Opinie o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Niki

Wie ktoś coś na temat dalszych losach firmy czy będzie upadłość i czy będą wypłaty?

Rudy

Więc jednak UPADŁOŚĆ! Teraz pójdziemy bez wynagrodzeń. będą nas czarować, wszystko ok róbcie następny miesiąc za free. Dokończymy zlecenia dla niemców i na bruk frajerzy.

Tooo
@Rudy

Skąd wiesz ? Prezes by to tego nie dopuścił .

@Tooo

jak nie ma kasy to Prezes może chcieć nie dopuścić ale brak finansów zrobi swoje, tylko trzeba zaczekać aż to nazwą w sądzie upadłością. Jak niemcy nie wprowadzą kasy do firmy to upadłość! przecież banki nie z kredytują bankruta. Pamiętajmy że szwaby z Europoles wyprowadzili już kiedyś kasę z ST-3 i co do dziś mają upadłość naprawczą z której nie mogą wyjść. Ale to był projekt rządowy, a tu szwaby mają kasę a wy do domu na pusto.

Jurek
@Rudy

Nie zwalajcie na Niemcy , w EK zarządzanie delikatnie mówiąc kulało ostatnimi czasy , brak decyzyjności i wizji wychodzi!

@Jurek

Tak masz rację, ale przede wszystkim na produkcji musimy wziąć się do pracy, jeżeli wszyscy tego nie zrobią to firma upadnie, a my z okolic znajdziemy inną pracę. Tylko czy tu się źle pracuje? Mamy blisko domów dobry zakład pracy, czy warto go utrzymać? Moim zdaniem TAK! Pracujmy sumiennie i dajmy z siebie więcej być może za mniej ale chodzi o naszą przyszłość i stabilność.

BLA BLA

RÓB NAJLEPIEJ ZA DARMO.

Niki

Dajcie spokój może będzie dobrze jeszcze oficjalnie nie ogłosili upadłości...

Antonni

Moje sugestie dla Kromiss: Teraz będą robić czystki w zakładzie, bo trzeba zejść z kosztów. Nie przedłużanie umów i zwalnianie statystów. No i dobrze bo produkcja była hamowana przez kolesiostwo ludzi statycznych wypinaczy. Szkoda że firmy lizingowe opuściły zakład, bo produkcja będzie kulała. Przybliży to tylko upadłość!

Zorro
@Antonni

podwykonawcy wycofali się ! kto dokończy zlecenia? koorporanci też nie dostali kasy ! co Europols-Kromiss sprzeda? To jest koniec tej firmy. Dobrą minę do złej gry robi tylko kierownik. Chyba mu kazali.

Batman
@Zorro

Kto mu kazał ?

Zorro
@Batman

Tylko stwierdzam, bo tak się zachowuje

Czy po rozmowie w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Chrzanów
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Janusz

Firma traci kondycję mogą być problemy!

Co to znaczy ?

Janusz
@Marek

upadsłość

Jimmy

Jak to możliwe ?

Vincent
@Jimmy

Nie płacą wszystkim koorporantom! Za chwilę stracą płynność, albo już stracili!

tomy
@Vincent

Wiadomo już coś więcej? Zalegają nam bardzo duże pieniądze i nie płacą.. Jak czytam nie tylko nam.

Mac
@tomy

Padł europoles w Niemczech a teraz idzie walec przez Polskę wszystkie zakłady nie płacą Mam od diabła umoczone

Mac
@tomy

Odezwij się maciejb78@interia.pl

spawacz
@Janusz

wszystkich zainteresowanych spawaczy, ślusarz operatorów cnc zapraszamy do Vlassenroot w Gliwicach - mamy darmowy przewóz na wszystkie trzy zmiany produkcyjne własnie z chrzanowa

Tomek J.
@spawacz

Pracowałem w Vlasenrootcie i szczerze nie polecam, wymagania bardzo wysokie, kontrola jakości absurd. Dlatego jest tak duża rotacja pracowników ze względu na nienormalnie wysokie wymagania jakości, więcej niż klient oczekuje. Dlatego na koniec miesiąca wypłatę miałem obciętą ze względu na kj - i już nie jest tak kolorowo jak na początku. Proszę zobaczyć opinie gowork https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,31771 - 746 negatywnych opinii o czymś swiadczy

Jureczek
@Tomek J.

Vlssenroot nie płaci terminowo fimą zewnętrznym. Nie polecam!

Antonni
@spawacz

Daj spokój z tym Vlassenrootem, ta firma to (usunięte przez administratora) dla desperatów.

Nikołaj

Nie polecam. Sprzet gorszy niz na ukrainie. Fachowcow brak. Warunki jak na ukrainie

Kierownik

Wreszcie ktoś się opamiętał ! chwała bogu, wypiertalają największych statystów i lebrów a czy mieli staż za biurkiem czy w koncie się ukrywali to w końcu zaczną pracować. Ale nie w tej firmie lenie statyści bez ambicji. Teraz będziecie musieli podjąć pracę i wykonać ją osobiście. Dacie radę?

Stasiu
@Kierownik

Płytki jesteś nie o kierownika chodzi..

Co tu się dzieje
@Kierownik

Boże , co za cymbał z Ciebie !!!! Szkoda tej firmy jak takie osoby w niej zostały !!!

