unitube

Zawadzkie

Opinie o unitube

zwykły robol 2011-10-17 20:30:48
Nazwa firmy całkiem,całkiem no ale zawsze coś?!!!Panuje tam wyrazna atmosfera dominy,czyli są osoby które mogą wszystko i tacy którzy muszą siedzieć cicho,prezesi chyba nie wiedzą lub wolą nie wiedzieć co się dzieje w Strzybnicy na halach,kierownik guru może wszystko,zwraca uwagę na bhp a wystarczy tylko wejść na hale i widać strach w oczach,totalne zamieszanie brak organizacji,temperatura podwórkowa zarówno w lato jak i w zimę,syf i ciemno,wszyscy kradną no i naciągają na koszty bo chcą nowe miary,wypisują drogie markery,chaos to odpowiednie określenie,pracowałem na wielu magazynach ale ten to tragedia,ja już tam nie pracuję więc śmiało nie polecam tej pracy,przede wszystkim powinno się wiekszą uwagę poświęcić pracownikom,wybrać przedstawiciela pracowników który by dbał o ich interes,a nie dać to stanowisko kierownikowi,który sam nie wie czego chce,ponadto handlowcy też powinni współdziałać z ekipą,wysyłanie dużo wcześniej przyjętego zlecenia przed przyjazdem kierowcy to bezsens i niepotrzebna gonitwa,totalny brak wizji,składowanie bez jakiego kolwiek logicznego układu,pozdrowienia dla tych co zostali,wytrwałości i uwagi.
macko 2014-06-01 14:02:02
Osobiscie uważam ze najgorszy typ to Darek ktory wszedł w tylek kierownika Piotra.Zabawne ze Piotr mu pewnie dalej ufa a Darek bierze łapówki od kierowców i sam na Piotra zle mówi fałszywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na magazynie kamery i wszyscy pod okiem prezesa przeciez niewolnicy mieli lepiej.Tam panuje komuna nawet dlugopisu Ci żałują wielkie oszczednosci firmy istna komuna.Jedyna osoba która tam poznałem i moge szczerze pochwalic to starszy Pan ktory siedzi w biurze i wypisuje wz to wspaniały człowiek.
Chleb z Bajlagą 2014-07-11 12:25:46
Pracowałem w Unitube i mogę powiedzieć ze to jedna z najlepszych firm dla jakich miałem okazje pracowac, niestety przez wlasną glupotę i chęć poznania życia za granica jako młody czlowiek niestety juz tam nie pracuje, choć bardzo bym chciał tam wrócic. Kasa zawsze była świetna i wypłacana na czas i bardzo dobre świadczenia to niepodwazalny fakt który jest mocnym atutem dla tej firmy... Kierownik Piotr fachowiec po hutnictwie mlodzi nie rozumią ze ceni sie takiego człowieka w pracy bo przeciez jest sie w pracy a nie na kawie... czytając powyższe opinie to mam wrażenie ze pisali je mlodzi ludzie którzy nie poznali pracy w innych firmach i nie mieli do czynienia z niedoswiadczonym kierownictwem, brakiem wynagrodzenia na czas, najniższa krajowa itp.Polecam wszystkim którzy szukają stalej stabilnej pracy za fajne pieniądze w pożądnej firmie którą Unitube bez wątpienia jest! a pokolenie zmierzlych mlodych leserów niech idzie wykładac towar do Biedronki lub pracowac na zmywaku w UK .pozdrawiam dobrych chopów
dotey 2016-05-04 19:58:22
No zgodzę się całkowicie, że mają spory wybór u siebie @karol. Dlatego jest w czym wybierać i są liderem w tej branży.
Zostaw swoją opinię o unitube - Zawadzkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unitube