Opinie o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Nie zadowolony

Obecna sytuacja. Zwolnienia z hali A - 4ech osób. Zamówień nie ma wcale , premia 0 procent i tak zapewne do października - informacja sprawdzona bo od gołego. Za niedługo halę przeróbia na magazyny track tecku

Lucky
@Nie zadowolony

Goły się nie chwalił że sporządził listę do zwolnienia....pierwsi już dostali. Taki dobry Kierownik

lolek Nowy wpis
@Lucky

i jak leci pod nową miotłą?

Tomasz Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś mający informacje o ewentualnej pracy w firmie? Czas pandemii nie sprzyja rekrutacji ale może jednak?

Stara Gwardia

Proszę o informację o co chodziło ze zwolnieniem Mikołajków. Ktoś ma pewne informacje jak to było i o co chodziło?

Mikołaj Nowy wpis
@Stara Gwardia

Mikołajków nikt nie zwolnil ! Sami się zwolnili Tyle lat a wy dale o nich ...!

Robert Nowy wpis
@Stara Gwardia

Kolego , Jeżeli interesuje cię moje odejście z Europoles-Kromiss to poprostu do mnie zadzwoń! Ani mnie jak i brata nikt nie zwolnił tylko sami złożyliśmy wypowiedzenie RM

Absolwentg

Proszę o opinie czy warto startować na stanowisko konstruktor/projektant do tej firmy? Jak sobie radzi w pandemii i jak atmosfera w biurowcu?

Czy po rozmowie w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
Pies

Firma o bogatym doświadczeniu w zmianach właścicieli, zarządów, dyrekcji i prokurentów. Tylko załoga i pies pozostają stabilne i nieustraszone.

Leoś
@Pies

Załoga trzeba umieć zarządzać , a wcześniejszy prezes wszystko co dobre rozp.. taka jest prawda Kromissu ! Półtora roku temu była inna firma zarabialiśmy normalnie nawet dodatki za weekendy były . Tylko to było za Mikołajka którego Pohorecki wykończył . Gość wiedział o co chodzi bo sie na firmie wychował . A teraz co mamy ?! Pytanie retoryczne !!!

Kuba

Mikolajek byl najlepszym fachowcem w kromisie. Zostalli ci w biurach co nie maja wyksztalcenia i doswiadczenia w innych firmach na analogicznych stanowiskach nie maja szans. Praca obecnie niczym sie nie rozni od spotkan z kolegami przy piwie.

fachman
@Leoś

Kubuś przypomnij nam proszę jakie to wykształcenia mieli Panowie Mikołajek. Już doktoraty?

wiesz kto

*wychował się na firmie buhahaha - dlatego tak się zachowywał ? ci wychowani w domu są jednak przytomniejsi. *Pohorecki wykończył buhaha - nawet palcem nie ruszył ani go ziębił ani parzył żadne dla niego zagrożenie nie rozśmieszaj wtajemniczonych sam sobie w kolano strzelił *załogą trzeba umieć zarządzać buhahaha - drzeć ryja zasłaniając wszystkie swoje braki czyli drzeć ryja na każdym kroku *półtora roku temu była inna firma tu się zgodzę - dzięki takim liżącym odbyt właśnie jest tak nie inaczej to nic innego tylko następstwa decyzji właśnie w tym okresie i wcześniejszym *a teraz co mamy - firma w doskonałej kondycji kwestia zamówień a one są i zapowiada się że będą po takim dołku nie ruszy to z kopyta chwile poczekać trzeba. *pytanie retoryczne to takie które nie wymaga odpowiedzi czy wyjaśnienia - takie małe wyjaśnienie jednak było potrzebne :) P.S. Nie masz nic do zaoferowani swoim słowem nie wypowiadaj się . Nie masz wiedzy w temacie firmy i tego co tak naprawdę się tu dzieje, donosiciele się kruszą :) ci co jeszcze są prezentują podobny poziom jak ty. Nie wywołuj tematu w którym możesz publicznie oberwać gamoniu tyle lat się nie nauczyłeś.. Panowie głowy do góry będzie dobrze kość nie zrasta się na drugi dzień. Mamy nówkę sztukę prezesa i wydaje się kompetentny.

