Opinie o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Ludwik

Firma zbudwana chyba na sprzedaż, następnie po przejściach i wygodnych aktorach. Ale na szczęście aktorów, złodziei i eksperymentów coraz mniej. Warunki w miarę dobre. Narzędzia dobre, ciuchy bardzo dobre i w zimie ciepło na halach. Spawacz, monter 25 - 30 zeta/ h (tzn podstawa mniejsza, plus tysiąc różnych premii, ale premie wypłacają w 90 proc zawsze i punktualnie). Ale można iść na L4 lub mniej robić a tzw mistrzowie (śmiech) nie pilnują. Można się dużo nauczyć i nie ma stresu, przynajmniej na razie.

krótki napi
@Ludwik

Co ty piszesz? chyba jesteś napinaczem polweldu?

Tymon

Słyszałem o firmie, że ma dobrą opinię.

Inny Caban
@Tymon

przyjmij się jak chcesz postać sobie w gronie nieudaczników i jako nowy to ty będziesz podpie....ny a nauczysz się leberstwa które nie przyda Ci się nigdzie.

(usunięte przez administratora) firma. Brak jakiejkolwiek organizacji produkcji. Fachowcy odchodzą a zostają tylko nieudacznicy i opierdalacze ,spędzający dniówkę na dyskusjach o pieniądzach, podpieraniu rur oraz wysiadywaniu na kawie. Produkcję ratują tylko fachowcy z firm zewnętrznych.

Inny Caban
@Marek

Dzięki napisałeś całą prawdę. To stado nieudolnych ale cwanych opierdalaczy. Chcą podwyżki? w innej firmie już dawno byli by wypi...ni na bruk. A tu sobie przychodzą do pracy porozmawiać o własnej krzywdzie. Weźcie się do roboty fablokowskie Cabany.

Irek

Czy tak dobrze się tu pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisze?

@Irek

Fachowcy odchodzą sami szkoda gadać zostają mała kapetwntni i donosiciele

Jest lepiej
@Andrzej

Pseudo dyrektorzy i niby kierownicy odchodzą lub nareszcie ktoś się obudził i dał im kopa...nie jest idealnie ale o niebo lepiej

Czy po rozmowie w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Chrzanów
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Emilia

@Leszek, a co ma się dziać? Masz jakieś wiadomości? Podzielcie się opinią, co takiego zaszło w firmie, że pracuje się lepiej? Jak można aplikować do kromiss, nie ma żadnej zakładki na ich stronie? Potrzebują aktualnie na produkcję? Mogą tam pracować kobiety?

Emilia

Jak wam się obecnie pracuje w kromiss? Czy na chwilę obecną są jakiś rekrutacje na produkcję do Chrzanowa? Kilka osób wspomniało, że zaczyna być lepiej - co dokładnie macie na myśli? Czy możecie napisać o tym jak wygląda proces rekrutacji?

Leszek
@Emilia

Ludzie co sie dzieje z tą firma ?

Jak tam teraz jest może ktoś opisać ile godz.dziennie się pracuje jak z wyplatami i ile na początku dają na godz.netto dziękuję za odp.

Emeryt

Faktycznie muszę przyznać że za czasów polaka było więcej pracy ale pieniądze były te same jeśli chodzi o godziny....były za to dodatki za weekendy.... Ale co ja tam wiem...przecież teraz jest już różowo... Ciekawe tylko dla kogo.... Może dla super Pana Dyrektora

NIE EMERYT

Ej, emeryt !!!!, za czasów Polaka, zarabialiśmy dwa razy mniej a pracy było dwa razy więcej...uwalmy firmę, jakiś Polak kupi a wtedy zabierzemy sie za robotę za mniej kasy, racja.!!! to apel dla wszystkich uwalmy LIDLA, Siemensa, PB, VW, Fiata, MAN, itd, uwalmy wszystkich Niemców, Włochów i Anglików, i wszystkie banki, u naszych będziemy mieć dużo lepiej!!!! Ej Emeryt idź do lekarza....ale wcześniej spal swoje auto, no chyba ze jeździsz z FSO....

Emeryt

teraz to już nowa firma:) niestety brakuje normalnych ludzi w zarządzie...każdy biega jak po.... żeby był wyniki....i po co?? żeby Niemcy byli z nas dumni:] a raczej z siebie że głupie polaki robią co oni chcą[tj w takiej ilości] bo przecież pracować trzeba...brak szacunku dla pracownika.....

Juwe

Sterowanie NARESZCIE, po latach normalne....Jeszcze za dużo śmiesznych kapusiów i tłumaczy...za mało ludzi z charakterm i fachem...zarobki dobre...drużyna po bardzo dużych przejśćiach i trzyletnim eksperymencie dolnego i śmieciowego płazu...może coś z tego będzie..

jest

drużyna po przejściach...ale powoli układa się

Zorro

Było nieciekawie. Jest dobrze...jak będzie...zobaczymy

NS

Jak dla mnie, już lepiej, o niebo lepiej

AGa

Zaczyna być lepiej..jeszcze kilku pseudo dyrektorów za dużo, ale już znacznie mniej :-)

Marianek
@AGa

chyba wchodzimy.... ja już szukam innej pracy

Ala

Idzie w całkiem dobrym kierunku...potwierdzam (złodziei i aktorek liczba coraz mniejsza :-). Jeszcze pól roku, kilku nowych zaangażowanych i wychodzimy z dołka, NARESZCIE!!

CK

bla, bla, bla...wywalili szkodniki...i zmieniają gorszych na lepszych...i dobrze myślę ze szalu nie ma....ale składają drużynę. Jest ok

dzon

Są jakies przyjęcia do pracy ??

xitek
@dzon

nie, ale zwolnienia, tradycyjny prezent na święta krętacze mogą spać spokojnie

mamamija

ta manda SKRABA jeszcze tam robi

buc

Macie nowego 5S przygłupa - napiszcie o jego pomysłach. Zabawnie jest onim posłuchać z boku.

• Jak się pracuje w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)