Kierownik
@Co tu się dzieje

To że nick mam Kierownik to źle zrozumieliście, bo nie o kierownika mi chodziło (usunięte przez administratora) pisałem o tych statystach których zwolnili przed podwyżką, i o tym że wreszcie będą musieli podjąć inną pracę i w niej pracować! Widzę że Cabanom trzeba dwa razy tłumaczyć! Może wam jeszcze przeliterować i na skrzynkę wysłać interpretację? Są podwyżki ale pracować trzeba.

Stasiu

Mareczku mówią ze donosimy, przestań pisać te maile na kolegów, bo poziom ich płytki taki zreszta jak twój ..

Aga

Zostali starzy plus nowi figuranci, paru złodziei, kilku fachowców. Nowi i pracowici się pojawiają. Leniuszki kochaniutkie, rynek na was czeka.

Emilia

@Rafał, czy kromiss przedstawił powód, dlaczego decyduje się na zwalnianie osób z wieloletnim doświadczeniem? Może firma ta boryka się z jakimiś chwilowymi problemami? Dysponujesz informacjami dotyczącymi jej aktualnej sytuacji wewnętrznej? Twoja wypowiedź będzie istotna dla użytkowników forum interesujących się zatrudnieniem w tym miejscu.

Jarosław
@Emilia

Wieloletni specjaliśći od pilnowania biurka.

Rafał

Znowu poleciały dwie osoby jedna podobno z najdłuższym stażem w firmie :/ Porażka co sie dzieje zwalniają fachowców którzy pracowali na to co teraz mamy !!! „Dobre zarządzanie „ ?!

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Sporo dobrego słyszałem.

Admin
@Paweł

Ostatnio sytuacja mniej stabilna.. Zwolnienia pełną parą.. :(

Ponieważ tacy właśnie teraz są doceniani :(

Niepupil

Dobre pytanie.. Poleciala za to czorna z zakupów, dyro magazynów (ten co szprechal- Adam), magazynierzy i inni.. Źle się dzieje

Elon

Co ty gadasz statyści są w technologicznym dopiero (śmiech ) cwaniaki do potęgi ..

Znawca
@Elon

Hm..... ciekawe :)

Znawca

Fachowców się zwalnia albo odchodzą sami Co tu rozumieć ?? Sami wiemy

Juras
@Znawca

Fachowcy od pilnowania biurka odchodzą, komików się zwalnia. Szkoda tak fajnie było.

Szkoda gadać
@Juras

Komik to z ciebie !!!

Emilia

Aplikowaliście już na stanowisko projektanta w kromiss? Warto się nim zainteresować? Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Może udzielicie innym użytkownikom przydatnych wskazówek jego dotyczących? Z ilu etapów się składa? Co możecie również powiedzieć o poziomie rozmowy kwalifikacyjnej? Wypowiedzi na ten temat będą wzięte pod uwagę przez osoby planujące w najbliższym czasie aplikować do tego pracodawcy.

Rozumiejący inaczej
@Emilia

Czy Ty czytasz co tu piszą czy jesteś robotem :( Może jesteś administratorem ?

Strachu

O jak fajnie, przychodzisz do roboty, a tu kilku aktorów mniej i nawet królowa szkoły filmowej już na walizkach. A Ogłoszenia o pracę wiszą, to chyba wszystkich statystów chcą wymienić.

Rozumiejący inaczej
@Strachu

No tak zostaną tylko sami fachowcy Nikt nie będzie się czepiał , wymagał ani oczekiwał Będziemy jedną wielką rodziną knucicielu i podpierdalaczy Będzie super !!!! Panowie P; Ch i Z teraz rządzą Brawo !!!!

Olaf
@Strachu

Inteligencie tempawy jak zwalniają z przyczyn ekonomicznych to według KP nie mogą w to miejsce zatrudniać ! Poczytaj a później pisz głupoty .

Szkolny oprawca

Potwierdzam.. Firma lata świetności ma juz za sobą. Lepiej juz napewno nie będzie!! Moze byc tylko gorzej chyba ze stanie się cud :)

Wtajemniczony

Zapraszam do aplikowania.. Aktualnie ludzie sa zwalniani ze względów ekonomicznych.. A na firmie mówi sie o upadłości która nastąpi szybciej niz sie można spodziewać.. Dlatego jesli macie w miare stabilna pracę to póki co odpuscie.. Moze za jakis czas sytuacja sie rozwiaze albo w jedną albo w druga stronę.. Póki co jest wyglada to na zaawansowany koniec firmy..

Emilia

@Paweł, spróbowałeś aplikować do firmy? Jeśli tak, to może podzielisz się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? Odbywała się w dobrej atmosferze, ekipa rekrutująca była kompetentna? Takie opinie są bardzo pomocne dla wszystkich zastanawiających się, czy podjąć pracę w Kromiss.

Admin

O kim mowa z tą krolewna szkoły aktorskiej? Wiecie może kto poleci następny bo pewnie to dopiero początek?

Alfinonn

Znowu zawitali Ukraińcy, znowu będą nam zabierać pracę, znowu będą poprawki, znowu będzie nerwowo, znowu kierownictwo na nas zwali całą nieudolność, znowu pójdziemy bez premii, znowu robota będzie spier.................... .

Hulk
@Alfinonn

To weźcie sie wkoncu za robotę !!! Na pracownikach z Ukrainy same oszczędności pewnie :) i pasuje

Bezpośredni

W biurach tez widać ze praca wre , w szczególności w technologicznym ... (śmiech )

new management
@Bezpośredni

Wkoncu ktoś tym zrobi pożadek !!!

• Jak się pracuje w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)