@Kuba

Wywołałeś lawinę śmiechu czasem dobrze jak ktoś żartem rzuci będziemy śmiać się jeszcze długo. Nie wiem co za dureń to napisał ale na pewno ktoś kogoś tu nie ma i ma złe wiadomości lub idiota z działu obok który faktycznie nic nie rob bo tak był nauczony jeszcze niedawno. Ja na brak obowiązków nie narzekam. Doświadczenie buhahaha w czym ?

Z boku patrzący
@wiesz kto

Poziom tej niby twojej merytorycznej wypowiedzi , świadczy że jesteś strasznie zakompleksionym człowiekiem , niespełnionym intelektualnie który non stop żyje czasami przeszłymi . Mam tez wrażenie ze Mikołajek Ci zaszedl za skórę i to dość dobrze i jakość tego nie możesz przeżyć Gamoniu . Tyle masz w życiu że swoje rozterki wylejesz w takiej formie na forum. Knujący non stop jakieś spiski i domniemania . To świadczy tylko o poziomie twojego intelektu porównywalnego z kolegami spod sklepu .

moderator_psikuta
@Z boku patrzący

Szanowni Państwo oto rozwiązanie naszych wszystkich problemów i niejasności : 1. Napisz tekst np. w programie „Word”. 2. Popraw to co zaznaczy na czerwono (gramatyka , ortografia, interpunkcja). 3. Zaznacz uważnie. 4. ctrl + C (skopiuj). 5. ctrl + V (wklej) na formatce forum. 6. Wyślij odczekaj nie zawsze od razu odświeża jest to szczególnie istotne jeśli podszywasz się pod kilka osobowości (można wyjść niewiarygodnie a przecież zależy ci na skutecznym dowartościowaniu samego siebie). 7. Nie wykonuj powyższego pod wpływem środków odurzających bo to może popsuć efekt końcowy. A czas pokaże kto miał rację kto był fachowiec a kto gamoń. Uwaga: nie patrz „z boku” bo to szkodzi na wzrok.

@Z boku patrzący

Dokładnie tyle zostało wylać żal, destrukcja tej firmy w wykonaniu pewnych "fachowców" w ubiegłych latach to jeszcze nie szczyt ich możliwości. Tym się powinna prokuratura zająć albo zawiadomienie zgłosić powinien poprzedni właściciel , niektórzy by mieli dużo do powiedzenia w tym temacie. A zakompleksiony to ty (usunięte przez administratora) jesteś frustracja i nerwy niemoc z jaką to napisałeś świadczy jaki jesteś malutki i nic nie znaczysz. Gdzie ty widzisz tu jakieś knucie spiski i domniemania może z swojego życia osobistego te sformułowania zaciągnąłeś. I nie porównuj nas z twoimi kolegami spod sklepu, inne priorytety mamy.

Nieqam
@Leoś

Samochwała taki wierszyk był. Żenada.

Quick
@Nieqam

Troll internetowy ?!

Nieqam
@Quick

Sformułowanie którego używają osoby bojące się publicznego linczu za swoje naganne postępowanie. Brak rezerwacji dla konkretnych grup społecznych. Sformułowanie ma za zadanie wykluczyć osobę z konwersacji pokazanie jej w złym świetle. Jednak czasy już inne nikt się nie nabiera. Tzw obracanie kota ogonem.

Ochrona
@Pies

Z przykrością informuje że pies zdechł, a wraz z nim pamięć o mikołajkach.

Reksio

Czy po prawie dwóch latach wkoncu wróciła u was premia?

Czy w Europoles Kromiss Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Produkcja

Luz jest tylko od poniedziałku do piątku nikt od nikogo nic nie wymaga. Drugie zmiany to paczka fajek ławeczka i pogawędki. Najgorsze są soboty bo trzeba posprzątać dom. Jak chcesz odpocząć psychicznie i fizycznie zapraszamy do star treku

Opinia

Co myślicie o jakości pracy Zakrzewskiego ? Tylko na spokojnie i merytoryka .

ZNAJOMY WSZYSTKICH

znajomy wszystkich a goły to ten,pół kierownika?STARY POPYCHACZ WSZYSTKICH DYREKTOROW...CHŁOPEK.

