Opinie o Unitube - Sp. z o.o. w Zawadzkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Unitube - Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Unitube - Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitube - Sp. z o.o. w Zawadzkie

Piotrek Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca kierowcy c+e ? Podobno sie ogłaszali niedawno że szukają kierowcy niby 7 z przodu i codziennie w domu?

Co wchodzi w socjal Unitube - Sp. z o.o.?

Sprecyzuj pytanie

Lidia Nowy wpis

Chyba chodziło o wczasy pod gruszą, dofinansowania do szkoleń, opiekę medyczną. Jest coś w tym stylu u was? Albo np karta multisport?

Nick Nowy wpis
@Lidia

Jest ubezpieczenie grupowe nnw i zdrowotne, karta multisport , szkolenia na koszt pracodawcy. I dwa razy w tym roku podwyżki były :) no i premie miesięczne i kwartalne :)

Zofia Nowy wpis

Dwa razy podwyżki? To ile oni Wam teraz płacą? Aż ciekawa jestem, co teraz proponują po tych wspomnianych podwyżkach stawek. A co do premii, to też chętnie się dowiem, na jakiej zasadzie Wam je wypłacają i czy są realnie osiągalne?

Czy Unitube - Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Janusz

Tak

Co jaki okres czasu w Unitube - Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

NICK

Podwyżki są co roku z automatu - nie trzeba się nikogo prosić. Do tego premie świąteczne, kwartalne i miesięczne - jeśli się do pracy przykładasz to naprawdę spore. Dodatkowo płatne nadgodziny czy praca w sobotę - dla chętnych. Chyba nie ma w branży firmy która lepiej płaci.

Brałeś udział w rekrutacji do Unitube - Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Jak się pracuje z ludźmi z Unitube - Sp. z o.o.?

TenOn

Tak jak wszędzie, są półgłówki i są tacy z którymi świetnie się idzie dogadać. Specyfikacja pracy w brygadach daje możliwość poznania różnych ludzi. Generalnie jest ok :) jadymy durś

Klient

W środę byłem po odbiór umówionego towaru.w UniTube Tarnowskie Góry. Zostałem potraktowany jak ostatni menel.Aroganckie zachowanie magazynierów wydających towar, z hali nr D.Przez cztery godz. stałem pod bramą wjazdową . Pracownicy magazynu nikogo w tym czasie nie rozładowywali jak również nie załadowywali żadnych samochodów.Po około trzech godzinach czekania przed halą spytałem magazyniera ile mam jeszcze czekać ? Odpowiedź brzmi, ja im nie będę ustalał roboty , mam czekać aż do mnie zadzwonią , a teraz mam opuścić halę.Jeśli chcecie Państwo dojść prawdy to chyba macie zamontowane kamery które idzie sprawdzić.Ten dzień w godz. 9;30 13;00 A ten incydent powtarza się bardzo często nie tylko ze mną. Każdy który przyjeżdża po stal do Tarnowskich Gór narzeka na obsługę i ich opryskliwość.Wiem bo podczas czekania na odbiór stali my klienci rozmawiamy między sobą i Wszyscy mamy ten sam problem.Myślę , że po przeczytaniu coś się zmieni. A my klienci będziemy z zadowoleniem jeździć do UNITUBE Tarnowskie Góry po zamawianą stal.

Roman
@Klient

Wyjaśniłeś może sytuację z szefostwem firmy Unitube? Myślę, że tego typu zachowania i sytuacje najlepiej by było rozwiązywać od razu i nie czekać nie wiadomo ile. Napisz, proszę, czy udało Ci się coś w tym temacie zdziałać? Oby więcej takie sytuacje nie miały miejsca.

Gruba Locha

Nic się nie zmieni

Jurand ze Spychowa
@Klient

Niestety nie jesteś sam... ale obudź się Panie za stalą czeka się wszędzie.

Ile jest zmian w Unitube - Sp. z o.o.?

NICK

Są dwie zmiany

Jestem zadowolony z pracy, są premie mimo tego całego kryzysu i wirusa. Bez problemu dostęp do maseczek, przyłbic czy środków odkażających. Jednym słowem firma dba o pracowników.

