje się że nawet pracownika zwolnić nie potraficie zgodnie z przepisami taka z was wyszkolona kadra. I wy chcecie kierować zasobami ludzkimi? Teraz osoby odpowiedzialne za błędne decyzje i brak znajomości przepisów prawa pracy powinny z własnej kieszeni pokryć koszty sprawy sądowej i to co zakład musi wybecelować w ramach ugody tak jak nam zabiera się premię za nasze potknięcia. Ale tak to jest jak kadra jest po HIGH SCHOOL PAŁACYK. Druga sprawa jeżeli żal wam dać ludziom chociaż po złotówce podwyżki to chociaż pozwólcie produkcji na nadgodzinach dorobić a nie tylko wybrańcy.Dlaczego nikt nie mógł przyjść w sobotę na nadgodziny do laboratorium a panowie ustawiacze chodzą co sobota parami chyba tylko po to żeby z jedną próbką razem do laboratorium latać,pogadac o pierdołach i iść do domku po sześciu godzinach.Za 50pln na godzinę każdy głupi ta k potrafi.Czy ich dzieci mają inne żołądki od naszych? Dlaczego jedni mogą dorabiać kiedy chcą i ile chcą a nas tylko patrzycie gdzie śrubkę dokręcić żeby robol czasem nie jadł lepszej szynki od was.Podobno te wpisy to patologia ale to wy panowie rządzący jesteście podwaliną pod ten obraz firmy jaki widać na tym portalu.Bo ryba zawsze psuje się od głowy!!!!!

Zmiany? Tak, ale na gorsze.

Nic się nie zmieniło, bo żeby komuś pojechać po ambicji, to obiekt wpisów by musiał mieć ambicję, by odwołać się do jego mądrości, musiałby mieć mózg, aby nawiązać dialog odnośnie zarządzania firmą, to nasi możni zarządcy by musieli poczytać książki o zarządzaniu żeby złapać ogólne pojęcie i porozmawiać z załogą. Sytuacja jest beznadziejna, zwiększają wymagania i cieszą się pozornym sukcesem, nie widząc KRZYWDY jaka się dzieje osobom ciężko na nich pracującym. Pensje zamrożone, premie nie wprowadzone w życie, albo obniżane, dni do odbioru, nadgodziny obcinane, ludzie "podduszani" (realne zarobki bardzo mizerne) żeby w sezonie cieszyć się że mogą pracować więcej, by zarobić trochę więcej...

Bic

jest bez zmian...czyli syf a po tych wpisach Żaba się cieszy,że jest sławny :)

Nie pisze bo nie musze

Co towarzystwo tak ucichło???? Postraszyli was czy co? Napiszcie co teraz sie dzieje po takich wpisach na forum? Czy coś sie zmieniło, pogorszyło,polepszyło???

Nie pisze bo nie musze

Do ,,ludus,, Czytaj wcześniejsze wpisy, wszystko opisane.

w dobrej wieze

Proponuje zrobic zbrania działow porozmawiac. Ja wiem ze były ale pominiete. Całe zalogi musza byc. Jak mialo to miec miejsce ale do tego nie doszło. Bo bgygadzisci wbrew pozorom nic ci nie dadza bo nic nie potrafia jesli zwolisz chłopakow bedzie drugi patenburg ja bym sie na zimno zastanowił nadtym. To gotowa recepta wystarczy ja zastosowac i wszysko. I ze jest bezimiena mozna zastosowac ja jako swoja. Ja nigdy sie do tego nie przyznam wiec korzystaj. ( a i jeszcze nie czytaj reszty bo ja sie czesciwo z tym zgadzam ale nie ze wszyskim odcinam sie dla dobra firmy) i koniec wiecej mnie tu nie zobaczysz. Czytaj mysl za to ci placa. PA powodzenia!!!

xxx
@w dobrej wieze

człowieku możesz to przetłumaczyć analfabeto?

he?
@w dobrej wieze

Przyjdź człowieku z tłumaczem

w dobrej wieze

Nie no brugmann jest pierwszy w zarobkach promoje reszte miasta zeby dołozyli pare groszy. Zmienił sie zarzad i tylko oni tak mysla. Grunt to połozyc łape na pare groszy. Bo przeciez terzeba sie wykazac przed pracodawca z niemiec co zreszta tez poszło po znajomosci . A co zrobic by było wiecej????? Dac zarobic nic wiecej a tych co maja lewe rece momet by sie zalatwilo bo oni nic bez dobrych ludzi nie znacza. pomysl bedziemy gadac.

Nie pisze bo nie musze

Do ,,zapomniałem,, Przyjacielu trzeba szukać i szukać aż trafisz właśnie to co chcesz. Nie powiem ci gdzie bo jeszcze mnie wygryziesz :-) Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.