Stary pracownik
@ZNAJOMY WSZYSTKICH

Kogo jak kogo , (usunięte przez administratora). gość jest od początku i (usunięte przez administratora) z butami każdego w tej firmie - mało takich ludzi miał Kromiss-Bis , Europoles ! Wiec „fachowcu” się (usunięte przez administratora) od niego !

Spawacz Hala E
@Stary pracownik

Każdy kto zna gołego wie że to przyglup cwierc inteligent, kromiss to jest praca jego życia nigdy nie bedzie takiej roboty miał, on sie na niczym nie zna ,kupe hama z żarek , a pracowalem tam kilka lat poznalem go dobrze, goly to dwulicowy kapuś. W obecnej firmie mam normalnego kierownika produkcji na szczęście.

kolanko

goły zwalnia operatorów ,za chwilę zwolni spawaczy i majstrów , zostanie tylko no i szwagier przecież jemu nie wystawi negatywnej oceny, a dyrekcja obudzi się z ręką w nocniku bo ci co odejdą to już nie wrócą. goły to nie wyrocznia tylko oszołom !

Dziki

Siemka. Jak Goły nie ma roboty to kicha z halą A, malarnią itp. A co z halą E, jest jakiś ruch czy też lipa?

Łucja
@Dziki

Nie do końca zrozumiałam, o co Ci chodzi. Potrzebuję jednak (i to pilnie) sprawdzonych informacji na temat pracy w Europoles Kromiss i mam nadzieję, iż takie właśnie informacje zechcesz mi przekazać. Przyjmują tam może studentów do pracy? Czy jednak wolą zatrudniać w pełni dyspozycyjne osoby?

XD

Jakie godziny obejmuja u Was w firmie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Europoles Kromiss Sp. z o.o.?

Łukasz

Europoles-kromiss to teraz Contec-kromiss

On

Dawaj przykłady a nie hasła , gdzie robiłeś na której hali ? Kto był kierownikiem ?

Wiesław s.

Raczej zakład się poiesie zmierza ku upadkowi. Masowe zwolnienia stąd nowe ogłoszenia o pracę. Roboty nie ma w ogóle a firmowcy cały czas są. Lepiej już było, może w zrp będzie lepiej.

Spawacz

Jaka sytuacja w zakładzie? Nazwa się zmieniła warto aplikować?

Opinia

Jak tam pseudo fachowcy w biurach ? Komu teraz (usunięte przez administratora) obrobicie ? Mikołajek był , Chorzelski był , Pohorecki był , pseudo dyrektorzy byli , to może w końcu ktoś wam się fachowcy weźmie za (usunięte przez administratora) w nowym roku bo poziom niski aż żal na taki zakład !

Zbyszek

Na plus w nowej firmie to że naprzyjmowali nowych ludzi a roboty co raz mniej same sthalmaszty jeden kierownik wymaga 5 uważam że nas terroryzuje bo drugi kierownik wymaga 3. Za Mikołajka robiliśmy 7. Podsumowując luz co raz większy posciemniac można jeszcze bardziej.

Janusz
@Zbyszek

Ale fajnie, czyli nic się nie zmieniło! to ja się z powrotem przyjmę bo tu zawsze była kasa za przychodzenie do pracy, nie ma premii to nie szkodzi niedługo będzie wszystko po staremu. Mam nadzieję że firmy są i zapierdyczają na nas? pozdrawiam wszystkich ziomali ! z chlebusiem :)

Czarek

To jak to jest z firmą, może tylko oddział w Koninie ogłosił upadłość?

Ciekawski

To jak wy się teraz nazywanie? Jak wygląda płacą?

Franek

Mija rok jak Europoles ogłosił upadłość, zakład nadal balansuje na krawędzi, inwestora brak, przyszłość niepewna. Wypłaty okrojone, ogólnie żenada.

Związki Z
@Franek

Krzysiu daj już spokój, weź się do pracy.

Łucja
@Związki Z

@Związki Z Każdy ma prawo się tu wypowiadać. Kolega napisał, że firma zgłosiła upadłość. W takim razie, czy Kromiss przyjmuje nowe osoby do pracy?

• Jak się pracuje w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)