Krzyś

Dobrze płacą

@Krzyś

Dobra płaca to pojęcie względne, mógłbyś podać widełki płacowe w jakich mieści się wynagrodzenie początkującej osoby w firmie? Każdy szczery wpis pomaga osobom, które odwiedzają ten wątek, więc warto podzielić się każdym szczegółem.

dotey

No zgodzę się całkowicie, że mają spory wybór u siebie @karol. Dlatego jest w czym wybierać i są liderem w tej branży.

Chleb z Bajlagą

Pracowałem w Unitube i mogę powiedzieć ze to jedna z najlepszych firm dla jakich miałem okazje pracowac, niestety przez wlasną glupotę i chęć poznania życia za granica jako młody czlowiek niestety juz tam nie pracuje, choć bardzo bym chciał tam wrócic. Kasa zawsze była świetna i wypłacana na czas i bardzo dobre świadczenia to niepodwazalny fakt który jest mocnym atutem dla tej firmy... Kierownik Piotr fachowiec po hutnictwie mlodzi nie rozumią ze ceni sie takiego człowieka w pracy bo przeciez jest sie w pracy a nie na kawie... czytając powyższe opinie to mam wrażenie ze pisali je mlodzi ludzie którzy nie poznali pracy w innych firmach i nie mieli do czynienia z niedoswiadczonym kierownictwem, brakiem wynagrodzenia na czas, najniższa krajowa itp.Polecam wszystkim którzy szukają stalej stabilnej pracy za fajne pieniądze w pożądnej firmie którą Unitube bez wątpienia jest! a pokolenie zmierzlych mlodych leserów niech idzie wykładac towar do Biedronki lub pracowac na zmywaku w UK .pozdrawiam dobrych chopów

macko

Osobiscie uważam ze najgorszy typ to Darek ktory wszedł w tylek kierownika Piotra.Zabawne ze Piotr mu pewnie dalej ufa a Darek bierze łapówki od kierowców i sam na Piotra zle mówi fałszywa (usunięte przez administratora) Na magazynie kamery i wszyscy pod okiem prezesa przeciez niewolnicy mieli lepiej.Tam panuje komuna nawet dlugopisu Ci żałują wielkie oszczednosci firmy istna komuna.Jedyna osoba która tam poznałem i moge szczerze pochwalic to starszy Pan ktory siedzi w biurze i wypisuje wz to wspaniały człowiek.

zwykły robol

Nazwa firmy całkiem,całkiem no ale zawsze coś?!!!Panuje tam wyrazna atmosfera dominy,czyli są osoby które mogą wszystko i tacy którzy muszą siedzieć cicho,prezesi chyba nie wiedzą lub wolą nie wiedzieć co się dzieje w Strzybnicy na halach,kierownik guru może wszystko,zwraca uwagę na bhp a wystarczy tylko wejść na hale i widać strach w oczach,totalne zamieszanie brak organizacji,temperatura podwórkowa zarówno w lato jak i w zimę,syf i ciemno,wszyscy kradną no i naciągają na koszty bo chcą nowe miary,wypisują drogie markery,chaos to odpowiednie określenie,pracowałem na wielu magazynach ale ten to tragedia,ja już tam nie pracuję więc śmiało nie polecam tej pracy,przede wszystkim powinno się wiekszą uwagę poświęcić pracownikom,wybrać przedstawiciela pracowników który by dbał o ich interes,a nie dać to stanowisko kierownikowi,który sam nie wie czego chce,ponadto handlowcy też powinni współdziałać z ekipą,wysyłanie dużo wcześniej przyjętego zlecenia przed przyjazdem kierowcy to bezsens i niepotrzebna gonitwa,totalny brak wizji,składowanie bez jakiego kolwiek logicznego układu,pozdrowienia dla tych co zostali,wytrwałości i uwagi.

Zostaw merytoryczną opinię o Unitube - Sp. z o.o. - Zawadzkie

• Jak się pracuje w Unitube - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unitube - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Unitube - Sp. z o.o.