Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Robert

Może ktoś ma aktualne informacje o firmie i ewentualnej pracy bo na forum taki spokój zapanował.

Robert 83

Polecam , pracowałem ponad rok , ze względów rodzinnych musiałem zjechać, ale śmiało mogę polecić. Kiedyś jak będę mógł to wrócę na palety .

Daria

@Domin0082 a ile zarobiłeś w firmie, możesz zdradzić ?

Domin0082

Praca w Ansbach na komisionierce bardzo spoko. Wiadomo spożywka ,nie dla kazdegho. Ale ktos chce robic to robi i nie narzeka skoro placa na czas i w porownaniu z innymi lajfirmami co sa na magazynie to sie ciesze ze trafilem do personela. Mieszkanie blisko do roboty no nie drogo. Moge polecic smialo dalej

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
ulek

Polecam, fajna praca w Kitzingen, dobre zakwaterowanie i fajna kasa

Były
@ulek

Fajna kasa tzn jaka ?

Lol
@Były

Pewnie 10e brutto za godzinę hahaha

Alex

A czy ktoś pracuje jako pracownik produkcyjny w firmie ANTOLIN w Massen-Niederlausitz?

Krzyś
@Alex

praca ok, wiadomo-nie od razu Rzym zbudowano. Atmosfera fajna,duzo polakow,3 zmiany i plus x 100 za bliskosc do kraju. Warto.

henio007

robilem dugo na paletach w Rosbach ,firma dobra, wszystko idzie ugadać. -lokum "gut" -geld też gut i na czas. polecam!

palety - Bondorf

Współpracuje z firmą już długi czas,złego słowa nie mogę powiedzieć,wynagrodzenie na czas,wszystko zgodne z warunkami umowy,zakwaterowanie w porządku.Pracuje przy regeneracji palet,praca ciężka i owszem,ale za darmo to umarło.

Personnel International BPO

@T Jeśli zaistniały jakieś problemy w związku z wypłatą Twojego wynagrodzenia w naszej firmie prosimy o kontakt na maila: skargi@personnel.com.pl. W wiadomości prosimy o dokładne informacje o tym gdzie pracowałeś (nazwa projektu i miejscowość), w jakim okresie, oraz kto był Twoim bezpośrednim przełożonym.

...
@Personnel International BPO

można prosić kontakt telefoniczny do osoby która w waszej firmie rozwiązuje problemowe sytuację?

luki

a kto w waszej firmie rozwiązuje problemy? Bo znam kilka które były zgłaszane do pana "prezesa" i jakoś zero reakcji. Hahaha chociaż już tutaj się nie ośmieszajcie.

Pawcio

Witam,niedlugo wybieram sie do pracy na stanowisko (segregacja palet ).Prosilbym kogos kto pracował na tym stanowisku o kontakt,w celu uzyskania wiarygodnych informacji o tej pracy,warunkach mieszkaniowych itp. ,z gory dzieki (usunięte przez administratora)

@Pawcio

Szkoda czasu szukaj czegoś innego

Miki
@Pawcio

Daj spokój....szkoda czasu i nerwów na tą firmę. Zostań w domu i poszukaj czegoś innego(usunięte przez administratora)Zobaczysz sam po pierwszym miesiącu.

Nina

Agencja ma dobre opinie jako pracodawca. Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie?

Co Ty wiesz o życiu...

@Wielbiciel 2 a Personnelu p.Pyk nie pracuje- nie mylisz Ty przypadkiem firm?

I tu się zgadzam. Naiwność boli

Nowyy

Witam pracuje ktoś na magazynach NETTO? Możecie coś więcej napisać jak wyglądają zarobki już na rękę? Zakwaterowanie?

@Nowyy

O ile wogole otrzymasz wynagrodzenie

...

Przecież od razu widać, że opinie pisze jedna osoba. Chyba, że wszyscy nagle mają problem ze wstawianiem znaków interpunkcyjnych. Wolałbym jakieś bardziej legitne informacje.

Zespół Personnel International

Pani Jolanto, prosilibyśmy o opisanie nam problematycznej sytuacji w mailu, którego prosimy wysłać na adres: skargi@personnel.com.pl . W mailu prosilibyśmy o informację, kiedy i w jakim magazynie Pani pracowała. pozdrawiamy!

@Zespół Personnel International

Po co ten mail? Żeby ludzie na forum nie mogli poczytać? I tak nic nie robicie z problemami, Tylko obiecanki i zamiatanie pod dywan... Robiłem na paletach to pani koordynator pomyliło się stanowisko koordynatora z prezesem.

Zespół Personnel International
@Marek

@Marek, mail stworzyliśmy własnie po to, żeby móc reagować i wyjaśniać sytuację z naszymi Pracownikami. Niestety nie jesteśmy w stanie być wszędzie, aby zakopywać wojenne topory na linii pracownik- przełożony, a jesteśmy świadomi, że do takich dochodzi. Nie zabraniamy nikomu równolegle wyrazić swojej opinii na nasz temat w przestrzeni internetu, jednak łatwiej w naszej opinii rozmawiać na gruncie gdzie wzajemne porozumienie jest możliwe:) Pozdrawiamy!

ogrodnik

Polecam jak najbardziej, solidna firma działajaca dlugo na rynku, pozdrawiam

@ogrodnik

To chyba masz małe doświadczenie,albo ci pasuje dziadowanie. Tosz to dziad agencja ????

ogrodnik

Polecam jak najbardziej, solidna firma działajaca dlugo na rynku, pozdrawiam

To my
@ogrodnik

Kłamca

nick

Pracuje jako komisjoner w rewe w monachium,polecam

oklo

Fajna firma, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.